Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41251 28 grudnia 2012, 21:09

Aneczka Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

pozostaje mi tylko pozazdrościć ;) ja zaraz idę myć mojego łobuza i postaram się ją wymyrdować tak zeby do 21 spała... ciekawe czy mi to wyjdzie ;)

Spi ?? ?

Zgłoś nadużycie #41252 28 grudnia 2012, 21:13

Extremalna21 Fajna mama
Prosimy o głosy na naszego kochanego "Mikołajka" Głosować można raz na dobę :)
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30696

Zgłoś nadużycie #41253 28 grudnia 2012, 21:19

agata_grd Gotowa na wszystko
oddany
;)

Zgłoś nadużycie #41254 28 grudnia 2012, 21:36

Anna77 Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

oddany ;)

Zgłoś nadużycie #41255 28 grudnia 2012, 21:37

hej mamuśki
dawno mnie nie było na forum ale jestem tak zagoniona że jak przychodzi wieczór to idę spać razem z Filipem ,pisałam juz wam ze jestem opiekunka i mam w domku 10 miesięcznego Oliwiera ,mój mały a Oliwier to dwa demony życia mam co robić przy nich dwóch Oli chodzi już takk tak dobrze pisze od mojej koleżanki Oliwier już chodzia Filip tylko na niego zagląda i wstaje przy meblach jak przychodzi pora karmienia to jest jeden wieli wrzask ale idzie nam jakoś ,ja się zawsze zastanawiałam jak to jest jak sie ma dzieci po roku ale teraz wiem jak sie ma dzieci z różnica wieku 3 miechy i powiem tak z własnego doświadczenia jest ciężko ale i zabawnie ,a Oliwiera traktuje jak własnego syna ,koleżanka jak przychodzi po niego to jest zazdrosna bo zawsze Oli robi mi papa i mówi mama na mnie i na koleżankę chociaż powtarzam mu że jestem tylko dla niego ciocią a mama jestem dla Filipka .co tu jeszcze napisać hm zębów brak ,siedzi sam wstaje sam no i mówi mama ,nie am, be, buu ,aaa to by było na tyle zaglądać od czasu do czasu będę na forum co do Sylwka mu w domu no i mam też Oliwiera bo koleżanka idzie się bawić :)

Zgłoś nadużycie #41256 28 grudnia 2012, 21:44

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

My tez juz po kapieli, maly wlasnie zasypia ;)

ja się obudziłam właśnie, usnęłam razem z małym

Zgłoś nadużycie #41257 28 grudnia 2012, 21:46

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

mój tez dzisiaj przywalił się autkiem i ma rozcięta wargę górną, na szczescie tylko troszkę, ale krew się lała :(

oj te nasze rojberki :/

Zgłoś nadużycie #41258 28 grudnia 2012, 21:48

mala24 Supermama

agata_grd napisał(a)

Mój przywalił główką o drewniany kant fotela, na szczęście na krzyku się skończyło :)

u nas krzyk? małi się taił aż, oczywiście kłótnia była bo niby moja wina to była

Zgłoś nadużycie #41259 28 grudnia 2012, 21:48

mala24 Supermama

agata_grd napisał(a)

oto moje dzieciaczki :)

słodkości :) super śpią razem :)

Zgłoś nadużycie #41260 28 grudnia 2012, 21:50

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

poszło :)

Zgłoś nadużycie #41261 28 grudnia 2012, 21:52

mala24 Supermama

Anna77 napisał(a)

hej mamuśki
dawno mnie nie było na forum ale jestem tak zagoniona że jak przychodzi wieczór to idę spać razem z Filipem ,pisałam juz wam ze jestem opiekunka i mam w domku 10 miesięcznego Oliwiera ,mój mały a Oliwier to dwa demony życia mam co robić przy nich dwóch Oli chodzi już takk tak dobrze pisze od mojej koleżanki Oliwier już chodzia Filip tylko na niego zagląda i wstaje przy meblach jak przychodzi pora karmienia to jest jeden wieli wrzask ale idzie nam jakoś ,ja się zawsze zastanawiałam jak to jest jak sie ma dzieci po roku ale teraz wiem jak sie ma dzieci z różnica wieku 3 miechy i powiem tak z własnego doświadczenia jest ciężko ale i zabawnie ,a Oliwiera traktuje jak własnego syna ,koleżanka jak przychodzi po niego to jest zazdrosna bo zawsze Oli robi mi papa i mówi mama na mnie i na koleżankę chociaż powtarzam mu że jestem tylko dla niego ciocią a mama jestem dla Filipka .co tu jeszcze napisać hm zębów brak ,siedzi sam wstaje sam no i mówi mama ,nie am, be, buu ,aaa to by było na tyle zaglądać od czasu do czasu będę na forum co do Sylwka mu w domu no i mam też Oliwiera bo koleżanka idzie się bawić :)

będziesz wprawiona na przyszłość :) a tak to fajnie bo jeszcze kilka miesięcy i razem będą mogli się bawić :)

Zgłoś nadużycie #41262 28 grudnia 2012, 21:58

paula87 Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

zagłosowane :)

Zgłoś nadużycie #41263 28 grudnia 2012, 22:01

mala24 napisał(a)

będziesz wprawiona na przyszłość :) a tak to fajnie bo jeszcze kilka miesięcy i razem będą mogli się bawić :)

ty masz racje ,musze miec oczy dookoła głowy bo Oli chodzi mu próbuje wstawać jak gotuje to Oli jest koło mnie i musze uważac na niego i na Filpka

Zgłoś nadużycie #41264 28 grudnia 2012, 22:04

martus91 napisał(a)

Dominika :D

ślicznotka :)

Zgłoś nadużycie #41265 28 grudnia 2012, 22:08

agata_grd napisał(a)

Jaka fajna, mój Filip dopiero do siebie dochodzi po tych wszystkich zakażeniach układu moczowego, 7 antybiotykach, cewnikowaniach i dwóch biegunkach wirusowych załapanych w szpitalu. Dopiero zaczyna sztywno siedzieć ale i tak muszę go jeszcze asekurować. Cieszy mnie że wrócił do sił chociaż wiem że jak 2 stycznia pójdziemy na chirurgię to znowu będzie to samo. Musi trochę poczekać i mam nadzieję że od lutego zacznie wszystko nadrabiać w przyspieszonym tępie.

jej okropne ze takie maluszki musza sie tak meczyc, biedulek

Zgłoś nadużycie #41266 28 grudnia 2012, 22:14

agata_grd napisał(a)

oto moje dzieciaczki :)

Fajne dzieciaczki a te zdjecie jak sobie spia przeurocze az sie nie moge napatrzec :)

Zgłoś nadużycie #41267 28 grudnia 2012, 22:21

paula87 napisał(a)

jej okropne ze takie maluszki musza sie tak meczyc, biedulek

Wczoraj byłam przyspieszyć termin bo mój już i tak przyspieszony był dopiero na 9 stycznia a tu liczy się każdy dzień. Pani dr która umawiała terminy stwierdziła że nie ma już gdzie nas wcisnąć chyba że jakiś rodzic z 2 lutego zgodzi się ze mną zamienić terminem, no więc zadzwoniła do pierwszego rodzica z listy i okazało się że on by i tak dziecka nie przyprowadził na zabieg bo to co mieli mu wyciąć to w sumie samo mu już dawno odpadło więc jego termin na 2 styczeń jest zupełnie wolny. Po prostu zagotowałyśmy się obydwie i ja i pani dr. Nie do pojęcia jest to że dla jednych każdy kolejny dzień zwłoki jest uszczerbkiem na zdrowiu dziecka a ktoś drugi ma to głęboko w d...! Zero odpowiedzialności!

Zgłoś nadużycie #41268 28 grudnia 2012, 22:25

Anna77 napisał(a)

hej mamuśki

No to masz jazdę :) Znam ten ból, szczególnie wtedy gdy przyciśnie cię żeby pójść w pewne miejsce ;)

Zgłoś nadużycie #41269 28 grudnia 2012, 22:28

agata_grd napisał(a)

No to masz jazdę :) Znam ten ból, szczególnie wtedy gdy przyciśnie cię żeby pójść w pewne miejsce ;)

Którego wtedy ze sobą bierzesz? Ja biorę zawsze Ninę, bo mały jeszcze zbyt wiele nie zbroi :)

Zgłoś nadużycie #41270 28 grudnia 2012, 23:07

agata_grd napisał(a)

Wczoraj byłam przyspieszyć termin bo mój już i tak przyspieszony był dopiero na 9 stycznia a tu liczy się każdy dzień. Pani dr która umawiała terminy stwierdziła że nie ma już gdzie nas wcisnąć chyba że jakiś rodzic z 2 lutego zgodzi się ze mną zamienić terminem, no więc zadzwoniła do pierwszego rodzica z listy i okazało się że on by i tak dziecka nie przyprowadził na zabieg bo to co mieli mu wyciąć to w sumie samo mu już dawno odpadło więc jego termin na 2 styczeń jest zupełnie wolny. Po prostu zagotowałyśmy się obydwie i ja i pani dr. Nie do pojęcia jest to że dla jednych każdy kolejny dzień zwłoki jest uszczerbkiem na zdrowiu dziecka a ktoś drugi ma to głęboko w d...! Zero odpowiedzialności!

A to bedzie jeszcze miał jakis zabieg ?? co mu dolega ?? bo chyba przeoczyłam. Rany współczuje naprawde, musi to byc mega stres dla was.