Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #42951 5 stycznia 2013, 10:37

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

wiem, ale po prostu mam wrażenie, ze to moja wina, ze nie je, nie siedzi, itd...

kochana nie gadaj glupot. twoja wina ?? ?? ?? ?? ?? ??
a co ty mu buzke zakleilas?
przywiazalas go na lezaco do lozka zeby nie siadal ??
daj spokój, nie wmawiaj sobie.
juz pisalam, jestes SWIETNA KOCHANA MAMUSIA i nie masz prawa sie zadreczac bo robisz wszystko aby twoje dzieciatko dobrze sie rozwijalo.

Zgłoś nadużycie #42952 5 stycznia 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mysle, że może warto porozmawiać tak na spokojnie.Może nie warto od razu wszczynać wojny.
A może ten chodzik faktycznie strasznie slychac jak po panelach szura.Zapytaj o której im najbardziej przeszkadza i moze warto isc troche na ustepstwa.
Nigdy jeszcze nie zwracalam uwagi żadnemu sasiadowi,ale u góry mieszka mocno starszawe małżenstwo i ciągle czyms szurają tak okropnie, że szału można dostac.Smieję się, że chyba drewnianymi nogami szurają o podłogę.czasami to nawet Natka się wzdryga przez sen.

pewnie ze mozna sprobowac sie dogadac, ale tylko nie pozwalac wejsc sobie na glowe. bo jak raz sie pzwoli to juz tak zostanie.

Zgłoś nadużycie #42953 5 stycznia 2013, 10:42

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

na brzuszek czasami, a na boczki to ciągle, bo nawet śpi na którymś

no widzisz to nie lezy jak kloda, przeciez sie ruza, a ty marudzisz. daj mu troche wiecej czasu. musisz uabroic sie w cierliwosc

Zgłoś nadużycie #42954 5 stycznia 2013, 10:45

gwonka Fajna mama
o ale sie rozpisalam :)
bedziecie mialy co czytac. ostatnio malo sie udzielalam wiec musze nadrobic :)

Zgłoś nadużycie #42955 5 stycznia 2013, 10:45

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

sokojnie na niego tez przyjdzie czas, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie. widzisz niekore maluchy juz raczkuja, inne wstaja na nozki, jeszcze inne siedza samodzielnie, a niektore odpoczywaja i zbieraja sily na wysilek, bo przeciesz la malszkow takie wygibasy to jest duzy wysilek
a jezeli tak sie martwisz to idz z nim do ortopedy, niech go przebada i bedziesz spokojniejsza :)

bylismy u neurologa jak miał 6 miesięcy, powiedziała, że na wszystko przyjdzie pora, ale... tak długo i nic ise nie dzieje

Zgłoś nadużycie #42956 5 stycznia 2013, 10:53

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

bylismy u neurologa jak miał 6 miesięcy, powiedziała, że na wszystko przyjdzie pora, ale... tak długo i nic ise nie dzieje

no to widzisz trzeba czekac. pocwicz z nim troszke . poobkrecaj go na boki, zachec troszke do cwiczen. Kubus na przyklad obkreca sie tylko przez lewe ramie na brzuszek. ale on ma stwierdzone wzmozone napiecie w lewej raczce. jesli lekarka go przebadala i mowi ze wszystko oki to widocznie tak jest. zawsze mozesz jeszcze isc do innego lekarza

Zgłoś nadużycie #42957 5 stycznia 2013, 10:56

gwonka Fajna mama
bo nieraz tak jest ze co lekarz to inna opinia.
u nas jak ortopeda powiedzial nam ze Kubus ma napiecie miesniowe to nie moglam w to uwierzyc, ale rehabilitantka potwierdzila. ale mowi ze ma minimalne, ale cwiczyc trzeba

Zgłoś nadużycie #42958 5 stycznia 2013, 11:00

gwonka Fajna mama
moje dwa spioszki jeszcze spia :) dzisiaj gotuje malemu buraczkowa. zobaczymy czy mu bedzie smakowala.
a jesli chodzi o kaszki to dajecie caly czas ta sama az sie skonczy czy raz jedna a raz inna ?? ?? ?? ?/
bo mysle czy malemu sie nie znudzi ciagle ta sama?

Zgłoś nadużycie #42959 5 stycznia 2013, 11:01

gwonka Fajna mama
a jakie mm dajecie malucha? ktore jest najlepsze w smaku? u nas bebilon odpada

Zgłoś nadużycie #42960 5 stycznia 2013, 11:08

gwonka Fajna mama
nie pamietam czy juz pisalam , najwyzej napisze jeszcze raz. Kubus ciagle wytyka jezyk. wuja go nauczyl i za kazdym razem jak sie usmiecha to od razu jezorek jest na wierzchu, lobuz jeden. wczoraj nawet pani doktor wytykal. no i ciagnal ja za sluchawki :) wiekszosc jego zdjec jest z jezyczkiem :)
wczoraj dalam mu wit C, ale sie kwasil :) ale nie prostestowal :)
dzisiaj tez ladnie buzke otwieral jak mu dawalam :)

Zgłoś nadużycie #42961 5 stycznia 2013, 11:12

gwonka Fajna mama
Martus
spoznione zyczonka dla Dominisi :) duzo duzo zdrowka

Zgłoś nadużycie #42962 5 stycznia 2013, 11:15

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no i jak tam? udalo sie? wytrzymalas? heheh.

moje dziecko jest nie wyrozumiałe ;) spala 15 minut po południu więc nici ze spania z nią.ale jakoś wytrzymałam :) za to noc miałam przekichaną.mala wstała o 3ciej do 5tej nie spala potem obudziła sie o szostej do siodmej nie spala i póżniej jeszcze godzinkę przydrzemała chodze na rzęsach

Zgłoś nadużycie #42963 5 stycznia 2013, 11:30

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

oby u nas tez tak bylo. moze to taki cholerny wirus panuje. oj mogloby przymrozic to wymrozilo by te wszystkie zarazy. a sio daleko od naszych pociech

oj mogłoby przymrozic mogło .Zdrówka dla Kubusia

Zgłoś nadużycie #42964 5 stycznia 2013, 11:30

aneta74 Fajna mama
ide na spacer póki jako takie słońce widać

Zgłoś nadużycie #42965 5 stycznia 2013, 11:42

paula87 Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

nie pamietam czy juz pisalam , najwyzej napisze jeszcze raz. Kubus ciagle wytyka jezyk. wuja go nauczyl i za kazdym razem jak sie usmiecha to od razu jezorek jest na wierzchu, lobuz jeden. wczoraj nawet pani doktor wytykal. no i ciagnal ja za sluchawki :) wiekszosc jego zdjec jest z jezyczkiem :)
wczoraj dalam mu wit C, ale sie kwasil :) ale nie prostestowal :)
dzisiaj tez ladnie buzke otwieral jak mu dawalam :)

Kubusie chyba tak maja bo moj tez ciagle jezora wystawia

Zgłoś nadużycie #42966 5 stycznia 2013, 11:44

gwonka napisał(a)

a jakie mm dajecie malucha? ktore jest najlepsze w smaku? u nas bebilon odpada

a co planujesz go powoli przestawiac na mm ?? ja probowalam dac Kubie kaszke na emfamilu ale nie smakowało mu a co do innych to nie wiem wiec nie pomoge

Zgłoś nadużycie #42967 5 stycznia 2013, 11:46

gwonka napisał(a)

moje dwa spioszki jeszcze spia :) dzisiaj gotuje malemu buraczkowa. zobaczymy czy mu bedzie smakowala.
a jesli chodzi o kaszki to dajecie caly czas ta sama az sie skonczy czy raz jedna a raz inna ?? ?? ?? ?/
bo mysle czy malemu sie nie znudzi ciagle ta sama?

ja daje jedna poki sie nie skonczy a poniewaz kuba sporo zjada to na dlugo nie wystarcza wiec nie zdazy mu sie znudzic a pozniej kupuje inny smak

Zgłoś nadużycie #42968 5 stycznia 2013, 11:47

a oto moje dziecko dzisiaj (tylk otak udało mi sie czyms go zajac bo ciagle marudził, to nie , tamto nie) i wczorajsze wstawanie :)

Zgłoś nadużycie #42969 5 stycznia 2013, 11:53

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Filip ma 3 nerki, jedną po prawej i 2 po lewej stronie. Termin operacji będzie umówiony dopiero po renoscyntygrafii, która ma potwierdzić to że jedna z tych dwóch nerek jest niesprawna i można ją usunąć bo robi więcej zego niż dobrego a i tak moczowód wychodzący z tej nerki jest do usunięcia. Badanie mamy umówione na 30 stycznia ale na to badanie nie uzyskali jeszcze refundacji na ten rok więc mamy się dowiedzieć wcześniej bo może trzeba będzie je zrobić prywatnie w innym mieście. Na szczęście koszt to tylko 200-300zł.

hmm.... pocieszające jest że ma 2 nerki sprawne!

Zgłoś nadużycie #42970 5 stycznia 2013, 11:58

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Filip bardzo dobrze to zniósł, aż się zdziwiłam, dostał wczoraj tylko dwa razy paracetamol przeciwbólowo bo więcej nie widać było konieczności, tyle że wczoraj cały dzień sikał z krwią tak że pieluchy były bordowe a dzisiaj sika trochę zielono :)
Skoro są przekonani że nerka nie pracuje a mocz się cofa to cofa się bezpośrednio pod ciśnieniem z cewki aż do uszkodzonej nerki a że moczowód był dołem zwężony a u góry miał torbiel to mocz miał utródnioną drogę żeby spłynąć z powrotem i właśnie przez to dochodziło do zakażeń i dodatkowo uszkadzało nerkę. teraz jest to wszystko udrożnione a Filip ma się świetnie :)

kurde włos się na głowie jeży....... :( :(
masakra!!!
dobrze że chociaż Filipek pogodny...