Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #42671 4 stycznia 2013, 10:08

Kropka86 Gotowa na wszystko

Emza napisał(a)

ja mysle ze to ten kryzys 8 miecha a w 9 wszystkie majówki juz bedą przesypiać całe nocki :D

o całych nocach nawet nie marze może sie budzic na jedzenie ale chociz co 3godz albo jak ale nie co 1,5h

Zgłoś nadużycie #42672 4 stycznia 2013, 10:11

Konto usunięte
U mnie noe nie najgorsze, ale dni to rózne. mój syn ma lęk,ale nie co do mojej osoby! jak jude sie ubiera! wyje miota sie, ryk!!!!! nei moge! a ojcem wyje jak kojot

Zgłoś nadużycie #42673 4 stycznia 2013, 10:12

oll85 napisał(a)

U mnie noe nie najgorsze, ale dni to rózne. mój syn ma lęk,ale nie co do mojej osoby! jak jude sie ubiera! wyje miota sie, ryk!!!!! nei moge! a ojcem wyje jak kojot

uuuu ciekawe czegos sie wystraszył czy co

Zgłoś nadużycie #42674 4 stycznia 2013, 10:14

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

no tak :D jak na twój spust to tylko :D heh ja zjadłam 3 uszka barszcz i krokieta

3 uszka? :| to ten barszcz znaczy się w filizance chyba miałas :|
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #42675 4 stycznia 2013, 10:17

Ulla Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

o całych nocach nawet nie marze może sie budzic na jedzenie ale chociz co 3godz albo jak ale nie co 1,5h

ja bym się cieszyła, jakby się budził raz. czyli np zasypia o 20ej, a potem pobudka powiedzmy o 2ej i o 8ej :) cycki by ocalały, a nie takie porozrywane po wybuchu z niedojenia :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #42676 4 stycznia 2013, 10:18

oll u nas tez dzień róznie razna zabawie raz na buczeniu i gotowanie z dzieckiem na reku kiedys wsadziłam do łóżeczka i mozna było zostawic nawet jak ryczała to sie o nia nie bałam ze cos sobie zrobi a teraz mojej córki ulubione zajecie to stanie wczoraj cały dzien wstawała przewraca sie a to sie ugryzie uderzy bo podskakuje w łózeczku myslałam ze bedzie starsza bedzie lzej a ty dupa
ulubione zajecie tofika

Zgłoś nadużycie #42677 4 stycznia 2013, 10:19

aniam Supermama

Emza napisał(a)

dopominaj sie bo chłopy to są takie ze szybko zapomni co obiecał :P

przypominam :)

Zgłoś nadużycie #42678 4 stycznia 2013, 10:20

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no tak :D jak na twój spust to tylko :D heh ja zjadłam 3 uszka barszcz i krokieta

to mało,
ja obżarłam się 4 filetami z ryby, zagryzłam 7 pierogami, dopchałam sałatką jarzynową, później 4 rodzaje ciast...

Zgłoś nadużycie #42679 4 stycznia 2013, 10:22

aniam Supermama

Kropka86 napisał(a)

oll u nas tez dzień róznie razna zabawie raz na buczeniu i gotowanie z dzieckiem na reku kiedys wsadziłam do łóżeczka i mozna było zostawic nawet jak ryczała to sie o nia nie bałam ze cos sobie zrobi a teraz mojej córki ulubione zajecie to stanie wczoraj cały dzien wstawała przewraca sie a to sie ugryzie uderzy bo podskakuje w łózeczku myslałam ze bedzie starsza bedzie lzej a ty dupa
ulubione zajecie tofika

jaki fajny łysolek :)

Zgłoś nadużycie #42680 4 stycznia 2013, 10:23

Konto usunięte

Kropka86 napisał(a)

ulubione zajecie tofika

jka smutna mina!!!
Nie no jak go zabawiam, to spoko. ale nie moge juz na necie siediec, nei moge nic zrobic. bo on chcee sie bawic i koniec! ehhh no nic. ciesze sie tą chwilą spokoju :D co jets teraz :D

Zgłoś nadużycie #42681 4 stycznia 2013, 10:25

Ulla napisał(a)

ja bym się cieszyła, jakby się budził raz. czyli np zasypia o 20ej, a potem pobudka powiedzmy o 2ej i o 8ej :) cycki by ocalały, a nie takie porozrywane po wybuchu z niedojenia :P

moje cycki po nocy to takie worki bo non stop mamle juz mnie to denerwowac zaczyna ale zagryzam zeby i staram sie opanować

Zgłoś nadużycie #42682 4 stycznia 2013, 10:25

Konto usunięte
mój dalj twardo sie buja,... peła jak dziki, tzn niby raczkuje,ale jakos wlecze ten bęben po materacu. wali ciagle łbem w sciany;] i leży na boku siadac chce;]

Zgłoś nadużycie #42683 4 stycznia 2013, 10:28

oll85 napisał(a)

jka smutna mina!!!
Nie no jak go zabawiam, to spoko. ale nie moge juz na necie siediec, nei moge nic zrobic. bo on chcee sie bawic i koniec! ehhh no nic. ciesze sie tą chwilą spokoju :D co jets teraz :D

a to ja mam tak samo jak sie z nia bawisz to grzeczna ale sama to nie da rady bo marudzi dla siebie nie ma wogole czasu tyle co spi a spi 2xpo 1-1,5h

Zgłoś nadużycie #42684 4 stycznia 2013, 10:30

oll85 napisał(a)

mój dalj twardo sie buja,... peła jak dziki, tzn niby raczkuje,ale jakos wlecze ten bęben po materacu. wali ciagle łbem w sciany;] i leży na boku siadac chce;]

no to tylko patrzec jak sie odwazy i sie wyprostuje posmakuje ze fajnie sie siedzi to kapiele tylko w takiej pozycji i jazdaw wózku na siedzaco.

Zgłoś nadużycie #42685 4 stycznia 2013, 10:31

Konto usunięte

Kropka86 napisał(a)

a to ja mam tak samo jak sie z nia bawisz to grzeczna ale sama to nie da rady bo marudzi dla siebie nie ma wogole czasu tyle co spi a spi 2xpo 1-1,5h

mój juz nei spi!! spi 1 ra 40 minut jakos o 9-10 i dupa!!! potem to tylko na dworze! deszcz,nei deszcz spacer musi byc!!! wczoraj 2 h łaziłam ,zeby jasnie pan sie wyspał

Zgłoś nadużycie #42686 4 stycznia 2013, 10:32

Konto usunięte

Kropka86 napisał(a)

no to tylko patrzec jak sie odwazy i sie wyprostuje posmakuje ze fajnie sie siedzi to kapiele tylko w takiej pozycji i jazdaw wózku na siedzaco.

w kapieli ju siedzi :D i w wozku tez ale sa m z siebei to jakios neiD

Zgłoś nadużycie #42687 4 stycznia 2013, 10:34

Konto usunięte
Pedał od termy.. miał byc w ponidiałek o 9 , zadzwonił,że bedzie dzis o 10. średnio mi to pasowało... ale spoko, no i nei ma !! bo on ma poslizg, o 11 wychodze. neich stoi pod drzwiami! jude o 13 ma być u radcy prawnego, o 12 mały ma jesc, mam 2 psy na łbie. i ostane sama, bo pan kuwa ma poślig! i jeszcze 300 woła

Zgłoś nadużycie #42688 4 stycznia 2013, 10:35

oll85 napisał(a)

mój juz nei spi!! spi 1 ra 40 minut jakos o 9-10 i dupa!!! potem to tylko na dworze! deszcz,nei deszcz spacer musi byc!!! wczoraj 2 h łaziłam ,zeby jasnie pan sie wyspał

no nie gadaj o matko moja wczoraj spała 1,5 tak ok 12 i potem do 20 nie chciała usnac raz na jakis cza spi tylko raz dziennie daj spokój umordowanie cały dzien

Zgłoś nadużycie #42689 4 stycznia 2013, 10:36

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

z kategorii wypadków
mój syn by sie wczoraj zabił. DOSŁOWNIE! :/
majstrował przy kablach pod biurkiem. wyłączyłam mu listwę z gniazdkami i zabrałam stamtąd. minęła chwila, a mój mąż patrzy co Hirek robi? dziewczyny, zawału można dostać - dopadł do zasilacza z kompa, odlączył sobie wtyczkę tego zasilacza i cyk do buzi. jakbym chwile wcześniej nie odłaczyła listwy, to by było po nim :| Anioł Stróż czuwa...

oj to musialo byc straszne. no teraz coraz bardziej trzeba uwazac na te male rozrabiaki. Kubusia tez ciagnie do kabli, wiadomo zakazany owoc najbardziej smakuje

Zgłoś nadużycie #42690 4 stycznia 2013, 10:36

ewelina6660 Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

moje cycki po nocy to takie worki bo non stop mamle juz mnie to denerwowac zaczyna ale zagryzam zeby i staram sie opanować

hahha mam tak samo,po nocy to cyce mam na amen wyjedzone.Dobrze, że rano po 2 h od wstania zjada ok 70 ml kaszki,bo inaczej mleko nie zdazylo by sie naprodukowac.