Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41451 30 grudnia 2012, 13:01

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

hehe , niesamowita jest ;)
My zlozylism skoczka przed swietami i zanieslismy do piwnicy ;(

dlaczego?

Zgłoś nadużycie #41452 30 grudnia 2012, 13:01

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

o kuźwa !!! ale gdzie to bylo w domu u mamy Oli czy gdzie ? nie doczytalam , napiszcie ;)

heheh, w klubie :D

Zgłoś nadużycie #41453 30 grudnia 2012, 13:05

martus91 Fajna mama

Emza napisał(a)

800 to jak sie znajdzie prace za 1300 to szkoda czasu i benzyny na dojazdy

właśnie znalazłam ofertę pracy, w mojej branży... umawianie spotkań przez tel i obsługa klienta. Dziś było to ogłoszenie dodane, wysłałam Cv, może się odezwą, to w Mińsku, więc koszt dojazdu niewielki... napisali, że wynagrodzenie od 2 do 4 tys. brutto, zależne od premi... zobaczymy, mam nadzieję, że się odezwą... chociaż miałąm ponad pół roku przerwy :/

Zgłoś nadużycie #41454 30 grudnia 2012, 13:12

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

właśnie znalazłam ofertę pracy, w mojej branży... umawianie spotkań przez tel i obsługa klienta. Dziś było to ogłoszenie dodane, wysłałam Cv, może się odezwą, to w Mińsku, więc koszt dojazdu niewielki... napisali, że wynagrodzenie od 2 do 4 tys. brutto, zależne od premi... zobaczymy, mam nadzieję, że się odezwą... chociaż miałąm ponad pół roku przerwy :/

oby Ci się udało :) będziemy trzymać kciuki :)

Zgłoś nadużycie #41455 30 grudnia 2012, 13:17

agata_grd Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

Trzymam kciuki ;)

Zgłoś nadużycie #41456 30 grudnia 2012, 13:34

gwonka Fajna mama

IWON88 napisał(a)

nie mam tel do pediatry,coraz częściej się zastanawiam o zmianie jego,dobrze wiem,że pierwsze dziecko mam a nigdy nic nie powie nie doradzi wkurza mnie to czasami,pediatra powinien informować matkę o wszystkim co podawać i kiedy tak mi się wydaje jak byłam na szczepieniach i mówie,że mam zamiar zacząć podawać żółtko to odp NO MOŻE PANI i tyle szkoda gadać

u nas bylo to samo z pediatra, dlatego jezdzimy z malym prywatnie

Zgłoś nadużycie #41457 30 grudnia 2012, 13:37

gwonka Fajna mama

IWON88 napisał(a)

kochane zmiana gadki na bardziej intimo od ostatnich cichych dni w moim małżeństwie zmieniło się mąż zapewnia mi sex codziennie i jakoś weselej w domu,hihihi

no to super :) a skad ty na to bierzesz sily :)

Zgłoś nadużycie #41458 30 grudnia 2012, 13:38

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

zycze powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #41459 30 grudnia 2012, 13:44

gwonka Fajna mama
musze pochwalic sie wam :)
moj skarbus zaczyna ladnie jesc, hura hura :)
jak narazie bardzo mu smakuja danonki, ziemniaczki z maselkiem, no i dzisiaj ugotowalam mu pomidorowa z ryzem, okazala sie strzalem w dziesiatke :)
narazie wszystko je w malych ilosciah, ale dla mnie to i tak wiele :)
a za ziemniaczkami z maselkiem to az sie wscieka, ostatnio jak mu zabralam to az sie poplakal, hehe

Zgłoś nadużycie #41460 30 grudnia 2012, 13:50

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Współczuję ci tego młynu, wiem jak to jest. Człowiek po przyjściu z pracy nie wie w co ręce włożyć. Jak wróciłam do pracy jak Nina skończyła 6 miesięcy, to nałożyła nam się do tego sprzedaż mieszkania oraz kupno i remont nowego mieszkania a żeby było ciekawiej to była wiosna więc trzeba było jeszcze zaadoptować ogródek. Ale tak szczerze wolałabym żeby te czasy wróciły. Teraz siedzę na bezpłatnym wychowawczym z dwójką małych dzieci, bez szans by je komuś podrzucić żeby wrócić do pracy. I do tego mam męża którego nigdy nie ma w domu bo albo jest w pracy (a pracuje na półtora etatu) albo robi coś koło domu. A ja całymi dniami sama jak palec, wielką rozrywkę mam jak sąsiadka na kawę wpadnie.

kurde skąd ja to znam. tylko sąsiadki żadnej nie mam i rodzinka daleko! Tylko skype zostaje.

Zgłoś nadużycie #41461 30 grudnia 2012, 13:50

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Trzymam kciuki ;)

caly czas mysle o tym twoim maluszku i strasznie mi smutno ze to wszystko go spotkalo :( , mam nadzieje ze szybciutko dojdzie do siebie :) trzymam za niego kciuki :) okruszek kochany

Zgłoś nadużycie #41462 30 grudnia 2012, 13:56

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

dlaczego?

bo nie dal sie nawet do niego wlozyc , orazu byl wyk i tylko zagracal mi pokoj ;)
Wiktor jest cwany nie da sie wlozyc do fotelika, lezaczka , krzeselka i skoczka , on chce tylko raczkowac i zwiedzac , poznawac swiat a zabawki moga dla niego nie istniec.

Zgłoś nadużycie #41463 30 grudnia 2012, 13:57

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

musze pochwalic sie wam :)
moj skarbus zaczyna ladnie jesc, hura hura :)
jak narazie bardzo mu smakuja danonki, ziemniaczki z maselkiem, no i dzisiaj ugotowalam mu pomidorowa z ryzem, okazala sie strzalem w dziesiatke :)
narazie wszystko je w malych ilosciah, ale dla mnie to i tak wiele :)
a za ziemniaczkami z maselkiem to az sie wscieka, ostatnio jak mu zabralam to az sie poplakal, hehe

ja tez dzis jestem szczesliwa bo moje dziecko pierwszy raz zjadlo ugotowana przezemnie zupke ;)

Zgłoś nadużycie #41464 30 grudnia 2012, 14:50

aniam Supermama

IWON88 napisał(a)

nie mam tel do pediatry,coraz częściej się zastanawiam o zmianie jego,dobrze wiem,że pierwsze dziecko mam a nigdy nic nie powie nie doradzi wkurza mnie to czasami,pediatra powinien informować matkę o wszystkim co podawać i kiedy tak mi się wydaje jak byłam na szczepieniach i mówie,że mam zamiar zacząć podawać żółtko to odp NO MOŻE PANI i tyle szkoda gadać

ale żółtko to chyba po skończeniu 7. miesiąca?
a kiedy miałaś szczepienie?

Zgłoś nadużycie #41465 30 grudnia 2012, 15:14

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

bo nie dal sie nawet do niego wlozyc , orazu byl wyk i tylko zagracal mi pokoj ;)
Wiktor jest cwany nie da sie wlozyc do fotelika, lezaczka , krzeselka i skoczka , on chce tylko raczkowac i zwiedzac , poznawac swiat a zabawki moga dla niego nie istniec.

no to tak jak moja... cały pokój w zabawkach, a ona ma je gdzieś... szuka tylko gdzie by tu można się wspiąć ;) ale skoka kocha.... :)

Zgłoś nadużycie #41466 30 grudnia 2012, 15:14

agata_grd Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

kurde skąd ja to znam. tylko sąsiadki żadnej nie mam i rodzinka daleko! Tylko skype zostaje.

Ale ile można rozmawiać przez skype jesli się nigdzie nie było i nic nie widziało. W koncu tematy się wyczerpują.

Zgłoś nadużycie #41467 30 grudnia 2012, 15:15

martus91 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ale ile można rozmawiać przez skype jesli się nigdzie nie było i nic nie widziało. W koncu tematy się wyczerpują.

mi się ostatnio wyczerpywały to pokóciłam się z teściową, rozwaliłam samochód :D i już mam o czym gadać ;)

Zgłoś nadużycie #41468 30 grudnia 2012, 15:27

martus91 Fajna mama
Dla tych dziewczyn, które nie mają fb :)
Dziewczyny z okazji jutrzejszego sylwka dedykuję wam wszystkim tę piosenkę i ten taniec :D może uda wam się do jutra opanować tę technikę i będziecie wymiatać na parkiecie :) (zsikałam się jak to zobaczyłam :D hahahah :D )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6uLTypmSvsA#at=24

Zgłoś nadużycie #41469 30 grudnia 2012, 15:39

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #41470 30 grudnia 2012, 16:15

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

mój na szczescie póki co usypia około 20.30-21 i spi do 8-8.30 z przerwą ok. 4 i 7 na mleko, ale na spiocha ciągnie no i oczywiście przewinięcie, bo pieluchą można zabić tak napompowana;d

zaaaaazdroszcze,,,,,moja z 5,6 razy sie budzi