Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44471 13 stycznia 2013, 18:00

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

jak mnie wkur...takie gadanie..bo ty nic nie robisz bo siedzisz w domu... a niech sami zostana tydzien z dzieckiem i ma byc posprzatane,ugotowane itd i wszystko pryz dizecku ogarniete.... ciekawe czy by dali rade ??

Mnie tez wqrwia takie gadanie! by posiedzial z takim zabkujacym brzdacem 2 dni to mialby dosyc! sranie w banie. to, ze jestesmy caly dzien w domu to nie znaczy, ze my sobie lezymy calymi dniami do gory brzuchami;/ caly dzien przeciez jest zapieeerdol przy takim dziecku i obiad trzeba ugotowac,posprzatac, poprac, poprasowac, wyjsc na spacer itd
Ja coraz czesciej mysle o rozstaniu z tym moim... dosyc juz mam! mysli tylko o sobie, w doopie ma malego, mnie! ostatnio sie taki wredny zrobil....trzy dni ma wolne od pracy to zamiast posiedziec z nami to idzie na dol do tej starej fraancy robic! w dodatku za swoje pieniadze a jak ja mu mowie, ze to trzeba kupic czy tamto to mowi, ze nie teraz bo nie ma w tym miesiacu pieniedzy! qrwa a na remonty dla mamusi ma! a ta mu ciagle powtarza, ze i tak mu tego domu nie zapisze...pojeebany.

Zgłoś nadużycie #44472 13 stycznia 2013, 18:19

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

my wczoraj mielismy próbe nocniczkową :)

wow, ale super :)

Zgłoś nadużycie #44473 13 stycznia 2013, 18:20

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=z-5sYo5SQbo&feature=youtu.be

ehh... super

Zgłoś nadużycie #44474 13 stycznia 2013, 18:21

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Dominika śpi już ponad 2 godziny, poszłam zobaczyć czy wszystko u niej w porządku i zobaczyłam to... najpiękniejszy widok jaki widziałam :)

słodziachna:*

Zgłoś nadużycie #44475 13 stycznia 2013, 18:48

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

Wiem co czujesz bo u mnie jest to samo od poniedzialku do piatku praca z ktorej wraca wieczorem i juz mu sie nic nie chce, co drugi weekend szkoła, a jak ma wolne to zawsze cos ma do zrobienia albo musi pomoc jakiemus koledze albo poprostu spi i jeszcze potrafi miec do mnie pretensje co ja tak dlugo dziecko usypiam jak on siedzi ze swoim ojcem i bratem i gada w najlepsze to jak to dziecko ma usnac ?? (to akurat sytuacja z wczoraj) własnie jestem na niego wsciekla i oczywiscie dzisiaj tez juz od rana go nie ma bo pojechał gdzies z bratem a jeszcze smie twierdzic ze przeciez ja calymi dniami nic nie robie bo przeciez siedze w domu, to czym jestem zmeczona ??

pokaz mu to

Zgłoś nadużycie #44476 13 stycznia 2013, 18:50

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A dzis budzil sie w nocy czesto , nie wyspalam sie bo sie rozbudzal i potem pol godziny ponownego usypiania.
Boze kiedy ja sie wyspie ?
Nic mi sie nie chce , meza mi sciagneli do pracy z okazji WOŚP .
Dziewczyny jak uspiacie dzieciaczki w zien bo ja juz do mojego nie mam sily , nic nie dizala wozek be , raczki be . lozko be , tylko bujak pasi ale ja musze tym bujakiem w gorze bujac i az mam odciski na dloniach, ryczec mi sie chce !!!
Mam wrazenie ze nie daje sobie ardy z wlasnym dzieckiem , czuje sie beznadziejnie z tym !!!

kasia ja tez nie daje rady..jest senna..oczy ma jak szparki trze je a jak ją biore do usypiania do wstaje , podciąga sie za moja koszulke, płącze i wygina mi sie na rekach....

Zgłoś nadużycie #44477 13 stycznia 2013, 19:58

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

na raczkach tylko w nocy da sie uspic a w dzien nie ma szans wygina sie draoie szcypie i drze sie , w lozeczku wstaje i wylazi i w wozku to samo tylko w lezaczku bujaczku ale tez jak sie go trzyma w gorze i kolysze bo inaczej tez wylazi nawet jak sie zapiety , nie mam juz sily do niego, doradzcie cos blagam .

no cos ty?w bujaczku jak sie trzyma do gory?dobrze zrozumialam ?? o kurde co za akrobaccje!!! moj dzis 2 razy jak nigdy zasnal na recach a tak to tylko w wozku..inaczej nie ma opcji...a juz nie mowie o tym zeby sam zasnąl.... nie wiem jak bedzie zaspial jak bedzie mial 3lata ?? ?tez mam go hustac w wozku ?? ?

Zgłoś nadużycie #44478 13 stycznia 2013, 20:03

kasia17 Fajna mama

Emza napisał(a)

kasia ja tez nie daje rady..jest senna..oczy ma jak szparki trze je a jak ją biore do usypiania do wstaje , podciąga sie za moja koszulke, płącze i wygina mi sie na rekach....

no i jak ja usypiasz ?
ja go usypiam wtym bujaku bo inaczej nie zasnie a ja tez chce miec chwile spokoju w ciagu dnia a wtym bujaku to w 5 gora 10 minut zasypia.

Zgłoś nadużycie #44479 13 stycznia 2013, 20:05

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

no cos ty?w bujaczku jak sie trzyma do gory?dobrze zrozumialam ?? o kurde co za akrobaccje!!! moj dzis 2 razy jak nigdy zasnal na recach a tak to tylko w wozku..inaczej nie ma opcji...a juz nie mowie o tym zeby sam zasnąl.... nie wiem jak bedzie zaspial jak bedzie mial 3lata ?? ?tez mam go hustac w wozku ?? ?

szczerze to tak go maz nauczyl jak byl malutki potem ze 3 miechy usypialismy go w wozku a jak zaczal siadac zaczal sie dramat , nie wiem co mam robic , odstawilam wozek na tydzien i wczoraj raz po poludniu udalo mi sie w nim uspic moze powolutku znowu bedzie zasypial w wozku.

Zgłoś nadużycie #44480 13 stycznia 2013, 20:05

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Mnie tez wqrwia takie gadanie! by posiedzial z takim zabkujacym brzdacem 2 dni to mialby dosyc! sranie w banie. to, ze jestesmy caly dzien w domu to nie znaczy, ze my sobie lezymy calymi dniami do gory brzuchami;/ caly dzien przeciez jest zapieeerdol przy takim dziecku i obiad trzeba ugotowac,posprzatac, poprac, poprasowac, wyjsc na spacer itd
Ja coraz czesciej mysle o rozstaniu z tym moim... dosyc juz mam! mysli tylko o sobie, w doopie ma malego, mnie! ostatnio sie taki wredny zrobil....trzy dni ma wolne od pracy to zamiast posiedziec z nami to idzie na dol do tej starej fraancy robic! w dodatku za swoje pieniadze a jak ja mu mowie, ze to trzeba kupic czy tamto to mowi, ze nie teraz bo nie ma w tym miesiacu pieniedzy! qrwa a na remonty dla mamusi ma! a ta mu ciagle powtarza, ze i tak mu tego domu nie zapisze...pojeebany.

co za chlopy jelopy ;) ....mowisz ze tak zle ze myslisz o rozstaniu ?? kur..co sie dzieje z tymi chlopami....mamusia i mamusia...przeciez terez jestes ty i dziecko a nie mamusia!!!kiedy oni to zrozumieja ?? jak bedzie za pózno ??

Zgłoś nadużycie #44481 13 stycznia 2013, 20:08

maryna Fajna mama
[QUOTE=kasia17;1297299]szczerze to tak go maz nauczyl jak byl malutki potem ze 3 miechy usypialismy go w wozku a jak zaczal siadac zaczal sie dramat , nie wiem co mam robic , odstawilam wozek na tydzien i wczoraj raz po poludniu udalo mi sie w nim uspic moze powolutku znowu bedzie zasypial w wozku.[/QUOTE
o matko...maz nauczyl a teraz ty biedna musisz sie meczyc ?? co ci tu kurde poradzic ?? bo ja juz dawno bujaczek rozkrecilam i schowalam do rodzenstwa ;) hihi
moze rzeczywiscie sprobuj w tym wozku ?? moj musi byc chociaz kilka razy hustniety i zasnie .... ale neiraz az wozek deba staje zwlaszcza wieczorem po kapaniu bo nie chce spac to tak go mocno hustam i wkoncu zasnie po pol godz....

Zgłoś nadużycie #44482 13 stycznia 2013, 20:51

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszejszego dla Natalki, Podzislawa i Filipka;*

STO LAT1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #44483 13 stycznia 2013, 20:53

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

tak ?? dajecie malym juz takie mleko ??

ja już dawno ale to kwestia osobista

Zgłoś nadużycie #44484 13 stycznia 2013, 20:57

mala24 Supermama
ja jutro idę do pracy (dorywczej) na 3 dni, już się boję i ciekawe jak mały to zniesie (i ja), mały zostaje z moją kumpelą a raczej u niej będzie bo tak tamtędy przejeżdżam to go zawożę, ale siostrzeniec też tam jedzie więc liczę że nie będzie tak źle

Zgłoś nadużycie #44485 13 stycznia 2013, 21:10

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A dzis budzil sie w nocy czesto , nie wyspalam sie bo sie rozbudzal i potem pol godziny ponownego usypiania.
Boze kiedy ja sie wyspie ?
Nic mi sie nie chce , meza mi sciagneli do pracy z okazji WOŚP .
Dziewczyny jak uspiacie dzieciaczki w zien bo ja juz do mojego nie mam sily , nic nie dizala wozek be , raczki be . lozko be , tylko bujak pasi ale ja musze tym bujakiem w gorze bujac i az mam odciski na dloniach, ryczec mi sie chce !!!
Mam wrazenie ze nie daje sobie ardy z wlasnym dzieckiem , czuje sie beznadziejnie z tym !!!

Nie usypiam. albo chce spac, jest zmeczony, to go do łózka daje,  ajak nei to nie, jego strata jak nei hcce spac :P
czasem spi raz w ciągu dnia, czasem dwa razy, różnie.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #44486 13 stycznia 2013, 21:22

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja już dawno ale to kwestia osobista

tak wiem ze ty juz od dawna dajesz od krowy... i za to cie kolezanka ruta zlinczowala ;)

Zgłoś nadużycie #44487 14 stycznia 2013, 7:03

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Gratulacje ;)
U Szymka 4 zabek Wychodzi ;p dolna prawa 2 :) juz ma cieniutka skorke i widac zabala ;) jutro pewnie mu sie przebije ;)

gratulacje!! :)

Zgłoś nadużycie #44488 14 stycznia 2013, 7:03

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Mezowi sie podobasz taka jaka jestes ;) moze faktycznie niepotrzebne Ci zadne cwiczenia itd ;)

ale ja sama ze sobą żle się czuję, więc to dla mnie, a nie dla męza :P

Zgłoś nadużycie #44489 14 stycznia 2013, 7:05

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

No tez wlasnie ;) dziecko patrzy litosciwie i nie mam serca mu nie dac;/ codziennie je ze mna sniadanko ;) dzisiaj zjadl dwie kanapeczki z serkiem topionym ( bez skorek) ;) a po pol godz wypil 120 mleka z kasza ;p

wow, to super, a mój jeszcze nie dziamie, choć wczoraj zauważyłam, ze jajko sobie dziamał, bo były większe kawałki

Zgłoś nadużycie #44490 14 stycznia 2013, 7:06

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja zawsze podaje malemu smecte :)
A maly ma teraz odparzona pupcie;/ bylam u siorki i ubralam malemu kilka razy pieluszke BAMBINO  i ma czerwona dupcie ;/ widocznie tylko pieluszki DADA mu sluza ;) bo po PAMPERSACH tez mial tak jak po tych BAMBINO  ;/
Bartus tez nie moze uzywac tych Bambino;/ wgl one jakies takie dziwne sa te pieluchy;/ slabo sie rozciagaja itd;/Miala ktoras z Was te pieluchy?

Bambino nigdy nie używałam