Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44871 15 stycznia 2013, 13:53

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja pier..ole to on nie wie gdzie jest jego rodzina? raz tatus, raz mamusia, a gdzie wy w tymwszystkim jestescie? wkurza mnie ten twoj maz. nakopalabym mu do dupy i podstawilabym pod nos obsranego pampersa Kubusia :) a uwierz mi, te jego kupy sa naprawde cuchnace, heheh. od razu by na spacer wypierdzielil, heheh

Ciebie wkurza? a wiesz jak mnie wkurza? jego rodzice mają go w dupie, totalnie... w niczym nam nie pomogli, jak do tej pory... w niczym, tylko ciągle mają o coś pretensję, a ten leci na każde ich zawołanie :/ a jak ja go o coś proszę, to leje na to :/ wczoraj mu powiedziałam, że daje mu jeszcze trochę czasu, zobaczę jak się będzie zachowywał i albo się zmieni, albo my się wyprowadzamy i już... nawet mnie nie przeprosił za te wszystkie awanturu... ale ja mu powiedziałam, że sobie poczekam na jego przeprosiny.... niech sobie wszystko przemyśli, może coś mu się poukłada w tej łepetynie :P

Zgłoś nadużycie #44872 15 stycznia 2013, 13:54

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

wiesz.... mój tata umarł na raka, potem mojej mamy chrześniak miał raka... mi wycinali znamię z pleców, więc też na onkologii byłam... napatrzyła się trochę na umierających ludzi... dlatego mi zawsze powtarza, że dopóki ma się zdrowie to nie ma się problemów, bo jak się ma zdrowię to ze wszystkim sobie poradzisz...

oj swiete slowa. u mnie w rodzinie tez wszyscy na raka umieraja. :( moj tata mial trojke rodzenstwa, kazdy z nich mial raka, dwoch juz nie zyje, ostatnia siostra walczy teraz z rakiem. oprocz tego jego rodzice tez zmarli na raka :(

Zgłoś nadużycie #44873 15 stycznia 2013, 13:54

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ona pieknie wazy wiec spoko. moze tez sprobuje malemu dac chrupi, ale ja jestem panikara i boje sie ze mu sie przyklei i sobie z tym nie poradzi.

ja wczoraj dałam małej taki wielki chrupek jak zmywałam, patrzę za 5 minut, a ona cały wrąbała! co do okruszka xD

Zgłoś nadużycie #44874 15 stycznia 2013, 13:57

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

Ciebie wkurza? a wiesz jak mnie wkurza? jego rodzice mają go w dupie, totalnie... w niczym nam nie pomogli, jak do tej pory... w niczym, tylko ciągle mają o coś pretensję, a ten leci na każde ich zawołanie :/ a jak ja go o coś proszę, to leje na to :/ wczoraj mu powiedziałam, że daje mu jeszcze trochę czasu, zobaczę jak się będzie zachowywał i albo się zmieni, albo my się wyprowadzamy i już... nawet mnie nie przeprosił za te wszystkie awanturu... ale ja mu powiedziałam, że sobie poczekam na jego przeprosiny.... niech sobie wszystko przemyśli, może coś mu się poukłada w tej łepetynie :P

no lepiej niech on idzie po rozum do glowy za wczasu, bo nim sie obejrzy to straci i ciebie i coreczke i wtedy zostanie sobie z tymi niewdziecznikami. ah te chlopy, brak slow

Zgłoś nadużycie #44875 15 stycznia 2013, 13:57

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja wczoraj dałam małej taki wielki chrupek jak zmywałam, patrzę za 5 minut, a ona cały wrąbała! co do okruszka xD

to mala glodzilla :)

Zgłoś nadużycie #44876 15 stycznia 2013, 13:59

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

to mala glodzilla :)

ta... a daj jej kaszkę... dzisiaj założyłam świerzo uprane spodnie i co? i Dominika wyrwała mi łyżeczkę z kaszką i wszytsko wylądowało na moich spodniach... co za człowiek :/

Zgłoś nadużycie #44877 15 stycznia 2013, 13:59

gwonka Fajna mama
Kubusia waga to byla dla mnie zla wiadomosc, ale byla tez jedna dobra. bo Kubus od urodzenia mial wodniaka jaderka i wkoncu zniknal :) wchlonal sie :) jestem przeszczesliwa z tego powodu :)

Zgłoś nadużycie #44878 15 stycznia 2013, 14:00

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

my juz po szczepieniu. ale Kubulinek plakal :( bardziej wystraszyl sie lekarry niz tego szczepienia. lekara wogole zero podejscia do dzieci. wcale nie pytalam ja czy robic wyniki malemy, pojade z nim prywatnie. Kubus wazy tylko 8 kg :( . przez trzy miesiace przytyl tylko pol kilograma :(

na pewno jest wszystko w porządku, może tak jak i u mnie, chudzinka

Zgłoś nadużycie #44879 15 stycznia 2013, 14:01

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

ta... a daj jej kaszkę... dzisiaj założyłam świerzo uprane spodnie i co? i Dominika wyrwała mi łyżeczkę z kaszką i wszytsko wylądowało na moich spodniach... co za człowiek :/

heheh ale lobuzica i cwaniara mala :) dlatego ja w domu chodze w dresach, heheh

Zgłoś nadużycie #44880 15 stycznia 2013, 14:01

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubusia waga to byla dla mnie zla wiadomosc, ale byla tez jedna dobra. bo Kubus od urodzenia mial wodniaka jaderka i wkoncu zniknal :) wchlonal sie :) jestem przeszczesliwa z tego powodu :)

no to super!!!! i trzeba się cieszyć ;)

Zgłoś nadużycie #44881 15 stycznia 2013, 14:02

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Kuźwa... chciałabym wyjść na spacer, bo aż mnie nosi :/ ale mam taki kaszel, że momentami się dusze :/ boję się, że jak wylezę to będzie gorzej :/ i biedne dziecko od 4 dni nie było na spacerze... :/

mój od ponad 1,5 miesiaca!!

Zgłoś nadużycie #44882 15 stycznia 2013, 14:05

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

na pewno jest wszystko w porządku, może tak jak i u mnie, chudzinka

mozliwe. jakzrobie wyniki i pojade do malego lekarza to bede spokojniejsza. mysle czym podtuczyc tego mojego szkrabka
a ty juz po szczepieniu?
ile Piotrus wazy?

Zgłoś nadużycie #44883 15 stycznia 2013, 14:07

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

heheh ale lobuzica i cwaniara mala :) dlatego ja w domu chodze w dresach, heheh

ja już nie mam do niej siły... łazi wszędzie i wszystko rozwala... kosz na pranie przewraca, kosz na śmieci, wczoraj laptop zalała, uwaliła się cała czekoladą, uwaliła mnie kaszką, zupką, kubek stłukła, nie wspominając o tym, że swoje zabawki ciąga po całym mieszkaniu... :/ oszaleć z nią można... i jeszcze się z kłóci jak jej coś nie odpowiada .... :P

Zgłoś nadużycie #44884 15 stycznia 2013, 14:07

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

mozliwe. jakzrobie wyniki i pojade do malego lekarza to bede spokojniejsza. mysle czym podtuczyc tego mojego szkrabka
a ty juz po szczepieniu?
ile Piotrus wazy?

ja mam to szczepienie 6w 1, więc kolejne dopiero na roczek, a ważył tydzień temu 7300g, bo na naszej wadze, dzisiaj znów go zważe, to napiszę...
nawet nie ma 8kg :(

Zgłoś nadużycie #44885 15 stycznia 2013, 14:07

martus91 Fajna mama

aniam napisał(a)

dlaczego?

Zgłoś nadużycie #44886 15 stycznia 2013, 14:08

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

eh tam nie ma czego zalowac, i takbrzydka pogoda jest. wiosna i latem nadrobicie :)

Zgłoś nadużycie #44887 15 stycznia 2013, 14:09

Ulla Fajna mama

martus91 napisał(a)

Kuźwa... chciałabym wyjść na spacer, bo aż mnie nosi :/ ale mam taki kaszel, że momentami się dusze :/ boję się, że jak wylezę to będzie gorzej :/ i biedne dziecko od 4 dni nie było na spacerze... :/

a ja codzien szukam jakiegos wykretu, zeby nie isc :P czasem sie az zmuszam do wyjscia-np jak zakupy jaies trzeba zrobic, chocby chleb... ale u mnie to masakra, tak mi sie strasznei nei chce..a jak jeszcze pomsyle co mnie czeka przy ubieraniu, to normalnei cos mnei bierze :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #44888 15 stycznia 2013, 14:10

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ja mam to szczepienie 6w 1, więc kolejne dopiero na roczek, a ważył tydzień temu 7300g, bo na naszej wadze, dzisiaj znów go zważe, to napiszę...
nawet nie ma 8kg :(

:( a ile wazyl jak sie urodzil?

Zgłoś nadużycie #44889 15 stycznia 2013, 14:12

Ulla Fajna mama

martus91 napisał(a)

wiesz.... mój tata umarł na raka, potem mojej mamy chrześniak miał raka... mi wycinali znamię z pleców, więc też na onkologii byłam... napatrzyła się trochę na umierających ludzi... dlatego mi zawsze powtarza, że dopóki ma się zdrowie to nie ma się problemów, bo jak się ma zdrowię to ze wszystkim sobie poradzisz...

dokładnie
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #44890 15 stycznia 2013, 14:12

martus91 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a ja codzien szukam jakiegos wykretu, zeby nie isc :P czasem sie az zmuszam do wyjscia-np jak zakupy jaies trzeba zrobic, chocby chleb... ale u mnie to masakra, tak mi sie strasznei nei chce..a jak jeszcze pomsyle co mnie czeka przy ubieraniu, to normalnei cos mnei bierze :/

ja też nienawidzę ubierania :/ czekam na lato! tęsknie za tym, kiedy brałam Dominikę po prostu na ręce i wychodziłam, bez zakładania 20 ciuchów ;P 
ale... przeszłabym się :P