Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44911 15 stycznia 2013, 14:32

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

pisałam wam-tydzień temu w sobotę (5ego) mielismy jechac do kuzyna. mąz się akurat rozchorował, dostał 38 stopni i tylko telefon, sorry-nie przyjedziemy. w poniedzialek jakos udalo sie go wygonic do lekarza-zapalenie oskrzeli, tak od razu :| tydzien L4
u niego w robocie jak ktos jest na L4 ( czy to dzien, czy dwa tygodnie) nie dostaje premii za dany miesiąc. wiec nie dosc, ze na L4 mniej płaca, to jeszcze bez premii.. kurde, ja nei wiem jak to bedzie.
ich prezes, skufysyn, wczoraj dał wypowiedzienei dziewcyznie, która pierwszy dzien do pracy przyszła po wychowawczym. powiedzial jej ze za okres wypowiedzienia ma zaplacone i ma si ew pracy nie pokazywac. co za ch.uj. a sam dziecko ma. mam nadzeije, ze ona tego nie popusci i ze pojdzie z tym do sadu pracy.

a ile była na wychowawczym? bo coś mi się kojarzy, ze nie dłuzej niż 3 lata

Zgłoś nadużycie #44912 15 stycznia 2013, 14:32

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

3150g

o to malutko, to dlatego pewnie teraz tak malo wazy. a moj slonik 4 kilo mial

Zgłoś nadużycie #44913 15 stycznia 2013, 14:33

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

jeszcze mialam wam napiac, jakie nieszczescie :( moja babcia miala wylew krótko przed tym, jak zaszłam w ciążę. przez zbyt póxno i krótką rehabilitację nie dosżła jeszcze do siebie, ale jest lepiej. tydzien temu znopwu ja wzieli do szpitala, zeby ją rehabilitować. i tato do mnei dzwoni i mówi, ze babcia jak schodizła z jakiegos tam urządzenia, to nogi jej sie skrzyzowaly i jakos tak nieszczesliwie sie stalo, ze w tej sparalizowanej nodzecos jej tam pekło czy złamało sie pod kolanem, tzn z tej drugiej strony :( nie moga jej wsadzic z gips z kilku powodów-m.in. ta noga co chwiel łapie ją skurcze, dretwieje. lekarze powiedzieli, ze jesli jej wsadzą wgips to równie dobrze moga jej ta noge od razu uciąc :( operowac jej tez nei chca, to nie te lata :/ i nei wiedza co robic, grają na czas... juz kilka dni :/

o matko :(

Zgłoś nadużycie #44914 15 stycznia 2013, 14:34

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

o to malutko, to dlatego pewnie teraz tak malo wazy. a moj slonik 4 kilo mial

ja też nie jestem wielka, a ponoc lekarze obiawiali się czy  naturlanie urodzę, bo był jak na mnie duży

Zgłoś nadużycie #44915 15 stycznia 2013, 14:35

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

jeszcze mialam wam napiac, jakie nieszczescie :( moja babcia miala wylew krótko przed tym, jak zaszłam w ciążę. przez zbyt póxno i krótką rehabilitację nie dosżła jeszcze do siebie, ale jest lepiej. tydzien temu znopwu ja wzieli do szpitala, zeby ją rehabilitować. i tato do mnei dzwoni i mówi, ze babcia jak schodizła z jakiegos tam urządzenia, to nogi jej sie skrzyzowaly i jakos tak nieszczesliwie sie stalo, ze w tej sparalizowanej nodzecos jej tam pekło czy złamało sie pod kolanem, tzn z tej drugiej strony :( nie moga jej wsadzic z gips z kilku powodów-m.in. ta noga co chwiel łapie ją skurcze, dretwieje. lekarze powiedzieli, ze jesli jej wsadzą wgips to równie dobrze moga jej ta noge od razu uciąc :( operowac jej tez nei chca, to nie te lata :/ i nei wiedza co robic, grają na czas... juz kilka dni :/

no i na co oni niby czekaja? az umrze? tacy sa ku...wa lekarze. rozloza rece i czekaja. ciekawe tylko czy by tak czekali gdyby to sie przytrafilo komus z ich rodzin albo komus slawnemu. smutne to. wspolczuje :(

Zgłoś nadużycie #44916 15 stycznia 2013, 14:37

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ja też nie jestem wielka, a ponoc lekarze obiawiali się czy  naturlanie urodzę, bo był jak na mnie duży

o pewnie ma to po tobie chuzinko :) a ja jestem teraz wielka wiec Kubus po mnie miec nie moze :(

Zgłoś nadużycie #44917 15 stycznia 2013, 14:41

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

od razu zapalenie oskrzeli, szybko. u mnie w pracy po L4 to od razu zwalniali. to cham z tego goscia. tacy sa niestety ludzie, tylko kasa w glowie, a gdzie szacunek do drugiego czlowieka? masakra

no szybko. w piątek kładł sie spać zdrowy, a w sobote od rana źle się czuł. lekarka w poniedzialek mu poweidziala, ze "przeszedł w ostatnej chwili"
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #44918 15 stycznia 2013, 14:44

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

Umarła moja znajoma.nie dośc ,ze białaczka, to grypa... i koniec. zostawiła męża, synka, miała 28 lat neicałe

masakra... przykre to bardzo ze tacy ludzie mlodzi pelni zycia odchodza...a narkomani,alkoholicy. mordercy,gwalciciele itd.....zanieczyszczaja powietrze...

Zgłoś nadużycie #44919 15 stycznia 2013, 14:46

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

Monika, zadaje sobie to samo pytanie :/

kurde laski co jest ?? az tak zle ?? musicie cos z tym zrobic.... bo jak sie nie poprawi to naprawde bedzie coraz gorzej...

Zgłoś nadużycie #44920 15 stycznia 2013, 14:47

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

no szybko. w piątek kładł sie spać zdrowy, a w sobote od rana źle się czuł. lekarka w poniedzialek mu poweidziala, ze "przeszedł w ostatnej chwili"

a juz z nim lepiej?

Zgłoś nadużycie #44921 15 stycznia 2013, 14:50

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

a ile była na wychowawczym? bo coś mi się kojarzy, ze nie dłuzej niż 3 lata

nie wiem, nie znam tez szczegółów zwolnienia

Zgłoś nadużycie #44922 15 stycznia 2013, 14:50

maryna Fajna mama
KURDE MOJ MALY OD NOCY GORACZKA!!! FAKT ZE NIE PRZEKRACZA 38 ST ALE MASAKRA JAKI MARUDNY...NO I MA ROZWOLNIENIE!! NEI CHCE PIC HERBATY... DALAM MU JUZ DZIS NIFUROKSAZYD OK 12.30 ALE PRZED CHWILA ZROBIL KUPE MEGA ZADKĄ!! JAGODY JUZ MU Z RANA DAWALAM BO NIBY ZATRZYMUJA SRAKE ALE I TAK WSZYSTKO NORMALNIE PRZEZ NIEGO PRZELATUJE JAK Z KACZKI!!! NARAZIE OBSERWUJE SYTUACJE I BOJE SIE ZE BEDZIE GORZEJ.... PRZED CHWILA DALAM MU IBUPROFEN BO MA TROCHE GORACZKE I WIDAC BRZUSZEK GO BOLI A TO JEST PRZECIEZ NIE TYLKO NA GORACZKE... CO RADZICIE DZIEWCZYNY ?? ?

Zgłoś nadużycie #44923 15 stycznia 2013, 14:52

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

a juz z nim lepiej?

wczoraj poszedl do pracy i mowi ze jest dobrze. ja mam wątpliwosci, bo czasem slysze jak jeszcze kaszle...

Zgłoś nadużycie #44924 15 stycznia 2013, 14:54

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

KURDE MOJ MALY OD NOCY GORACZKA!!! FAKT ZE NIE PRZEKRACZA 38 ST ALE MASAKRA JAKI MARUDNY...NO I MA ROZWOLNIENIE!! NEI CHCE PIC HERBATY... DALAM MU JUZ DZIS NIFUROKSAZYD OK 12.30 ALE PRZED CHWILA ZROBIL KUPE MEGA ZADKĄ!! JAGODY JUZ MU Z RANA DAWALAM BO NIBY ZATRZYMUJA SRAKE ALE I TAK WSZYSTKO NORMALNIE PRZEZ NIEGO PRZELATUJE JAK Z KACZKI!!! NARAZIE OBSERWUJE SYTUACJE I BOJE SIE ZE BEDZIE GORZEJ.... PRZED CHWILA DALAM MU IBUPROFEN BO MA TROCHE GORACZKE I WIDAC BRZUSZEK GO BOLI A TO JEST PRZECIEZ NIE TYLKO NA GORACZKE... CO RADZICIE DZIEWCZYNY ?? ?

oj to niedobrze. moze to na zabki, albo jakas jelitowka. zrob mu zubke marchewkowa z ryzem, powinna zatrzymac biegunke. u nas pomaga. obserwuj go a jak goraczka bedzie rosla to jedz do lekarza bo nie wiadomo co jest grane

Zgłoś nadużycie #44925 15 stycznia 2013, 14:55

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

wczoraj poszedl do pracy i mowi ze jest dobrze. ja mam wątpliwosci, bo czasem slysze jak jeszcze kaszle...

bo faceci zawsze mowia ze wszystko oki, prawdy nie powiedza bo chca byc mescy, heh. wygon go do kontroli, bo czasem malego zarazi

Zgłoś nadużycie #44926 15 stycznia 2013, 15:06

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

serio? nie moze "na wakacje" wziąc dziecka ot tak?

JA 3 TYG.TEMU ROBILAM MALEMU PASZPORT I CZEKALAM AZ MAZ WROCI Z ZAGRANICY BO NIC SAMA NIE MOGLAM ZALATWIC.... WYDAJE MI SIE ZE NIE MOZNA TAK O SOBIE WYJECHAC .... BO PRZECIEZ OJCIEC MOGLBY WNIESC O PORWANIE I BYLABYS POSZUKIWANA ... ;) :)

Zgłoś nadużycie #44927 15 stycznia 2013, 15:15

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja się wyprowadzam jak tylko oddadzą nam samochód, już się nagadałam, prosiłam... nic nie pomaga... moje dziecko nie będzie się wychowywało w krzykach, awanturach i braku szacunku :/

MOWISZ ZE AZ TAK ZLE Z WAMI?NIEZAZDROSZCZE...DZIECKO MUSI BC WYCHOWYWANE W MILOSCI ZEBY TEGO SAMEGO BYLO NAUCZONE A NIE W AWANTURACH JAK MOWISZ... NO JAK JUZ MOWILAM CHLOPY JEŁOPY!!!!

Zgłoś nadużycie #44928 15 stycznia 2013, 15:41

maryna Fajna mama

EdytaH napisał(a)

mamy taki sam :) sle braz

ladne...mi tez sie kidedys ktos pytal jaki kupilismy chyba sashela... no wiec mamy taki.... i w sklepie dalam mniej widze jak na allegro....http://allegro.pl/bezpieczny-fotelik-avionaut-glider-2012-epp-9-25kg-i2933388772.html
a kolor mamy ten szaro czarny

Zgłoś nadużycie #44929 15 stycznia 2013, 15:43

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dzisiaj zmarl ten chlopczyk co ostatnio Wampisalam :(

o matko...masakra...tylko współczuc rodzicom.... a maja jeszcze jakies dzieci ??

Zgłoś nadużycie #44930 15 stycznia 2013, 15:51

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ten na białaczke chory?
bardzo to smutne :(

Tak ten;(
rodzice zebrali odpowiednia ilosc pieniedzy na wyjazd do Niemiec do kliniki  w lutym mieli jechac  tam z malym... :(