Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44311 12 stycznia 2013, 14:37

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

pije kawe ;) płodzian ma nową dziewczyne.

Plodzislaw to ma powodzenie ;)

Zgłoś nadużycie #44312 12 stycznia 2013, 14:37

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Mojej jajecznica nie pasi , zreszta nic jej nie pasi ostatnio oprócz owocó i kaszek. moze też dzisiaj spróbuję pognieśc warzywa z zupy widelcem może wciągnie .juz mi sił brak czasami no ale trudno

u nas za to odwrptnie, zupy jak najbardziej tak, ale owoce i kaszki stanowczo NIE

Zgłoś nadużycie #44313 12 stycznia 2013, 14:37

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

nastały cięzkie dni, ale całe szczescie bez perspektywy wrześniowej mamy :P

Haha :D

Zgłoś nadużycie #44314 12 stycznia 2013, 14:38

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

u nas za to odwrptnie, zupy jak najbardziej tak, ale owoce i kaszki stanowczo NIE

U nas to samo;/

Zgłoś nadużycie #44315 12 stycznia 2013, 14:38

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Anetka zdrówka ;)

od nas rowniez zrdowka duzo duzo :)

Zgłoś nadużycie #44316 12 stycznia 2013, 14:41

Extremalna21 Fajna mama

Nika napisał(a)

Cześć dziewczęta :-) usciski ze słowackiej prowincji górskiej. Wyjazd na razie udany. Jesteśmy ze znajomymi którzy maja synka 3tyg młodszego niż Wer. Także klimat dzieciowy . Mieszkamy na górze gdzie podjazd autem tylko 4x4 lub ratrakiem. Odlot! Widoki piękne ale podejście ok 500-600m po stromej jak cholera drodze to wyczyn. Werą w sankach średnio zadowolona ale znosi dzielnie.wozek nie miałby szans... Witu daje radę z sankami borykać a ja zadyszke mam jak własna dupę mam na górę załadować. No ale extremalne ferie zimowe w sam raz dla takiego leniwca jak ja!!! Wer zaczęła sama siadać i ładnie się trzyma.ma 2 dolne jedynki i gada jak opętana. Wszystko tylko nie mama!!! Warunki na stokach ok tylko karnety k.rewsko drogie! A to widok z okna ;-)

Piekne widoki!!
Udanego wypoczynku ;)

Zgłoś nadużycie #44317 12 stycznia 2013, 14:42

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ej dziewczyny a orientujecie sie dlaczego nalezy osobno gotowac i mieso i warzywa ?? bo ja moze jak maly mial 4 miesiace to z 2 razy tak zrobilam a teraz wszystko w jednym garze i kit...czy to zle ?? no i tez nie zawsze daje jakis olej....albo i maslo a to pewnie przez to jest bardziej przyswajalne tak?czy jak ?? ..........kurde zapominam o tym.....

mowi sie ze nalezy osobno gotowac bo taki wywar z miesa moze uczulac. tak gdzies czytalam. spoko, ja tez gotuje razem, Kubusiowi nic nie jest. tez czasem nie dodam maselka czy oliwy, ale maselko daje jak robie ziemniaczki z maselkiem. oczywiscie jak mi sie przypomni to dodaje

Zgłoś nadużycie #44318 12 stycznia 2013, 14:43

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

da rade ;) mój juz nawet nie dzwoni! Nawet sam małej juz jajecznicę robi ;)

Jestem pelna podziwu ;)

Zgłoś nadużycie #44319 12 stycznia 2013, 14:44

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

mowi sie ze nalezy osobno gotowac bo taki wywar z miesa moze uczulac. tak gdzies czytalam. spoko, ja tez gotuje razem, Kubusiowi nic nie jest. tez czasem nie dodam maselka czy oliwy, ale maselko daje jak robie ziemniaczki z maselkiem. oczywiscie jak mi sie przypomni to dodaje

Ja tez wszystko razem gotuje i z malym jest wszystko ok ;) a maslo do kazdego obiadku dodaje ;) maly uwielbia :)

Zgłoś nadużycie #44320 12 stycznia 2013, 14:45

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

tu moj bobo... :) i jak myje zábki przed chwila po obiedzie hihi

ale sliczny chlopczyk :) a jaki on samodzielny, hehe

Zgłoś nadużycie #44321 12 stycznia 2013, 14:47

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

my cokolwiek jemy to mały stoi i patrzy błagalnie, i jak tu nie dac?!

No tez wlasnie ;) dziecko patrzy litosciwie i nie mam serca mu nie dac;/ codziennie je ze mna sniadanko ;) dzisiaj zjadl dwie kanapeczki z serkiem topionym ( bez skorek) ;) a po pol godz wypil 120 mleka z kasza ;p

Zgłoś nadużycie #44322 12 stycznia 2013, 14:49

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Judka szef dzwonił, w srode ma byc w robocie, w poniedziałek auto jeszcze do mechanika, i we wtorek popierdalam, rzygam tą drogą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! help

no widzisz chcialas wracac no i wracasz. spoko dasz rade :)

Zgłoś nadużycie #44323 12 stycznia 2013, 14:49

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a u nas słów brak :(

Nie przejmuj sie kazde dziecko przeciez inaczej sie rozwija ;) a jeszcze bedziesz miala dosyc tego gadania ;) wiem co mowie ;p Szymek od samego rana nadaje! az leb peka ;p a co to bedzie jak on zacznie mowic wszystko calymi zdaniami

Zgłoś nadużycie #44324 12 stycznia 2013, 14:53

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dzisiaj moje dziecko doprowadziło mnie do płaczu, bo oczywiście nic nie chciała jesc (oprócz cyca oczywiście).Normalnie wyłam jak głupia, wiem, że to nie powód do histerii, ale mamy niejadków na pewno zrozumieją.
Suma sumarum zapakowaliśmy Natkę do auta i pojechaliśmy zrobić morfologię i o 18 sprawdzilam internetowo wyniki i wszystko w normie....ufffffff.
natalka chyba się wystraszyła, bo wieczorem zjadła sloiczek śliwki :)

oj wiem wiem co czujesz :( ale najwazniejsze ze wyniki oki.czyli na to wychodzi ze dajesz jej w mleczku wszystkie mozliwe witaminki :) ale pamietaj ty musisz sie dobrze odrzywiac

Zgłoś nadużycie #44325 12 stycznia 2013, 14:54

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

A tak z innej beczki, miałam wam ostatnio napisać żebyście przy biegunkach podawały dzieciom smecte 2 razy dziennie po pół saszetki. Ona niby nie zatrzymuje biegunki ale bardzo dobrze zobojętnia kupkę i wtedy pupa przestaje się odparzać. Bo ogólnie przy biegunce nawet po jednej kupce pupa potrafi być strasznie zaogniona.

Ja zawsze podaje malemu smecte :)
A maly ma teraz odparzona pupcie;/ bylam u siorki i ubralam malemu kilka razy pieluszke BAMBINO  i ma czerwona dupcie ;/ widocznie tylko pieluszki DADA mu sluza ;) bo po PAMPERSACH tez mial tak jak po tych BAMBINO  ;/
Bartus tez nie moze uzywac tych Bambino;/ wgl one jakies takie dziwne sa te pieluchy;/ slabo sie rozciagaja itd;/Miala ktoras z Was te pieluchy?

Zgłoś nadużycie #44326 12 stycznia 2013, 14:56

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Moje dzieciaki znów są zdrowe :) Teraz ja się kuruję, nie wiem czy nie podłapałam anginę, nigdy jeszcze tego nie miałam. Mam gorączkę i ciężkie bolące gardło.

Super,ze babelki zdrowe ;)

a Ty sie kuruj bidulo;* co nie zarazisz babelkow ;)

Zgłoś nadużycie #44327 12 stycznia 2013, 14:56

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

laseczki mialam was pytac czy sadzacie juz swoje maludy na nocniki ?? jesli nie to keidy zaczynacie ??

ja wlasnie wczoraj rozmawialam o tym z moja siorka, ona core sadzala od 8 miesiaca, i mala szybko nauczyla sie na nocnik robic siusiu a potem kupcie. a pierwszy raz posadzila ja na probe na nocnik jak ta miala 6 miesiecy, a Oliwka wpadla do nocnika, hehe za mala dupcie jeszcze miala, hehe.
ja tez mam zamiar niedlugo sadzac Kubulinka, ale najpierw musze kupic mu ten nocnik :)

Zgłoś nadużycie #44328 12 stycznia 2013, 14:59

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

znam to doskonale, tez miałam niejadka, ale przemycałam jedzienie z chrupkami , może czytałaś o tym , i dzisaj Kalina sama dzioba otwierała, rano na kaszkę , na rybkowy obiadek też i budyń tez, po prostu się rozsmakowała , może też tak spróbuj, ja oszukiwałam że daje chrupka a wciskałam łyżeczkę, trwało to chyba z miesiąc, ale jest już dużo lepiej ;)
Ja nie płakałam tylko łapałam nerwa :( a póżniej byłam zła na siebie że złoszczę sie na dziecko i się luzowałam i odnowa próby karmienia, na początku do dobrze jak 3 łyżeczki , moja tak zaczynała, możne spróbuj zupke dyniową, albo marchewkę z ryżem, moja rozsmakowała sie w buraku czerwonym, też gotowałam jej z ryżem

Kubus tez uwielbia marchewkowa z ryzem oraz buraczkowa :) na jutro robie mu krupniczek :)

Zgłoś nadużycie #44329 12 stycznia 2013, 15:01

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Bylam u siostry od srody do dzisiaj i maly spal w wozku glebokim po Bartku i z tylu sa takie rzepy i on musial odkleic te rzepy i wypadl;/ ale nic nie plakal, jak go podnioslam to sie smial ;)

najwazniejsze ze nic mu sie nie stalo. oh ale z niego kaskader, huhu

Zgłoś nadużycie #44330 12 stycznia 2013, 15:02

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tylko na chwilke zagladam bo zle sie czuje;( zoladek mnie chyba boli;/ czuje jak mi skreca ;/ bol jak skurcze ;/ masakra;/ zrobilam sobie teraz krople zoladkowe i pije herbate mietowa. mam nadzieje, ze mi przejdzie bo nie mam sily nawet chodzic a co tu jeszcze mojego klocka dzwigac...eh

oh to niedobrze, wspolczuje, to pewnie jakas jelitowka. wracaj szybko do zdrowka