Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #42931 5 stycznia 2013, 9:47

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

spokój!  w takim razie ja tezpowinnam siąść i płakac, bo mój niewiele wiecej wazy!
spokój mówie jeszcze raz!

ale łazi, rusza się, a nie jak mój lezy i tyle

Zgłoś nadużycie #42932 5 stycznia 2013, 9:49

gwonka Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

mi tak samo powiedział pediatra :) daję codzienie 6 kropel do herbaty :)

ja mam podawac teraz dwa razy dziennie po piec kropel. jak juz sie maly wyleczy to bedzie dostawal raz dziennie

Zgłoś nadużycie #42933 5 stycznia 2013, 9:50

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

ale łazi, rusza się, a nie jak mój lezy i tyle

Przestan sie zamartwiac,bo to do niczego nie prowadzi.
A przekreca sie na boczki, brzuszek?

Zgłoś nadużycie #42934 5 stycznia 2013, 9:50

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Przestan sie zamartwiac,bo to do niczego nie prowadzi.
A przekreca sie na boczki, brzuszek?

na brzuszek czasami, a na boczki to ciągle, bo nawet śpi na którymś

Zgłoś nadużycie #42935 5 stycznia 2013, 9:51

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) :) :) : :)
mysliwy wraca wcześniej do domu z kolegą po nieudanym polowaniu.w sypialni zastaje żone z kochankiem.w emocjach bierze broń przeladowuje , zacina się.próbuje wyciągnąć nóz z kabury zacina się .Kolega krzyczy do niego więc :ROGAMI GO ROGAMI!!!

hehehe dobre :)

Zgłoś nadużycie #42936 5 stycznia 2013, 9:55

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

przepraszam, ze zarzuciłam Was tyloma przepisami, ale skoro mam, to chciałam się podzielić...

tak jak napisałam, zawsze coś może zainspirować...

wiem, ze tam jest margaryna i vegeta, ale to nie moje przepisy, więc zawsze to co nas irytuje można wywalić i zostawić tylko to co dobre ;)

super, dzieki bardzo, napewno skorzystam. skopiuje sobie ladnie i wydrukuje :) to fajnie ze tak duzo, jest w czym wybierac :)

Zgłoś nadużycie #42937 5 stycznia 2013, 9:56

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Aneta u mnie też cyc górą ;)

u nas tez :) maluchy wiedza co dobre, hehehe

Zgłoś nadużycie #42938 5 stycznia 2013, 9:58

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

chyba położe się razem z nią.M dzis jedzie ze strszakami na basen może będa dziś padnięci to szybciej pójda spać będzie szansa na sex ;) tylko ja jeszcze musze być wypoczęta żeby wytrzymać aż zasną :) )

no i jak tam? udalo sie? wytrzymalas? heheh.

Zgłoś nadużycie #42939 5 stycznia 2013, 10:01

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

wogole mam dzis dwojke dzieci na glowie tyle ze jedno duze (maz w domu bo chory ) ale teraz pojechał do szkoly, maly spi i wkoncu moge sie napic kawki :) moje dziecko posiada nowa umiejetnosc, wstawania na nogi, a jak upada to ma z tego niezły ubaw

no to super, widac ladnie sie rozwija. moj jeszcze nie wstaje, ale ja sie nie martwie, bo u nas najwazniejsze bedzie jest raczkowanie i lezenie na brzuszku , bo wtedy cwiczy raczki.

Zgłoś nadużycie #42940 5 stycznia 2013, 10:02

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zarezerwowałam bilety na Hobbita na wtorek - bo u nas tańsze bilety we wtorki- na 17tą, teraz tylko musze ściągnąc moja mame do Rozalki :)

fajowo, odpoczniesz troszke :)

Zgłoś nadużycie #42941 5 stycznia 2013, 10:08

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

siedzę i ryczę, mały śpi, mąż pojechał na zakupy...
gadałam z mama i mi nagadała, ze mały zmizerniał, ze za chudy itd.,
kuźwa, jakbym ja specjalnie go głodziła!!!!!!!!!!!!!!
wiem, ze mówi to bo chce dobrze, ale i tak załapałam doła

ojejka, nie przejmuj sie gadaniem innych. ty najlepiej wiesz ze robisz wszystko zeby jadl, no ale co zrobic jak on nie chce, przeciez na sile nie bedziesz mu dawac. widocznie tyle co je to mu wystarcza. wiem ze sie przejmujesz i martwisz ale kazda z nas by sie zamartwiala ale to jest normalne. jestes swietna mamusia i dbasz o Piotrusia, my wszystkie o tym wiemy, Piotrus tez i kiedys ci za to podziekuje :) glowa do gory :) i tylko mi juz nie plakac bo maluszek bedzie smutny, on czuje to ze mamusia smuta. badz dzielna dla niego :)

Zgłoś nadużycie #42942 5 stycznia 2013, 10:11

paula87 Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

wiem, ale po prostu mam wrażenie, ze to moja wina, ze nie je, nie siedzi, itd...

to nie jest twoja wina, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie, to nie sa wyscigi, za szybko jak siada czy staje to tez nie dobrze wiec spokojnie daj mu czas. Wyglada na zdrowego i szczesliwego chlopca wiec nie ma powodu do niepokoju

Zgłoś nadużycie #42943 5 stycznia 2013, 10:12

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Wróciliśmy dzisiaj ze szpitala do domu. Zrobili Filipowi wczoraj badanie laparoskopowe pod narkozą. Wyszło że po stronie lewej mały ma dwie nerki, jedną wyżej, drugą niżej. Ta nerka niżej jest piękna i zdrowa, moczowód jest też ok tylko że nie wchodzi do pęcherza w tym miejscu w którym powinien, ale to nie jest problem. Natomiast nerka wyżej jest bardzo malutka, prawdopodobnie nie wytwarza moczu a nawet jeśli to i tak jest już na pewno zniszczona przez cofający mocz. Moczowód z tej nerki jest bardzo poszerzony i poskręcany i nie łączy się z pęcherzem tylko bezpośrednio z cewką. Do tego w moczowodzie była torbiel, którą usunęli i zwężenie które poszerzyli więc nie powinno więcej dochodzić do zakażeń.

W związku z tym konieczna jest operacja polegająca na usunięciu tego dodatkowego wadliwego kompletu tzn. nerki i moczowodu, z tym że muszą zrobić jeszcze jedno badanie pod koniec miesiąca.

oj biedniutki Filipek miejmy nadzije ze po tej operacji juz wszystko bedzie dobrze. bede sie modlila za tego twojego krasnoludka :) a swoja droga to on jest wyjatkowy przez to ze ma trzy nereczki. zycze duzo duzo duzo zdrowka

Zgłoś nadużycie #42944 5 stycznia 2013, 10:16

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

wam sie cofnely a mi sie nawrocilo dziecko ;) dzis znowu zjadl duzy sloik zupki .
W nocy 2 butle po 250 , rano o 9 mleko o 12 zupke o 14 deserek i troche soczku o 16 mleko i teraz na dobranoc wypil czyli o 19 mleko z kaszka i spi jak narzie.
Wogole zis byl taki gzrecnziutki, clay czas go wytlamsilam i wycalowalm, chichra sie z byle czego, zaczepia mnie do zabawy .

no pieknie, ale zarloczek sie z niego zrobil, oby tak dalej jadl :) jestem dumna z tego twojego synka, ciesze sie razem z toba :)

Zgłoś nadużycie #42945 5 stycznia 2013, 10:18

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Nie wiem czy wasze dzieci robia juz " papa " ale moj wlasnie sie naucyzl, tak slicznie macha raczka na dowidzenia, pokazuje paluszkiem gdzie jest pstryk czyli wlacznik do swiatla i robi baru baru trik ;)
Jestem znieg taka dumna ;)

fajnie, moj jeszcze nie robi papa. zdolnego synka masz :)

Zgłoś nadużycie #42946 5 stycznia 2013, 10:19

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Filip bardzo dobrze to zniósł, aż się zdziwiłam, dostał wczoraj tylko dwa razy paracetamol przeciwbólowo bo więcej nie widać było konieczności, tyle że wczoraj cały dzień sikał z krwią tak że pieluchy były bordowe a dzisiaj sika trochę zielono :)
Skoro są przekonani że nerka nie pracuje a mocz się cofa to cofa się bezpośrednio pod ciśnieniem z cewki aż do uszkodzonej nerki a że moczowód był dołem zwężony a u góry miał torbiel to mocz miał utródnioną drogę żeby spłynąć z powrotem i właśnie przez to dochodziło do zakażeń i dodatkowo uszkadzało nerkę. teraz jest to wszystko udrożnione a Filip ma się świetnie :)

dzielny chlopczyk. tak bardzo sie ciesze ze juz z nim lepiej

Zgłoś nadużycie #42947 5 stycznia 2013, 10:24

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

niby tak, ale powinien przybierać na wadze, a on nie
do tego Wasze dzieciaczki juz siedzą pełzaja, a mój co? jak kloc!

sokojnie na niego tez przyjdzie czas, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie. widzisz niekore maluchy juz raczkuja, inne wstaja na nozki, jeszcze inne siedza samodzielnie, a niektore odpoczywaja i zbieraja sily na wysilek, bo przeciesz la malszkow takie wygibasy to jest duzy wysilek
a jezeli tak sie martwisz to idz z nim do ortopedy, niech go przebada i bedziesz spokojniejsza :)

Zgłoś nadużycie #42948 5 stycznia 2013, 10:27

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://www.fakt.pl/Rodzace-sie-dziecko-schwycilo-palec-jednego-z-lekarzy,artykuly,194529,1.html

dziewczyny widzialyscie to ;)

widzialam wczoraj w telewizji. piekne zdjecie :) takie wyjatkowe. moj maly zaparl sie nogami i nie chcial wyjsc, hehe. nie bylo szans na takie zdjecie :)

Zgłoś nadużycie #42949 5 stycznia 2013, 10:30

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

u mnie to samo chlopaki spia a ja na kompie moge posiedziec :) dobrze ze to nic powaznego, szybkiego powrotu do zdrowia wam zycze :)

dziekujemy bardzo, mam nadzieje ze mu szybko przejdzie. silny chopczyk z niego wiec bedzi oki. a tk wogole to niby chory ale ciagle usmiechniety i radosny :)

Zgłoś nadużycie #42950 5 stycznia 2013, 10:32

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

u mnie trwał on dwa dni i jak reka odjał pozniej juz ani razu nie zakasłał

oby u nas tez tak bylo. moze to taki cholerny wirus panuje. oj mogloby przymrozic to wymrozilo by te wszystkie zarazy. a sio daleko od naszych pociech