Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #43071 6 stycznia 2013, 11:08

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

ania wyluzuj , pisalam ci juz ze mojej agaty dzieciaki do 9 miesiaca tez tylko lezaly nawet nie przewracaly sie na brzuch bo leniuszki byly a teraz brykaja jak szalone , zdrowe i neurolog podszedl do tego z dystansem ze przyjdzie i na nich czas ;)
Piotrus tez w swoim czasie bedzie brykal , daj mu czas ;)

no Emila jedyne, co to dobrze siedzi i dopiero od niedawna zaczęła swobodnie przewracać się na boki, na brzuch i na plecy i też nie pełza! okręca się dookoła własnej osi jedynie. Widzę, że chciałaby podnieść tyłek, ale chyba ma za ciężki :)

Zgłoś nadużycie #43072 6 stycznia 2013, 11:08

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

my juz po koledzie. na pierszym planie byl oczywiscie Kubus :) byl u nas ten ksiadz ktory go chrzcil :)

my mielismy ksiedza juz dzien po swietach, wpadl jakis malolat , akurat zastal meza jak karmil malego ( wiecie taki sielankowy widok ) biegiem odmowil zdrowaske , zapytal czy sobie radzimy , wysciskal Wiktora i z wzajemnoscia bo Wiktorowi bardzo podobala sie jego sutanna i polecial nawet nie chial koperty ale polecialam za nim ze nie wzial no i wzial i tyle ....

Zgłoś nadużycie #43073 6 stycznia 2013, 11:11

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Jude poszedł do mamy... po 5 min. sms"Palce mnie bolą u nóg, jakbym miał za małe buty!" pisze mu etnij te szpony (ostatnio mnie drapnął w kostke... teraz kolejny sms"Właśnei gówno z butów zciągam", ja się pytam, po co jude sra w buty? i czy kał będzie się za mną ciągnał całe zżycie?;] maskara

aaaaaa hahaha aaaaaaaaaaaa , OLA Kupa jak nic ;)

Zgłoś nadużycie #43074 6 stycznia 2013, 11:12

agata_grd Gotowa na wszystko
U mnie sielanka się skończyła, Filip ma biegunkę a Nina żyga dalej niż widzi. I oczywiście musiałam awaryjnie wezwać moją mamę bo mąż musiał pójść do pracy, eh te kontrakty. No i Nina nawadnia się z babcią na oddz. dziennym a Filip w domu, dopóki mu się nie pogorszy.

Zgłoś nadużycie #43075 6 stycznia 2013, 11:12

kasia17 Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Dzień dobry,dzisiejsza noc niezbyt udana,robiłam eksperyment-położyłam Emi do łóżeczka jak obudziła się do karmienia o północy i niestety nie udało się,mała godzine się wierciła wierciła i musiałam ją zabrać,nie ma szans by zasnęła w łóżeczku i chyba już nigdy się nie nauczy,a więc łóżeczko się kurzy a więc trzeba je schować,moja mama mówi,że jak córka podrośnie to będzie spała ale ja wątpie w to. Teraz odsypia noc a ja pije kawkę a mąż w kościele

Iwonka za szybko moim zdaniem sie poddajesz , wiecej wytrwalosci, przemeczysz sie kilka nocy i mala wkoncu sie przyzwyczai do swojego lozeczka, pamietaj " nie odrazu Rzym zbudowano " .

Zgłoś nadużycie #43076 6 stycznia 2013, 11:13

kasia17 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

ale mi się podobają te piski , ona trenuje gardełko i przeponę
moje jeszcze lubi ,, pierdzieć,, w moje ręce lub nogi (gołe rzecz jasna)

hehe moj tez tak lubi pierdziec ;)

Zgłoś nadużycie #43077 6 stycznia 2013, 11:13

Emza Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Dzień dobry,dzisiejsza noc niezbyt udana,robiłam eksperyment-położyłam Emi do łóżeczka jak obudziła się do karmienia o północy i niestety nie udało się,mała godzine się wierciła wierciła i musiałam ją zabrać,nie ma szans by zasnęła w łóżeczku i chyba już nigdy się nie nauczy,a więc łóżeczko się kurzy a więc trzeba je schować,moja mama mówi,że jak córka podrośnie to będzie spała ale ja wątpie w to. Teraz odsypia noc a ja pije kawkę a mąż w kościele

ja moją 2 tygodnie uczyłam i sie udało... :) wiec wytrwałości zycze bo po 1 razie to sukcesy zadko są..ja sie bardzo boje ze mi mała znowu spadnie z łóżka i to przeważa w uczeniu jej.

Zgłoś nadużycie #43078 6 stycznia 2013, 11:14

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

no Emila jedyne, co to dobrze siedzi i dopiero od niedawna zaczęła swobodnie przewracać się na boki, na brzuch i na plecy i też nie pełza! okręca się dookoła własnej osi jedynie. Widzę, że chciałaby podnieść tyłek, ale chyba ma za ciężki :)

cierpliwosci , Emilka ma czas , zobaczysz ;)

Zgłoś nadużycie #43079 6 stycznia 2013, 11:15

Emza Fajna mama

IWON88 napisał(a)

hejka pytałaś może tą doktorkę o ten gluten ?? ??

patrz nie spytałam..zapomniałam;/ zaraz sobie zapisze i jutro z rana zadzwonie

Zgłoś nadużycie #43080 6 stycznia 2013, 11:15

kasia17 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

U mnie sielanka się skończyła, Filip ma biegunkę a Nina żyga dalej niż widzi. I oczywiście musiałam awaryjnie wezwać moją mamę bo mąż musiał pójść do pracy, eh te kontrakty. No i Nina nawadnia się z babcią na oddz. dziennym a Filip w domu, dopóki mu się nie pogorszy.

agata czy te zmartwienia cie nie opuszczą ?
Trzymajcie sie kochani ;)
ehhhhhhh ;(

Zgłoś nadużycie #43081 6 stycznia 2013, 11:17

Emza Fajna mama

IWON88 napisał(a)

zazdroszczę,że masz blisko te sklepy ja mam 50km ale teraz nie wybieram się z małą do tych dużych sieciówek bo straszą grypą oby wróciły mrozy bo wtedy znikną choróbska

no ostatnio świętokrzyskie szaleje...po galeri echo która sie bardzo rozbudowała powstała korona i wszystkie sklepy przez które jezdziłam do krakowa(takie jak hm, reserved, bershka stradivarius itp itd) mamy u siebie...ja mieszkam pod kielcami ale do tych galeri mam ok 15km

Zgłoś nadużycie #43082 6 stycznia 2013, 11:17

kasia17 Fajna mama
Dziewczyny wczoraj zrobilam te placuszki z dyni , pyyyyyychaaaaaaaaaaa ;)
POLECAM :)

Placuszki na slodko z dyni ;)
Składniki na 20-30 szt.:
800 g obranej i rozdrobnionej dyni
60 g masła
Szklanka mąki pszennej
4 jajka
2 czubate łyżki cukru pudru
Szczypta soli
pół łyżeczki sody oczyszczonej
Dodatkowo: cukier puder do posypania, śmietana lub jogurt, my jedliśmy z dżemem malinowym , nutellą ;) mniam mniam ;)

Wykonanie:

Białka z dodatkiem soli ubić na sztywną pianę. Dynię zetrzeć na grubych oczkach tarki (ja starłam na papkę). Miękkie masło utrzeć z cukrem, dodając stopniowo po jednym żółtku. Puszystą masę połączyć z dynią, przesianą mąką, wymieszać a następnie dodać pianę z białek i delikatnie wymieszać. Smażyć na niewielkiej ilości oleju, formując niewielkie placuszki i rumieniąc placki z obu stron. Podawać posypane cukrem pudrem lub podać z jogurtem, śmietaną, syropem klonowym czy dżemem.

Smacznego :)

Zgłoś nadużycie #43083 6 stycznia 2013, 11:18

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

a moja pełza i nawet zaczeła troszke raczkowac ale nie siedzi dobrze -przewraca sie

Zgłoś nadużycie #43084 6 stycznia 2013, 11:18

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

o matko, znowu coś! dużo zdrowka dla dzieciaków!

Zgłoś nadużycie #43085 6 stycznia 2013, 11:20

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

cierpliwosci , Emilka ma czas , zobaczysz ;)

ja tam jestem cierpliwa! nawet się cieszę, że jeszcze nie raczkuje, bo wtedy to już trzeba mieć oczy doodkoła du.. :)

Zgłoś nadużycie #43086 6 stycznia 2013, 11:20

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

my mielismy ksiedza juz dzien po swietach, wpadl jakis malolat , akurat zastal meza jak karmil malego ( wiecie taki sielankowy widok ) biegiem odmowil zdrowaske , zapytal czy sobie radzimy , wysciskal Wiktora i z wzajemnoscia bo Wiktorowi bardzo podobala sie jego sutanna i polecial nawet nie chial koperty ale polecialam za nim ze nie wzial no i wzial i tyle ....

a my w tym roku uciekliśmy przed księdzem...jeny nienawidze tych ich kolęd..teraz pewnie bedzie robił problemy z chrztem

Zgłoś nadużycie #43087 6 stycznia 2013, 11:21

kasia17 Fajna mama
My wczoraj bylismu u siostry na popijawie ;) ( ja nie pilam )
Wiktor byl bardzo grzeczny spal w tym gwarze ( muza na full , biegajace piszczace dzieciaki )
Jak sie obudzil byl usmiechniety potanczyl u mmay na raczkach i takim oto sposobem posiedzileismy do 23 -ej , wrocilismy do domku zjadl butle i poszedl spac , o 3 rano znowu butla i do 8 mej pospalismy ;) super jak dla mnie ;)

Zgłoś nadużycie #43088 6 stycznia 2013, 11:21

Emza Fajna mama

agata_grd napisał(a)

ojejku biedactwa..kurde to przez tą pogode tak te wirusy szaleją...

Zgłoś nadużycie #43089 6 stycznia 2013, 11:22

EdytaH Zaprawiona w bojach

agata_grd napisał(a)

Ty to się masz ;(

Zgłoś nadużycie #43090 6 stycznia 2013, 11:23

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

My wczoraj bylismu u siostry na popijawie ;) ( ja nie pilam )
Wiktor byl bardzo grzeczny spal w tym gwarze ( muza na full , biegajace piszczace dzieciaki )
Jak sie obudzil byl usmiechniety potanczyl u mmay na raczkach i takim oto sposobem posiedzileismy do 23 -ej , wrocilismy do domku zjadl butle i poszedl spac , o 3 rano znowu butla i do 8 mej pospalismy ;) super jak dla mnie ;)

czaaad ,,,najwazniejsze ze mama sie wyluzowała ;)