Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41111 27 grudnia 2012, 13:35

Extremalna21 Fajna mama

Emza napisał(a)

a ja sie musze pochwalić bo w koncu mamy ząbka dolną lewą jedynke :)

Gratulacje ;) !

Zgłoś nadużycie #41112 27 grudnia 2012, 13:44

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

faze? oa miała odlot, pełną pizde lub eiw iem jak to nawać, wyglądała jak tocący sie dałn poczochrana rozmaana.. meliniara 1 ligowa
Dzis płace i przeprasza, nei idie na sylwestra bo jej wstyd :D

OSTRO :D

Zgłoś nadużycie #41113 27 grudnia 2012, 13:46

gwonka Fajna mama
wczoraj sie dowiedzialam ze jestem przewrazliwiona na punkcie swego syna i czystosci.
bylo to tak; jedlismy sniadanie, tesciowa trzymala mlego i dala mu buletke od jakiegos tam napoju, a maly zaraz nakredke do buzi. powiedzialam tesciowej zeby mu zabrala bo on to lize a wszyscy to dotykali brudnymi rekoma. wuja wielce sie oburzyl, stwierdzil ze przesadzam no i ze mam obssje na punkcie malgo
no ale kurcze to co on ma zlizywac wszystkie brudy? co to jest pies?
ja nie pozwalam nawet lapac malego za raczki bo on zaraz je myk i do buzi.

Zgłoś nadużycie #41114 27 grudnia 2012, 13:48

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kuzwa mac, sory za te zjadanie liter. klawiatura samsung jest mega chu...wa!! musze walić z całej siły... wiecie mam nadzieje co pisze...

Tutaj wszystkie INTELIGENTNE mamuski sa ;D Dajemy rade ;)
A czasami fajne slowa Ci wychodza i mozna sie posmiac ;p

Ja nie wiem czemu nie mam polskich liter;/ niby mam ustawiony J.polski a nie dziala mi;/

Zgłoś nadużycie #41115 27 grudnia 2012, 13:50

gwonka Fajna mama
maly jak mial 5 tygodni to mial rotawirusa i ja podwojnie uwazam na niego bo on ma oslabione jelitka i kazde gowno sie jego czepia. czy wy uwazacie ze jestem jakas inna? ja po prostu dbam o niego. wszyscy mowia ze on potrzebuje bakterii, no tak, a malo ich w otoczeniu? no ale przeciez nie bede go chowala w brudzie i syfie

Zgłoś nadużycie #41116 27 grudnia 2012, 13:52

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj sie dowiedzialam ze jestem przewrazliwiona na punkcie swego syna i czystosci.
bylo to tak; jedlismy sniadanie, tesciowa trzymala mlego i dala mu buletke od jakiegos tam napoju, a maly zaraz nakredke do buzi. powiedzialam tesciowej zeby mu zabrala bo on to lize a wszyscy to dotykali brudnymi rekoma. wuja wielce sie oburzyl, stwierdzil ze przesadzam no i ze mam obssje na punkcie malgo
no ale kurcze to co on ma zlizywac wszystkie brudy? co to jest pies?
ja nie pozwalam nawet lapac malego za raczki bo on zaraz je myk i do buzi.

Ja tez malemu nie daje nic lizac...wiadomo kazdy to dotyka a takie dziecko od razu do dziubka bierze wszystko;/ Najpierw se w dooopie ktos grzebie a pozniej dotyka to ;p a dziecko to zlizuje...fuuj.

Zgłoś nadużycie #41117 27 grudnia 2012, 13:54

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

maly jak mial 5 tygodni to mial rotawirusa i ja podwojnie uwazam na niego bo on ma oslabione jelitka i kazde gowno sie jego czepia. czy wy uwazacie ze jestem jakas inna? ja po prostu dbam o niego. wszyscy mowia ze on potrzebuje bakterii, no tak, a malo ich w otoczeniu? no ale przeciez nie bede go chowala w brudzie i syfie

Dobrze robisz ;)

Zgłoś nadużycie #41118 27 grudnia 2012, 13:55

Extremalna21 Fajna mama
Zimno mi cos ;/ i katar mam;/ chuuujowo sie czuje dzisiaj;/ w wigilie bylismy na pasterce w nocy i stalismy na dworzu bo nie dalo rady do kosciola wejsc, tyle ludu bylo;/ i deszcz paadal;/ pewnie sie przeziebilam;/

Zgłoś nadużycie #41119 27 grudnia 2012, 14:11

IWON88 Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Ja tez malemu nie daje nic lizac...wiadomo kazdy to dotyka a takie dziecko od razu do dziubka bierze wszystko;/ Najpierw se w dooopie ktos grzebie a pozniej dotyka to ;p a dziecko to zlizuje...fuuj.

dobre porównanie,co można to można,moja czasem przechodzi samą siebie,codziennie myje podłogę ostatnio Emi dałam na podłogę a ta co ?? ?? BADA TEREN RĘKĄ I JĘZYKIEM ZACZĘŁA LICZAĆ PODŁOGĘ trzeba uważać z maluchami

Zgłoś nadużycie #41120 27 grudnia 2012, 14:12

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zimno mi cos ;/ i katar mam;/ chuuujowo sie czuje dzisiaj;/ w wigilie bylismy na pasterce w nocy i stalismy na dworzu bo nie dalo rady do kosciola wejsc, tyle ludu bylo;/ i deszcz paadal;/ pewnie sie przeziebilam;/

W pierwszy dzien swiat fatalnie sie czulam, bolalo mnie gardlo i telepało mną strasznie.Łyknęłam rutinoscorbin,zaparzyłam szałwie do plukania gardla i jakos mi przeszlo. najgorszy katar, bo strach zeby dziecka nie zarazic.

Zgłoś nadużycie #41121 27 grudnia 2012, 14:33

ewelina6660 Fajna mama
Kurczę, dałam ostatnio Natalce Danonka.Chciałam jej też podać dzisiaj jak się obudzi, ale cos mnie podkusilo żeby poczytac, i.......To,że są zalecane od 3 roku życia to wiedziałam, ale podobno dlatego,że maja za dużą ilość wapnia i to jest zdecydowanie za dużo dla niemowląt.teraz już sama nie wiem..ide postudiowac etykiesty, bo mam też w domu te jogurciki z Nestle.

Zgłoś nadużycie #41122 27 grudnia 2012, 14:39

ewelina6660 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Kurczę, dałam ostatnio Natalce Danonka.Chciałam jej też podać dzisiaj jak się obudzi, ale cos mnie podkusilo żeby poczytac, i.......To,że są zalecane od 3 roku życia to wiedziałam, ale podobno dlatego,że maja za dużą ilość wapnia i to jest zdecydowanie za dużo dla niemowląt.teraz już sama nie wiem..ide postudiowac etykiesty, bo mam też w domu te jogurciki z Nestle.

No i faktycznie, Danonki maja w 100gr 2 razy wiecej bialka niż te jogurciki dla Dzieci.teraz nie wiem, czy to dobrze,czy zle.

Zgłoś nadużycie #41123 27 grudnia 2012, 15:32

Extremalna21 Fajna mama
A ja czekam na kuriera! w koncu sie dodzwonilam do tej firmy od kalendarzy! zjebalam jak psa tego faceta! podal mi nr przesylki! i co sie teraz okazalo ?moja paczka jezdzila z Olsztyna do Bydgoszczy 4 razy!

Jestem ciekawa ile razy jeszcze bedzie jezdzic z jednego terminalu do drugiego zanim do mnie przyjdzie! teraz do Dhl nie moge sie dodzwonic;/ szlag by to

Zgłoś nadużycie #41124 27 grudnia 2012, 15:38

Extremalna21 Fajna mama
Aaa zapomnialam ;) byla wczoraj u nas nasza sasiadka ( nawet nie wiedzialam, ze byla polozna u nas w szpitalu) i mowila mi, ze jak dziecku wychodza zabki to mozna mu dac skorke wedzonej sloniny lub boczku ;) dziecko tego nie ugryzie, nie polknie a posmyra sobie dziaselka i possa ;) no i faktycznie ;) dalam malemu dzisiaj skorke od boczku ;) byscie widzialy jak on zawziecie ssal ! ;D smakowalo mu i widocznie dalo ulge dziaselkom bo po pol godzinnym ssaniu zasnal ;) ( pierwszy raz od tygodnia w dzien) i spi juz 3 godziny! jestem w szoku normalnie ;)

Zgłoś nadużycie #41125 27 grudnia 2012, 15:42

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Iwona już dzisiaj dużo dużo lepiej! :D w końcu zjadła śniadanie! jezu ja już wiem co czują mamy niejadków. Ten ostatni tydzień to był horror z jedzeniem. Na głowie stawałam żeby coś zjadła, zwłaszcza że nie chciałam żeby miała pusty żołądek przy tym antybiotyku... A najgorsze że co z takim mozołem "wcisnęłam" jej do brzucha przeważnie lądowało na podłodze z antybiotykiem.

Ciesze sie, ze z Iwonka juz lepiej ;) jeszcze troszke i bedzie calkiem zdrowa! zdrowka duzo Wam zycze ;)

Zgłoś nadużycie #41126 27 grudnia 2012, 15:49

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A ja czekam na kuriera! w koncu sie dodzwonilam do tej firmy od kalendarzy! zjebalam jak psa tego faceta! podal mi nr przesylki! i co sie teraz okazalo ?moja paczka jezdzila z Olsztyna do Bydgoszczy 4 razy!
Jestem ciekawa ile razy jeszcze bedzie jezdzic z jednego terminalu do drugiego zanim do mnie przyjdzie! teraz do Dhl nie moge sie dodzwonic;/ szlag by to

no to pojechali po bandzie.. ciekawe po co ci teraz kalenarze, jak juz po swietach....
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #41127 27 grudnia 2012, 15:50

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Aaa zapomnialam ;) byla wczoraj u nas nasza sasiadka ( nawet nie wiedzialam, ze byla polozna u nas w szpitalu) i mowila mi, ze jak dziecku wychodza zabki to mozna mu dac skorke wedzonej sloniny lub boczku ;) dziecko tego nie ugryzie, nie polknie a posmyra sobie dziaselka i possa ;) no i faktycznie ;) dalam malemu dzisiaj skorke od boczku ;) byscie widzialy jak on zawziecie ssal ! ;D smakowalo mu i widocznie dalo ulge dziaselkom bo po pol godzinnym ssaniu zasnal ;) ( pierwszy raz od tygodnia w dzien) i spi juz 3 godziny! jestem w szoku normalnie ;)

nie przyszłoby mi do głowy...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #41128 27 grudnia 2012, 16:09

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj tak tak wyczekany. najlepsze jest to z juz drugi sie szykuje do wyjscia :)

gratulacje,,nasz tez bardzooo wyczekany

Zgłoś nadużycie #41129 27 grudnia 2012, 16:15

martus91 Fajna mama

Emza napisał(a)

a ja sie musze pochwalić bo w koncu mamy ząbka dolną lewą jedynke :)

no to gratulację :)

Zgłoś nadużycie #41130 27 grudnia 2012, 16:16

martus91 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

cudowna mała kruszynka :D :D i zdolniacha po mamusi ;)

no wiadomo, że nie po tatusiu   :D