Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #43771 9 stycznia 2013, 20:45

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

No u nas żadne zęby nie wyszły :)

no ja czekam :) póki co są dwa. Mi się wydaje jakby miała popuchnięte dziąsła na dole, ale może robi mnie w balona :)

Zgłoś nadużycie #43772 9 stycznia 2013, 20:48

Like Supermama
Emila jeszcze nie śpi, ogląda misia, niebieski dom, na mini mini. To jej najlepsza baja!
dziś to w ogóle dziwnie spała, bo niecałą godzinę jak poszła spać przed południem, potem od 14-15 no i od 18-19.
Była kolęda dzis u nas, Emila o dziwo nie płakała, ale ksiądz były może całe 2 minuty :)

Zgłoś nadużycie #43773 9 stycznia 2013, 20:51

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

hehe my nie mamy problemu z włosami :)
a tu basen gdzie mąż jedzie http://www.youtube.com/watch?v=lD5DtAtTw1E

Fajny, my mamy Aqua park bliziutko, ale na pierwszy raz pojdziemy na zwykly cichutki basen.

Zgłoś nadużycie #43774 9 stycznia 2013, 20:51

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

heh mówie synu;D jak ide;D ale przeciez nei bede sie darła synuuu jak zcaznie latac :D

bo się wszytskie "syny" na podwórku obejrzą za tobą :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #43775 9 stycznia 2013, 20:59

Ulla Fajna mama

Emza napisał(a)

no ja nadal daje małe słoiczki...i je cały..ale koncówke to juz ledwo

ja małe, te 130g dziele na dwa. pewnie zjadłby cały, ale zwykle kazdy słoik daje raz, tzn rodzaj. wiec zwykle jest to wprowadzenie nowego produktu i dlatego chce to podzielic na dwa dni.

Zgłoś nadużycie #43776 9 stycznia 2013, 21:00

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja małe, te 130g dziele na dwa. pewnie zjadłby cały, ale zwykle kazdy słoik daje raz, tzn rodzaj. wiec zwykle jest to wprowadzenie nowego produktu i dlatego chce to podzielic na dwa dni.

Czyli obiadku je tylko pol malego sloiczka dziennie?

Zgłoś nadużycie #43777 9 stycznia 2013, 21:07

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dla swojego swietego spokoju wole mu porobic badania...
nie wiem czy Wam pisalam... mojej kolezanki brata synek jest chory ma nowotwor ;( mial juz operacje, chemie i nic mu nie pomoglo :( Szpital w Warszawie juz oddal malego rodzicom bo nie moga mu pomoc;( codziennie jezdzi do nich Orkiestra Swiatecznej Pomocy z psychologami;( Boze straszne to bardzo;( maly w maju skonczyl roczek :( a jego rodzice i rodzina patrzy teraz jak z kazdym dniem jest slabszy;( jak umiera;( az sie serce kraje;( Jakie te zycie jest niesprawiedliwe;( tacy co morduja dzieci, gwalca itd zyja nie wiadomo ile lat a tu takie niewinne malenstwo, ktore poznaje dopiero swiat umiera;(
Znowu sie poryczalam;(

to jest właśnie czyjś koniec świata :,(

Zgłoś nadużycie #43778 9 stycznia 2013, 21:09

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny mój mąż jedzie z Emilą jutro na basen!! Ja to mam już stresa. Kolega z pracy jedzie z synem i mu zaproponował żeby wziął Emilę i pojechał, no i mąz mnie spytał czy się zgodzę, a ja glupia się zgodziłam ;)
Jadą o 10, na basen kilka kilometrów od nas, bo tam taki fajny jest, dużo lepszy niż u nas, ja chyba zejdę na serce w pracy :D

no ale czym sie denerwujesz? no chyba ze z zazdrosci ze ciebie tam nie bedzie :P

Zgłoś nadużycie #43779 9 stycznia 2013, 21:21

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Czyli obiadku je tylko pol malego sloiczka dziennie?

ja daje jakis owoc okolo 11ej. jak nie mam nic swojego żeby utrzec, to daje słoiczek. pół. a drugie pół nastepnego dnia. koło 15ej daje "obiadek". zazwyczaj zupke, która sama robie-wtedy je wiecej. a raz w tygodniu daje jakis słoiczek z mieskiem, ktory na dwa dni rozbijam-zawsze jest to inne danie.np. był juz indyk z dynia, cielecinka, rybka.. nie pamietam co jeszcze.
wieczorem po kapieli kaszka 100-130- róznie :) a potem jeszcze popija cyckiem, ale juz krótko :)

w ciągu dnia te dania przeplataja sie z karmieniami piersią i cała noc tez jak sie obudzi to juz tylko piers :)

Zgłoś nadużycie #43780 9 stycznia 2013, 21:29

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja daje jakis owoc okolo 11ej. jak nie mam nic swojego żeby utrzec, to daje słoiczek. pół. a drugie pół nastepnego dnia. koło 15ej daje "obiadek". zazwyczaj zupke, która sama robie-wtedy je wiecej. a raz w tygodniu daje jakis słoiczek z mieskiem, ktory na dwa dni rozbijam-zawsze jest to inne danie.np. był juz indyk z dynia, cielecinka, rybka.. nie pamietam co jeszcze.
wieczorem po kapieli kaszka 100-130- róznie :) a potem jeszcze popija cyckiem, ale juz krótko :)

w ciągu dnia te dania przeplataja sie z karmieniami piersią i cała noc tez jak sie obudzi to juz tylko piers :)

Pytam, bo Natka ma problem z obiadkami.
U nas wyglada to tak:
ok 7- cycek
ok 9- 80 ml kaszki na gesti lyzeczką
ok 10- cycek
ok 13- obiadek,ale nie wiecej jak pol duzego sloiczka, albo mniej
ok 14- cycek
ok 16 - deserek, maly sloiczek
ok 18- cycek
Po kąpieli ok 19 cycek,ale tu już tankuje pod korek :)

Zgłoś nadużycie #43781 9 stycznia 2013, 21:31

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju toż to jakis cyborg ci rośnie..skąd on ma tyle sily ?? ? :) ;)

Tez sie zastanawiam;/
dzisiaj udalo mi sie go przetrzymać :D kąpany byl o 21 wypil 90 mleka z kasza i teraz zasypia ;) ciekawe jak będzie spał w nocy :) mam nadzieję, że lepiej ;p

Zgłoś nadużycie #43782 9 stycznia 2013, 21:32

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas wyglada to tak:
ok 7- cycek
ok 10- cycek
ok 14- cycek
ok 18- cycek

e nie ma sie czym przejmowac :)

Zgłoś nadużycie #43783 9 stycznia 2013, 22:12

EdytaH Zaprawiona w bojach

Extremalna21 napisał(a)

Dla swojego swietego spokoju wole mu porobic badania...
nie wiem czy Wam pisalam... mojej kolezanki brata synek jest chory ma nowotwor ;( mial juz operacje, chemie i nic mu nie pomoglo :( Szpital w Warszawie juz oddal malego rodzicom bo nie moga mu pomoc;( codziennie jezdzi do nich Orkiestra Swiatecznej Pomocy z psychologami;( Boze straszne to bardzo;( maly w maju skonczyl roczek :( a jego rodzice i rodzina patrzy teraz jak z kazdym dniem jest slabszy;( jak umiera;( az sie serce kraje;( Jakie te zycie jest niesprawiedliwe;( tacy co morduja dzieci, gwalca itd zyja nie wiadomo ile lat a tu takie niewinne malenstwo, ktore poznaje dopiero swiat umiera;(
Znowu sie poryczalam;(

to jakaś masakra , nikomu tego nie życzę!!

Zgłoś nadużycie #43784 9 stycznia 2013, 22:15

EdytaH Zaprawiona w bojach

Like napisał(a)

Dziewczyny mój mąż jedzie z Emilą jutro na basen!! Ja to mam już stresa. Kolega z pracy jedzie z synem i mu zaproponował żeby wziął Emilę i pojechał, no i mąz mnie spytał czy się zgodzę, a ja glupia się zgodziłam ;)
Jadą o 10, na basen kilka kilometrów od nas, bo tam taki fajny jest, dużo lepszy niż u nas, ja chyba zejdę na serce w pracy :D

spokojnie, mój szwagier też chodzi z małą, ja też bym chciała, mam blisko, ale nie mam jak, nie możemy się zgrać z mężem ;( a sama sie bije

Zgłoś nadużycie #43785 9 stycznia 2013, 22:15

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas wyglada to tak:
ok 7- cycek
ok 10- cycek
ok 14- cycek
ok 18- cycek

u mnie podobnie tylko na razie strajk z obiadkami i kolo 19-20tej dostaje też 150 kaszki na gęsto rano też cos kolo tegozjada  i w nocy 3 pobudki na cyca

Zgłoś nadużycie #43786 9 stycznia 2013, 22:16

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Emila jeszcze nie śpi, ogląda misia, niebieski dom, na mini mini. To jej najlepsza baja!
dziś to w ogóle dziwnie spała, bo niecałą godzinę jak poszła spać przed południem, potem od 14-15 no i od 18-19.
Była kolęda dzis u nas, Emila o dziwo nie płakała, ale ksiądz były może całe 2 minuty :)

szybka ta kolęda a koperte zdążył wziąć :) ))

Zgłoś nadużycie #43787 9 stycznia 2013, 22:19

aneta74 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

spokojnie, mój szwagier też chodzi z małą, ja też bym chciała, mam blisko, ale nie mam jak, nie możemy się zgrać z mężem ;( a sama sie bije

ja tam cykorze z tym basenem u mnie jest aqapark ale musze jechac 30km i to mnie tak jakoś "odstrasza"

Zgłoś nadużycie #43788 9 stycznia 2013, 22:26

aneta74 Fajna mama
jutro jade do up znowu i to z rana muszę bo na 9ta bym musiala byc w domu bo m do pracy a chciałabym jakies zakupy zrobić.nie wiem jak mi to wyjdzie

Zgłoś nadużycie #43789 9 stycznia 2013, 22:26

aneta74 Fajna mama
zmykam spokojnej nocy

Zgłoś nadużycie #43790 10 stycznia 2013, 6:23

Konto usunięte

paula87 napisał(a)

Mam pytanie ile obiadku teraz powinno zjadac dziecko ?? Czy caly duzy słoik to nie za duzo ?? nie chce przekarmic tego mojego brzdaca i zeby tez nie byl niedojedzony, bo on nie daje po sobie poznac ze juz ma dosc, caly czas otwiera ladnie buzie dopoki mu cos wtykam wiec sama musze mu ograniczac

mój cały je ;) 200