Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #42071 2 stycznia 2013, 11:35

martus91 Fajna mama

Ulla napisał(a)

W sumie słabo. zrobiłam mu tylko awanturę. Mialam jechać na całe święta z Hirkiem do rodziców, ale chciałam żeby Hirek miał normalne swięta z rodziną. Możecie gadać, że jestem miękka :P
Tak czy siak święta sie skończyły, mój mąz "wrócil" i jest normalnie :D a teraz jeszcze gada, że święta fajne były :P

Ulka, dobrze zrobiłaś :) ja jak się wkurzyłam i pojechałam to 3 km. dalej wiechałam w samochód :P to chyba był znak, że mam nie jechać ;) a teraz się pogodziliśmy i jest dobrze i emocje opadły :) dziś jedziemy do mojej mamy, odpocząć trochę od teściowej :P

Zgłoś nadużycie #42072 2 stycznia 2013, 11:40

paula87 Gotowa na wszystko

Ulla napisał(a)

W sumie słabo. zrobiłam mu tylko awanturę. Mialam jechać na całe święta z Hirkiem do rodziców, ale chciałam żeby Hirek miał normalne swięta z rodziną. Możecie gadać, że jestem miękka :P
Tak czy siak święta sie skończyły, mój mąz "wrócil" i jest normalnie :D a teraz jeszcze gada, że święta fajne były :P

To nie tak ze jestes miekka, czego sie nie robi dla dobra dzieci :) ale dobrze ze juz sie wszystko ulozylo :)

Zgłoś nadużycie #42073 2 stycznia 2013, 11:41

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

faceci!!

Zgłoś nadużycie #42074 2 stycznia 2013, 11:42

aniam Supermama

paula87 napisał(a)

akurat posiadam takowy i faktycznie :)

mój jada jak na razie wszystko zblenf=dowane, bo kawałki wywołują wymioty
zresztą smoczka od 0-3m pozbył się 2 dni temu, na 3-6 m, jakoś później mu wszytsko przychodzi, łatwo się przyzwyczaja do rzeczy :P

Zgłoś nadużycie #42075 2 stycznia 2013, 11:43

ewelina6660 napisał(a)

Wczoraj wlasnie Natalka jadła , jak na jej mozliwośći jedzenia obiadków to mogę powiedzieć,e jej smakowało.Zjadła niecałą połowę słoiczka.

Ja jeszcze nie dawalam Kubie, moze dzis mu zaserwuje ale wkoncu musze zaczac sama gotowac b o te sloiki drogo wychodza a ja juz na wychowawczym bezplatnym :)

Zgłoś nadużycie #42076 2 stycznia 2013, 11:43

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Ulka, dobrze zrobiłaś :) ja jak się wkurzyłam i pojechałam to 3 km. dalej wiechałam w samochód :P to chyba był znak, że mam nie jechać ;) a teraz się pogodziliśmy i jest dobrze i emocje opadły :) dziś jedziemy do mojej mamy, odpocząć trochę od teściowej :P

matko, jak ja się cieszę, ze w miarę mam normalną teściową, nie jęczy, nie stęka, a miekszamy od niej 2,5km, więc do małego daleko nie ma i moge bez obaw pod jej opieką małego zostawić, kiedy jestem w pracy

Zgłoś nadużycie #42077 2 stycznia 2013, 11:44

aniam Supermama

paula87 napisał(a)

To nie tak ze jestes miekka, czego sie nie robi dla dobra dzieci :) ale dobrze ze juz sie wszystko ulozylo :)

dokładnie dziecko musi miec oboje rodziców, ale też nie ma co się zmuszać do związku.

Zgłoś nadużycie #42078 2 stycznia 2013, 11:45

aniam Supermama

paula87 napisał(a)

Ja jeszcze nie dawalam Kubie, moze dzis mu zaserwuje ale wkoncu musze zaczac sama gotowac b o te sloiki drogo wychodza a ja juz na wychowawczym bezplatnym :)

być może nie doczytałam, bo ostatnio rzadko byłam na fm, ale nie masz z kim zostawic dziecka, dlatego na wychowawczym jesteś?

Zgłoś nadużycie #42079 2 stycznia 2013, 11:46

Ulla Fajna mama

IWON88 napisał(a)

sama kuźwa już nie wiem co mam robic dwac jej ta kaszke manna czy nie,zgłupiec mozna

powiem ci tak- na pewno nic sie nie stanie, jak zaczniesz póxniej podawac, czyli według starej szkoły :) a karmisz piersią? bo jak nie, to moze byc przyczyna dlaczego połozna ci powiedziala, ze przegapiłas moment i ze teraz to juz masz zaczekac z podawaniem. czytałam ze dobrze jest, aby przy rozszerzaniu diety o gluten dziecko jeszcze bylo co najmnej 2 miesiace karmione piersia. oczywisice jesli jest taka mozliwosc.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #42080 2 stycznia 2013, 11:47

martus91 Fajna mama

aniam napisał(a)

zresztą smoczka od 0-3m pozbył się 2 dni temu, na 3-6 m, jakoś później mu wszytsko przychodzi, łatwo się przyzwyczaja do rzeczy :P

heheh... moja ma swój ukochany smok 0-3 i nie chce żadnego innego, a ma 2 smoki 3-6 i dwa 6-12 i gardzi nimi :P no co zrobic ;)

Zgłoś nadużycie #42081 2 stycznia 2013, 11:47

aniam napisał(a)

Mojemu akurat odwrotnie nic mu nie przeszkadza zadne grudki aby tylko cos dobrego mu dac i musze mu ograniczac bo on by jadl bez konca a co do smoczkow to kiedy planujecie oduczac dzieci ??

Zgłoś nadużycie #42082 2 stycznia 2013, 11:48

martus91 Fajna mama

aniam napisał(a)

matko, jak ja się cieszę, ze w miarę mam normalną teściową, nie jęczy, nie stęka, a miekszamy od niej 2,5km, więc do małego daleko nie ma i moge bez obaw pod jej opieką małego zostawić, kiedy jestem w pracy

Aniu to się ciesz... ja swojej nigdy bym małej nie zostawiła! z resztą, ona nawet nigdy nie zaproponował, że z nią posiedzi :/ no bo ona "ma ją w dupie" .... eh... głupia baba :/

Zgłoś nadużycie #42083 2 stycznia 2013, 11:50

martus91 Fajna mama

paula87 napisał(a)

Mojemu akurat odwrotnie nic mu nie przeszkadza zadne grudki aby tylko cos dobrego mu dac i musze mu ograniczac bo on by jadl bez konca a co do smoczkow to kiedy planujecie oduczac dzieci ??

ja będę próbowała jak będzie już rozumiała trochę... wytłumaczę jej, że pies zjadł smoka i go nie ma :D (sposób sprawdzony na wszystkich dzieciach w mojej rodzinie :) i działa :) )

Zgłoś nadużycie #42084 2 stycznia 2013, 11:50

Ulla Fajna mama

IWON88 napisał(a)

kochane zmiana gadki na bardziej intimo od ostatnich cichych dni w moim małżeństwie zmieniło się mąż zapewnia mi sex codziennie i jakoś weselej w domu,hihihi

no! mówiłam :D

sex to zdrowie! :D

Zgłoś nadużycie #42085 2 stycznia 2013, 11:54

aniam napisał(a)

być może nie doczytałam, bo ostatnio rzadko byłam na fm, ale nie masz z kim zostawic dziecka, dlatego na wychowawczym jesteś?

Wiesz co z kilku przyczyn jednym z nich jest wlasnie to ze nie mam z kim zostawic Kuby, kolejnym ze wcale nie chce wracac do tej pracy bo moj team sie rozsypał , ogolnie jest kryzys i robi sie beznadziejnie a po za tym mam daleko i by mnie nie było cale dnie w domu i nie wyobrazam sobie zostawic Kuby poprostu jak narazie jestesmy nierozłaczni (wiem ze to nie jest dobre) a no i planujemy kolejnego dzidziusia w niedlugim czasie ale jeszcze czekamy bo ja po cc

Zgłoś nadużycie #42086 2 stycznia 2013, 11:54

EdytaH Zaprawiona w bojach
ja kupiłam gerbrta kilka słoiczków samego kurczaka ( na tych wyprzedażach w rosmanie ) i dodaje do zupek

Zgłoś nadużycie #42087 2 stycznia 2013, 11:56

martus91 napisał(a)

ja będę próbowała jak będzie już rozumiała trochę... wytłumaczę jej, że pies zjadł smoka i go nie ma :D (sposób sprawdzony na wszystkich dzieciach w mojej rodzinie :) i działa :) )

Ech to mam problem bo nie mam psa :)

Zgłoś nadużycie #42088 2 stycznia 2013, 11:58

Ulla Fajna mama

paula87 napisał(a)

Pisalyscie o kiepskich pediatrach, moj nie jest lepszy, poniewaz kuba ma jakies plamki na buzi zapytalam o to lekarza i nawet dobrze nie obejrzal od razu stwierdzil ze to od nabialu zakazał mi pic mleko itp a tym barzdiej podawac kubie a oprocz tego przepisal mu masc na ktorej jest wyraznie napisane zeby nie stosowac u dzieci i nie stosowac na twarz!!! no debil poprostu. Musze sie przepisac koniecznie do innego!!

moje dziecko miało AZS od wody mineralnej, która ja piłam XD

Zgłoś nadużycie #42089 2 stycznia 2013, 12:00

martus91 Fajna mama

paula87 napisał(a)

Ech to mam problem bo nie mam psa :)

może sąsiedzi mają? :D i najlepiej jak dziecko widzi, że pies zjada smoka, wtedy nie ma już odwrotu :D (brutalna jestem?)

Zgłoś nadużycie #42090 2 stycznia 2013, 12:02

Ulla Fajna mama

paula87 napisał(a)

locoid sie nazywa, ja mu nie smaruje tym buzi bo sie troche wystraszylam po przeczytaniu ulotki. on mial miec smarowana buzie a jest napisane " nalezy unikac stosowania leku na skore twarzy... gdyz jest szczegolnie wrazliwa na dzialanie kortykosteroidow" i " unikac stosowania u dzieci gdyz szybko dochodzi do zahamowania czynnosci kory nadnerczy, moze tez wystapic zahamowanie wydzielania hormonu wzrostu "

Hirek do dzis ma białe plemy na ciele-tam gdzie sterydów musiałm uzywac. no ale przeciez to kiedys zejdzie?...chyba :|