Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41271 28 grudnia 2012, 23:35

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika :D

słodka zdolniacha! oh ta Dominika! harpagan z niej!

Zgłoś nadużycie #41272 29 grudnia 2012, 0:21

Gosiulkovic Fajna mama

Aneczka napisał(a)

No droższa ale porownalam cenę wody i cisowianka za tyle samo kupiłam plus tańsza 5l za 4zl więc spoko. Ja i tak zawsze sprawdzam ceny taki mój zawód juz. Nigdy nie kupie jak nie sprawdze oferty i promocji :) hihi za to lepsze wędliny i sery można kupic :) w Tesco tez bede zamawiać ale najtaniej to mi jechać do reala. Szkoda ze teraz nie mam auchan pod domem bo to najtańsze i Dobre produkty. Tesco wcale nie jest aż tak tanie jak auchan i Real.

wiesz co Ania ja też do Tesco wcześniej nie pałałam zbyt dużym uczuciem. Teraz też decydowanie wolałabym Reala czy Auchan. Ale "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" :D :D . Ja też nie biorę wszystkiego jak leci tylko wyczesuję okazje. Czasami nawet promocje są lipne. Po prostu trzeba wiedzieć co za ile i zawsze jakieś perełki znajdziesz. Choć powiem Ci że czasami już macham ręką na ceny bo z moimi dziewczynami zakupy dosyć utrudnione a jakbym chciała zejść do markeciku jaki mam najbliżej to w nim i tak bym zapłaciła sporo więcej (straszni zdziercy!) niż w tesco.

Zgłoś nadużycie #41273 29 grudnia 2012, 0:30

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Jaka fajna, mój Filip dopiero do siebie dochodzi po tych wszystkich zakażeniach układu moczowego, 7 antybiotykach, cewnikowaniach i dwóch biegunkach wirusowych załapanych w szpitalu. Dopiero zaczyna sztywno siedzieć ale i tak muszę go jeszcze asekurować. Cieszy mnie że wrócił do sił chociaż wiem że jak 2 stycznia pójdziemy na chirurgię to znowu będzie to samo. Musi trochę poczekać i mam nadzieję że od lutego zacznie wszystko nadrabiać w przyspieszonym tępie.

Kurcze taki mały bąbel a tyle już przeszedł. Biedny :(
Mam nadzieję że szybko wydobrzeje i nie będą już potrzebne żadne ingerencje lekarskie!

Zgłoś nadużycie #41274 29 grudnia 2012, 0:36

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

oto moje dzieciaczki :)

:D :D ale słodziaki cudne śpiące :D
a w tle na 1 i 2 widzę hulajnogę :D :D . Jeździ Nina ?? Ja kiedyś sobie przez hulajnogę Iwony zęby wybiję. Cały czas się o nią potykam.

Zgłoś nadużycie #41275 29 grudnia 2012, 0:40

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Którego wtedy ze sobą bierzesz? Ja biorę zawsze Ninę, bo mały jeszcze zbyt wiele nie zbroi :)

ha ha ja biorę obydwie!
jak wezmę starszą to mała tak wrzeszczy że szyby pękają. A zostawić starszą samą to bardzo ryzykowne :D :D . Także nie ma co. Biorę i jedną i drugą :)

Zgłoś nadużycie #41276 29 grudnia 2012, 0:53

agata_grd Gotowa na wszystko

paula87 napisał(a)

A to bedzie jeszcze miał jakis zabieg ?? co mu dolega ?? bo chyba przeoczyłam. Rany współczuje naprawde, musi to byc mega stres dla was.

Co mu dolega? Długo by pisać. Ma nawracające zapalenie układu moczowego spowodowane refluksem pęcherzowo moczowym IV/V stopnia. Objawia się to tym że zakażenia wracają natychmiast po odstawieniu antybiotyku lub też jeszcze podczas ich brania. Refluks polega na tym że podczas sikania mocz cofa mu się lewym moczowodem do samej nerki nieustannie ją niszcząc. Jest 5 stopni tego refluksu z czego dwa ostatnie ( czyli to co ma Filip) leczy się już tylko chrurgicznie. Po nowym roku będzie miał robioną cystoskopię i spróbują mu coś tam zrobić, o ile dobrze zrozumiałam to ostrzyknąć zastawkę w pęcherzu bo to chyba ona zawodzi ale to jeszcze nic pewnego. Jak to nie pomoże to czeka nas operacja. Prawdopodobnie nerka może być już też do wycięcia kompletnie zniszczona, ale tak jak piszę to są tylko gdybania tak samo jak to że po tej lewej stronie mogą być dwie nerki. Potrzebne są po prostu kolejne badania. Mm nadzieję że to się wszystko dobrze skończy. Pamiętajcie proszę o nas w modlitwie.

Zgłoś nadużycie #41277 29 grudnia 2012, 0:55

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ja biorę obydwie!
jak wezmę starszą to mała tak wrzeszczy że szyby pękają. A zostawić starszą samą to bardzo ryzykowne :D :D . Także nie ma co. Biorę i jedną i drugą :)

No ja nie mam takiego dużego placu żeby wszystkich pomieścić ;) Muszę ciągle dokonywać wyborów :)

Zgłoś nadużycie #41278 29 grudnia 2012, 1:00

Gosiulkovic napisał(a)

a w tle na 1 i 2 widzę hulajnogę :D :D . Jeździ Nina ?? Ja kiedyś sobie przez hulajnogę Iwony zęby wybiję. Cały czas się o nią potykam.

Jeździ, w tle jest też zestaw Mały Lekarz, co jest teraz u nas bardzo na czasie, bo ciągle jej powtarzam że wrócę z Filipkiem ze szpitala do domu jak pan doktor pozwoli.

Zgłoś nadużycie #41279 29 grudnia 2012, 1:05

Gosiulkovic napisał(a)

Ta hulajnoga ma z tyłu ma dwa kółka i rzadko kiedy jest przewrócona więc raczej na razie nie mam z nią problemu. Staram się ją zawsze odkładać w kąt żeby nie rzucała się małej w oczy :)

Zgłoś nadużycie #41280 29 grudnia 2012, 8:07

Konto usunięte
haj :D postaram sie nadrobić :D mój mąż jest u mamusi;] ja pitole. mamisynek!!!! po 7 wyleciał jak głupi

Zgłoś nadużycie #41281 29 grudnia 2012, 8:09

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Hej! To chyba nie jest takie proste przestawić smyka. Mój Filip chodzi spać o 21.00 i co by się nie działo, jak przychodzi ta pora to on jest śpiący. Nawet jeśli jesteśmy poza domem albo nie ma kąpieli albo chociaż przed chwilą dopiero wstał to i tak o 21.00 robi taki raban że trzeba go położyć spać. Nie wiem skąd on to bierze.

mój nów chce spac ju o 18!!! aby wstac o 1.30 i nei spac do 3!! kłade go 19, czasem 20! to do 5 śpi! kuwa ocadiec idzie, bo od 17.30 muse go nosisc,zabawiac itd bo on padiety biedny

Zgłoś nadużycie #41282 29 grudnia 2012, 8:10

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Co mu dolega? Długo by pisać. Ma nawracające zapalenie układu moczowego spowodowane refluksem pęcherzowo moczowym IV/V stopnia. Objawia się to tym że zakażenia wracają natychmiast po odstawieniu antybiotyku lub też jeszcze podczas ich brania. Refluks polega na tym że podczas sikania mocz cofa mu się lewym moczowodem do samej nerki nieustannie ją niszcząc. Jest 5 stopni tego refluksu z czego dwa ostatnie ( czyli to co ma Filip) leczy się już tylko chrurgicznie. Po nowym roku będzie miał robioną cystoskopię i spróbują mu coś tam zrobić, o ile dobrze zrozumiałam to ostrzyknąć zastawkę w pęcherzu bo to chyba ona zawodzi ale to jeszcze nic pewnego. Jak to nie pomoże to czeka nas operacja. Prawdopodobnie nerka może być już też do wycięcia kompletnie zniszczona, ale tak jak piszę to są tylko gdybania tak samo jak to że po tej lewej stronie mogą być dwie nerki. Potrzebne są po prostu kolejne badania. Mm nadzieję że to się wszystko dobrze skończy. Pamiętajcie proszę o nas w modlitwie.

Same sie lzy cisna do oczu jak sie czyta takie posty;( :( Mam nadzieje i bardzo mocno trzymam kciuki, ze wszystko bedzie dobrze;( Biedny Filipek...biedna TY! Ale widac,ze twarda jestes babka! i tak trzymaj ;)

Zgłoś nadużycie #41283 29 grudnia 2012, 8:11

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

haj :D postaram sie nadrobić :D mój mąż jest u mamusi;] ja pitole. mamisynek!!!! po 7 wyleciał jak głupi

Stesknil sie za cycem;D

Zgłoś nadużycie #41284 29 grudnia 2012, 8:13

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

a Alanuś uderzył się dzisiaj, kulał się po podłodze i główką o podłogę, dokładnie nie wiem jak to było bo ja w łazience byłam a mój M. siedział kawałek od niego. martwię się czy mu nic nie jest, strasznie marudny jest, czy to może zęby?!

mój ciągle wali w cos głową!!!!!!!!!!! iągle 5x a dzien! a maudny nei ejt,a ajk zeb y szły to był;]

Zgłoś nadużycie #41285 29 grudnia 2012, 8:16

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

No to masz jazdę :) Znam ten ból, szczególnie wtedy gdy przyciśnie cię żeby pójść w pewne miejsce ;)

HAhaha ;) wtedy trzeba zainwestowac w duze pampersy;D

Zgłoś nadużycie #41286 29 grudnia 2012, 8:20

Extremalna21 Fajna mama

paula87 napisał(a)

ślicznotka :)

Wszystkiego najlepszego dla babelka ;)

Zgłoś nadużycie #41287 29 grudnia 2012, 8:35

Extremalna21 Fajna mama
U nas dzisiaj okropna noc! maly jak zasnal przed 20 to do godz 24 ciagle plakal przez sen;( a od 24 wgl nie spi tylko marudzi;( chyba ma gardelko chore bo nawet mleka nie chce;( a moze to przez zeby nie chce jesc? Mojemu siostrzencowi jak zabki wychodzily to nic nie chcial jesc...ni mleka ni obiadku;/
Ja tez mam gardlo zawalone, z nosa mi cieknie...eh oby maly mi sie nie rozchorowal

Zgłoś nadużycie #41288 29 grudnia 2012, 10:12

mala24 Supermama

paula87 napisał(a)

A to bedzie jeszcze miał jakis zabieg ?? co mu dolega ?? bo chyba przeoczyłam. Rany współczuje naprawde, musi to byc mega stres dla was.

wszystkiego najlepszego z okazji 7 miesięcy :)

Zgłoś nadużycie #41289 29 grudnia 2012, 10:14

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

U nas dzisiaj okropna noc! maly jak zasnal przed 20 to do godz 24 ciagle plakal przez sen;( a od 24 wgl nie spi tylko marudzi;( chyba ma gardelko chore bo nawet mleka nie chce;( a moze to przez zeby nie chce jesc? Mojemu siostrzencowi jak zabki wychodzily to nic nie chcial jesc...ni mleka ni obiadku;/
Ja tez mam gardlo zawalone, z nosa mi cieknie...eh oby maly mi sie nie rozchorowal

u nas też noc nieciekawa, też sie budził ciągle, od 2 spał z nami bo ile można wstawać

Zgłoś nadużycie #41290 29 grudnia 2012, 10:19

IWON88 Gotowa na wszystko

agata_grd napisał(a)

oto moje dzieciaczki :)

słodziaczki