Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44551 14 stycznia 2013, 9:58

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

nie pochwaliłam się, ze mój "niejadek" w sobotę zjadł przez cały dzień 750ml mleka, obiadek, 260ml kaszki...
aż dziwne, ze mu to się zmieściło w brzuszku :)

o matko...co za żarłoczek ;)

Zgłoś nadużycie #44552 14 stycznia 2013, 10:01

seshella Fajna mama

paula87 napisał(a)

u mnie ostatnio tez tak ciagle, podpełzuje do moich stop i wrecz sie na nie kładzie zeby go wziac na rece i nie mam wtedy wyjscia musze go nosic :) ewentualnie jak siedzi na blacie w kuchni to moge cokolwiek zrobic chociaz do jedzenia :)

jak to siedzi na blacie w kuchni?

Zgłoś nadużycie #44553 14 stycznia 2013, 10:02

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

jak to siedzi na blacie w kuchni?

No wlasnie, moja tez siedzi, ale nie zostawiam jej nawet na sekunde.

Zgłoś nadużycie #44554 14 stycznia 2013, 10:02

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A dzis budzil sie w nocy czesto , nie wyspalam sie bo sie rozbudzal i potem pol godziny ponownego usypiania.
Boze kiedy ja sie wyspie ?
Nic mi sie nie chce , meza mi sciagneli do pracy z okazji WOŚP .
Dziewczyny jak uspiacie dzieciaczki w zien bo ja juz do mojego nie mam sily , nic nie dizala wozek be , raczki be . lozko be , tylko bujak pasi ale ja musze tym bujakiem w gorze bujac i az mam odciski na dloniach, ryczec mi sie chce !!!
Mam wrazenie ze nie daje sobie ardy z wlasnym dzieckiem , czuje sie beznadziejnie z tym !!!

nie jestes sama, moj mąż potrafi ją uśpić na łóżku, a ja za nic, szarpie mnie za bluzke, wrzeszczy i usypiam w bujaku albo foteliku samochodowym, innej opcji nie ma

Zgłoś nadużycie #44555 14 stycznia 2013, 10:06

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

skoro nie chce spać, to może jeszcze nie jest jego pora ?? a ile Ci sypia w dzień? bo ja pilnuję, by mały nie spał po 18, bo póxniej nie chce spać i buszuje dop 22, a tak po 20 i już śpi

oliwier spi okolo 3 dzemek po okolo pol godz.... no i zasypia ok 20-30najpozniej....ale nieraz robi numer i zasypia ok 23 ale rzadko mu sie to zdarza!! 
kurde dzis sie budzil non stop az ok 4 rana wzielam go do mojego wyra bo juz mnie rece bolaly od hustania wozka i kurde zasnal sam jak nigdy... i spalismy do 7.40..cud normalnie

Zgłoś nadużycie #44556 14 stycznia 2013, 10:07

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Aaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PRZYSTOJNIAKA HIRECZKA:*

od nas rowniez zyczonka dla hireczka!!

Zgłoś nadużycie #44557 14 stycznia 2013, 10:07

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

tak tak z kartonika

a ja zrozumiałam, że Edyta pisała o mleku modyfikowanym, że wczesniej mała nie chciała pic, ale odkąd kaszkę dostaje na mm to i z butli wypija

Zgłoś nadużycie #44558 14 stycznia 2013, 10:08

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tez nic nie zamrazam :) i tak codziennie gotuje i tak ;) a pol godziny mnie nie zbawi zeby malemu obiadek ugotowac ;)

ja tez nic nie mroze ...ale sie zastanawiam nad tym.. ogolnie to gotuje mu tak zeby mial na 2lub 3 dni.... wiec bez sensu chyba mrozic... bo chyba wole mu ugotowac...pomyslimy jeszcze o tym

Zgłoś nadużycie #44559 14 stycznia 2013, 10:09

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja juz mam dosyc, ciagle siedze sama z malym! nawet pyska nie mam do kogo otworzyc :( wiadomo, z malym nie pogadam jeszcze :) ten jak ma wolne to spierdziela na dol! nie pamietam kiedy my gdzies bylismy razem! ciagle sie tlumaczy, ze nie ma kasy ale na remonty dla mamusi ma a na wszystkim innym oszczedza nie mowie gdyby ten dom itd naprawde mialyby byc jego to bym to zrozumiala a tak? wpierdziela niepotrzebnie kase! juz brak mi slow.. :(

co ?? to moze z nim pogadaj..ze myslisz o rozwodzie itd..hihi jak tak dalej bedzie....

Zgłoś nadużycie #44560 14 stycznia 2013, 10:11

Konto usunięte
No a ja siede w burdelu :D ale ubrana ja , ubrany syn w skoczku. Dzwoniłam w koncu do tego MOPSu :D a co opowiedziałm babie, powiedziałam,ze mama tu zostaje. No ii na 16 jescze kosmetyczke mam. no i pakować sie trzeba. jude u mechanika, jescze jakies końcówki wymyślili. super. generalnei mam to w dupie :D

Zgłoś nadużycie #44561 14 stycznia 2013, 10:13

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Cały czas sie zastanawiam jak Ci pomóc Kasiu, bo przecież nie możesz dzwigac bujaczka i Wiktora.
Tak to jest jedne dzieci nie chcą jeść, a drugie nie chcą spać :(

moja najlepiej wcale by nie spała

Zgłoś nadużycie #44562 14 stycznia 2013, 10:19

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Mnie tez wqrwia takie gadanie! by posiedzial z takim zabkujacym brzdacem 2 dni to mialby dosyc! sranie w banie. to, ze jestesmy caly dzien w domu to nie znaczy, ze my sobie lezymy calymi dniami do gory brzuchami;/ caly dzien przeciez jest zapieeerdol przy takim dziecku i obiad trzeba ugotowac,posprzatac, poprac, poprasowac, wyjsc na spacer itd
Ja coraz czesciej mysle o rozstaniu z tym moim... dosyc juz mam! mysli tylko o sobie, w doopie ma malego, mnie! ostatnio sie taki wredny zrobil....trzy dni ma wolne od pracy to zamiast posiedziec z nami to idzie na dol do tej starej fraancy robic! w dodatku za swoje pieniadze a jak ja mu mowie, ze to trzeba kupic czy tamto to mowi, ze nie teraz bo nie ma w tym miesiacu pieniedzy! qrwa a na remonty dla mamusi ma! a ta mu ciagle powtarza, ze i tak mu tego domu nie zapisze...pojeebany.

no bardzo on mądry jest..postaw  mu sprawe jasno i albo bedzie z wami dluzej i bedzie ci pomagał albo niech sobie siedzi z mamusia ale sam! tak to kur..jest jak mamusia rządzi ..ja tak miałam z byłym ,dzieki bogu ze sie rozstaliśmy...bo mój piotrek nie jest za matką

Zgłoś nadużycie #44563 14 stycznia 2013, 10:20

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Mnie tez wqrwia takie gadanie! by posiedzial z takim zabkujacym brzdacem 2 dni to mialby dosyc! sranie w banie. to, ze jestesmy caly dzien w domu to nie znaczy, ze my sobie lezymy calymi dniami do gory brzuchami;/ caly dzien przeciez jest zapieeerdol przy takim dziecku i obiad trzeba ugotowac,posprzatac, poprac, poprasowac, wyjsc na spacer itd
Ja coraz czesciej mysle o rozstaniu z tym moim... dosyc juz mam! mysli tylko o sobie, w doopie ma malego, mnie! ostatnio sie taki wredny zrobil....trzy dni ma wolne od pracy to zamiast posiedziec z nami to idzie na dol do tej starej fraancy robic! w dodatku za swoje pieniadze a jak ja mu mowie, ze to trzeba kupic czy tamto to mowi, ze nie teraz bo nie ma w tym miesiacu pieniedzy! qrwa a na remonty dla mamusi ma! a ta mu ciagle powtarza, ze i tak mu tego domu nie zapisze...pojeebany.

musisz z nim szczerze porozmawiać, a jak to nie pomoze to dalej cos dzialac, np wyprowadzić się, żeby zobaczył co może stracic

Zgłoś nadużycie #44564 14 stycznia 2013, 10:22

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no i jak ja usypiasz ?
ja go usypiam wtym bujaku bo inaczej nie zasnie a ja tez chce miec chwile spokoju w ciagu dnia a wtym bujaku to w 5 gora 10 minut zasypia.

matko kasia ale tak to ty sie zameczysz.przeciez 9kg bujak plus bujak ?? ?? !!!! ja to nie zwracam na nia uwagi..jak widze ze senna biore na rece włączam radio chodzę w kółko po kuchni spiewam aaa kotki dwa(radio robi za tłum :) i bujam.. troche sie powyrywa powstaje(daje jej siaść mi na rekach-cały czas ją bujam..i znowu kłade i bujam..) czasem sie tak bujamy nawet 20 minut ale usypia

Zgłoś nadużycie #44565 14 stycznia 2013, 10:23

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

nie pochwaliłam się, ze mój "niejadek" w sobotę zjadł przez cały dzień 750ml mleka, obiadek, 260ml kaszki...

o proszę jaki żarłoczek się robi, ciekawe ile już przybrał

Zgłoś nadużycie #44566 14 stycznia 2013, 10:24

Emza Fajna mama

Ulla napisał(a)

Nie usypiam. albo chce spac, jest zmeczony, to go do łózka daje,  ajak nei to nie, jego strata jak nei hcce spac :P
czasem spi raz w ciągu dnia, czasem dwa razy, różnie.

moja to za chiiny ludowe sama nie uśnie..jak jest senna juz tak mega..bo próbowałam ją przetrzymac ) to bedzie tzrec oczy marudzic płakać ale nie uśnie

Zgłoś nadużycie #44567 14 stycznia 2013, 10:24

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, nauczy się sam zasypiać, a nie możesz go położyć do łóżeczka i przetrzymac, w koncu będzie tak zmęczony i sam zaśnie..
ja tak keidyś wytestowałam na swoim, bo wcześniej tylko na rękach, a teraz już w łóżku, choc mam plan by teraz od razu usypiał w łóżeczku, a z tum gorzej

moja by sie zaplakała, i to tak wyje, że nie sposób tego słuchać

Zgłoś nadużycie #44568 14 stycznia 2013, 10:26

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

skoro nie chce spać, to może jeszcze nie jest jego pora ?? a ile Ci sypia w dzień? bo ja pilnuję, by mały nie spał po 18, bo póxniej nie chce spać i buszuje dop 22, a tak po 20 i już śpi

moja spi w dzien 2 razy, koło 10 i po 14, ale przewaznie jest problem z usypianiem, po 14 przy cycu mi zasypia

Zgłoś nadużycie #44569 14 stycznia 2013, 10:26

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuwaaa młody w nocy 3 razy wstawał, nei eby jesc, zeby buczec. a moj maz kretyn od rana sie tłukł, bo teraz sobei o kosciele prypomniał i na 7 polazł. debil. zła i neiwyspana jestem

jak to sie tłukł bo soie o kosciele pomyslał..nie kumam

Zgłoś nadużycie #44570 14 stycznia 2013, 10:27

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

ło matko...to mega duzo :)