Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #44271 12 stycznia 2013, 11:26

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

dziewczyny dopiero nadrobiłam
Ale muszę się pochwalić, moje dziecko wczoraj wieczorem wypiło 80 mleka, dziś rano 40, w południe 30, a teraz wieczorem znowu 80 , jestem prze szczęśliwa :) to chyba jakiś cud , ale mam na to teorie , wcześniej to mleko wcale jej nie smakowało, a teraz od kilku dni gotuje jej budyń na tym mleku i zjada go ze smakiem :) i chyba przekonała się do tego smaku jupi !!!

no to super. tez chyba musze tak sprobowac jak piszesz bo moj za cholere nie chce mleka proszkowego.

Zgłoś nadużycie #44272 12 stycznia 2013, 11:29

gwonka Fajna mama
chcialam nadrobic i popisac ale Kubus juz sie zbudzil wiec spadam. wczoraj bylusmy caly dzien u mojej mamay i na zakupach. potem jeszcze do was zajrze.

Zgłoś nadużycie #44273 12 stycznia 2013, 12:29

martus91 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Moje dziecko nauczyło się też "kłócić" :P wczoraj stała przy ławie i próbowała złapać myszkę od laptopa, aMariusz do niej mówi "nie", a ona "ta!", on znowu "nie", ona "ta!" i waliła ręką w ławę :D a jak się jej mówi "tak", to ona mówi "nie, nie, nie, nie" :D zazwyczaj kiedy próbuje dać jej coś do jedzenia :P ja mówię "jedz", a ona "nie, nie, nie!". Awanturnik mały :P ;)

filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=z-5sYo5SQbo&feature=youtu.be

Zgłoś nadużycie #44274 12 stycznia 2013, 12:34

martus91 Fajna mama
Dominika śpi już ponad 2 godziny, poszłam zobaczyć czy wszystko u niej w porządku i zobaczyłam to... najpiękniejszy widok jaki widziałam :)

Zgłoś nadużycie #44275 12 stycznia 2013, 12:39

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

Dominika śpi już ponad 2 godziny, poszłam zobaczyć czy wszystko u niej w porządku i zobaczyłam to... najpiękniejszy widok jaki widziałam :)

słodzinka :) zmęczyła się kłotnią :P

Zgłoś nadużycie #44276 12 stycznia 2013, 12:47

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja mrożę w pojemniczkach z ikei :) o takich http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60149673/   i takich http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50149560/
i są świetne, bo nadają się do zamrażania i do mikrofali, więc ja wyjmuje jedzonko z zamrażalki, wstawiam do mikrofali i po 3 minutach mam zupkę :D

Fajne fajne. Ja młodej nie mikrofaluje niczego. Tylko podgrzewam.

Zgłoś nadużycie #44277 12 stycznia 2013, 12:49

Nika Fajna mama

madzia75 napisał(a)

hej, wszystkim dawno mnie nie było i juz tego nie nadrobie
Nika jak ja Tobie zazdroszcze tych gór. z 2 lata nie byłam na nartach myslałam ze w tym roku na weken w marcu ze spokojem skoczymy a tu kicha wczoraj meza z pracy zwolnili i nie wiem jak my od 1do 1 wytrwamy dotego mały chyba w złobku cos załapał bo w nocy miał zapchany nos i chyba wychodzą mu górne jedynki bo strasznie marudzi i nie chce jesc

Cholera :-( mam nadzieje ze szybko coś znajdzie. Moja firma w stanie upadłości więc wiem co czujesz

Zgłoś nadużycie #44278 12 stycznia 2013, 12:51

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

Fajne fajne. Ja młodej nie mikrofaluje niczego. Tylko podgrzewam.

hmy... nie powinno się mikrofalować? to szkodzi dziecku? słyszałam, że będąc w ciąży nie powinno się przebywać przy mikrofali, bo fale szkodzą dziecku... ale takie odgrzewanie w mikrofali też szkodzi?

Zgłoś nadużycie #44279 12 stycznia 2013, 12:52

Nika Fajna mama
Ja chwilowo mam pod opieka oba maluchy. Śpią na razie. Oby anten doczekał taty swojego - śpi na dworzu w sankach i podladam go kamera a moja w lizeczku. Ulepilam w ogrodzie 2 kondygnacje tortu. Sniezek puszysty ale namachalam sie lopata niezle. Jeszcze 1 gorna warstwa potrzebna. I wisiemki. Wstawimy świece od tealightow. Chyba będzie ładnie. Tort ma średnicę. Koło 3m ;-)

Zgłoś nadużycie #44280 12 stycznia 2013, 12:54

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

Cholera :-( mam nadzieje ze szybko coś znajdzie. Moja firma w stanie upadłości więc wiem co czujesz

Ja mam wrażenie, że wszytko teraz pada :/ firma, w której wcześniej pracowałam też połowę ludzi zwolniła... teściowie mają sklep i też im pada, sąsiad mamy ma firmę, kiedyś zatrudniał 50 osób, ostatnio musiał zwolnic wszystkich, jedna osoba została, bo nie ma pieniędzy... :/ nędza w tym kraju... zastanawiam się czy nie wyjechać, chociażby ze względu na lepszą przyszłość dla dziecka... :/

Zgłoś nadużycie #44281 12 stycznia 2013, 12:57

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

hmy... nie powinno się mikrofalować? to szkodzi dziecku? słyszałam, że będąc w ciąży nie powinno się przebywać przy mikrofali, bo fale szkodzą dziecku... ale takie odgrzewanie w mikrofali też szkodzi?

Nie, no myśle ze nie szkodzi. Tylko chyba te fale ubijaja trochę cennych substancji w żywności. My akurat nie mamy to nie wnikalam :-) kiedyś coś mi się odbiło o uszy ze te fale coś tam jedzeniu umniejszaja w sensie wartości odzywczych. Ale trzeba by poczytać czy faktycznie.

Zgłoś nadużycie #44282 12 stycznia 2013, 12:59

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

Ja chwilowo mam pod opieka oba maluchy. Śpią na razie. Oby anten doczekał taty swojego - śpi na dworzu w sankach i podladam go kamera a moja w lizeczku. Ulepilam w ogrodzie 2 kondygnacje tortu. Sniezek puszysty ale namachalam sie lopata niezle. Jeszcze 1 gorna warstwa potrzebna. I wisiemki. Wstawimy świece od tealightow. Chyba będzie ładnie. Tort ma średnicę. Koło 3m ;-)

Nika, Ty to się tam nieźle namachasz xD nie dość, że ciągasz się po tych górach to jeszcze łopatą machasz, żeby tort zrobić :D  
a ja jutro mam rocznice ślubu i.... mieliśmy iść na kolację itd., ale stwierdziłam, że to oklepane i wszyscy tak robią i idziemy na kręgle :D zarezerwowałam już tor :) Mariuszowi się pomysł spodobał :) potem pójdziemy na piwo i kebab i będzie git :D hahaha.... nie no żartuję... może potem przejdziemy się do jakiejś restauracji, zjemy coś, wypijemy winko, albo drina i do domu... kontynuować rocznicę ;)

Zgłoś nadużycie #44283 12 stycznia 2013, 13:00

maryna Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

o jaki słodziak! chyba tez zakupie mojej taka szczoteczkę ale moja to wpycha głęboko odruch wymiotny musi być zaliczony :)
a łóżeczko na drugim poziomie masz czy mi sie wydaje nie boisz się ze wypadnie

caly czas mialam na gornym...ale z 2 tyg temu obnizyl maz.. i zostal jeszcze tylko jeden poziom... nie wydaje mi sie ze chyba nie powinien wypasc..a czemu wy macie na najnizszym poziomie czy jak ??

Zgłoś nadużycie #44284 12 stycznia 2013, 13:00

martus91 Fajna mama

Nika napisał(a)

Nie, no myśle ze nie szkodzi. Tylko chyba te fale ubijaja trochę cennych substancji w żywności. My akurat nie mamy to nie wnikalam :-) kiedyś coś mi się odbiło o uszy ze te fale coś tam jedzeniu umniejszaja w sensie wartości odzywczych. Ale trzeba by poczytać czy faktycznie.

hmy.... muszę się wgłębić w temat ;)

Zgłoś nadużycie #44285 12 stycznia 2013, 13:01

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

Nika Ty rozpaaczasz, że masz okres, a ja ostatnio skakałam z radości, bo mi się spóźnił 4 dni i już myślałam.... :P  
Idę w czwartek do gina po tabletki :P i mam do was pytanie :) wcześniej nigdy nie brałam tabletek... któraś brała/bierze? jak to wygląda? one działają od razu czy miesiąc trzeba odczekać? przytyłyście po nich? jak libido po tych tabsach? :P

Ja nie biorę bo ogólnie zle znoszę plus zwiększają ryzyko zylakow a ja jestem obciążona genet. Ale jak kiedyś brałam rożne anawet te plastry to nie dość ze libido ubite to jeszcze na głowę i nastrój złe działały. To nie dla mnie :-( he szkoda. Bo spierali nie założe na pewno

Zgłoś nadużycie #44286 12 stycznia 2013, 13:04

Nika Fajna mama

martus91 napisał(a)

Super. Moja tez tak śpi na pleckach :-)

Zgłoś nadużycie #44287 12 stycznia 2013, 13:04

Nika Fajna mama
Martuś udanej rocznicy :-)

Zgłoś nadużycie #44288 12 stycznia 2013, 13:07

Nika Fajna mama
Weronika tutaj mega dobrze śpi. Nawet przestałam ja podkarmiac koło północy i śpi od około 19:30 - 20 do 7:30/8:30 bez pobudek. Czad! Oby tak zostało.

Zgłoś nadużycie #44289 12 stycznia 2013, 13:17

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dawno mnie nie było :) tydzień byłam u mamy... odpoczywałam trochę od domu i od teściowej :P hie hie :D ale cieszę się, że już wróciłam :)
Wczoraj robiliśmy porządki, ja segregowałam skarpetki, a mała bawiła się w pokoju... naglę słyszę płacz, a ona przytrzasnęła sobie paluszek szufladą :/ miała normalnie taki ślad odciśnięty, palec cały czerwony, wyła... już myślałam, że złamany, kazałam się ubierać Mariuszowi i gnać do szpitala, bo skąd ja mam wiedzieć co zrobić z centymetrowym złamanym palcem :P ale okazało się, że nie był złamany, po 10 minutach Dominika nawet nie pamiętała co się stało :P
Moje dziecko nauczyło się też "kłócić" :P wczoraj stała przy ławie i próbowała złapać myszkę od laptopa, a Mariusz do niej mówi "nie", a ona "ta!", on znowu "nie", ona "ta!" i waliła ręką w ławę :D a jak się jej mówi "tak", to ona mówi "nie, nie, nie, nie" :D zazwyczaj kiedy próbuje dać jej coś do jedzenia :P ja mówię "jedz", a ona "nie, nie, nie!". Awanturnik mały :P ;)

powiem ci ze ona jest niemozliwa... mala madraczka z niej rosnie!!! ;)

Zgłoś nadużycie #44290 12 stycznia 2013, 13:23

Extremalna21 Fajna mama
Wszystkiego najlepszejszego dla Natalki, Podzislawa i Filipka;*