Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #41011 26 grudnia 2012, 8:23

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zazdroszcze....mi maz popsul swieta...najpierw wczoraj- moi rodzice nie mogli przyleciec na swieta :( moja siostra pojechala do rodziny swojego meza, wiec zostala mi tylko babcia i dziadek z niepelnosprawnym synem...mieli dzis przyjechac do nas meza siostra ze swoim  mezem i mojego Marcina matka sie pyta czy dlugo bedziemy u moich dziadkow a moj maz wyjeball jej z tekstem, ze nie tak z godzine+ godz. dojazd w dwie strony" BO CO BEDZIEMY ROBIC ZE STARYMI  CHORYMI LUDZMI" :(   No i dzisiaj... wypil ze swoim bratem...ja rozmawiam z dziewczyna mojego szwagra o jakis pierdolach  a moj maz wyjeball do mnie  z tekstem: "KOBIETO NIE PIERDOL TYLKO IDZ DO GAROW" byly tez inne teksty w moja strone ale nie bede juz pisac bo szkoda normalnie slow;( :( :( :( :( Mam go juz dosyc!!! nic nie docenia! nie dosc, ze uzeram sie z jego pojeba.na matka to jeszcze on mi dopierdala jakies teksty :( :( :( ch.uj z takimi swietami!!!!!

Bardzo mi przykro, co za świnia po alkoholu z Niego wyszła :(
Mam nadzieję, że jakoś się wszystko wyprostuje.

Zgłoś nadużycie #41012 26 grudnia 2012, 9:44

Konto usunięte
Ehhhh u nas w sumie git- bo się wybawiliśmy troche ;) nawet faze miałąm lekką, wróciłam, mały chyba wiedział,ze nici ze spania z napitymi starymi, bo dzielnie w łóżeczku spał ;)

Zgłoś nadużycie #41013 26 grudnia 2012, 9:45

Konto usunięte
a młody wczora robił 2 sraki! a dzis od rana tez! myślicie ,ze to na zęby?! jak ei prestanie to do neimiec do lekara pojade;/

Zgłoś nadużycie #41014 26 grudnia 2012, 9:56

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a młody wczora robił 2 sraki! a dzis od rana tez! myślicie ,ze to na zęby?! jak ei prestanie to do neimiec do lekara pojade;/

Może mu marchewki z ryżem ugotuj.
Możliwe, że na zęby, ale cholera wie.

Zgłoś nadużycie #41015 26 grudnia 2012, 11:32

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zazdroszcze....mi maz popsul swieta...najpierw wczoraj- moi rodzice nie mogli przyleciec na swieta :( moja siostra pojechala do rodziny swojego meza, wiec zostala mi tylko babcia i dziadek z niepelnosprawnym synem...mieli dzis przyjechac do nas meza siostra ze swoim  mezem i mojego Marcina matka sie pyta czy dlugo bedziemy u moich dziadkow a moj maz wyjeball jej z tekstem, ze nie tak z godzine+ godz. dojazd w dwie strony" BO CO BEDZIEMY ROBIC ZE STARYMI  CHORYMI LUDZMI" :(   No i dzisiaj... wypil ze swoim bratem...ja rozmawiam z dziewczyna mojego szwagra o jakis pierdolach  a moj maz wyjeball do mnie  z tekstem: "KOBIETO NIE PIERDOL TYLKO IDZ DO GAROW" byly tez inne teksty w moja strone ale nie bede juz pisac bo szkoda normalnie slow;( :( :( :( :( Mam go juz dosyc!!! nic nie docenia! nie dosc, ze uzeram sie z jego pojeba.na matka to jeszcze on mi dopierdala jakies teksty :( :( :( ch.uj z takimi swietami!!!!!

Monika, to chyba jakaś plaga... ja dziś z samego rana pokłóciłam się z teściową, Mariusz stanał po jej stronie... też mam zajebiste święta i zastanawiam się czy do mamy nie jeschać :/

Zgłoś nadużycie #41016 26 grudnia 2012, 12:59

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Może mu marchewki z ryżem ugotuj.
Możliwe, że na zęby, ale cholera wie.

srał wczoraj koło 12, potem koło 18 i diś jakos o 8. i naraie koneic, więc to nei biegunka. racej luźny stolec. Ale jak bedie wiecej to jade do lekarza, strasznie jebie :D
nei moge sie docekac jutra :D otwierają sklepy mmmmmmmmmmmm

Zgłoś nadużycie #41017 26 grudnia 2012, 13:12

Nika Fajna mama
Oll Ty zakupoholiczko :-D

Zgłoś nadużycie #41018 26 grudnia 2012, 13:56

Nika Fajna mama
A my dzisiaj do Wita mamy. Jak się Wer zbudzi. na razie śpi razem z tatą a ja buszuje po necie zamiast się i dom ogarniać :-) Kuźwa wczoraj jak się kładłam to wysprzątane było. Kuchnia i pokój w przyjemnym ładzie. Dziś po śniadaniu już sajgon. Ktos mi nocą trolluje po domu czy jak?

Zgłoś nadużycie #41019 26 grudnia 2012, 14:05

Nika Fajna mama
ej zobaczcie jaki śmieszny garnek będzie w biedrze..... Fajny nie? :-) jako waza też może służyć. Kupie se chyba.

Zgłoś nadużycie #41020 26 grudnia 2012, 14:13

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

eh bidula jesteś...najgorsze to to ze nie masz gdzie isc...co w tych facetów wstąpiło....eh ja bym wystawiła walizki za drzwi moze by sie opamietał

Zgłoś nadużycie #41021 26 grudnia 2012, 15:41

IWON88 Gotowa na wszystko
mam doła,ciche dni z mężem,Emi śpi pije kawkę,na dodatek coś mnie podkusiło by wrzucić do prania bamboszki Emi prezent od babci i co się stało.................................................................................................................?
Wszystkie białe ciuszki są szare łącznie z pościelą i wyglądają za przeproszenie m jak szmaty od podłogi mąż podkreślił że jak prałaś to masz teraz i żebym nie myślała o nowych zakupach,czasem żałuje,że nie mam swoich pieniędzy i za każdym razem muszę prosić się o nie ale jak mamusia męża zapłakała i niby miała we wrześniu długi co mój mąż uczynił ?? ?? ?? ? Podarował mamusi 1000zł bez oddawania też bym tak chciała. Świeta mijają i są nudne i do kitu,beczeć się człowiekowi chce :(

Zgłoś nadużycie #41022 26 grudnia 2012, 15:43

oll85 napisał(a)

moja dziś zrobiła 3 kupki,wczoraj też ale to chyba norma ?? ?

Zgłoś nadużycie #41023 26 grudnia 2012, 15:47

Nika napisał(a)

U Wery wreszcie ząbek wyłazi. Tzn już wylazł ale nie widac tylko czuć pod palcem jaku Kubusia :-D

Witajcie w klubie Emi wychodzą 2 na dole już się przebiły jak n arazie Emi łagodnie to przechodzi

Zgłoś nadużycie #41024 26 grudnia 2012, 16:09

martus91 Fajna mama

IWON88 napisał(a)

mam doła,ciche dni z mężem,Emi śpi pije kawkę,na dodatek coś mnie podkusiło by wrzucić do prania bamboszki Emi prezent od babci i co się stało.................................................................................................................?
Wszystkie białe ciuszki są szare łącznie z pościelą i wyglądają za przeproszenie m jak szmaty od podłogi mąż podkreślił że jak prałaś to masz teraz i żebym nie myślała o nowych zakupach,czasem żałuje,że nie mam swoich pieniędzy i za każdym razem muszę prosić się o nie ale jak mamusia męża zapłakała i niby miała we wrześniu długi co mój mąż uczynił ?? ?? ?? ? Podarował mamusi 1000zł bez oddawania też bym tak chciała. Świeta mijają i są nudne i do kitu,beczeć się człowiekowi chce :(

Iwona, ja kiedyś tak załatwiłam ciuchy Dominiki, bo wrzuciłam jej jeansy razem z resztą do prania i wszytsko było szaro-niebieskie... :/ 
co do cichych dni, to ja ich nie mam, ja mam prawdziwe tornado w domu :/

Zgłoś nadużycie #41025 26 grudnia 2012, 16:43

martus91 napisał(a)

Iwona, ja kiedyś tak załatwiłam ciuchy Dominiki, bo wrzuciłam jej jeansy razem z resztą do prania i wszytsko było szaro-niebieskie... :/ 
co do cichych dni, to ja ich nie mam, ja mam prawdziwe tornado w domu :/

aha ja wole przemilczeć mąż zapewne też. śpi z Emilką taraz a ja buszuje po necie i licytuje Emi kurtkę i sobie a co tam wygram to niech mąż płaci,w d....... wszystko mam albo niech teściowa mi da,hahaha

Zgłoś nadużycie #41026 26 grudnia 2012, 17:44

Emza Fajna mama

IWON88 napisał(a)

:( ...eh nie fajnie sie dzieje z tymi chłopami...

Zgłoś nadużycie #41027 26 grudnia 2012, 17:45

Emza Fajna mama
a ja sie musze pochwalić bo w koncu mamy ząbka dolną lewą jedynke :)

Zgłoś nadużycie #41028 26 grudnia 2012, 19:19

mala24 Supermama

IWON88 napisał(a)

ŚWIĄTECZNIE

ślicznie :) w komplecie :)

Zgłoś nadużycie #41029 26 grudnia 2012, 19:43

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a musze sie wam pochwalic, u Kubusia bedzie zabek :) dzisiaj rano gryzl mojego palca, a tu nagle poczulam cos ostrego :) juz kawaleczek sie przebil, hura hura :)

gratulacje :) pierwszy ząbek zawsze wyczekany :)

Zgłoś nadużycie #41030 26 grudnia 2012, 19:48

mala24 Supermama

Emza napisał(a)

a ja sie musze pochwalić bo w koncu mamy ząbka dolną lewą jedynke :)

gratulacje oraz dla wszystkich dzieciaczków którym wyszły ząbki :)