Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44491 14 stycznia 2013, 7:07

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja po 10 mies mam zamiar sadzac malego na nocnik ;) nie wiem czemu ale nie widze sensu zeby go teraz sadzac na nocnik ;p no i musze kupic jakis nocnik ;) Jaki jest lepszy? Taki zwykly czy z melodyjka?

ja kupuję zwykły

Zgłoś nadużycie #44492 14 stycznia 2013, 7:10

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

no tez myślalam nad przerwą z obiadami ale kurcze zawsze mnie podkusi żeby cos jej ugotować ale chyba nie ma wyjścia i trzeba przystopować...ja tam moge udawać ona sie smieje ale jak poczuje zupe w łyzeczce to odrazu zamyka gębola i po jedzeniu

mój mały na święta był chory i gardzoiołko bolało, to nic więcej nie jadł tyko mleko i taka przewrwa dobrze mu zrobiła bo teraz przynajmniej pyszczek owteira, a nie zaciska z całej siły i je wszystko kaszka, obiadek, kisiel,...

Zgłoś nadużycie #44493 14 stycznia 2013, 7:11

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Aneta, a kaszki i kleiki je? Bo moja Dominika wpierdziela obiad aż jej się uszy trzęsą, ale jak czuję kaszkę albo kleik to jest masakra :/ mleko pije tylko jak śpi, bo jak nie śpi i jej butelkę daję to jest koszmar....no ale nie może tylko zup i odiadków przecież jeść.... :/

mam ten sam problkem, mleko tylko na śpiocha, bo na żwyca nie da rady, ale z łyżeczki gęste wszystko wciąga

Zgłoś nadużycie #44494 14 stycznia 2013, 7:12

Konto usunięte
kuwaaa młody w nocy 3 razy wstawał, nei eby jesc, zeby buczec. a moj maz kretyn od rana sie tłukł, bo teraz sobei o kosciele prypomniał i na 7 polazł. debil. zła i neiwyspana jestem

Zgłoś nadużycie #44495 14 stycznia 2013, 7:12

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

gratulacje :)
u nas też prawa jedynka prawie prawie przebita. u malej od razu humor lepszy :)

gratulacje zębolków.

Widze, ze przez weekend prawdziwy wysyp zabków :)

Zgłoś nadużycie #44496 14 stycznia 2013, 7:13

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

:) dzisiaj mały złośnik mi nic nie daje zrobić, stoi przy mnie i miałczy, jak nie reaguje to pluje

mały cwaniaczek!! haha

Zgłoś nadużycie #44497 14 stycznia 2013, 7:16

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

to nie fajnie :P dobrze, że mi się wczoraj skończył, bo z mojej rocznicy by były nici :P

ja jestem tak zmęczona, nocnym wstawaniem, pracą, że nie mam ochoty na nic, ostatni raz chyba było coś z miesiac temu, a moze dłuzej ?? nie pamiętam :(

Zgłoś nadużycie #44498 14 stycznia 2013, 7:17

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Tak 4 ... maly od 15 do 20 strasznie marudzil;( nie do wytrzymania z nim bylo ;/ a moj maz zamiast mi pomoc to na dole korytarz robil! wolalam go chyba z 10 razy, ze nie daje juz rady i ze ma przyjsc mi pomoc! przyszedl dopiero jak maly byl wykapany, najedzony i zasypial! nie rozmawiam z nim bo mnie wkurwill... nigdy nie mozna na niego liczyc jak jest potrzebny...szlag by to...gdzie ja oczy mialam....

współczuje, czasami też tak mam... niestety

Zgłoś nadużycie #44499 14 stycznia 2013, 7:18

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

A kisiel na Bobo Frucie polecam! ;)

fakt, ja też moge polcecić, mały wczoraj też wciągnął tego gluta i nawet było za mało, ale nie chciałam go nakramić samym kislem, poczekaliśmy godiznkę i dostał 170ml kaszki :)

Zgłoś nadużycie #44500 14 stycznia 2013, 7:19

aniam Supermama
nie pochwaliłam się, ze mój "niejadek" w sobotę zjadł przez cały dzień 750ml mleka, obiadek, 260ml kaszki...

aż dziwne, ze mu to się zmieściło w brzuszku :)

Zgłoś nadużycie #44501 14 stycznia 2013, 7:23

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

A dzis budzil sie w nocy czesto , nie wyspalam sie bo sie rozbudzal i potem pol godziny ponownego usypiania.
Boze kiedy ja sie wyspie ?
Nic mi sie nie chce , meza mi sciagneli do pracy z okazji WOŚP .
Dziewczyny jak uspiacie dzieciaczki w zien bo ja juz do mojego nie mam sily , nic nie dizala wozek be , raczki be . lozko be , tylko bujak pasi ale ja musze tym bujakiem w gorze bujac i az mam odciski na dloniach, ryczec mi sie chce !!!
Mam wrazenie ze nie daje sobie ardy z wlasnym dzieckiem , czuje sie beznadziejnie z tym !!!

w dzień małego kładę na łóżku, na którym my spimy, koło główki ma pieluchę i pacynke, a przykryty jest mięciutkim kocem, leży przewraca sie z boku na bok i mizia, w końcu usypia

Zgłoś nadużycie #44502 14 stycznia 2013, 7:25

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

A dzis budzil sie w nocy czesto , nie wyspalam sie bo sie rozbudzal i potem pol godziny ponownego usypiania.
Boze kiedy ja sie wyspie ?
Nic mi sie nie chce , meza mi sciagneli do pracy z okazji WOŚP .
Dziewczyny jak uspiacie dzieciaczki w zien bo ja juz do mojego nie mam sily , nic nie dizala wozek be , raczki be . lozko be , tylko bujak pasi ale ja musze tym bujakiem w gorze bujac i az mam odciski na dloniach, ryczec mi sie chce !!!
Mam wrazenie ze nie daje sobie ardy z wlasnym dzieckiem , czuje sie beznadziejnie z tym !!!

Kasiu, nauczy się sam zasypiać, a nie możesz go położyć do łóżeczka i przetrzymac, w koncu będzie tak zmęczony i sam zaśnie..
ja tak keidyś wytestowałam na swoim, bo wcześniej tylko na rękach, a teraz już w łóżku, choc mam plan by teraz od razu usypiał w łóżeczku, a z tum gorzej

Zgłoś nadużycie #44503 14 stycznia 2013, 7:29

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

U nas królują metki i wszystkie sznurki od dresów i moich koszul nocnych.

tak, bo to tyle frajdy :P
mój zawsze bawi się moim łańcuszkiem, o dziwo mocno ciągnie, ale nigdy nie zerwał, śmieje się, ze do czasu, ale wtedy tłumaczę małemu że nie bedzie zabawy jak zerwie i bawi się przewieszką :P

Zgłoś nadużycie #44504 14 stycznia 2013, 7:35

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A to dzisiejsza Natalka :)

ale super, wogole to na starsza wyglada

Zgłoś nadużycie #44505 14 stycznia 2013, 7:35

aniam Supermama
w smyku sa wyprzedaże do -70%

Zgłoś nadużycie #44506 14 stycznia 2013, 7:37

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Mnie tez wqrwia takie gadanie! by posiedzial z takim zabkujacym brzdacem 2 dni to mialby dosyc! sranie w banie. to, ze jestesmy caly dzien w domu to nie znaczy, ze my sobie lezymy calymi dniami do gory brzuchami;/ caly dzien przeciez jest zapieeerdol przy takim dziecku i obiad trzeba ugotowac,posprzatac, poprac, poprasowac, wyjsc na spacer itd
Ja coraz czesciej mysle o rozstaniu z tym moim... dosyc juz mam! mysli tylko o sobie, w doopie ma malego, mnie! ostatnio sie taki wredny zrobil....trzy dni ma wolne od pracy to zamiast posiedziec z nami to idzie na dol do tej starej fraancy robic! w dodatku za swoje pieniadze a jak ja mu mowie, ze to trzeba kupic czy tamto to mowi, ze nie teraz bo nie ma w tym miesiacu pieniedzy! qrwa a na remonty dla mamusi ma! a ta mu ciagle powtarza, ze i tak mu tego domu nie zapisze...pojeebany.

jesu, naprawdę, zamiast myśleć o rodzinie, to mamusią sie zajmuje,...
rozumiem, ja swoim rodzicom tez pomagam, mój też, ale jednak rodzina jest na pierwsyzm miejscu

Zgłoś nadużycie #44507 14 stycznia 2013, 7:40

aniam Supermama

maryna napisał(a)

[QUOTE=kasia17;1297299]szczerze to tak go maz nauczyl jak byl malutki potem ze 3 miechy usypialismy go w wozku a jak zaczal siadac zaczal sie dramat , nie wiem co mam robic , odstawilam wozek na tydzien i wczoraj raz po poludniu udalo mi sie w nim uspic moze powolutku znowu bedzie zasypial w wozku.[/QUOTE
o matko...maz nauczyl a teraz ty biedna musisz sie meczyc ?? co ci tu kurde poradzic ?? bo ja juz dawno bujaczek rozkrecilam i schowalam do rodzenstwa ;) hihi
moze rzeczywiscie sprobuj w tym wozku ?? moj musi byc chociaz kilka razy hustniety i zasnie .... ale neiraz az wozek deba staje zwlaszcza wieczorem po kapaniu bo nie chce spac to tak go mocno hustam i wkoncu zasnie po pol godz....

skoro nie chce spać, to może jeszcze nie jest jego pora ?? a ile Ci sypia w dzień? bo ja pilnuję, by mały nie spał po 18, bo póxniej nie chce spać i buszuje dop 22, a tak po 20 i już śpi

Zgłoś nadużycie #44508 14 stycznia 2013, 7:42

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

kuwaaa młody w nocy 3 razy wstawał, nei eby jesc, zeby buczec. a moj maz kretyn od rana sie tłukł, bo teraz sobei o kosciele prypomniał i na 7 polazł. debil. zła i neiwyspana jestem

masakra, współczuję, ale dzisiaj poniedziałek, nie wiedziała, ze jude to taki wierzący, od poniedziałku do poniedziałku do kościoła ??

Zgłoś nadużycie #44509 14 stycznia 2013, 7:56

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

8k to tyle co moj i co nie gadali ci ze za malo wazy bo mi tak powiedzieli /

a na mojej wadze Julia waży 9700, ale kloc

Zgłoś nadużycie #44510 14 stycznia 2013, 7:58

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no moja tylko takie z farfoclami chce. Jak jej dałam taką papkę gładką ze słoja kilka dni temu to dziób odwracała i nieee. A wczoraj moją pomidorową wcinała aż jej się uszy trzęsły (tylko trochę widelcem warzywa pogniotłam).
Dziewczyny dzisiaj na śniadanie zrobiłam jajecznicę z 4 jaj- tych takich największych i co ?? dla mnie zostało niecałą łyżeczkę od herbaty... zżarły prawie wszystko! Uwielbiają. :)

a u nas przez ten pożar młoda słoiczki dostawała, ale jakoś wcale sie tym nie najadała