Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40951 24 grudnia 2012, 11:09

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, nasza hustawka to mega usypiacz.Oczywiscie jak usnie to ją wyciagam,bo taka pokrecona by spala.

śliczna ! :)

Zgłoś nadużycie #40952 24 grudnia 2012, 11:09

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dobra posprzatne , ugotowane, dziecko spi , maz w pracy ;)
teraz musze moje pzaurki doprowadzic do ładu i poprasowac ubranka na wigilie ;)

a ja włosy wyprostowałam, dziecko uspałam, pazury zrobiła, a w domu syf :D ale najważniejsze, że ja wyglądam perfekcyjne :D

Zgłoś nadużycie #40953 24 grudnia 2012, 11:11

mala24 Supermama
Niech te Święta tak wspaniałe
będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie no
i radość będzie wszędzie!
:)

Zgłoś nadużycie #40954 24 grudnia 2012, 11:11

martus91 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, nasza hustawka to mega usypiacz.Oczywiscie jak usnie to ją wyciagam,bo taka pokrecona by spala.

hahaha, świetna :D szkoda, że moja w huśtawce nie usypia :( ale za to w hopsalni :D

Zgłoś nadużycie #40955 24 grudnia 2012, 15:13

aneta74 Fajna mama
Moje kochane majowe mamusie życzę Wam Zdrowych , Wesołych ,spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia

Zgłoś nadużycie #40956 24 grudnia 2012, 16:07

madzia75 Zaprawiona w bojach
hej wszystkiego naj z okazji Swiat. niestety ja jeszcze nie ubrana i nie wyszykowana a Krzys zamiast sie szykowac to spi spioch maly. do zobaczenia po swietach

Zgłoś nadużycie #40957 24 grudnia 2012, 23:20

Like Supermama
Ja również życzę Wam wszystkiego najlepszego, ciepłych i spokojnych świat, dużo zdrowia dla dzieciaczków, a dla Was wiele szczęścia, no i cierpliwosci !!

Zgłoś nadużycie #40958 24 grudnia 2012, 23:22

Like Supermama
nie otwiera mi zdjęcia Natalenki, ale pewnie jest piękna! Emila u babci też w huśtawce robi husiu, tylko takiej rozkładanej. By może kupimy w styczniu.

Zgłoś nadużycie #40959 24 grudnia 2012, 23:29

Like Supermama
Dziś Emila spędza pierwszy raz noc poza domem!!! Ale mi dziwnie!! Obiecałam dziadkom, wiec nie mogłam teraz powiedzieć nie, choć przyznam cały czas chciałam!
mala Kompała się w wannie z Roksanka, jaka ona była szczęśliwa!!! Siedziały w wannie dobre 15 minut ;)
Idę spać bo chce juz rano!!!

Zgłoś nadużycie #40960 25 grudnia 2012, 5:35

Konto usunięte
HEJ :) jeny!! 1 przerwa od porodu! no więc u nas stresu sporo, bo wigilia z wielkim psem, co chciał zjeść moje dziecko. Tz patrzył k na niego ,ze aż zamierałam. ale nikt go nei dopuścił do nas, więc ogólnie spoko, a i tak się spociłam. Synek dostał grający nocnik, suer słonia grającego gadającego do zawieszenia ;) dużego dość, pałąk z zabawakami do spacerówy, 3 gryzaki, zabawke interaktywną(ponoć smok, ale dla mnei to jakis motylek :D , ii 100 euro i 50 plnów. Więc po świętach jade nakupić spiochów na 86 i na 90;] bo tego nie kupie w niemczech no i torbe do wózka se kupie :D moja szwagierka miła i ogolnie u neihc tez spoko, powiedziałą,ze pięknie wygądam! a moja tesciowa ,e jestem taka chuda! e ostatnio to taka okrągła buzia, a teraz licho! hehe :) więc bilans na plus ;)
Dziś już luzniej, wiec bede tu lukać!!!! ide tylko do teściów. a tak to odpoczywamy, bo kuzwa nogi włażą mi w dupe! musze jakies foty zrobić. bo wczoraj aparatu nei mogłam znalesc.
Jeszcze raz wam wsyztkim wszytkiego dobrego!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #40961 25 grudnia 2012, 7:32

Emza Fajna mama
hej..dawno nie zaglądałam ...jeju co to sie dzieje ostatnio u majówek jak nie upadki to choroby;( my tez cały czas walczymy katarem.....ciężkie te świeta jakieś....eh trzymam kciuki za wszystkie chore majowe dzieciaczki....bo zeby nie wiem co to zdrowie maluszków najważniejsze

Zgłoś nadużycie #40962 25 grudnia 2012, 8:41

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

HEJ :) jeny!! 1 przerwa od porodu! no więc u nas stresu sporo, bo wigilia z wielkim psem, co chciał zjeść moje dziecko. Tz patrzył k na niego ,ze aż zamierałam. ale nikt go nei dopuścił do nas, więc ogólnie spoko, a i tak się spociłam. Synek dostał grający nocnik, suer słonia grającego gadającego do zawieszenia ;) dużego dość, pałąk z zabawakami do spacerówy, 3 gryzaki, zabawke interaktywną(ponoć smok, ale dla mnei to jakis motylek :D , ii 100 euro i 50 plnów. Więc po świętach jade nakupić spiochów na 86 i na 90;] bo tego nie kupie w niemczech no i torbe do wózka se kupie :D moja szwagierka miła i ogolnie u neihc tez spoko, powiedziałą,ze pięknie wygądam! a moja tesciowa ,e jestem taka chuda! e ostatnio to taka okrągła buzia, a teraz licho! hehe :) więc bilans na plus ;)
Dziś już luzniej, wiec bede tu lukać!!!! ide tylko do teściów. a tak to odpoczywamy, bo kuzwa nogi włażą mi w dupe! musze jakies foty zrobić. bo wczoraj aparatu nei mogłam znalesc.

dieta się opłaciła :)

Zgłoś nadużycie #40963 25 grudnia 2012, 11:41

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no widzisz jednak potrafia byc ludzccy ;)
Ja tez zobaczylam moje 65 na wadze i zauwazono moj spadek wagi ale co tam nadrobie w swieta , haha ;)
Super ze sie udalo wszytsko i ze Kamilek dostal super prezenty ;)
Wiktor dostal pieska uczniaczka, jest nim zachwycony i wieloryba i spolke do kapieli , nimi tez jest zachwycony ;)
Bo wogole Wiktora juz nie kapiemy w wanience tylko duzej naszej wannie , raczkuje sobie w niej po wodzie i bawi sie zabawkami, jest wniebowziety ;)

Zgłoś nadużycie #40964 25 grudnia 2012, 11:44

kasia17 Fajna mama
Ja wlasnie pije kawke i ide suszyc wlosy a potem uciekamy z Wiktorkiem do moich rodzicow bo maz dzis w pracy ale za to dopiero 3 stycznia idzie znowu do pracy takze odbijemy jutro i po swietach .
W sb jedziemy do tesciow na noc, ciekawa jestem jak Wiktor bedzie u nich spal a w sylwestra jedziemy do siostry meza na noc i tez jestem ciekawa jak to bedzie.

Zgłoś nadużycie #40965 25 grudnia 2012, 11:45

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

Dziś Emila spędza pierwszy raz noc poza domem!!! Ale mi dziwnie!! Obiecałam dziadkom, wiec nie mogłam teraz powiedzieć nie, choć przyznam cały czas chciałam!
mala Kompała się w wannie z Roksanka, jaka ona była szczęśliwa!!! Siedziały w wannie dobre 15 minut ;)

wyobrazam sobie to smieszke ;)

Zgłoś nadużycie #40966 25 grudnia 2012, 11:53

IWON88 Gotowa na wszystko
ŚWIĄTECZNIE

Zgłoś nadużycie #40967 25 grudnia 2012, 12:08

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

kupilam wczoraj malemu nowa czapeczke, oto ona

ale bomba :D

Zgłoś nadużycie #40968 25 grudnia 2012, 12:34

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Gosia Gabrysia Moniki mojej miala calkiem niedawno tez wlasnie goraczke i nie mogli zbic a potem brzuszek i biegunka a one mniej wiecej w tym samym przedziale wiekowym sa z Iwonka , podobno to jakis rodzaj infekcji.
Dobrze ze juz lepiej ;)

no właśnie u nas identyko! Zaczęła gorączkować i to tak pod 40 stopni i żadnych innych objawów. Gorączki nie dało się normalnie niczym zbić. Już nie wiedzieliśmy co robić. Na lekarza czekaliśmy 12 godzin bo tyle zgłoszeń. Od niedzieli Iwona zaczęła uskarżać się na brzuszek a od wczoraj ma biegunkę. W niedzielę przyszedł do nas drugi lekarz wybadał ją naprawdę dokładnie, obejrzał wyniki i stwierdził że to drogi moczowe chore. (my sami już to założyliśmy bo przy siusianiu zaczęła się krzywić). No i dał antybiotyk. Po raz pierwszy w życiu ma.Ale podawanie jej go to dramat. Wydziera się, pluje. Cuda robimy żeby nie zwymiotowała.
I mówię Wam jak schudła... :( od środy właściwie nic nie je chociaż stajemy na głowie żeby jej coś wcisnąć. Tyle chociaż że pije te gęste soki przecierowe. I rosół trochę pociamka...
Od wczoraj trochę się poprawiło, ale to są takie fazy. Dzisiaj rano obudziła się i płacze że ją brzuszek boli i do tej pory właściwe przeleżała a teraz śpi. I dalej jest tak słaba że szok. Rany jak dziecko choruje to można wykorkować.No taka żałoba w domu..

Zgłoś nadużycie #40969 25 grudnia 2012, 12:56

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

hej..dawno nie zaglądałam ...jeju co to sie dzieje ostatnio u majówek jak nie upadki to choroby;( my tez cały czas walczymy katarem.....ciężkie te świeta jakieś....eh trzymam kciuki za wszystkie chore majowe dzieciaczki....bo zeby nie wiem co to zdrowie maluszków najważniejsze

no niestety z dziecmi milion utrapień. Nawet jak jest dobrze to cały czas drżysz że co się stanie... Mnie sie bez przerwy wydaje że mają gorączkę a jak tylko któraś kichnie to ja wpadam w popłoch że przeziębiona. ehh
nie wyobrażam sobie życia bez dzieciaków ale z nimi niestety moja spokojność ducha została dość poważnie zaburzona :D :D ...kurcze i to pewnie do końca życia! Bo nawet jak już będą dorosłe i będą miały swoje rodziny to ja dalej będę się zamartwiać...

Zgłoś nadużycie #40970 25 grudnia 2012, 12:58

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

no u mnie też baraszkują na całego :D :D