Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41611 31 grudnia 2012, 9:17

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

mały na początku miał straszną buźkę i stosowałam tą od dermatologa i bardzo szybko mu zeszło, czasem używam jak tak mocno mu wyjdzie chodź bardzo rzadko się to zdarza. tu jeszcze nie ma tak źle, bywało gorzej

ale doszliście na co ma alergie?

Zgłoś nadużycie #41612 31 grudnia 2012, 9:17

seshella Fajna mama

madzia75 napisał(a)

ja tez jeszcze glutenu nie podałam. Panie dr od wczesniaków kazala mi sie wstrzymac i podac w 8 lub po 8 ze wzgledu na jego sklonnosci do alergi no ale ja nie wytrzymałam i mu zaczełam podawac jak skonczył 6 i dostał "sraczki" nie wiem czy to od glutenu ale wstrzymalismy sie i 9 stycznia idziemy na szczepienia to przedyskutuje to z druga Panią dr ta od szczepien bo moj Krzys ma dwie panie dr, jedna ta od szczepien w przechodni a druga w poradni preluksacyjnej bo z uwagi na wage został zaliczony do wczesniaków i do 1 roku musze z nim chodzic na kontrole

to ile ważył, dużo wczesniej urodzilas?

Zgłoś nadużycie #41613 31 grudnia 2012, 9:24

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor zlapal katar !!!
Nici z sylwestra !!!

oj te chorubska wstretne :(

Zgłoś nadużycie #41614 31 grudnia 2012, 9:25

martus91 Fajna mama
To teraz dla odmiany... powiem wam, że się wkurzyłam wczoraj... :D w sumie to wkurzyła mnie, dla odmiany -TEŚCIOWA! :D U nas w domu pali się kominkiem, komnek jest na dole w salonie, no i wiadomo, że trzeba drzewo przynieść... no i jak Mariusz jest w domu to on przynosi, a jak go nie ma to teść... no i wczoraj cały dzień ich nie było, więc drzewo przynosił Mariusz, oni wrócili do domu wieczorem i teściowa wyskoczyła z twarzą do Mariusza, że ma iść po drzewo, on mówi, że chodził po nie cały dzień, żeby oni teraz przynieśli... a ona "tak? to Twoja lala (miała chyba na myśli mnie :P ) siedzi w domu cały dzień i ona będzie drzewo teraz przynosić" :O i on do mnie na górę przychodzi i mi mówi, że mam drewno nosic... a ja mu mówię... spoko, raz czy dwa mogę przynieśc, ale nie będę cały dzień zapieprzała za jego rodziców! co ja jestem? ich niewolnik?! dobra, Mariusz powiedział, że powie ojcu żeby to drzewo przyniósł...
potem... Dominika po wojach usnęła o 23.30... rura od kominka biegdzie przez jej pokój, a moja teściowa tak do kominika podkładała, tak tym drewnem nap.erdalała, że ją obudziła o 24!!!! szlag mnie trafił!
powiedziałam Mariuszowi, że chcę żebyśmy się wyprowadzili, że ta jędza nie da nam spokoju i że 90% naszych kłótni jest przez nią prowokowana, powiedział, że musi to przemyśleć... mam nadzieję, że się zdecyduję....

Zgłoś nadużycie #41615 31 grudnia 2012, 9:26

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

a nic nie mowcie! My wczoraj z mężem na zmianę próbowaliśmy usypiać Emile od 21.30 do 23.30, masakra, spiaca była ale walczyła dzielnie zeby nie spać, nie wiem po co?! Tylko ja odkladalismy do łóżeczka to od razu się budziła! Jak idzie spać w południe albo po 16 to 5minut i śpi.

moja za to po kapieli w miare zasypia przy cycu, za to w dzien to koszmar ja uspic, juz sie nie moge doczekc wiosny, bo w wozku na dworze ladnie zasypia, a w zime nie chce zeby spala na dworze.

Zgłoś nadużycie #41616 31 grudnia 2012, 9:27

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

hehe, futrować to oznacza wielkie jedzenie;d

moze to faktycznie jest sposob, ale ja sie obawiam, że moja by sobie tylko zoladek rozepchala i jeszcze wiecej by chciala w nocy

Zgłoś nadużycie #41617 31 grudnia 2012, 9:30

seshella Fajna mama

martus91 napisał(a)

To teraz dla odmiany... powiem wam, że się wkurzyłam wczoraj... :D w sumie to wkurzyła mnie, dla odmiany -TEŚCIOWA! :D U nas w domu pali się kominkiem, komnek jest na dole w salonie, no i wiadomo, że trzeba drzewo przynieść... no i jak Mariusz jest w domu to on przynosi, a jak go nie ma to teść... no i wczoraj cały dzień ich nie było, więc drzewo przynosił Mariusz, oni wrócili do domu wieczorem i teściowa wyskoczyła z twarzą do Mariusza, że ma iść po drzewo, on mówi, że chodził po nie cały dzień, żeby oni teraz przynieśli... a ona "tak? to Twoja lala (miała chyba na myśli mnie :P ) siedzi w domu cały dzień i ona będzie drzewo teraz przynosić" :O i on do mnie na górę przychodzi i mi mówi, że mam drewno nosic... a ja mu mówię... spoko, raz czy dwa mogę przynieśc, ale nie będę cały dzień zapieprzała za jego rodziców! co ja jestem? ich niewolnik?! dobra, Mariusz powiedział, że powie ojcu żeby to drzewo przyniósł...
potem... Dominika po wojach usnęła o 23.30... rura od kominka biegdzie przez jej pokój, a moja teściowa tak do kominika podkładała, tak tym drewnem nap.erdalała, że ją obudziła o 24!!!! szlag mnie trafił!
powiedziałam Mariuszowi, że chcę żebyśmy się wyprowadzili, że ta jędza nie da nam spokoju i że 90% naszych kłótni jest przez nią prowokowana, powiedział, że musi to przemyśleć... mam nadzieję, że się zdecyduję....

myślę, że nie macie innego wyjścia niz wyprowadzka, ja bym tak zrobila nawet jak bym miała jeść tylko chleb i wode, z tą baba nie da się zyć

Zgłoś nadużycie #41618 31 grudnia 2012, 9:33

aniam Supermama

seshella napisał(a)

moze to faktycznie jest sposob, ale ja sie obawiam, że moja by sobie tylko zoladek rozepchala i jeszcze wiecej by chciala w nocy

myslisz, że tak ławto ??   ja futruje od 3-4 mieisecy i nie widzę różnicy w ilości jedzonego pokarmu, jedynie to, że w nocy nie je...
ale skoro masz jeszcze na cycu, to mleko mamy szybciej się trawi i dlatego podzera w nocy

Zgłoś nadużycie #41619 31 grudnia 2012, 9:41

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

myslisz, że tak ławto ??   ja futruje od 3-4 mieisecy i nie widzę różnicy w ilości jedzonego pokarmu, jedynie to, że w nocy nie je...
ale skoro masz jeszcze na cycu, to mleko mamy szybciej się trawi i dlatego podzera w nocy

ale ona ma zoladek bez dna, daje jej miske zupy gestej z miesem i kaszą a ona krzywi się jak ostatnia lyzke daje i miske odstawiam, boje sie dawac wiecej

Zgłoś nadużycie #41620 31 grudnia 2012, 9:48

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

mój nie tak dawno temu tez się budził co 1,5-2 h, ale zaczęłam go głodzic w nocy, a w dzień futrowac i jakos po miesiącu się nauczył w miarę nie jesć w nocy

co znaczy futrować ??

Zgłoś nadużycie #41621 31 grudnia 2012, 9:49

Emza Fajna mama

IWON88 napisał(a)

jeśli możesz to tyrknij,z góry dziękuje

dzwoniłam..narazie nie odbiera..nie wiem czy dzisiaj przyjmuje..jak cos zadzwonie w srode

Zgłoś nadużycie #41622 31 grudnia 2012, 9:51

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

to moje dziewczyny przed chwilą, Emila ogląda mini mini.

alle super..poduche Emila ma pierwsza klasa :)

Zgłoś nadużycie #41623 31 grudnia 2012, 9:52

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ale ona ma zoladek bez dna, daje jej miske zupy gestej z miesem i kaszą a ona krzywi się jak ostatnia lyzke daje i miske odstawiam, boje sie dawac wiecej

to może daj na sam wieczór więcej to będzie dłużej trzymać ??
ja swojego muszę wrecz zmuszac do jedzenia, mógłby nie jeść pół dnia

Zgłoś nadużycie #41624 31 grudnia 2012, 9:57

Emza Fajna mama

madzia75 napisał(a)

dzieki za info, to mamy przejebane bo mieszkamy w Poznaniu a zameldowany jest w Kedzierzynie Opolskie :-(

uu to gdzies z 300km..nie fajnie

Zgłoś nadużycie #41625 31 grudnia 2012, 9:57

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

to może daj na sam wieczór więcej to będzie dłużej trzymać ??
ja swojego muszę wrecz zmuszac do jedzenia, mógłby nie jeść pół dnia

po 19 dostaje miske kaszki na gęsto a o 20 poprawia cycem i co z tego budzi sie o 22 i jak jest mąż to jeszcze ją ulula w drugim pokoju do 23.30 tylko wytrzymuje

Zgłoś nadużycie #41626 31 grudnia 2012, 9:58

Emza Fajna mama

mala24 napisał(a)

a tymczasowe zameldowanie chociaż?

no to prawda jakbyscie mieli tymczasowe zameldowanie w Poznaniu to tam mozna isc do up

Zgłoś nadużycie #41627 31 grudnia 2012, 10:01

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

My, swiatecznie troszeczke ;) Wiktorek ma limo, jeszcze mu nie zeszlo ;)

slicznie :)

Zgłoś nadużycie #41628 31 grudnia 2012, 10:04

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

zazdroszcze moj kuba ma ostatnio problem z usypianiem, robie chyba z 10 podejsc zanim na dobre usnie

MAm identyko..eh

Zgłoś nadużycie #41629 31 grudnia 2012, 10:05

Emza Fajna mama

paula87 napisał(a)

Wogole to dzisiaj prawie padłam na zawał wyszlam na chwile do lazienki a kuba sie bawił wychodze i jakos za cicho mi bylo wchodze do pokoju a jego nie ma, ide do kuchni jego niema w drugim pokoju nie ma, juz mi serce mocniej wali choc wiem ze sie nie rozplynal przeciez, okazalo sie ze wlazl za fotel i bawil sie kabelkiem dlatego tak cichutko siedzial :)

haha cwaniaczek :P jak dzieci broją to zawsze jest cicho :D

Zgłoś nadużycie #41630 31 grudnia 2012, 10:12

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

Zdjęcia maluszków cudne :) mój dzis 1 raz od dawana nei bawił sie od 1 do 3 w nocy :D wstał po 5 i buczał troche.. ale co tam! Kurcze mam stresa, pred sylwestrem;/ ze histerii dostanie o 24 od petard i bede leciałą d domu! ehhhh
Tym co sie dzis zabawią życze udanego sylwka, wszytkim szczesliwego nowego roku. Dzis jesce musze jechac po wódke :D i krokiety robić. wiec pewnei nei bede miałą za bardzo czasu na nic:/

Baw sie dobrze i o Płodka sie nie martw na pewno prześpi całe fajerwerki :)