Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #43151 6 stycznia 2013, 15:12

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

wigilijne

sliczna fotka :)

Zgłoś nadużycie #43152 6 stycznia 2013, 15:14

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

tak moje dziecko je kaszkę (chrupek to zanęta)

heheheh moj jak dostanie tak duzo na lyzeczke to zaraz zyga, ja musz mu dawac na czubeczku lyzeczki, wtedy jest git. mowie o kaszce, bo zupke po calej lyzeczce je :)

Zgłoś nadużycie #43153 6 stycznia 2013, 15:15

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

my nie. mąż się rozchorował :(
zaś tydzien z zycia wycięty, jak nie ciota, to grypa...

:( oj to niedobrze. zdrowka dla meza

Zgłoś nadużycie #43154 6 stycznia 2013, 15:16

EdytaH Zaprawiona w bojach

gwonka napisał(a)

tak zolty ser, oczywiscie nie obzeralam sie nim, ale codziennie po pare plasterkow, malemu nic nie bylo :)
a tak wogole to kazde dziecko innaczej reaguje na dane produkty
ja naie moge jesc cytrusow, bo jak niedawno zjadlam dwa kawaleczki pomarancza to Kubusia wysypalo, wiec juz nie ryzykuje. nawpierdzielam sie jak skoncze karmic :)

ja nie pije mleka, bo mała miała typową kolkę, juz minęła dawno i nie pamiętam jak się darła, ale jak wypiłam szklankę mleka to mała dawała od nowa czadu, wiec ja się przeżyje bez a ona nie cierpi za to mogę jeść pozostały nabiał :)

Zgłoś nadużycie #43155 6 stycznia 2013, 15:17

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry wszystkim :) kilka dni mnie nie bylo i mam 70 stron do nadrobienia :( maz mi caly transfer zuzyl na filmy i nie mam internetu w laptopie( tzn man ale jedna strona pol godz sie wlacza) a na smartfonie ciezko mi sie pisze i czyta :/ nie jestem przyzwyczajona do takiego malego ekranu.
Wszystkim chorowitkom zycze duzo zdrowka:*
Sprobuje troche piczytac dopoki maly spi :)

no witaj. a jak tak konkurs Szymka? wygral cos?

Zgłoś nadużycie #43156 6 stycznia 2013, 15:19

gwonka napisał(a)

u nas tez co dzien to gorzej z kaszkami, dlatego musze mu cos pokombinowac z ta kaszka. zmienie mu na inna albo dodam jakis owoc. no zobaczymy. to super ze obiadek smakowal, gratki dla mlutkiej :) a obeszlo sie bez chrupka? :)

nie nie ma szans :( ale i tak dobrze ze je

Zgłoś nadużycie #43157 6 stycznia 2013, 15:20

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

ja nie pije mleka, bo mała miała typową kolkę, juz minęła dawno i nie pamiętam jak się darła, ale jak wypiłam szklankę mleka to mała dawała od nowa czadu, wiec ja się przeżyje bez a ona nie cierpi za to mogę jeść pozostały nabiał :)

no pewnie ze tak, jeszcze sie dosc napijesz tego mleka :) teraz najwazniejsza jest Kalinka

Zgłoś nadużycie #43158 6 stycznia 2013, 15:20

gwonka napisał(a)

mysle ze z czasem sie przyzwyczai :) pociesze cie, nie jestes sama przede mna tez oduczanie Kubusia spania ze mna. ale jeszcze nie teraz, jeszcze troszke poczekam. ja nie potrafie bez niego spac, musze go miec obok siebie :)

na początku też tak miałam, nie mogłam usnąć jak Kalisia spała w łóżeczku

Zgłoś nadużycie #43159 6 stycznia 2013, 15:21

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

My mieszkamy ze soba 5 lat i jeszcze nie przyjmowalismy koledy :) rok temu bylismy na dole na koledzie u tesciowej,ja bylam w ciazy a ksiadz do mnie i do meza z tekstem :" wy tak z milisci czy tak dla jaj te dziecko zrobiliscie?" Zatkalo nas wtedy! Wgl ten ksiadz taki glupio madry jest! Malego tez nam nie chcial ochrzcic i nie przyjmujemy koledy. Tesciowa wczoraj do nas z tekstem wyskoczyla,ze mamy ksiedzu na koledzie do koperty elozyc chociaz 50 zl i dac jej to ona mu da! Niech spada na drzewo! Nie bedziemy ksiedza dorabiac dziecka ochrzcic nie chcial a my mu kase na panienki mamy dac ? Za 50 zl mam paczke mleka i pampersy .w czwartek bede na koledzie u mojej babci i siostry i bedzie ksiadz,ktory chrzcil Szymka

Sorry za bledy ale ciezko mi sie pisze:/

tacy juz oni sa, z nimi nie wygrasz

Zgłoś nadużycie #43160 6 stycznia 2013, 15:22

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Moj juz nie piszczy :) za to gada bardzo glosno od godziny 3 rano ! I tak caly dzien :) plapka zamyka mu sie dopiero jak spi :) nawet przy jedzeniu sie nie zamknie :)

no to super. oj czuje ze on cie kiedys zagada :) gadulka kochana :)

Zgłoś nadużycie #43161 6 stycznia 2013, 15:23

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

nie nie ma szans :( ale i tak dobrze ze je

niewazne jak, wazne ze zje :)

Zgłoś nadużycie #43162 6 stycznia 2013, 15:24

byłyśmy na spacerku 30 min, bo moja mała nie jest spacerowa, ale dobrze i to bo ostatnio siedziałyśmy w domu bo wiatr urywał głowy :( ale dziś jest lepiej, po spacerku kurczak z jabłuszkiem zjedzony :)

Zgłoś nadużycie #43163 6 stycznia 2013, 15:25

gwonka Fajna mama
zmykam bo mezus walczy ze mna o kompa :) ide na herbatke :)

Zgłoś nadużycie #43164 6 stycznia 2013, 15:25

Extremalna21 napisał(a)

My mieszkamy ze soba 5 lat i jeszcze nie przyjmowalismy koledy :) rok temu bylismy na dole na koledzie u tesciowej,ja bylam w ciazy a ksiadz do mnie i do meza z tekstem :" wy tak z milisci czy tak dla jaj te dziecko zrobiliscie?" Zatkalo nas wtedy! Wgl ten ksiadz taki glupio madry jest! Malego tez nam nie chcial ochrzcic i nie przyjmujemy koledy. Tesciowa wczoraj do nas z tekstem wyskoczyla,ze mamy ksiedzu na koledzie do koperty elozyc chociaz 50 zl i dac jej to ona mu da! Niech spada na drzewo! Nie bedziemy ksiedza dorabiac dziecka ochrzcic nie chcial a my mu kase na panienki mamy dac ? Za 50 zl mam paczke mleka i pampersy .w czwartek bede na koledzie u mojej babci i siostry i bedzie ksiadz,ktory chrzcil Szymka

Sorry za bledy ale ciezko mi sie pisze:/

ja też jestem ciekawa jak będzie wyglądała wizyta duszpasterska, nam na szczęście ochrzcili mała i nawet nie robili problemu.

Zgłoś nadużycie #43165 6 stycznia 2013, 15:26

gwonka Fajna mama
aha i dzieki wszystkimza pomoc w kaszce i pieczarkach :) wiem z zawsze moge na was liczyc. jeszcze raz dzieki :) :) :)

Zgłoś nadużycie #43166 6 stycznia 2013, 16:01

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no niestety ceny nas powalaja :( ja tez musz juz sie rozgladac za fotelikiem, niech juz sobie lezy w domku :)
jeszcze jedna byla taka czapa, ale to bys musiala przyjechac do mnie ja kupic :) . jak tak mezus? steskniony co? oj jak ja sie ciesze ze juz jestescie razem. no widzisz mowilam ze koniec swiata odwolany :) specjalnie dla was :) huhu

dawno mnie nie bylo...ale to dlatego ze mąz byl ...niestety dzis wyjechal... :( :(
no wlasnie jak to super jest byc tak razem...budzic sie .zasypiac,na zakupy jechac ,byc z dzieckiem itd..... ale niestety wszystko co dobre sie konczy..... buuuuuuuuuuuuuuuuu 
co u was laseczki i u dzieciaczków ?? jak like w pracy?czy szymek juz ma ząbki?bo ostatnio mial gorączke..jak oll?juz wrocila z pl ?? i wogóle co u was sie dzialo....

Zgłoś nadużycie #43167 6 stycznia 2013, 16:19

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Filip bardzo dobrze to zniósł, aż się zdziwiłam, dostał wczoraj tylko dwa razy paracetamol przeciwbólowo bo więcej nie widać było konieczności, tyle że wczoraj cały dzień sikał z krwią tak że pieluchy były bordowe a dzisiaj sika trochę zielono :)
Skoro są przekonani że nerka nie pracuje a mocz się cofa to cofa się bezpośrednio pod ciśnieniem z cewki aż do uszkodzonej nerki a że moczowód był dołem zwężony a u góry miał torbiel to mocz miał utródnioną drogę żeby spłynąć z powrotem i właśnie przez to dochodziło do zakażeń i dodatkowo uszkadzało nerkę. teraz jest to wszystko udrożnione a Filip ma się świetnie :)

zdrówk zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!!

Zgłoś nadużycie #43168 6 stycznia 2013, 16:20

Emza Fajna mama

IWON88 napisał(a)

a jak jak twija taktyka wygląda?

na poczatku było tak..usypianie na rękach ze smokiem..i odkładanie do łózeczka..jak sie odrazu cos tam ruszała to mówiłam ciiiiii i sie uspokajała...ale po 15 minutach wstawała z płaczem wiec znowu na rece bujanie spiewanie lub mówienie ciii ciii i widze ze znowu spi to do łóżeczka. czasami to taka zabawa dwie godziny trwała... a teraz czekam do 21. robie kasze 180-240 ml i po tym usypiamy...czasami ze dwa razy ją nosze ale w koncu usypia

Zgłoś nadużycie #43169 6 stycznia 2013, 16:21

Extremalna21 Fajna mama
Szymek ma juz 3 zabki :)

Zgłoś nadużycie #43170 6 stycznia 2013, 16:24

Emza Fajna mama

EdytaH napisał(a)

tak moje dziecko je kaszkę (chrupek to zanęta)

haha jakie metody :D