Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #43731 9 stycznia 2013, 14:00

paula87 Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny a ile godzin powinno spac dziecko na dobe?

moj spi z 10-11 godzin w nocy a w dzien 1,5-2 h

Zgłoś nadużycie #43732 9 stycznia 2013, 14:03

aniam napisał(a)

Sen dziecka na danym etapie rozwoju:

pierwszy miesiąc życia – 16-22 godziny na dobę. Dziecko nie rozróżnia dnia od nocy. Śpi siedem i więcej razy na dobę;
drugi-czwarty miesiąc życia – 6-9 godzin w dzień, 5-9 godzin w nocy. Ustala się indywidualny i w miarę regularny rytm snu i czuwania;
piąty-ósmy miesiąc życia – 2-4 godziny w dzień, 8-12 godzin w nocy. Wyróżnia się dłuższy sen nocny;
dziewiąty-dwunasty miesiąc życia – 2-4 godziny w dzień, 10-12 godzin w nocy. W dzień dziecko śpi 1-2 razy. Druga drzemka w ciągu dnia może pojawiać się nieregularnie i wraz z wiekiem dziecka coraz rzadziej.

czyli moje dziecko miesci sie ww normie :)

Zgłoś nadużycie #43733 9 stycznia 2013, 14:13

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

Mam pytanie ile obiadku teraz powinno zjadac dziecko ?? Czy caly duzy słoik to nie za duzo ?? nie chce przekarmic tego mojego brzdaca i zeby tez nie byl niedojedzony, bo on nie daje po sobie poznac ze juz ma dosc, caly czas otwiera ladnie buzie dopoki mu cos wtykam wiec sama musze mu ograniczac

no ja nadal daje małe słoiczki...i je cały..ale koncówke to juz ledwo

Zgłoś nadużycie #43734 9 stycznia 2013, 14:13

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

to przyjezdzaj do Radomia ;)

no kasia do ciebie to chyba ja mam najbliżej ;)

Zgłoś nadużycie #43735 9 stycznia 2013, 14:14

kasia17 Fajna mama
Emza tu masz vacu wella w kielcach

http://www.fit-mania.pl/cennik-fitness-kielce/

Zgłoś nadużycie #43736 9 stycznia 2013, 14:15

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny a ile godzin powinno spac dziecko na dobe?

ile chce :P hehe nie ma reguły..moja jak miała 1,2,3 to spała moze z 12..a mówili ze 20 powinna

Zgłoś nadużycie #43737 9 stycznia 2013, 14:16

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

czyli moje dziecko miesci sie ww normie :)

nie...twoje dziecko to anioł :)

Zgłoś nadużycie #43738 9 stycznia 2013, 14:17

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Emza tu masz vacu wella w kielcach

http://www.fit-mania.pl/cennik-fitness-kielce/

o zesz w mordke no jest...tylko tu napisane vacuum to tosamo ?? ?

Zgłoś nadużycie #43739 9 stycznia 2013, 14:18

Emza napisał(a)

no ja nadal daje małe słoiczki...i je cały..ale koncówke to juz ledwo

ja dzis Kubie dałam duzy bo nie wiem czy za malo nie je,w nocy wogole sie nie budzi mimo ze jest na piersi spi wlasnie 10-11 h i raz dziennie obiad i raz kasze a tak to co dwie godziny cyc, a Emza twoja cora byla podobnej wagi przy urodzeniu co moj Kuba, ile ona teraz wazy ??

Zgłoś nadużycie #43740 9 stycznia 2013, 14:19

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A my po szczepieniu...maly plakal bo zmeczony strasznie byl;/ od 3 nie spal;/ wazy prawie 11 kg ! wzielam od lekarza skierowanie na morfologie itd bo chce sprawdzic czy wszystko z nim ok ;)

woww ale wielki.na pewno wszystko w porządku przecież wszystko ladnie Ci je

Zgłoś nadużycie #43741 9 stycznia 2013, 14:23

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

ja dzis Kubie dałam duzy bo nie wiem czy za malo nie je,w nocy wogole sie nie budzi mimo ze jest na piersi spi wlasnie 10-11 h i raz dziennie obiad i raz kasze a tak to co dwie godziny cyc, a Emza twoja cora byla podobnej wagi przy urodzeniu co moj Kuba, ile ona teraz wazy ??

no własnie nie wiem ale cos koło 9 kg na naszej normalnej wadze..w poniedziałek idziemy na szczepienie to ci dokładnie powiem...a co do słoiczków to moja mała nie umie przełykac ma mały refluks i lekarz kazał nam narazie zostac przy papkach..

Zgłoś nadużycie #43742 9 stycznia 2013, 14:24

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

jak tak ci pieknie spi to pewnie najedzony(znaczy cycus mu starcza) moja od 3 dni nie chce cycusia..possa i sie denerwuje

Zgłoś nadużycie #43743 9 stycznia 2013, 14:29

Emza napisał(a)

no własnie nie wiem ale cos koło 9 kg na naszej normalnej wadze..w poniedziałek idziemy na szczepienie to ci dokładnie powiem...a co do słoiczków to moja mała nie umie przełykac ma mały refluks i lekarz kazał nam narazie zostac przy papkach..

to w sumie porownywalnie waza :)

Zgłoś nadużycie #43744 9 stycznia 2013, 14:31

Emza napisał(a)

jak tak ci pieknie spi to pewnie najedzony(znaczy cycus mu starcza) moja od 3 dni nie chce cycusia..possa i sie denerwuje

no tak bo wieczorem kasze dostaje al ewlasnie zastanawialam ilosciowo ile mu dawac :)

Zgłoś nadużycie #43745 9 stycznia 2013, 15:15

Extremalna21 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

woww ale wielki.na pewno wszystko w porządku przecież wszystko ladnie Ci je

Dla swojego swietego spokoju wole mu porobic badania...
nie wiem czy Wam pisalam... mojej kolezanki brata synek jest chory ma nowotwor ;( mial juz operacje, chemie i nic mu nie pomoglo :( Szpital w Warszawie juz oddal malego rodzicom bo nie moga mu pomoc;( codziennie jezdzi do nich Orkiestra Swiatecznej Pomocy z psychologami;( Boze straszne to bardzo;( maly w maju skonczyl roczek :( a jego rodzice i rodzina patrzy teraz jak z kazdym dniem jest slabszy;( jak umiera;( az sie serce kraje;( Jakie te zycie jest niesprawiedliwe;( tacy co morduja dzieci, gwalca itd zyja nie wiadomo ile lat a tu takie niewinne malenstwo, ktore poznaje dopiero swiat umiera;(
Znowu sie poryczalam;(

Zgłoś nadużycie #43746 9 stycznia 2013, 15:33

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

nie wiem czy Wam pisalam... mojej kolezanki brata synek jest chory ma nowotwor ;( mial juz operacje, chemie i nic mu nie pomoglo :( Szpital w Warszawie juz oddal malego rodzicom bo nie moga mu pomoc;( codziennie jezdzi do nich Orkiestra Swiatecznej Pomocy z psychologami;( Boze straszne to bardzo;( maly w maju skonczyl roczek :( a jego rodzice i rodzina patrzy teraz jak z kazdym dniem jest slabszy;( jak umiera;( az sie serce kraje;( Jakie te zycie jest niesprawiedliwe;( tacy co morduja dzieci, gwalca itd zyja nie wiadomo ile lat a tu takie niewinne malenstwo, ktore poznaje dopiero swiat umiera;(
Znowu sie poryczalam;(

to chyba najgorsze co może byc patrzec jak dzieciątko odchodzi...

Zgłoś nadużycie #43747 9 stycznia 2013, 15:43

Extremalna21 napisał(a)

Znowu sie poryczalam;(

tez sie poryczalam, bardzo to niesprawiedliwe, ze takie maluszki umieraja ;(

Zgłoś nadużycie #43748 9 stycznia 2013, 16:00

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalce chyba katar mija,bo nie chciała dzisiaj w ogóle kaszy.Zjadła jogurt. dziewczyny, czy jak wasze maenstwa miały katar to przy odciąganiu zauwazylyscie może czasmi slady krwi?, bo dzisiaj i wczoraj jak odciągnęłam to we fridzie taka kropeczka krwi byla :(

dwa razy mi sie to zdarzylo..ja mysle ze to nic takiego po p[rostu ich noski sa delikatne i nieprzyzwyczajone do smarkania..... gorzej jakby rzeczywiscie krew leciala to byloby niepokojace moim zdaniem

Zgłoś nadużycie #43749 9 stycznia 2013, 16:07

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A my po szczepieniu...maly plakal bo zmeczony strasznie byl;/ od 3 nie spal;/ wazy prawie 11 kg ! wzielam od lekarza skierowanie na morfologie itd bo chce sprawdzic czy wszystko z nim ok ;)

o kurde to ale klocek a mi mowia ze moj jest wielki ;)

Zgłoś nadużycie #43750 9 stycznia 2013, 19:00

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Idzie spac zaraz po kapaniu o 19.30 przewaznie juz spi ;) po kapieli wypije 120 ml mleka czasami 60 tylko ;/ pozniej budzi sie tak po 22 na mleko(wypije ok 150ml) znowu zasypia i budzi sie o 24 i szaleje w lozeczku;/ mleka nie chce, herbatki tez nie tylko szaleje;/ ok 1 zasypia i budzi sie znowu o 3 czasami o 4 i tez mleka wtedy nie chce ;/ no i szaleje do 10czasami do 13 ;/ masakra

jeju toż to jakis cyborg ci rośnie..skąd on ma tyle sily ?? ? :) ;)