Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #42691 4 stycznia 2013, 10:38

ewelina6660 Fajna mama
AAA i kapiemy już Natalkę w dużej wannie :) .Bawi się zabawkami i z tej okazji zamówiłam jej z Fishera Przyjaciół z wanny.Kasia chyba pisała,że Wiktorek zadowolony.

Zgłoś nadużycie #42692 4 stycznia 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja aż bordowa sie robi i widze ze boli ją :( ja daje teraz jablko + sliwka suszona i kurcze nie pomaga za bardzo .Może za malo pije?

moj Kubus nic nie pije i nie ma problemu ze zrobieniem kupki. mleczko nasze im wystarcza, nie musza byc dopajane, no chyba ze dzidzia lubi cos innego pic to niech pije. on nie robil nieraz 5 dni kupy, ale jak juz zrobil to bez zadnego problemu.

Zgłoś nadużycie #42693 4 stycznia 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

Asica napisał(a)

mój Oskarek robi kupę jak poje cyca, jabłko go tak bardzo nie rusza

Kubus tez kiedys robil tylko przy cycu, teraz robi zawsze jak ja siedze w kuchni i cos jem, to on sie wtedy skupia. to jest jego rytual. jak pare dni nie jem przy nim, to on kupy nie zrobi, wtedy biegiem do kuchni i jemy i robimy kupe :)

Zgłoś nadużycie #42694 4 stycznia 2013, 10:45

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

moj Kubus nic nie pije i nie ma problemu ze zrobieniem kupki. mleczko nasze im wystarcza, nie musza byc dopajane, no chyba ze dzidzia lubi cos innego pic to niech pije. on nie robil nieraz 5 dni kupy, ale jak juz zrobil to bez zadnego problemu.

Myslę,że powinnas go jednak uczyć picia .Natalka też bardzo długo nie chciała nauczyć się pić.W szafce mam cały arsenał kubków ( chyba z 6).Codziennie systematycznie dawaliśmy jej kubeczek niekapek. Na początku tylko go gryzła.Trwało to chyba ze dwa tygodnie.Byłam przekonana , że nigdy nie załapie o co w tym chodzi,ale w końcu się udało. Jak zacznie jeść stałe pokarmy to musi pić, a nie nauczy się z dnia na dzień.

Zgłoś nadużycie #42695 4 stycznia 2013, 10:45

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

Kubus tez kiedys robil tylko przy cycu, teraz robi zawsze jak ja siedze w kuchni i cos jem, to on sie wtedy skupia. to jest jego rytual. jak pare dni nie jem przy nim, to on kupy nie zrobi, wtedy biegiem do kuchni i jemy i robimy kupe :)

czaderski sposób

Zgłoś nadużycie #42696 4 stycznia 2013, 10:46

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

a dajecie dzieciom kwasy omega ??

ja daje malemu juz od 3 miesiaca zycia, bo mial stwierdzona niedojrzalosc ukladu nerwowego i wlasnie musielismy mu podawac omegamed DHa 150.

Zgłoś nadużycie #42697 4 stycznia 2013, 10:49

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Myslę,że powinnas go jednak uczyć picia .Natalka też bardzo długo nie chciała nauczyć się pić.W szafce mam cały arsenał kubków ( chyba z 6).Codziennie systematycznie dawaliśmy jej kubeczek niekapek. Na początku tylko go gryzła.Trwało to chyba ze dwa tygodnie.Byłam przekonana , że nigdy nie załapie o co w tym chodzi,ale w końcu się udało. Jak zacznie jeść stałe pokarmy to musi pić, a nie nauczy się z dnia na dzień.

to chyba tylko ja mam potwora- zje i wypije wszytko co mu dam... i z kazdej butelki, obojetnie z jakim smoczkiem! obojetnie jaka łyzeczka... wszedzie i wszytko zje!

Zgłoś nadużycie #42698 4 stycznia 2013, 10:49

Emza Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

oll u nas tez dzień róznie razna zabawie raz na buczeniu i gotowanie z dzieckiem na reku kiedys wsadziłam do łóżeczka i mozna było zostawic nawet jak ryczała to sie o nia nie bałam ze cos sobie zrobi a teraz mojej córki ulubione zajecie to stanie wczoraj cały dzien wstawała przewraca sie a to sie ugryzie uderzy bo podskakuje w łózeczku myslałam ze bedzie starsza bedzie lzej a ty dupa
ulubione zajecie tofika

sliczniusia jest

Zgłoś nadużycie #42699 4 stycznia 2013, 10:51

Kropka86 Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

natalka pije z niekapka? ja mojej nie moge nauczyc juz załapała i piła tak z 2-3 dnia teraz do buzi nie wezmie wszystko łyzeczka

Zgłoś nadużycie #42700 4 stycznia 2013, 10:51

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

to chyba tylko ja mam potwora- zje i wypije wszytko co mu dam... i z kazdej butelki, obojetnie z jakim smoczkiem! obojetnie jaka łyzeczka... wszedzie i wszytko zje!

Ola uwierz mi,że warto się z tego cieszyć.

Zgłoś nadużycie #42701 4 stycznia 2013, 10:52

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

:D :D :D :D
ha ha
Ola masz skarb nie potwora :D

Zgłoś nadużycie #42702 4 stycznia 2013, 10:53

ewelina6660 Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

natalka pije z niekapka? ja mojej nie moge nauczyc juz załapała i piła tak z 2-3 dnia teraz do buzi nie wezmie wszystko łyzeczka

Stoczyliśmy żmudną naukę i nauczyła się pić. Eczoraj nawet sprawdzałam, czy umie pić z Loi 360 stopni i też jej wychodziło. Może próbuj codziennie, bo my tak robiliśmy.Najwięcej to mój mąż ją uczył, bo mnie to się ryczeć chciało jak nie umiała.Byłam załamana.

Zgłoś nadużycie #42703 4 stycznia 2013, 10:54

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan na początku miał odruch wymiotny a teraz buźkę otwiera jak mu daje

a to trzeb podawa malucha witamine c? ja nic o tym nie wiem

Zgłoś nadużycie #42704 4 stycznia 2013, 10:55

ewelina6660 Fajna mama
A wczoraj dałam jej owoce z trwarozkiem ze słoika i wrąbała 3/4 sloika.Pierwszy raz tak duzo zjadła.Sama otwierała buzię i nie musiałam skakać i klaskać żeby jadła.

Zgłoś nadużycie #42705 4 stycznia 2013, 10:56

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

czy ja juz mowilam, ze odebralam wcozraj prawo jazdy :D ?

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #42706 4 stycznia 2013, 10:56

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a to trzeb podawa malucha witamine c? ja nic o tym nie wiem

Nieee, chyba przymusu nie ma.Zreszta rozmawiałam z lekarze to mi powiedział, że tak naprawde taka syntetyczna witamina c to w uproszczeniu gó...daje.prawie nic jej w organizmie nie zostaje.

Zgłoś nadużycie #42707 4 stycznia 2013, 10:57

Kropka86 Gotowa na wszystko

Ulla napisał(a)

z kategorii wypadków
mój syn by sie wczoraj zabił. DOSŁOWNIE! :/
majstrował przy kablach pod biurkiem. wyłączyłam mu listwę z gniazdkami i zabrałam stamtąd. minęła chwila, a mój mąż patrzy co Hirek robi? dziewczyny, zawału można dostać - dopadł do zasilacza z kompa, odlączył sobie wtyczkę tego zasilacza i cyk do buzi. jakbym chwile wcześniej nie odłaczyła listwy, to by było po nim :| Anioł Stróż czuwa...

ja jak byłam mała tzn nie tak mała bo to pamietam to tez "ssałam kabel" od magnetofonu :) który był właczony do kontaktu a dumlałam ten koniec co wyka sie w magnet. i jakim cudem mnie nie popiesciło to nie wiem. pamietam mama narobiła darcia wyjmi to z buzi a ja dalej lizałm dopiero tata mi dosłownie wyrwał z buzi
chyba tez ktos nademna czuwał :)

Zgłoś nadużycie #42708 4 stycznia 2013, 10:59

gwonka Fajna mama

madzia75 napisał(a)

dzis w nocy miałam niezły ubaw z meża, mały sie przebudził i zaczął marudzic (pierdy go przebudziły) mówie do męża daj mu smoczka i pogłaszcz to bedzie spac dalej mały płacze a mąż mówi nie ma smoczka no to ja mu pomagam szukac nie ma biore małego na rece bo nieraz lubi położyc sie na nim tez nie ma kłade go spowrotem patrze a smoczek mały ma w buzi :-) prze te całą akcej mały sie rozbudził i było po spaniu , musieliśmy wziąść go do siebie do łóżka

to rzeczywiście bylo mega wesolo :) smieszna akcja :)

Zgłoś nadużycie #42709 4 stycznia 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

ja swojej daje na zmianę jedzonko i popycham chrupeczkiem , tak ją oszukuję bo wcale nie otwiera buzki na łyżeczką ale za to na chrupeczka zawsze wiec jej przemycam to jedzenie ")

fajowy pomysl, niezle to wykombinowalas. najwazniejsze ze cos tam zje

Zgłoś nadużycie #42710 4 stycznia 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

o matko, naprawde zejsc mozna przy nich !!!
Moj wczoraj lampke nocna na glowe zrzucil i dzis uderzyl sie pilotem znowu pod oczko w to samo miejsce , on jest taki szybki ze ja nie nadazam nad nim .

ale rozrabiaka z niego :)