Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41051 27 grudnia 2012, 10:01

gwonka Fajna mama

Nika napisał(a)

U Wery wreszcie ząbek wyłazi. Tzn już wylazł ale nie widac tylko czuć pod palcem jaku Kubusia :-D

no to gratulujemy, razem im wychodza bo oni z tego samego dzionka sa :)

Zgłoś nadużycie #41052 27 grudnia 2012, 10:06

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zazdroszcze....mi maz popsul swieta...najpierw wczoraj- moi rodzice nie mogli przyleciec na swieta :( moja siostra pojechala do rodziny swojego meza, wiec zostala mi tylko babcia i dziadek z niepelnosprawnym synem...mieli dzis przyjechac do nas meza siostra ze swoim  mezem i mojego Marcina matka sie pyta czy dlugo bedziemy u moich dziadkow a moj maz wyjeball jej z tekstem, ze nie tak z godzine+ godz. dojazd w dwie strony" BO CO BEDZIEMY ROBIC ZE STARYMI  CHORYMI LUDZMI" :(   No i dzisiaj... wypil ze swoim bratem...ja rozmawiam z dziewczyna mojego szwagra o jakis pierdolach  a moj maz wyjeball do mnie  z tekstem: "KOBIETO NIE PIERDOL TYLKO IDZ DO GAROW" byly tez inne teksty w moja strone ale nie bede juz pisac bo szkoda normalnie slow;( :( :( :( :( Mam go juz dosyc!!! nic nie docenia! nie dosc, ze uzeram sie z jego pojeba.na matka to jeszcze on mi dopierdala jakies teksty :( :( :( ch.uj z takimi swietami!!!!!

brak mi slow, jak on mogl sie tak po chamsku zachowac. widac kolejnemu szajba uderza do glowy po alkohlu. bardzo mi przykro ze takie zjebane swieta mialas. myslalam ze w swieta ludzie sie jednocza i godza a nie porozniaja. :(

Zgłoś nadużycie #41053 27 grudnia 2012, 10:08

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Nie nadrobie do konca bo mi sie juz teksty zmywaja od ryczenia i ze zmeczenia;( :( :(

Malemu kolejne zabki wychodza ;/ musialam wtargac wozek do gory zeby go uspic( od 3.15 do 20 nie spal nic!!!) nie mam sily na nic, jestem wqrwiona ! :( zebym mogla to bym wziela malego i poleciala do rodzicow .....................

to straszne ze on tak malo spi. moj to po dwoch godzinach wariacji juz jest spiacy. moze to te zabki rzeczywiscie daja mu do wiwatu

Zgłoś nadużycie #41054 27 grudnia 2012, 10:12

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ehhhh u nas w sumie git- bo się wybawiliśmy troche ;) nawet faze miałąm lekką, wróciłam, mały chyba wiedział,ze nici ze spania z napitymi starymi, bo dzielnie w łóżeczku spał ;)

hehehe bal sie ze go zgniecieciecie

Zgłoś nadużycie #41055 27 grudnia 2012, 10:15

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

Monika, to chyba jakaś plaga... ja dziś z samego rana pokłóciłam się z teściową, Mariusz stanał po jej stronie... też mam zajebiste święta i zastanawiam się czy do mamy nie jeschać :/

kolejny cwaniak co lubi rozpier.....alac swieta. zamiast sie cieszyc ze wolne iz emoga czas spedzic z rodzina w milej atmosferze to oni wola sie klocic, ah szkoda slow. nie przejmuj sie, glowa do gory.
jak masz mozliwosc to jedz do mamy, uspoisz sie troszke a on zateskni to zrozumie ze popelnil blad

Zgłoś nadużycie #41056 27 grudnia 2012, 10:17

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

srał wczoraj koło 12, potem koło 18 i diś jakos o 8. i naraie koneic, więc to nei biegunka. racej luźny stolec. Ale jak bedie wiecej to jade do lekarza, strasznie jebie :D
nei moge sie docekac jutra :D otwierają sklepy mmmmmmmmmmmm

no to zycze udanych zakupow.
a dawalas coz malemu nowego do jedzenia?

Zgłoś nadużycie #41057 27 grudnia 2012, 10:18

gwonka Fajna mama

Nika napisał(a)

A my dzisiaj do Wita mamy. Jak się Wer zbudzi. na razie śpi razem z tatą a ja buszuje po necie zamiast się i dom ogarniać :-) Kuźwa wczoraj jak się kładłam to wysprzątane było. Kuchnia i pokój w przyjemnym ładzie. Dziś po śniadaniu już sajgon. Ktos mi nocą trolluje po domu czy jak?

napewno Weronisia :)

Zgłoś nadużycie #41058 27 grudnia 2012, 10:18

gwonka Fajna mama

Nika napisał(a)

ej zobaczcie jaki śmieszny garnek będzie w biedrze..... Fajny nie? :-) jako waza też może służyć. Kupie se chyba.

no fajny, warto by pomyslec o takim zakupie.

Zgłoś nadużycie #41059 27 grudnia 2012, 10:24

gwonka Fajna mama

IWON88 napisał(a)

mam doła,ciche dni z mężem,Emi śpi pije kawkę,na dodatek coś mnie podkusiło by wrzucić do prania bamboszki Emi prezent od babci i co się stało.................................................................................................................?
Wszystkie białe ciuszki są szare łącznie z pościelą i wyglądają za przeproszenie m jak szmaty od podłogi mąż podkreślił że jak prałaś to masz teraz i żebym nie myślała o nowych zakupach,czasem żałuje,że nie mam swoich pieniędzy i za każdym razem muszę prosić się o nie ale jak mamusia męża zapłakała i niby miała we wrześniu długi co mój mąż uczynił ?? ?? ?? ? Podarował mamusi 1000zł bez oddawania też bym tak chciała. Świeta mijają i są nudne i do kitu,beczeć się człowiekowi chce :(

oh wspolczuje takiej atmosfery. do kotla z tymi facetami.a ciuchami sie nie pzejmuj, masz nowy kolor.ja tez ostatnio dalam czadu bo pralam wszystkie staniki i majtki razem biale i kolorowe, a co. no i wszystkie biale mam tez szare albo sine, brzydkie. ale co zrobic, to tylko rzeczy. no to jest najgorsze ze trzeba byc zaleznym od meza, pojeeeeeeeeeeee.......any ten kraj

Zgłoś nadużycie #41060 27 grudnia 2012, 10:26

gwonka Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Witajcie w klubie Emi wychodzą 2 na dole już się przebiły jak n arazie Emi łagodnie to przechodzi

no te swieta to takie zabkowe :)

Zgłoś nadużycie #41061 27 grudnia 2012, 10:26

gwonka Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Witajcie w klubie Emi wychodzą 2 na dole już się przebiły jak n arazie Emi łagodnie to przechodzi

no i gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #41062 27 grudnia 2012, 10:27

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

a ja sie musze pochwalić bo w koncu mamy ząbka dolną lewą jedynke :)

no gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #41063 27 grudnia 2012, 10:28

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

gratulacje :) pierwszy ząbek zawsze wyczekany :)

oj tak tak wyczekany. najlepsze jest to z juz drugi sie szykuje do wyjscia :)

Zgłoś nadużycie #41064 27 grudnia 2012, 10:31

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Jej co za dziadowskie te święta w tym roku... czytam o Waszych perypetiach i nie mogę uwierzyć że te chłopy takie barany i chamy skończone. Taki piękny okres... pierwsze święta naszych małych pociech i takie gówniiane. Cholera. U nas też takie w tym roku że lepiej ich nie pamiętać.
Na szczęście Iwonie już lepiej. Dzisiaj prawie cały dzień bez gorączki. Dalej jeszcze na antybiotyku. Kuźwa podawanie jej tego świństwa to dramat. Iwona wpada w histerię i rzyga po nim na długość pokoju... już nie wiemy jak i z czym podawać żeby ją torsje nie łapały. Mieszamy jej z różnymi sokami, kombinujemy ale i tak dupsko. Co za idiota wymyślił takie gó..no dla dzieci to nadziwić się nie mogę. Gęsta, paskudna, lodowata zawiesina (trzeba trzymać w lodówce) a do tego łyżeczka! ha ha ciekawe który kilku latek by to łyknął z łyżeczki! My podajemy małej tym dozownikiem z nurofenu. 1 dawkę na 2 razy, rozcieńczone z sokiem.

no t super ze juz lepiej z Iwonka. dzielna dziewczynka

Zgłoś nadużycie #41065 27 grudnia 2012, 10:34

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

Gratulacje ząbków, u nas chyba niedługo górne będą wyłazić, bo z usypianiem się znowu pogorszyło (i tak było źle a teraz to juz jest masakra), wczoraj jak bylismy w Kościele mama probowała ją uśpić, potem ja, na końcu mąż i nikomu sie nie udało, a spać jej się chciało bo oczy tarła, w końcu pojechaliśmy do teściów i w samochodzie się zdrzemneła 20 minut

oh no z tym spaniem to jest maskra. biedna malutka. u nas w dzien jakos leci ze spaniem, gorzej nocki

Zgłoś nadużycie #41066 27 grudnia 2012, 10:37

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

HEJ ;) Gosia fajnie,e u was leiej, a tych super kłótni swiateczych neiazdroscze...ja szykuje się powoli a zakupy, jude w banku, skarbówce, mechanika itd. do 12 ma wrócic oddac mi auto, lub byc szoferem ;) achciałam kurtke moze uda mi sie cos kupic , płodkowi spicohów i polspiochów i torbe do wózka ;) Młody przestał miec srake, od wczoraj rana nic ;) wiec spoko. Wstaje co dzien o 4, do 5.30 szaleje i potem spi do 7 czasem do 8. Zęba górego dalej brak, ale widac, e to już zaraz.
Mojej szwagierki ladacnicy, co lata z psiochą po lokalu i musze jej spodei apinac i pasek ei wiedziałąm ,chyba płonie ze wstydu- nei wiem tylko czy jude jej pwoiediał co ona robiła, jeśli nie jaj jej to powiem :D powiem jej tez ze ejst szmatą i meliniarą :D i nigdy wiecej nigdzie z nią nie ide. A jej nowe imie to HIMEN! :D ooo :)

no to sie popisala ta twoja szwagierka. widocznie miala niezla faze, hehe

Zgłoś nadużycie #41067 27 grudnia 2012, 10:39

gwonka Fajna mama
oh ale pustki. cala strona moja, hehe. juz zmykam bo Kubulinek sie obudzil

Zgłoś nadużycie #41068 27 grudnia 2012, 10:39

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

Ola tak sobie teraz pomyślałam że może sraka Kamilka wynika ze zmiany wody!!! U nas zawsze jak jedziemy do teściów to Iwona ma zastój! Może kupy nie robić przez 4 dni. I to zawsze. Raz zrobiliśmy test i przywieźliśmy ze sobą baniaki z naszą wodą. haha uzdrowiskową wodą z wawy :D ;) i było ok!
Także może na Kamilka tez podziałało w całkiem przeciwny sposób.

Zgłoś nadużycie #41069 27 grudnia 2012, 10:39

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

no własie nie! myśle,ze stres, woda, lub śliki a sniadanie ;)

Zgłoś nadużycie #41070 27 grudnia 2012, 10:40

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

no to sie popisala ta twoja szwagierka. widocznie miala niezla faze, hehe

faze? oa miała odlot, pełną pizde lub eiw iem jak to nawać, wyglądała jak tocący sie dałn poczochrana rozmaana.. meliniara 1 ligowa
Dzis płace i przeprasza, nei idie na sylwestra bo jej wstyd :D