Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40911 24 grudnia 2012, 8:30

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

kurde nigdy tego nie widzialam....selgros nie ma u nas ale tesco jest 20 km dalej..musze zobaczyc.. u nas w pizzeri jest taka dobra pizza kebab i oni ja posypuje wlasnie jakas taka cebulka to takie pyszne moze to chodzi wlasnie o ta ??

w carfourze też jest taka cebulka, ja czasem kupuje

Zgłoś nadużycie #40912 24 grudnia 2012, 8:32

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Moje dziecko przespało calutką noc od 20 do 7...jednak nawilżacz dużo pomaga...nawet jak chodzi tylko na pół gwizdka. Idę ubierać mieszkanie na święta. Zuzka wczoraj pierwszy raz zobaczyła węża świetlnego...najpierw nie mogła zamknąć buzi ze zdziwienia a potem oczywiście próbowała go pożreć.

powtórze się ZAZDROSZCZE

Zgłoś nadużycie #40913 24 grudnia 2012, 8:33

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ja tez mam nawilzacz i mały spi jak mu sie podoba , dzis w nocy obudzil sie o 22 , 1 , 5 i pospalismy do 8 -mej.

Kasie to u Was też już nie jest źle ze spaniem, tylko 3 razy pobudka, całkiem całkiem

Zgłoś nadużycie #40914 24 grudnia 2012, 8:44

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja się drze nie milosiernie krzykaczka mała.Ja chyba nie nadrobie musze ciasto dokończyć dla córy , dom ogarnąć echhh
wczoraj pokłóciłam sie z moim m okropnie juz nie pamiętam kiedy tak mnie wkurzył.pojechałam na zakupy miał małej pilnować wracam a na stole flaszka wypita.ze swoim ojcem pił.jeszcze ledwo weszlam a on do mnie że mam teścia odwieżć.nie było mnie 3 godziny w domu więć mówię że jak nakarmię mała rozpakuje zxakupy to odwioxę.teściu już się zmył a on do mnie że go wypłoszyłam przecież.Nie powinnam jeszcze jedną flaszke k...a postawić

Ach te chłopy :( też bym afere zrobiła

Zgłoś nadużycie #40915 24 grudnia 2012, 8:45

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubus robi postepy w poruszaniu sie. lezac na brzuszku unosi pupe do gory , jak juz jest na czworaka to sie buja w przod i w tyl. nozki przesuwa do przodu, smiesznie mu to wychodzi, bo nie moze zgrac jakos raczek i nozek ze soba. ale ja jestem z niego dumna :)

Spóźnine zyczenia dla Kubusia

Zgłoś nadużycie #40916 24 grudnia 2012, 8:57

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Hej! U mnie święta w nieco ciemnej odsłonie. Czekam z Filipkiem na najbliższy termin na chirurgii na operację. Mały ma nawracające zapalenie układu moczowego, w ciągu jednego dnia wyniki potrafią zmienić mu się z idealnych na krytyczne. 1-go grudnia po kolejnym antybiotyku wylądowaliśmy w szpitau z tragicznymi winikami moczu i CRP 319. Powiedziała nam pani dr że można powiedzieć że to była sepsa układu moczowego. Zrobili małemu badania i wyszło że jest to refluks pęcherzowo-moczowy IV/V stopnia który leczy się tylko operacyjnie (mocz z pęcherza cofa się do samej nerki ciągle ją uszkadzając). Po dwóch tygodniach wyszliśmy do domu na jedną dobę i znowu to samo. Wrociliśmy z powrotem na oddział jeszcze na tydzien. Wczoraj wróciliśmy do domu na doustnym antybiotyku bo bez tego ani rusz i jest to jego siudmy antybiotyk w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Najbliższy termin na chirurgię mamy na 27 grudnia ale jeśli w tym czasie dojdzie do infekcji to bedziemy czekać aż do 9 stycznia na następny wolny termin aż się infekcja cofnie. Po prostu dramat!

ojej to okropne, przykro mi, nie wiem co napisać, współczuje Wam bardzo i zdrówka życzę

Zgłoś nadużycie #40917 24 grudnia 2012, 9:02

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

okazało się że jednak zapalenie układu moczowego! Jest trochę lepiej ale dalej kijowo. Nigdzie nie jedziemy :( ale to nic. Byle by tylko Iwona doszła do siebie.

my to w sierpniu z Julia przechodzilismy, z tym że jej gorączka sama spadała, bez leków, ale od razu po podaniu antybiotyku było lepiej, najwazniejsze jak jest diagnoza

Zgłoś nadużycie #40918 24 grudnia 2012, 9:03

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Szymek ma goraczke 37,8 :( dalam mu syrop paracetamol. Moge dac mu jeszcze czopek? czy poczekac do wieczora? :(

no i jak tam Szymek? jak Kubus miesiac temu mial tyle samo temp co Szymek to okazalo sie ze ma infekcje wirusowa, takze badz czujna.

Zgłoś nadużycie #40919 24 grudnia 2012, 9:03

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

I dlugo Ci nie spal? Szymon ostatnio jak budzi sie o 3 to do 10-11 nie spi czasami zdarza sie, ze do 13;/
A tak wgl ile Wasze skarby spia na dobe ?? ? Szymon 6-7 godzin tylko;(

moja na dobe o tak z 12 godzin, ale w nocy budzi się jakieś 5-7 razy

Zgłoś nadużycie #40920 24 grudnia 2012, 9:04

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nie Wiktorek ma normalne kupki, tzn nie sa ani sluzowate ani zieolne, smaruje mu emolium emulsja i schodzi ja mysle ze on sobie odparza bo ciagle uslniony chodzi.

no to pewnie dlatego. mysle ze to nie po gluteenie

Zgłoś nadużycie #40921 24 grudnia 2012, 9:05

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

jak ja nienawidzę świąt...
mały sie pochorował, ma jakieś zmiany w oskrzelach, jak na razie bez antybiotyku... mam nadzieje, ze wszystko mu minie, ma okropny kaszel :(
w nocy budził się i zanosił od płaczu,

a ja nie wiem w co ręce włożyć, dobrze, ze wigilia u moich rodziców, pierwsze święto u teściów, a drugie tylko my w trójkę.
obiecałam mamie pomóc w przygotowaniach, a ja w pieleszach, :(
jestem załamana :(

oj nastepny choruszek. duzo zdrowka

Zgłoś nadużycie #40922 24 grudnia 2012, 9:10

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja się drze nie milosiernie krzykaczka mała.Ja chyba nie nadrobie musze ciasto dokończyć dla córy , dom ogarnąć echhh
wczoraj pokłóciłam sie z moim m okropnie juz nie pamiętam kiedy tak mnie wkurzył.pojechałam na zakupy miał małej pilnować wracam a na stole flaszka wypita.ze swoim ojcem pił.jeszcze ledwo weszlam a on do mnie że mam teścia odwieżć.nie było mnie 3 godziny w domu więć mówię że jak nakarmię mała rozpakuje zxakupy to odwioxę.teściu już się zmył a on do mnie że go wypłoszyłam przecież.Nie powinnam jeszcze jedną flaszke k...a postawić

chyba na to liczyl ! K.urwa facetom to naprawde brakuje wyobraźni !!!
Alkohol zawsze psuł atmosfere przedswiateczna.

Zgłoś nadużycie #40923 24 grudnia 2012, 9:11

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1251745]kupilam wczoraj malemu nowa czapeczke, oto ona[/QUOTE
ale super.... tez chce... my z mezem dzis kupilismy fotelik dla malego.... bo w nosidlo juz sie nie miescil.... kurde wszystko takie drogie... 450 zl ....

no niestety ceny nas powalaja :( ja tez musz juz sie rozgladac za fotelikiem, niech juz sobie lezy w domku :)
jeszcze jedna byla taka czapa, ale to bys musiala przyjechac do mnie ja kupic :) . jak tak mezus? steskniony co? oj jak ja sie ciesze ze juz jestescie razem. no widzisz mowilam ze koniec swiata odwolany :) specjalnie dla was :) huhu

Zgłoś nadużycie #40924 24 grudnia 2012, 9:11

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1251745]kupilam wczoraj malemu nowa czapeczke, oto ona[/QUOTE
ale super.... tez chce... my z mezem dzis kupilismy fotelik dla malego.... bo w nosidlo juz sie nie miescil.... kurde wszystko takie drogie... 450 zl ....

jaki fotelik kupiliscie?

Zgłoś nadużycie #40925 24 grudnia 2012, 9:14

seshella Fajna mama

Nika napisał(a)

Siemka. Ulepiliśmy 84 pierogi i skończył się farsz.... 
Wesołych Świąt Kochane Siostry :-D

ja juz na fb pisałam,że cudnie wygląda, napatrzeć się nie mogę. Dziękuje wszystkim za życzenia i ja też się dołączam, żeby nasze dzieciaczki zdrowo rosły i żebyśmy mieli same powodu do radosci

Zgłoś nadużycie #40926 24 grudnia 2012, 9:14

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

usnęła! cud! może jutro też tyle wytrzyma ;) idę spać :D ( i tak gadam sama ze sobą ;) )

oh ale z niej trudny zawodnik :)

Zgłoś nadużycie #40927 24 grudnia 2012, 9:15

gwonka Fajna mama

Nika napisał(a)

Siemka. Ulepiliśmy 84 pierogi i skończył się farsz.... 
Wesołych Świąt Kochane Siostry :-D

sliczna dziewczynka :)

Zgłoś nadużycie #40928 24 grudnia 2012, 9:16

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Szymek znowu buszuje od 3 ale maz sie nim zajmowal ;p ja pospalam do 7 i obudzil mnie okres!;/ zalane cale lozko;/ eh....

Maly ma 37,5 wiec mysle,ze to jednak zabki...

oj ja wlasnie obawiam sie tego potopu. no oby to byly zabki

Zgłoś nadużycie #40929 24 grudnia 2012, 9:19

gwonka Fajna mama
wszystkim dziekujemy za zyczenia dla Kubusia no i swiateczne tez :)

Zgłoś nadużycie #40930 24 grudnia 2012, 9:19

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

Mąż właśnie oddelegował Emilę do mamy a ja się biorę za porządki, choinkę musimy ubrać, w ogóle full rzeczy porobić, narazie tylko bigos zrobiłam i farsz na uszka, dziś jeszcze chcę zrobić ciasto, jutro mąż z małą polezą na obiad do teściów, a ja sobie zrobię barszczyk i uszka w tym czasie,
Ale mi się nic nie che!!! Najgorsze, że tu tak mało miejsca, tu skoczek, tu krzesełko, pranie w misce, pranie na suszarki, że ledwo co w sypialni się można przecisnąć...masakra pomimo tego, że się posprząta i tak będzie wyglądało jakby był bałagan!!

W ogóle mam zły nastrój, w pracy mnie wkurzyli. Nie szłam na chorobowe i poszłam do pracy przed świętami secjalnie żeby mi tej cholernej premii nie upierdo...lili i co! Nie dostanę premii za grudzień, bo byłam na chorobowym! Ej no, ku.rwa premia za grudzień jest a nie za cały rok! ja od 22 maja byłam na macierzyńskim, a od 6 listopada na przysługującym mi urlopie wypoczynkowym, zapytałam czy inni, którzy chodzą na urlopy też są z tego powodu pozbawiani premii, usłyszałam, że to inna sytuacja, noż ku,... jak inna ?? przecież ja pracuję i to kur... naprawdę porządnie! w 3 dni zrobiłam tyle, co niektórzy nie wiem czy w pół miesiąca zrobią!!Mówię Wam co za debile! Także od poniedziałku koniec, pierdol.ę ich i się nie wysilam, no bo po co?!

a weź co za mendy beszczelne !!!
Kłócilabym sie o ta premie !!!