Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41931 2 stycznia 2013, 8:58

aniam Supermama
dziewczyny, a nadal powoli wprowadzacie nowy składnik? testujecie przez min. 3 dni, czy od razu kilka i jak nic nie jest, to ok ??

Zgłoś nadużycie #41932 2 stycznia 2013, 8:58

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurcze prikaz leżenia przy 2 maluchów.. nie zazdroszczę.

ma o tyle dobrą sytuację ze mieszkaja z jej rodzicami więc jest ok :)

Zgłoś nadużycie #41933 2 stycznia 2013, 9:06

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

super ;) gratulujemy ;)
no ja to az tesknilam za normalnoscia i norma , za balaganem najmniej tesknilam .

u mnie niestety powrót do normalności = mega bałagan :D :D . Tak zawsze jest po świętach, weekendzie... muszę dom wyszorować bo jak Marcin w domu to przeważnie ogarniam tylko zabawki żeby się o nie nie zabić i nie tracę czasu na sprzątanie. Jak jesteśmy razem to wykorzystujemy czas wspólnie- kawusia, jakiś filmik, spacery z dzieciakami, do centrum handlowego na zakupy... zawsze mamy sto pomysłów i czas zorganizowany na maksa.

Zgłoś nadużycie #41934 2 stycznia 2013, 9:07

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Emza i jak dzis ?
Kurcze moj o 22 ej sie obudzil i mial straszna histerie , okropnie plakal az mi sie niedobrzez nerwow zrobilo , dalam mu nurofen w syropie i spal w miare spokojnie w nocy .

no dzisiaj bez gorączki, ale marudna od rana. teraz śpi.
wogóle wczoraj dziwnie było dałam jej czopka o 17 bo miała 38.1 po czym po 5 minutach była żadka kupa. potem o 19.30 znowu gorączka a o 20 jak ręką odjął 36.7 i tak do teraz...moze to ta 3 dniówka ?? tylko wysypki nie było/nie ma

Zgłoś nadużycie #41935 2 stycznia 2013, 9:08

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

u mnie niestety powrót do normalności = mega bałagan :D :D . Tak zawsze jest po świętach, weekendzie... muszę dom wyszorować bo jak Marcin w domu to przeważnie ogarniam tylko zabawki żeby się o nie nie zabić i nie tracę czasu na sprzątanie. Jak jesteśmy razem to wykorzystujemy czas wspólnie- kawusia, jakiś filmik, spacery z dzieciakami, do centrum handlowego na zakupy... zawsze mamy sto pomysłów i czas zorganizowany na maksa.

super ja tak uwielbiam spedzać czas

Zgłoś nadużycie #41936 2 stycznia 2013, 9:09

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, a nadal powoli wprowadzacie nowy składnik? testujecie przez min. 3 dni, czy od razu kilka i jak nic nie jest, to ok ??

ja wprowadziłam jajko od 3 tyg...daje po pół raz na 3 dni..narazie jest ok...a tak to deserki różne obiadki różne..tyle ze ja na słoikach jade..chociaz kiedys dałam jej spróbowac barszczu czerwinego z ziemniaczkami i było ok

Zgłoś nadużycie #41937 2 stycznia 2013, 9:09

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

ja już małej daje wszystkiego probowac, tylko w małych ilosciach, a tak to prawie jedno i to samo je. ostatnio tylko zaczelam dawać kaszkę na mleku modyfikowanym NAN (wczęśniej dawałam kaszki mleczno ryżowe), ale mała 2 razy ulała po tym i jakas mala wysypke dostala, więc chyba jej nie służy, jeszcze sprobuje, potem zrobie przerwe i zobaczymy

Zgłoś nadużycie #41938 2 stycznia 2013, 9:10

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

dzisiaj na 16:20 idę do lekarza z małym na konsultację, po odstawieniu leków, które wcześniej przepisał.

Mam nadzieję, ze kaszel to już pozostałość po przebyciu choróbska, a nie coś nowego :(

właśnie najgorzej z takimi maluszkami bo ci nawet nie pokaze co boli i gdzie..eh kaszelek to moze pozostałośc

Zgłoś nadużycie #41939 2 stycznia 2013, 9:11

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

A tak w ogóle to witam w Nowym Roku :D :D :D
u mnie wszystko wróciło do normy :D . Chłop w pracy ;) . Iwonka zdrowa w końcu. Syfek w mieszkaniu :D :D z którym muszę dzisiaj powalczyć :D
I wyszła u nas druga górna 1. Bilans ząbków na dziś= 3 :D :D :D
Z tym budzeniem w nocy i u nas też szaleństwo. Czasami 2 a czasami nawet 8.

co tam syf, najwazniejsze ze dzieci zdrowe

Zgłoś nadużycie #41940 2 stycznia 2013, 9:17

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

ja w sumie teraz to już nie wprowadzam powoli. Jakoś tak samo wyszło. Na początku wolno wprowadzałam i obserwowałam, a teraz to już czujność straciłam. Nigdy jej po niczym nic nie było. Wcina z nami :D . Oczywiście nie wszystko i w małych ilościach ale my przeważnie jemy na tyle zdrowo że może większość jeść to co i my.

Zgłoś nadużycie #41941 2 stycznia 2013, 9:17

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

co tam syf, najwazniejsze ze dzieci zdrowe

no :D :D zgadzam się !

Zgłoś nadużycie #41942 2 stycznia 2013, 9:20

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

dzisiaj na 16:20 idę do lekarza z małym na konsultację, po odstawieniu leków, które wcześniej przepisał.

Mam nadzieję, ze kaszel to już pozostałość po przebyciu choróbska, a nie coś nowego :(

będzie dobrze, trzymam kciuki ;)

Zgłoś nadużycie #41943 2 stycznia 2013, 9:21

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

czy wasze dzieci też są na etapie stukania? moja wali wszystkim, o wszystko! staje przy ławie i wali rękami, staje przy taborecie i wali, staje przy szafie i wali, na podłodze też wali! zabawkami! i do tego ciągle gada :D i się cieszy....

oj taaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk ;)

Zgłoś nadużycie #41944 2 stycznia 2013, 9:22

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, nie mam pojęcia, ale przeciez jajko je już od tygodnia i dopiero teraz go wysypało

ja narazie przestalam dawac bo zauwazylam ze mu buzke wysypuje jak dam mu jajko , ma takie czerwone plamy.

Zgłoś nadużycie #41945 2 stycznia 2013, 9:23

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

czy wasze dzieci też są na etapie stukania? moja wali wszystkim, o wszystko! staje przy ławie i wali rękami, staje przy taborecie i wali, staje przy szafie i wali, na podłodze też wali! zabawkami! i do tego ciągle gada :D i się cieszy....

hi hi moja też wali czym popadnie o co popadnie. w tym np grzechotka o moją głowę jak ją mam na rękach

Zgłoś nadużycie #41946 2 stycznia 2013, 9:24

paula87 Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

oj tak mój tez wszystkim o wszystko stuka i ma z tego radoche a jak jest gdzies wyzej tzn lozko fotelik,itp to uwielbia zrzucac wszystko na podloge zeby mu podawac i jeszcze sciemnia ze to niby nie chcacy mu upada :D

Zgłoś nadużycie #41947 2 stycznia 2013, 9:25

aniam Supermama

Emza napisał(a)

ja wprowadziłam jajko od 3 tyg...daje po pół raz na 3 dni..narazie jest ok...a tak to deserki różne obiadki różne..tyle ze ja na słoikach jade..chociaz kiedys dałam jej spróbowac barszczu czerwinego z ziemniaczkami i było ok

ja tez na słoikach, ale chciałam zacząć gotować dla małego i nawet kilka mam pomrożone, ale teraz to nie wiem

Zgłoś nadużycie #41948 2 stycznia 2013, 9:26

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja już małej daje wszystkiego probowac, tylko w małych ilosciach, a tak to prawie jedno i to samo je. ostatnio tylko zaczelam dawać kaszkę na mleku modyfikowanym NAN (wczęśniej dawałam kaszki mleczno ryżowe), ale mała 2 razy ulała po tym i jakas mala wysypke dostala, więc chyba jej nie służy, jeszcze sprobuje, potem zrobie przerwe i zobaczymy

ja jeszcze boję się dawać próbować, zresztą mój mały jakoś nei ciągnie się do jedzenia, mam niejadka... słabo przybiera na wadze, mam po prostu gęś wyścigową w domu :(
chudy jak palec

Zgłoś nadużycie #41949 2 stycznia 2013, 9:27

paula87 Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

Moj maz o dziwo wczoraj posprzatal, nawet podlogi umyl jak juz spalam, nie wiem moze chory jest albo co ;D

Zgłoś nadużycie #41950 2 stycznia 2013, 9:27

aniam Supermama

Emza napisał(a)

właśnie najgorzej z takimi maluszkami bo ci nawet nie pokaze co boli i gdzie..eh kaszelek to moze pozostałośc

wiem :(