Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #42911 5 stycznia 2013, 9:08

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Jezu dziewczyny jak ten mój mały skubaniec zgrzyta zębami! czy wasze zębate maluszki też tak robią ?? cały czas zagryza te zęboszki a mnie skóra cierpnie!!!!!! chyba ją bardzo boli i denerwuje... ciągle próbuję jej gryzaki podsuwać ale je olewa.

Kubus jeszcze tak nie zgrzyta bo narazie ma jednego zabka

Zgłoś nadużycie #42912 5 stycznia 2013, 9:10

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

my też probujemy i mamy sukces, bo raz dziennie wypija mleko modyfikowane z butelki,z tym że rano i jest w dobrym humorze, za jakiś czas sprobujemy w nocy jej dac. wczoraj mi wypila 20 ml herbatki, ale z niekapkow nie chce

no swietnie oby tk dalej. mam nadzieje ze moj synus tez koncu wypije mleczko z butelki, a jakie dajesz Julce? bo Kubusiowi zadne nie smakuje

Zgłoś nadużycie #42913 5 stycznia 2013, 9:12

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja też lubi harce we wannie :D

slicznie sie razem kapia, a Joaska jakie ma pultaski :) ladnie siedzi, a nie slizga sie we wannie?

Zgłoś nadużycie #42914 5 stycznia 2013, 9:17

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a u nas znowu starcie z sąsiadami, pisałam że w Sylwka był sąsiad z dołu i się odgrażał że mieszkamy tu tylko do czerwca (tak mamy umowę) a jakieś dwa dni wcześniej przeszkadzało mu jak dzieci się bawiły (bliźniaki kumpeli były) a dodam że to późno nie było bo ok 18 a wczoraj przysłał syna że mamy nie szurać, godzina 17:15 a ja mam w domu cicho siedzieć, a to mały w chodziku jeździł, kur...cy można dostać, mam dziecko powiązać i zakneblować bo im hałas przeszkadza?!

co za pajac. to on nie wie ze cisza nocna jest od 22? cymbal, nie przejmuj sie, kim on jest z tak sie odgraza? wlascicielem? gowno ci moze zrobic.

Zgłoś nadużycie #42915 5 stycznia 2013, 9:19

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

o kurcze! ale czysto!
że niby masz bałagan przy dwójce dzieci?! akurat!

tam jest po prostu blysk :) Goska to perfekcyjna pani domu :)

Zgłoś nadużycie #42916 5 stycznia 2013, 9:21

paula87 Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

dzien doberek. maz i synus spia wiec moge troche popisac i poczytac.
bylismy wczoraj z Kubusiem u lekarza gardelko, oskrzela i plucka czyste. okazlo sie ze ten kaszelek jest wirusowy. dostalismy syropek i mam podawac witamine C. ja chora na to samo co synek, takze razem sie kurujemy

u mnie to samo chlopaki spia a ja na kompie moge posiedziec :) dobrze ze to nic powaznego, szybkiego powrotu do zdrowia wam zycze :)

Zgłoś nadużycie #42917 5 stycznia 2013, 9:23

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=8tHhRtd1-e4

gdyby którs jeszcze nie widziała :D

i to ma byc bajka dla dzieci? wooowwwwwwww. przegieli, masakra. to chyba bajka dla dodoslych, heh

Zgłoś nadużycie #42918 5 stycznia 2013, 9:28

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a najgorsze że martwię się co będzie z mieszkaniem, bo właścicielka to rodzina jakaś z nimi, starsza Pani ma 85 lat i wiadomo że co powiedzą to może być na ich :( już się boję iść zapłacić czynsz jej 10go

spokojnie, mysle ze nie bedzie tak zle. powinna zrozumiec ze macie male dziecko. powiedz jej jaka jest prawda i tyle. staremu dziadowi widac juz na leb padlo

Zgłoś nadużycie #42919 5 stycznia 2013, 9:30

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha jeśli chodzi o łazienkę to Marcin się ze mnie śmieje że mam małego fioła :) sprzatam w niej codziennie lub prawie codziennie ;) . A syfek jest w domu niestety na okrągło. Iwonka ciągle czymś kruszy, wszystko rozwala na potęgę, smaruje lustra... z tym nie wygram i dałam se siana. Wolę się z maluchami pobawić niż ciągle sprzątać. Jedyne co to ciągle podłogę myję bo Asia liże ;)

ona lize podloge? no widzisz pomaga ci sprzatac :) mopa nie chcesz jej dac to musi jezykiem :) huhu

Zgłoś nadużycie #42920 5 stycznia 2013, 9:31

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

jak w tego sylwka przyszedł to tak zrobiłam, muza jak najgłośniej sie dało, jak bedzie nas nachodził to codziennie będe tak robić, chce wojny to będzie ją miał dzień w dzień do czerwca

brawo, tak trzymaj

Zgłoś nadużycie #42921 5 stycznia 2013, 9:33

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

biedny :/ kaszel jest strasznie meczacy, u mnie kuba mial glownie jak usypial to go drapalo w gardle i sie wkurzal okropnie

no z moim jest tak samo, najwiecej kaszle jak spi i wtedy ciagle sie budzi. ma okropny suchy kaszel. choc dzisiejsza nocka byla juz ciutke lepsza od poprzedniej.

Zgłoś nadużycie #42922 5 stycznia 2013, 9:34

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

FACET Z PISTOLETEM WCHODZI DO BARU I PYTA GROZNYM GŁOSEM;
KTO PIEPRZYŁ MOJĄ ŻONĘ ?? ?? ?!!!!!!!!!!!
GŁOS Z KOŃCA SALI ......
NIE MASZ TYLU NABOJÓW !

hhhhhaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #42923 5 stycznia 2013, 9:36

paula87 Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

no z moim jest tak samo, najwiecej kaszle jak spi i wtedy ciagle sie budzi. ma okropny suchy kaszel. choc dzisiejsza nocka byla juz ciutke lepsza od poprzedniej.

u mnie trwał on dwa dni i jak reka odjał pozniej juz ani razu nie zakasłał

Zgłoś nadużycie #42924 5 stycznia 2013, 9:37

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

nie właśnie, ma żone i nastoletniego syna

on wam po prostu zazdrosci wszystkiego dlatego sie czepia. widocznie jego zycie nie bylo tak piekne jak wasze :) . niech spada na drzewo prostowac banany, hehehehh

Zgłoś nadużycie #42925 5 stycznia 2013, 9:38

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a my czekamy, znając życie jeszcze potrwa zanim dotrze, może za tydzień, dwa :)

my mamy dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #42926 5 stycznia 2013, 9:41

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

on wam po prostu zazdrosci wszystkiego dlatego sie czepia. widocznie jego zycie nie bylo tak piekne jak wasze :) . niech spada na drzewo prostowac banany, hehehehh

Mysle, że może warto porozmawiać tak na spokojnie.Może nie warto od razu wszczynać wojny.
A może ten chodzik faktycznie strasznie slychac jak po panelach szura.Zapytaj o której im najbardziej przeszkadza i moze warto isc troche na ustepstwa.
Nigdy jeszcze nie zwracalam uwagi żadnemu sasiadowi,ale u góry mieszka mocno starszawe małżenstwo i ciągle czyms szurają tak okropnie, że szału można dostac.Smieję się, że chyba drewnianymi nogami szurają o podłogę.czasami to nawet Natka się wzdryga przez sen.

Zgłoś nadużycie #42927 5 stycznia 2013, 9:41

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

moje słoneczko :) Alan ostatnio tak śpi :) wasze też tak latają? ciągle go odkrywam (pomijając bałagan pod łóżeczkiem) i nóżkę na szczebelkach :) i rodzinne :)

jaki on rozesmiany, piekny usmiech ma :) Kubus czas sie zakrywa, ale czesciej jednak odkrywa. skopuje koldre, bo to jest maly odkrywca :) piekna z was rodzinka, cudnie :)

Zgłoś nadużycie #42928 5 stycznia 2013, 9:41

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

jak Jacek będzie miał wolne to skręcimy filmik w pokaże Wam jak to wygląda

czekamy :)

Zgłoś nadużycie #42929 5 stycznia 2013, 9:45

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

Moja Nina jest totalnym niejadkiem od urodzenia, zawsze na siatce centylowej miała niezbędne minimum i pediatra kazała ją dokarmiać w nocy. Teraz waży tylko 11 kg,nie jest zagłodzona, tylko po prostu drobniutka. Filip za to osiąga maksimum na siatce centylowej i ta sama pediatra każe mu zamiast mleka dawać w nocy wode. Osobiście jej rady mam głęboko gdzieś, widzę że taka jest uroda moich dzieci. A mamuśki od zawsze błyszczały swoją spostrzegawczością i dobrymi radami. Nina nigdy nie zjadła całego małego słoiczka zupki, deserków wogóle nie jadła a mleka max 120ml i jakoś żyje.

wiem, ale po prostu mam wrażenie, ze to moja wina, ze nie je, nie siedzi, itd...

Zgłoś nadużycie #42930 5 stycznia 2013, 9:45

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

ona na noc dużo nie zje, czasem po 20 zjada kaszkę, tak 180ml, czasem nie chce, to dopiero jak się przebudzi to jej daję albo mleko albo kaszkę. Wczoraj akurat długo spała po południu i przespała deserek, więc dostała o 19.30 kaszkę na gęsto jogurtową z nestle, potem jej o 21.30 dałam mleko, ale upiła jedynie 10ml i bawiła się chlapiąc na siebie, także jak zasnęła, to się zbudziła po 23, to jej dałam 150ml mleka, wypiła, wymieniłam butlę na smoka no i spała do rana :D

kochana Emilka, tez bym chciala zeby Kubulinek tak ladnie spal. jak byl maly to potrafil spac 7 i pol godziny bez przerwy, a teraz? mysle ze niedlugo mu sie odmieni i zacznie przesypiac noce, nawet nie musi calych, marze chociaz o 4 godzinach