Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44851 15 stycznia 2013, 13:22

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja przysnęła ale placze co jakis czas przez sen , druga jedynka na dole wczoraj sie wyrżnęła nie wiem może góra idzie?a w ogóle od paru dni jej lzawi oczko.przemywalam solą fiz. i nawet było ok.ale wczoraj poszlam z nia na spacer i dzis gorzej rano bylo troszkę ropki w kąciku i łzawi mocniej.zawiało ją czy co ale na wiatr nie wychodze a jak juz to folie mam zalożoną

gratulujemy zabka, a co do przewiania, to moze w domu gdzies byl przeciag albo w samochodzie. sprobuj przemywac jej rumiankiem. Kubus od urodzenia mial ciagla zaropiale oczka, kropelki pomagaly na chwile i znowu ropka wracala. zaczelismy przemywac rumiankiem i pomoglo. do dzis codziennie przemywam nim oczka i cala buzke. warto sprobowac

Zgłoś nadużycie #44852 15 stycznia 2013, 13:25

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Kurcze w sb i w nd mam szkole , musze napisac 2 prace w sumie 4 bo i dla meza.
Ale poki co ja jade na kawe do siostry a za parce wezme sie jak maz wroci do domu bo sama z Wiktorem nawet tego nie rusze.

oj to sporo masz do napisania. maz tak cie wykorzystuje? ;) nie ladnie :)

Zgłoś nadużycie #44853 15 stycznia 2013, 13:30

martus91 Fajna mama
Kuźwa... chciałabym wyjść na spacer, bo aż mnie nosi :/ ale mam taki kaszel, że momentami się dusze :/ boję się, że jak wylezę to będzie gorzej :/ i biedne dziecko od 4 dni nie było na spacerze... :/

Zgłoś nadużycie #44854 15 stycznia 2013, 13:31

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

bez przesady... to że niektóre dzieci z forum waża 10-11 kg, to nei znacyz, ze wszytskie muszą.

ja nie chce zeby wazyl 10 11 ale chociaz 8 i pol. malutko przybral przez te trzy miechy. on urodzil sie z waga 4 kg, wiec powinien teraz wiecej wazyc

Zgłoś nadużycie #44855 15 stycznia 2013, 13:32

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

ciesz sie, ze w ogóle masz zasiłek XD

iesze ciesze bo to zawsze cos, no ale to juz nie to samo co wyplata

Zgłoś nadużycie #44856 15 stycznia 2013, 13:33

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja nie chce zeby wazyl 10 11 ale chociaz 8 i pol. malutko przybral przez te trzy miechy. on urodzil sie z waga 4 kg, wiec powinien teraz wiecej wazyc

a lekarz cos mówił że za mało, może jest drobny

Zgłoś nadużycie #44857 15 stycznia 2013, 13:35

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

mam wątpliwosci czy tak w mig XD
posprzątasz jeden pokój, pójdziesz do drugiego, a młody naszkuci w tym posprzątanym :P

poko spoko, zamkne go ze soba w tym nabalaganiownym :0 znajde jakis sposob na tego twojego malego szkudnika :)
o juz wiem, zamkne go w kojcu, huhu razem z moim lobuziakiem :)

Zgłoś nadużycie #44858 15 stycznia 2013, 13:37

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

moja przy urodzeniu 3700, w grudniu na szczepieniu 8600, a ostatnio na zwyklej wadze lazienkowej w ubraniu 9700, ale ona do jedzenia jest pierwsza, a raczkować nie umie, wczoraj nauczyła się wstawac w łóżeczku

Zgłoś nadużycie #44859 15 stycznia 2013, 13:37

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Spooookojnie :D jeszcze będziesz mu kiedyś cisnąć, że jest grubasem :D zdrowy jest? jest :D trzeba się tylko cieszyć, a kilo w tą czy w tamtą... co za różnica ;) najważniejsze, że się prawidłowo rozwija ;)  
moja mama jak jej coś gadam na Dominikę, że nie chce jeść, albo że ma jakąś krostkę, albo że się budzi w nocy... to mi mówi "Marta, wsiadaj do samochodu, ja Cię zawiozę na onkologię dziecięcą... wtedy zobaczysz co to są prawdziwe problemy...." no i ma rację, najważniejszę, że nasze dzieciaki są ZDROWE!

Zgłoś nadużycie #44860 15 stycznia 2013, 13:37

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

Kuźwa... chciałabym wyjść na spacer, bo aż mnie nosi :/ ale mam taki kaszel, że momentami się dusze :/ boję się, że jak wylezę to będzie gorzej :/ i biedne dziecko od 4 dni nie było na spacerze... :/

o lepiej sobie odpusc ten spacer. Dominice nic nie bedzie jak nie pojdzie, a ty sie troche podkurujesz. oh ty choruszko bidna

Zgłoś nadużycie #44861 15 stycznia 2013, 13:39

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

o lepiej sobie odpusc ten spacer. Dominice nic nie bedzie jak nie pojdzie, a ty sie troche podkurujesz. oh ty choruszko bidna

dokładnie, teraz masa powiklan pogrypowych wsród moich znajomych, a męża na spacer wyślij, niech znajdzie czas

Zgłoś nadużycie #44862 15 stycznia 2013, 13:40

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

a lekarz cos mówił że za mało, może jest drobny

z ta lekarka od szczepienia nawet nie mialam zamiaru o tym gadac, bo ona i tak powiedzialaby napewno ze wszystko oki. wogole nic nie powiedziala, ale ona taka jest. ja ciagle o cos pytam, a ona zawsze ze to takmusi byc i tyle. pojedziemy z malym prywatnie do swojego lekarza. on jest bardzo dobrym pediatra.

Zgłoś nadużycie #44863 15 stycznia 2013, 13:42

martus91 Fajna mama

seshella napisał(a)

dokładnie, teraz masa powiklan pogrypowych wsród moich znajomych, a męża na spacer wyślij, niech znajdzie czas

no właśnie moja mama wczoraj do mnie dzwoniła i zakazała mi gdziekolwiek wychodzić, bo chłopak w moim wieku, ode mnie z miasta umarł kilka dni temu na powikłania po grypowe, nagle... w domu... bo stwierdził, że grypa to nic i poszedł sobie na sylwestra... ostatniego w jego życiu :/

Zgłoś nadużycie #44864 15 stycznia 2013, 13:42

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

moja przy urodzeniu 3700, w grudniu na szczepieniu 8600, a ostatnio na zwyklej wadze lazienkowej w ubraniu 9700, ale ona do jedzenia jest pierwsza, a raczkować nie umie, wczoraj nauczyła się wstawac w łóżeczku

a on wlasnie nie jest taki chetny do jedzenia. moje mleko tak, zupki dopiero od trzech tygodni je. owocow i kaszek wcale nie chce.

Zgłoś nadużycie #44865 15 stycznia 2013, 13:43

martus91 Fajna mama
a co do Mariusz... wątpię, że z nią gdzieś wyjdzie, bo po pierwsze nigdy mu się nie chce, a po drugie pojechał gdzieś za swoim tatusiem :P

Zgłoś nadużycie #44866 15 stycznia 2013, 13:45

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

Spooookojnie :D jeszcze będziesz mu kiedyś cisnąć, że jest grubasem :D zdrowy jest? jest :D trzeba się tylko cieszyć, a kilo w tą czy w tamtą... co za różnica ;) najważniejsze, że się prawidłowo rozwija ;)  
moja mama jak jej coś gadam na Dominikę, że nie chce jeść, albo że ma jakąś krostkę, albo że się budzi w nocy... to mi mówi "Marta, wsiadaj do samochodu, ja Cię zawiozę na onkologię dziecięcą... wtedy zobaczysz co to są prawdziwe problemy...." no i ma rację, najważniejszę, że nasze dzieciaki są ZDROWE!

twoja mama to madra kobieta :) dzieki bardzo za te slowa. ale i tak mnie martwi ta jego waga. on w sumie duzo sie rusza, jest bardzo zywiolowy, moze za duzo kalori spala.

Zgłoś nadużycie #44867 15 stycznia 2013, 13:46

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a on wlasnie nie jest taki chetny do jedzenia. moje mleko tak, zupki dopiero od trzech tygodni je. owocow i kaszek wcale nie chce.

moja nie chce mleka, ani kaszek :/ obiadki jako tako idą, ale z wielkim bólem... najlepiej to jej idą chrupki kukurydziane... a wcześniej jadła wszystko, kochała jeść! a teraz nie wiem co z nią... :/ pewnie dlatego nic przez 3 tygodnie nie przytyła, ale najważniejsze, że nie chudnie... jak zacznie mi chudnąć to przejdę się z nią do pediatry, na razie sobie daruje, bo i tak jest grubasem :P

Zgłoś nadużycie #44868 15 stycznia 2013, 13:48

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

a co do Mariusz... wątpię, że z nią gdzieś wyjdzie, bo po pierwsze nigdy mu się nie chce, a po drugie pojechał gdzieś za swoim tatusiem :P

ja pier..ole to on nie wie gdzie jest jego rodzina? raz tatus, raz mamusia, a gdzie wy w tymwszystkim jestescie? wkurza mnie ten twoj maz. nakopalabym mu do dupy i podstawilabym pod nos obsranego pampersa Kubusia :) a uwierz mi, te jego kupy sa naprawde cuchnace, heheh. od razu by na spacer wypierdzielil, heheh

Zgłoś nadużycie #44869 15 stycznia 2013, 13:49

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

twoja mama to madra kobieta :) dzieki bardzo za te slowa. ale i tak mnie martwi ta jego waga. on w sumie duzo sie rusza, jest bardzo zywiolowy, moze za duzo kalori spala.

wiesz.... mój tata umarł na raka, potem mojej mamy chrześniak miał raka... mi wycinali znamię z pleców, więc też na onkologii byłam... napatrzyła się trochę na umierających ludzi... dlatego mi zawsze powtarza, że dopóki ma się zdrowie to nie ma się problemów, bo jak się ma zdrowię to ze wszystkim sobie poradzisz...

Zgłoś nadużycie #44870 15 stycznia 2013, 13:50

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

moja nie chce mleka, ani kaszek :/ obiadki jako tako idą, ale z wielkim bólem... najlepiej to jej idą chrupki kukurydziane... a wcześniej jadła wszystko, kochała jeść! a teraz nie wiem co z nią... :/ pewnie dlatego nic przez 3 tygodnie nie przytyła, ale najważniejsze, że nie chudnie... jak zacznie mi chudnąć to przejdę się z nią do pediatry, na razie sobie daruje, bo i tak jest grubasem :P

no ona pieknie wazy wiec spoko. moze tez sprobuje malemu dac chrupi, ale ja jestem panikara i boje sie ze mu sie przyklei i sobie z tym nie poradzi.