Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41891 1 stycznia 2013, 22:53

mala24 Supermama
u nas Sylwester wyglądak tak: mały zasnął ok 22 i spał do 1 potem godzinkę powojował i spał do 7:30, a jesli o nas chodzi to mieliśmy spędzać go w 4 tzn ja, mężuś Alanek i Nikodem ale jednak siorka przyjechała i na dodatek kuzyn z dziewczyną przyszedł (imprezka im nie wypaliła) i drugi kuzyn sam (żona pojechała do mamusi zła) jaja jak berety tam wyszły, a jeszcze sąsiad ok 20 przyszedł z pretensjami że hałas i szantażował że długo tu nie pomieszkamy, a potem przepraszał :/

Zgłoś nadużycie #41892 1 stycznia 2013, 23:29

agata_grd Gotowa na wszystko

mala24 napisał(a)

u nas Sylwester wyglądak tak: mały zasnął ok 22 i spał do 1 potem godzinkę powojował i spał do 7:30, a jesli o nas chodzi to mieliśmy spędzać go w 4 tzn ja, mężuś Alanek i Nikodem ale jednak siorka przyjechała i na dodatek kuzyn z dziewczyną przyszedł (imprezka im nie wypaliła) i drugi kuzyn sam (żona pojechała do mamusi zła) jaja jak berety tam wyszły, a jeszcze sąsiad ok 20 przyszedł z pretensjami że hałas i szantażował że długo tu nie pomieszkamy, a potem przepraszał :/

Nie ma to jak życzliwi sąsiedzi ;)

Zgłoś nadużycie #41893 2 stycznia 2013, 6:15

Emza Fajna mama
Na dzien dobry oddałam głosik Monia na twojego brzdąca :)

Zgłoś nadużycie #41894 2 stycznia 2013, 7:11

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

nie jeszcze nie..mała zaczeła miec temperature z soboty na niedziele wiec jak to bedzie 3 dniówka to jutro krostki ?? ?

no niby wyczytałam że gorączka może być nawet do 5 dni.

Zgłoś nadużycie #41895 2 stycznia 2013, 7:12

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Pokonałem dzis wielkie schody ;)
http://www.youtube.com/watch?v=VsUzMhHASJU&feature=youtu.be

cudowny! :D :D

Zgłoś nadużycie #41896 2 stycznia 2013, 7:15

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

OSTATNIE 4 DNI GLOSOWANIA...
Prosimy o głosy na naszego kochanego "Mikołajka" :) Głosować można raz na dobę :)
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30696

oddany! :D

Zgłoś nadużycie #41897 2 stycznia 2013, 7:17

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor dziś ;)

kurcze co go na zdjęciu widzę to mam ochotę laptopa wycałować. Taka słodzinka z niego ! te smutne oczka mnie totalnie rozbrajają :D :D :D

Zgłoś nadużycie #41898 2 stycznia 2013, 7:18

seshella Fajna mama

martus91 napisał(a)

ooo i mam do was pytanie! zastanawiam się nad chodzikiem dla małej, bo ona na wszystko się wspina i ciągle się przewala, a w chodziku nie miałaby możliwości się przewrócić... ale różne opinie na temat chodzików słyszałam, więc powiedzcie mi... która z was ma chodzik? która planuje zakup? która kategorycznie mówi chodzikom "nie"? i proszę uzasadnić swoją odpowiedz :D dziękuję :)

ja juz kiedys pisalam, że nam lekarz zakazał chodzika, ze wzgledu na prawidlowy rozwoj bioderek, nawet gdyby nie to i tak bym nie korzystała (mam nawet chodzik w domu). po drugie znajomej synek po chodziku miał problemy z chodzeniem, bo zle stopy układał, musieli jeżdzić na rehabilitację, specjalne buty kupowac, dużo problemow z tym mieli i było stwierdzone ze gdyby nie chodzik nic takiego nie miało by miejsca

Zgłoś nadużycie #41899 2 stycznia 2013, 7:27

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

ooo i mam do was pytanie! zastanawiam się nad chodzikiem dla małej, bo ona na wszystko się wspina i ciągle się przewala, a w chodziku nie miałaby możliwości się przewrócić... ale różne opinie na temat chodzików słyszałam, więc powiedzcie mi... która z was ma chodzik? która planuje zakup? która kategorycznie mówi chodzikom "nie"? i proszę uzasadnić swoją odpowiedz :D dziękuję :)

ja nie używałam chodzika bo naczytałam się dużo różnych opinii że potem dziecko może mieć problem z chodzeniem. Choć u Marcina kuzynki która ma 7 dzieci i każde w chodziku pomykało nic żadnemu nie było. Z tym że późno chodzić zaczynały.

Zgłoś nadużycie #41900 2 stycznia 2013, 7:34

aniam Supermama

Emza napisał(a)

kurcze no i od czego...moze cos jednak pryskali;/ albo jakis nawóz dali pod...

nie, mam od rodziców, a oni nic nie sypią :(

Zgłoś nadużycie #41901 2 stycznia 2013, 7:34

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

Wydaje mi się że warzywo eko ma większą zawartość warzywa w warzywie ;) Same wiecie jak smakuje jabłko z drzewa czy rzodkiewka a jak ze sklepu. Może na pietruszkę taka reakcja.

wcześniej jadł pietruszkę, ale słoiczkową

Zgłoś nadużycie #41902 2 stycznia 2013, 7:35

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

o kurczę... może to od jajka? dawałaś już mu wcześniej?
Ja z Dominiką to nie miałam żadnego problemu jeśli chodzi o jedzenie, nic jej nigdy nie wyskoczyło :) a jadła i wielskie i sklepowa i mrożonki...

dostawał wcześniej, dlatego tym bardziej jest to dziwne, bo nic innego nie było :(

Zgłoś nadużycie #41903 2 stycznia 2013, 7:35

Gosiulkovic Fajna mama
A tak w ogóle to witam w Nowym Roku :D :D :D
u mnie wszystko wróciło do normy :D . Chłop w pracy ;) . Iwonka zdrowa w końcu. Syfek w mieszkaniu :D :D z którym muszę dzisiaj powalczyć :D
I wyszła u nas druga górna 1. Bilans ząbków na dziś= 3 :D :D :D
Z tym budzeniem w nocy i u nas też szaleństwo. Czasami 2 a czasami nawet 8.

Zgłoś nadużycie #41904 2 stycznia 2013, 7:36

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

ja mam chodzik, na początku też mówiłam że nie będę używać ale skapitulowałam ponieważ mały raczkować nie chce, chiał żebyśmy go prowadzali, albo ciągle na rękach chciał być a ja nic zrobić nie mogłam, na brzuchu leżeć za długo też nie chciał więc wybrałam chodzik, mały go uwielbia, jest samodzielny, chodzi i nie jest od nas zależny

podziwiam, ja jakoś nadal nie jestem przekonana, ale jak widzę i czytam, ze nic się nie dzieje, to zaczynam żałować, ze małemu coś takiego nie sprawiłam

Zgłoś nadużycie #41905 2 stycznia 2013, 7:37

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

no niby wyczytałam że gorączka może być nawet do 5 dni.

a może mój ma trzydniówkę, ale bez gorączki ??

Zgłoś nadużycie #41906 2 stycznia 2013, 7:37

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja juz kiedys pisalam, że nam lekarz zakazał chodzika, ze wzgledu na prawidlowy rozwoj bioderek, nawet gdyby nie to i tak bym nie korzystała (mam nawet chodzik w domu). po drugie znajomej synek po chodziku miał problemy z chodzeniem, bo zle stopy układał, musieli jeżdzić na rehabilitację, specjalne buty kupowac, dużo problemow z tym mieli i było stwierdzone ze gdyby nie chodzik nic takiego nie miało by miejsca

też się tego obawiam, dlatego sobie odpuściłam

Zgłoś nadużycie #41907 2 stycznia 2013, 7:38

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

A tak w ogóle to witam w Nowym Roku :D :D :D
u mnie wszystko wróciło do normy :D . Chłop w pracy ;) . Iwonka zdrowa w końcu. Syfek w mieszkaniu :D :D z którym muszę dzisiaj powalczyć :D
I wyszła u nas druga górna 1. Bilans ząbków na dziś= 3 :D :D :D
Z tym budzeniem w nocy i u nas też szaleństwo. Czasami 2 a czasami nawet 8.

gratuluję zębaków :)

Zgłoś nadużycie #41908 2 stycznia 2013, 7:39

aniam Supermama
Piszę z pracy, mam chwilkę

zatem ponownie składam Wszystkiego co Najlepsze w Nowym 2013 Roku;*

Zgłoś nadużycie #41909 2 stycznia 2013, 7:59

aneta74 Fajna mama
i nie nadrobiłam wczoraj :( nie było jak....
ale dostałam wczoraj super wiadomość od mojej przyjaciółki będzie miała trzecie maleństwo ,ma juz Bartusia 5 lat w tym roku skończy , Bogusia w sierpniu 3 a teraz jak dobrze wszystko będzie to w czerwcu trzecie.na razie ma prikaz leżenia

Zgłoś nadużycie #41910 2 stycznia 2013, 8:00

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

My jutro jedziemy na chirurgię :o Śniło mi się że lekarz na izbie przyjęć wysłuchał u Fipcia zmiany w oskrzelach i nie chciał nas przyjąć. Kazał nam czekać na następny termin. Tymczasem Nina rano zaczęła kaszleć i teraz jestem w strachu co to będzie do jutra, czy czasem noworoczny sen nie był jakąś przepowiednią :(

będzie dobrze , trzymamy kciuki