Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41631 31 grudnia 2012, 10:13

Like Supermama

seshella napisał(a)

a moja ma juz skonczone 8 miesiecy i nie raczkuje, wogole, bardziej garnie sie do wstawania, trochę mnie to martwi, ale co zrobic

ja tam się nie martwię juz, ze Emila nie raczkuje, mama mi ostatnio mówiła ze w sumie to i ja nie raczkowalam, zaczęłam chodzić około roku.

Zgłoś nadużycie #41632 31 grudnia 2012, 10:13

Emza Fajna mama

seshella napisał(a)

to tylko moja taki nieśpioch jest :( a żeby sama usneła w łóżeczku- marzenia  nie do spełnienia

nie tylko twoja ;)

Zgłoś nadużycie #41633 31 grudnia 2012, 10:15

Emza Fajna mama

seshella napisał(a)

a moja ma juz skonczone 8 miesiecy i nie raczkuje, wogole, bardziej garnie sie do wstawania, trochę mnie to martwi, ale co zrobic

niektóre dzieci nie raczkuja tylko odrazu chodza..moja tez woli wstawac niz raczkowac..

Zgłoś nadużycie #41634 31 grudnia 2012, 10:19

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

To teraz dla odmiany... powiem wam, że się wkurzyłam wczoraj... :D w sumie to wkurzyła mnie, dla odmiany -TEŚCIOWA! :D U nas w domu pali się kominkiem, komnek jest na dole w salonie, no i wiadomo, że trzeba drzewo przynieść... no i jak Mariusz jest w domu to on przynosi, a jak go nie ma to teść... no i wczoraj cały dzień ich nie było, więc drzewo przynosił Mariusz, oni wrócili do domu wieczorem i teściowa wyskoczyła z twarzą do Mariusza, że ma iść po drzewo, on mówi, że chodził po nie cały dzień, żeby oni teraz przynieśli... a ona "tak? to Twoja lala (miała chyba na myśli mnie :P ) siedzi w domu cały dzień i ona będzie drzewo teraz przynosić" :O i on do mnie na górę przychodzi i mi mówi, że mam drewno nosic... a ja mu mówię... spoko, raz czy dwa mogę przynieśc, ale nie będę cały dzień zapieprzała za jego rodziców! co ja jestem? ich niewolnik?! dobra, Mariusz powiedział, że powie ojcu żeby to drzewo przyniósł...
potem... Dominika po wojach usnęła o 23.30... rura od kominka biegdzie przez jej pokój, a moja teściowa tak do kominika podkładała, tak tym drewnem nap.erdalała, że ją obudziła o 24!!!! szlag mnie trafił!
powiedziałam Mariuszowi, że chcę żebyśmy się wyprowadzili, że ta jędza nie da nam spokoju i że 90% naszych kłótni jest przez nią prowokowana, powiedział, że musi to przemyśleć... mam nadzieję, że się zdecyduję....

no niesety ale tak to wygląda ze to ona prowokuje kłótnie miedzy wami..ale to jest chore..po co ona to robi...macie maluszka i powinniscie sie wspierac a ona to czego chce zebyscie sie rozeszli czy co...kurde sory za okreslenie ale jakas głupia z niej baba

Zgłoś nadużycie #41635 31 grudnia 2012, 10:21

Konto usunięte

Emza napisał(a)

Baw sie dobrze i o Płodka sie nie martw na pewno prześpi całe fajerwerki :)

już mam srake z nerwów;/ odechciewa mi sie sylwestra

Zgłoś nadużycie #41636 31 grudnia 2012, 10:25

Konto usunięte
Ja jebieeeeeeeeeee wygnałam jude z małym do mamy! 1 raz sam wozek w polsce pcha ! szok. Bo chce.... wiadomo co... a ja neiwyspana i zła. Jak juz mówiłam mam srake bo sie martwie ze bede jezdziła jak durna do wyjąceg syna. Do tego brzuch mnei boli i dostane tez okres. a do tego to mamy nowego sąsiada tu w polsce!!!!!!! smieje sie jak ten dzięcioł łudi łudpeker czy jak mu tam! zabije dziada! od rana do nocy, ryje, lub kuzwami wali i wrzeszczy na żone, nawet mysle czy on jej nei tłucze tam. bo słysałam cos "ałaaaa to boli!" no nic. Matka w pracy! (jupiii) jude z synem u tesciowej. cisza i spokoj. tylko ten dięcioł na dole...

Zgłoś nadużycie #41637 31 grudnia 2012, 10:26

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

a daleko bedziecie? Kamil z babcią zostaje?

Zgłoś nadużycie #41638 31 grudnia 2012, 10:28

seshella Fajna mama
a moj mąż po 1,5 miesiąca urlopu na druga zmianę do pracy idzie, wróci 22.30, także z Julią spędzamy dzis wieczór, a jeszcze na 13 na pogrzeb jadę do mamy koleżanki z pracy

Zgłoś nadużycie #41639 31 grudnia 2012, 10:33

Konto usunięte

seshella napisał(a)

a daleko bedziecie? Kamil z babcią zostaje?

nie, autem z 10 minut. No z moją matką :D dzięki bogu nim sie zajmuje normalnie i on ją lubi :D

Zgłoś nadużycie #41640 31 grudnia 2012, 10:33

martus91 Fajna mama

Emza napisał(a)

no niesety ale tak to wygląda ze to ona prowokuje kłótnie miedzy wami..ale to jest chore..po co ona to robi...macie maluszka i powinniscie sie wspierac a ona to czego chce zebyscie sie rozeszli czy co...kurde sory za okreslenie ale jakas głupia z niej baba

Ty mnir przepraszasz, za określenie, że ona jest głupia baba? przecież to szczera prawda... ;)

Zgłoś nadużycie #41641 31 grudnia 2012, 10:34

Konto usunięte
ide, odzieje się. kurier moe koło 12 będie :D z moją torbą do wózka

Zgłoś nadużycie #41642 31 grudnia 2012, 10:36

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

My, swiatecznie troszeczke ;) Wiktorek ma limo, jeszcze mu nie zeszlo ;)

śliczne Kasia :D :D
a Wiktor jaki rozbrykany :D :D fajnie że ma towarzyszy do zabawy :D

Zgłoś nadużycie #41643 31 grudnia 2012, 10:38

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

dla tych co nie mają FB ani NK, z misiakiem, mam dres :) , uciekinier, z kolegą Adrianem :D

super :D
świetne zdjęcie z ząbkami :D

Zgłoś nadużycie #41644 31 grudnia 2012, 10:39

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

powiedz mamie niech mu muzyczke pusci albo tv to zagłuszy nawet nie bedzie słyszał..ja mam taki plan na dzisiaj...a jak sie obudzi to pokaze jjej fajerwerki dam flache i spac :) takze nie nerwuj sie spokojnie

Zgłoś nadużycie #41645 31 grudnia 2012, 10:40

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja jebieeeeeeeeeee wygnałam jude z małym do mamy! 1 raz sam wozek w polsce pcha ! szok. Bo chce.... wiadomo co... a ja neiwyspana i zła. Jak juz mówiłam mam srake bo sie martwie ze bede jezdziła jak durna do wyjąceg syna. Do tego brzuch mnei boli i dostane tez okres. a do tego to mamy nowego sąsiada tu w polsce!!!!!!! smieje sie jak ten dzięcioł łudi łudpeker czy jak mu tam! zabije dziada! od rana do nocy, ryje, lub kuzwami wali i wrzeszczy na żone, nawet mysle czy on jej nei tłucze tam. bo słysałam cos "ałaaaa to boli!" no nic. Matka w pracy! (jupiii) jude z synem u tesciowej. cisza i spokoj. tylko ten dięcioł na dole...

eee no czad..ja moge pomarzyc zeby mój sam na spacer wział małą albo do matki

Zgłoś nadużycie #41646 31 grudnia 2012, 10:40

martus91 Fajna mama

Emza napisał(a)

powiedz mamie niech mu muzyczke pusci albo tv to zagłuszy nawet nie bedzie słyszał..ja mam taki plan na dzisiaj...a jak sie obudzi to pokaze jjej fajerwerki dam flache i spac :) takze nie nerwuj sie spokojnie

moja jak się obudzi to ją wpakuję w kombinezon i wyjdę z nią, żeby pooglądała sobie fajerwerki :D ciekawe czy jej sie spodoba :)

Zgłoś nadużycie #41647 31 grudnia 2012, 10:41

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie, autem z 10 minut. No z moją matką :D dzięki bogu nim sie zajmuje normalnie i on ją lubi :D

ee to nie ma co odrazu panikowac ..zobaczysz ze bedzie dobrze...

Zgłoś nadużycie #41648 31 grudnia 2012, 10:41

martus91 Fajna mama

Emza napisał(a)

eee no czad..ja moge pomarzyc zeby mój sam na spacer wział małą albo do matki

oj ja też... Mariusz może raz z nią był sam na spacerze :P

Zgłoś nadużycie #41649 31 grudnia 2012, 10:41

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

Ty mnir przepraszasz, za określenie, że ona jest głupia baba? przecież to szczera prawda... ;)

;)

Zgłoś nadużycie #41650 31 grudnia 2012, 10:42

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

moja jak się obudzi to ją wpakuję w kombinezon i wyjdę z nią, żeby pooglądała sobie fajerwerki :D ciekawe czy jej sie spodoba :)

no dobry pomysł..ja mojej chyba nie wezme bo nie wiem skad te stany podgorączkowe i katar jeeeny