Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40931 24 grudnia 2012, 9:20

gwonka Fajna mama
u nas dzisiaj znowu ciezka noc, Kubus ciagle sie budzil, co pol godziny, co godzine, ah. mysle ze to w koncu te zabki, bo dziaselka mu sie takie dziwne zrobily, oby to bylo to

Zgłoś nadużycie #40932 24 grudnia 2012, 9:22

gwonka Fajna mama
poszedl kolejny glosik na Szymka :)

Zgłoś nadużycie #40933 24 grudnia 2012, 9:42

kasia17 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Hej! U mnie święta w nieco ciemnej odsłonie. Czekam z Filipkiem na najbliższy termin na chirurgii na operację. Mały ma nawracające zapalenie układu moczowego, w ciągu jednego dnia wyniki potrafią zmienić mu się z idealnych na krytyczne. 1-go grudnia po kolejnym antybiotyku wylądowaliśmy w szpitau z tragicznymi winikami moczu i CRP 319. Powiedziała nam pani dr że można powiedzieć że to była sepsa układu moczowego. Zrobili małemu badania i wyszło że jest to refluks pęcherzowo-moczowy IV/V stopnia który leczy się tylko operacyjnie (mocz z pęcherza cofa się do samej nerki ciągle ją uszkadzając). Po dwóch tygodniach wyszliśmy do domu na jedną dobę i znowu to samo. Wrociliśmy z powrotem na oddział jeszcze na tydzien. Wczoraj wróciliśmy do domu na doustnym antybiotyku bo bez tego ani rusz i jest to jego siudmy antybiotyk w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Najbliższy termin na chirurgię mamy na 27 grudnia ale jeśli w tym czasie dojdzie do infekcji to bedziemy czekać aż do 9 stycznia na następny wolny termin aż się infekcja cofnie. Po prostu dramat!

Boże Agatko tak wam wspolczuje . Odbijecie sobie za rok święta w gronie rodzinnym a teraz najwazniejsze zdrowie Filipka . Mam nadzieje ze szybciutko wroci do zdrowka z calego serca wam tego zyczę. Trzymajcie sie . Agatko musisz byc twarda , naprawde przykro mi ze was to spotkalo .

Zgłoś nadużycie #40934 24 grudnia 2012, 9:54

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

okazało się że jednak zapalenie układu moczowego! Jest trochę lepiej ale dalej kijowo. Nigdzie nie jedziemy :( ale to nic. Byle by tylko Iwona doszła do siebie.

o matko !!! co sie dzieje z naszymi dzieciaczkami ? nastepna !!!
szybkiego powrotu do zdrowia !!!
trzymam kciuki za was !!!
normalnie az sie odechciewa tych swiat .

Zgłoś nadużycie #40935 24 grudnia 2012, 9:59

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

faktycznie powera masz, ja jakos nie mogę sie w tym roku ogarnąć na razie tylko szynka się piecze, potem wstawię makowce, sernik, warywa na salatkę i posmaże rybę .a jutro barszcz, łosoś i schab ze śliwka do zrobienia zostanie.
u mnie starszaki leża jedno brzuch boli córke głowa i niedobrze jej k..a mam nadzieję że to nie jakiś rota się zaplątał .Także ja z mąłą cały czas a ona tez marudna wczorajszy dzięń rozwalony miała teraz marudzi spi mi po 10 minut , zupy 3 łyżeczki zjadła masakra
a do tego u mnie -5 cały czas wieje i sypie śnieg.ciekawe tylko czy się do jutra utrzyma...........

aneta trzymajcie sie tam, oby nic powaznego z tego sie nie rozwinelo !!!
wiesz co zrobilam tego maxi kinga i slodki jest okropnie !!!

Zgłoś nadużycie #40936 24 grudnia 2012, 10:00

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

kupilam wczoraj malemu nowa czapeczke, oto ona

fajowa ;)

Zgłoś nadużycie #40937 24 grudnia 2012, 10:02

kasia17 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Szymek ma goraczke 37,8 :( dalam mu syrop paracetamol. Moge dac mu jeszcze czopek? czy poczekac do wieczora? :(

jezuuuuuuu !!! nadrabiam wczorasze posty i nic tylko dzieciaczki choruja, straszne to !!!
zdrówka ;0)

Zgłoś nadużycie #40938 24 grudnia 2012, 10:04

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

jak ja nienawidzę świąt...
mały sie pochorował, ma jakieś zmiany w oskrzelach, jak na razie bez antybiotyku... mam nadzieje, ze wszystko mu minie, ma okropny kaszel :(
w nocy budził się i zanosił od płaczu,

a ja nie wiem w co ręce włożyć, dobrze, ze wigilia u moich rodziców, pierwsze święto u teściów, a drugie tylko my w trójkę.
obiecałam mamie pomóc w przygotowaniach, a ja w pieleszach, :(
jestem załamana :(

nie !!! co jest , to juz jakies fatum !!!
jestem w szoku !
duzo zdrowka rowniez dla Piotrusia.

Zgłoś nadużycie #40939 24 grudnia 2012, 10:10

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

oh ale z niej trudny zawodnik :)

żeby wiedziała.... co ona wczoraj wyporawiała... łaziła po całym mieszkaniu, oberwała liście z kwiatka, potem go przewróciła, pchała leżaczek przez pół pokoju, na korytarzu była moja torba, zobaczyła ją i tam popędziła i sie z tą torbą miotała, potem weszła do garderoby i dopadła odkurzacz, nie wspomnę o wtargnięciu do kuchni i napastowaniu expresu... i to wszystko w pół godziny... a jeszcze kosz w łazience chciała zjeść i robiła sobie z niego ściankę wspinaczkową i oczywiście zacieszała się przy tym... skąd ona bierze tyle siły?!

Zgłoś nadużycie #40940 24 grudnia 2012, 10:13

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

u nas dzisiaj znowu ciezka noc, Kubus ciagle sie budzil, co pol godziny, co godzine, ah. mysle ze to w koncu te zabki, bo dziaselka mu sie takie dziwne zrobily, oby to bylo to

ja tak miałam przez 3 tygodnie, a zębów nie widać :/ na szczęście dziś tylko 2 pobudki, raz na mleko, a drugi raz to tylko smoka wsadziłam :) prezent na święta? ;)

Zgłoś nadużycie #40941 24 grudnia 2012, 10:23

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

Kasie to u Was też już nie jest źle ze spaniem, tylko 3 razy pobudka, całkiem całkiem

no tak troszeczke sie polepszylo ;)

Zgłoś nadużycie #40942 24 grudnia 2012, 10:27

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

oby ;) życze wam tego ;)
Moj Wiktorio 2 msce mi sie tak budzil ze chodzilam na rzesach , plakalam razem z nim, zuzylam 2 tubki dentinoxu , lecialy tez przeciwbolowe i camilla i nic jak zebow nie bylo tak nie ma a dolegliwosci i budzenie w nocy ustapily , budzi sie na jedzonko teraz i czasem musze go przytulic i ukolysac ale nie wyje tak jak wtedy i nie budzi sie co pol godziny !!!

Zgłoś nadużycie #40943 24 grudnia 2012, 10:29

IWON88 Gotowa na wszystko
Moje najukochańsze mamuśki i słodkie dzieciaczki życzę Wam wraz z rodzinką zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!!!! :*:*:*

Zgłoś nadużycie #40944 24 grudnia 2012, 10:30

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

żeby wiedziała.... co ona wczoraj wyporawiała... łaziła po całym mieszkaniu, oberwała liście z kwiatka, potem go przewróciła, pchała leżaczek przez pół pokoju, na korytarzu była moja torba, zobaczyła ją i tam popędziła i sie z tą torbą miotała, potem weszła do garderoby i dopadła odkurzacz, nie wspomnę o wtargnięciu do kuchni i napastowaniu expresu... i to wszystko w pół godziny... a jeszcze kosz w łazience chciała zjeść i robiła sobie z niego ściankę wspinaczkową i oczywiście zacieszała się przy tym... skąd ona bierze tyle siły?!

haha ;)
Martuniu moja kochana nawet nie wiesz jak Cię rozumie w tej kwestii , jedziemy na tym samym wózku ;)

Zgłoś nadużycie #40945 24 grudnia 2012, 10:31

kasia17 Fajna mama
Dobra posprzatne , ugotowane, dziecko spi , maz w pracy ;)
teraz musze moje pzaurki doprowadzic do ładu i poprasowac ubranka na wigilie ;)

Zgłoś nadużycie #40946 24 grudnia 2012, 10:35

seshella Fajna mama

martus91 napisał(a)

niezla jest :)

Zgłoś nadużycie #40947 24 grudnia 2012, 10:38

kasia17 Fajna mama
No to moje kochane mamusie wszystkiego fajnego i jeszcze zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was i kochanych brzdący .
                      Zdrowych i Wesolych Świąt życzymy Wam ;)

Zgłoś nadużycie #40948 24 grudnia 2012, 10:47

ewelina6660 Fajna mama
Zdrowych, pogodnych i radosnych pierwszych Swiąt z naszymi dzieciaczkami!!! :)

Zgłoś nadużycie #40949 24 grudnia 2012, 11:06

ewelina6660 Fajna mama
Dziewczyny, nasza hustawka to mega usypiacz.Oczywiscie jak usnie to ją wyciagam,bo taka pokrecona by spala.

Zgłoś nadużycie #40950 24 grudnia 2012, 11:08

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

haha ;)
Martuniu moja kochana nawet nie wiesz jak Cię rozumie w tej kwestii , jedziemy na tym samym wózku ;)

:D