Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40831 23 grudnia 2012, 11:13

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Olka dojechała, mały trochę marudził, trochę wył... pod koniec usnął... ale cali i zdrowi dotarli do celu :)

To najwazniejsze ;)

Zgłoś nadużycie #40832 23 grudnia 2012, 11:29

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Hej! U mnie święta w nieco ciemnej odsłonie. Czekam z Filipkiem na najbliższy termin na chirurgii na operację. Mały ma nawracające zapalenie układu moczowego, w ciągu jednego dnia wyniki potrafią zmienić mu się z idealnych na krytyczne. 1-go grudnia po kolejnym antybiotyku wylądowaliśmy w szpitau z tragicznymi winikami moczu i CRP 319. Powiedziała nam pani dr że można powiedzieć że to była sepsa układu moczowego. Zrobili małemu badania i wyszło że jest to refluks pęcherzowo-moczowy IV/V stopnia który leczy się tylko operacyjnie (mocz z pęcherza cofa się do samej nerki ciągle ją uszkadzając). Po dwóch tygodniach wyszliśmy do domu na jedną dobę i znowu to samo. Wrociliśmy z powrotem na oddział jeszcze na tydzien. Wczoraj wróciliśmy do domu na doustnym antybiotyku bo bez tego ani rusz i jest to jego siudmy antybiotyk w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Najbliższy termin na chirurgię mamy na 27 grudnia ale jeśli w tym czasie dojdzie do infekcji to bedziemy czekać aż do 9 stycznia na następny wolny termin aż się infekcja cofnie. Po prostu dramat!

jeju bardzo Wam współczuję.oby Filipek jak najszybciej wrócił do zdrowia to teraz najwazniejsze.

Zgłoś nadużycie #40833 23 grudnia 2012, 11:32

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

...a ja marudze, ze maz mnie wkurfia...

zycze wam duzo zdrowia :*

ech ja też ostatnio się kłóciłam o pierdołę ja sobie teraz pomyslę ...
najwazniejsze zdrowie naszych maluszków a reszta to pikuś...

Zgłoś nadużycie #40834 23 grudnia 2012, 11:36

aneta74 Fajna mama
Najlepsze życzenia na naszych majowych solenizantów Oskarka ,Małgosi i Emilek :)

Zgłoś nadużycie #40835 23 grudnia 2012, 11:44

IWON88 Gotowa na wszystko

agata_grd napisał(a)

Hej! U mnie święta w nieco ciemnej odsłonie. Czekam z Filipkiem na najbliższy termin na chirurgii na operację. Mały ma nawracające zapalenie układu moczowego, w ciągu jednego dnia wyniki potrafią zmienić mu się z idealnych na krytyczne. 1-go grudnia po kolejnym antybiotyku wylądowaliśmy w szpitau z tragicznymi winikami moczu i CRP 319. Powiedziała nam pani dr że można powiedzieć że to była sepsa układu moczowego. Zrobili małemu badania i wyszło że jest to refluks pęcherzowo-moczowy IV/V stopnia który leczy się tylko operacyjnie (mocz z pęcherza cofa się do samej nerki ciągle ją uszkadzając). Po dwóch tygodniach wyszliśmy do domu na jedną dobę i znowu to samo. Wrociliśmy z powrotem na oddział jeszcze na tydzien. Wczoraj wróciliśmy do domu na doustnym antybiotyku bo bez tego ani rusz i jest to jego siudmy antybiotyk w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Najbliższy termin na chirurgię mamy na 27 grudnia ale jeśli w tym czasie dojdzie do infekcji to bedziemy czekać aż do 9 stycznia na następny wolny termin aż się infekcja cofnie. Po prostu dramat!

Trzymam kciuki by wszystko było ok,pozdrawiam,buziaczki dla Filipka :*

Zgłoś nadużycie #40836 23 grudnia 2012, 11:44

aneta74 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Olka dojechała, mały trochę marudził, trochę wył... pod koniec usnął... ale cali i zdrowi dotarli do celu :)

najważniejsze ze dotarli cali :)

Zgłoś nadużycie #40837 23 grudnia 2012, 11:46

aneta74 Fajna mama
u mnie wczoraj byli rodzice i Rozalka do dziadka wcale nie chciała iśc nawet ciężko było jak była w tym samym pomieszczeniu co on, od razu ręce do góry i w ryk.Do babci poszła bez problemu

Zgłoś nadużycie #40838 23 grudnia 2012, 11:49

Mój mąż wczoraj wziął się za pieczenie rożków z marmoladą,pierwsza porcja do kosza spalona a drugą dało się zjeść-jestem z mężulka bardzo dumna. Doszedł do wniosku że woli kupić niż się męczyć,ja jestem tego samego zdania nie mam talentu do pieczenia placków itp wolę kupić w sprawdzonej cukierni i kłopot z głowy

Zgłoś nadużycie #40839 23 grudnia 2012, 11:50

aneta74 napisał(a)

u mnie wczoraj byli rodzice i Rozalka do dziadka wcale nie chciała iśc nawet ciężko było jak była w tym samym pomieszczeniu co on, od razu ręce do góry i w ryk.Do babci poszła bez problemu

ja czytałam kiedyś artykuł,że wnuczka strasznie bała się dziadka i płakała jak się potem okazało problemem były wąsy i broda gdy dziadek zgolił problem zniknął.

Zgłoś nadużycie #40840 23 grudnia 2012, 11:53

Moje dzieciątko wczoraj poszło spać o 19 i obudziła się o 5 zjadła a potem wstała o 8 teraz robi drzemkę,ząbki powoli się wyłaniają i już czuć je pod palcami jak się dotknię a mała cały czas językiem je dotyka pewnie zdziwiona co tam jej wychodzi.

Zgłoś nadużycie #40841 23 grudnia 2012, 11:57

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Maly znowu od 3 buszuje!!!!!!!!
Zwariuje......

znam ten ból, Alan o 1 dziś buszował, gadał a wczorajsza noc też ok 3

Zgłoś nadużycie #40842 23 grudnia 2012, 12:01

ewelina6660 Fajna mama
kapusta się gotuje, maż pojechał na cmentarz i do Leroy Merlin po haki do huśtawki.Potem jeszcze musi do pracy na 3 godzinki. Jeszcze muszę grzybową ugotować i potem Łukasz barszcz czerwony.Karpia wczoraj obłożyłam cebulą i leżakuje na balkonie.Jutro tylko zostanie mi kompot z suszu i smażenie ryb.
mam takiego powera,że mogłabym góry przenosić :)

Zgłoś nadużycie #40843 23 grudnia 2012, 12:02

mala24 Supermama

agata_grd napisał(a)

straszne, aż nie wiem co napiszać, dużo zdrówka, będziemy trzymać kciuki żeby wszystko było dobrze :*

Zgłoś nadużycie #40844 23 grudnia 2012, 12:51

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

ide gotować kapuste  z grzybami.Like,Ty to masz luksus...dziecko do teściów, albo do Mamy.My jeszcze z Natalką się nie rozstawałyśmy, bo nie mam komu jej zostawić nawet na godzine. Dobra spadam póki śpi.

do mamy Never! Nigdy nie była, ojciec zwariował, balabtm się ja tam dać, z reszta tam jest syf jak na melinie, śmierdzi fanami, w ogole strasznie, ja tam też byłam nie wiem kiedy..w marcu moze, a man 3ulice do orzejscia tylko. Z tesciowa to też różnie, wczoraj dzwoniła ze Emila płacze, a ona nie wie co juz z nią robić, kurde wróciliśmy do domu i Emila szczęśliwa także nie wiem o co jej chodziło ;) dziś sama rezygnuje z obiadu u teściów i jada sami, a ja będę lepić ucha. Ja mam czasem pomoc mam, Ty za to masz męża który Ci duzo dużo ;)

Zgłoś nadużycie #40845 23 grudnia 2012, 12:55

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

do mamy Never! Nigdy nie była, ojciec zwariował, balabtm się ja tam dać, z reszta tam jest syf jak na melinie, śmierdzi fanami, w ogole strasznie, ja tam też byłam nie wiem kiedy..w marcu moze, a man 3ulice do orzejscia tylko. Z tesciowa to też różnie, wczoraj dzwoniła ze Emila płacze, a ona nie wie co juz z nią robić, kurde wróciliśmy do domu i Emila szczęśliwa także nie wiem o co jej chodziło ;) dziś sama rezygnuje z obiadu u teściów i jada sami, a ja będę lepić ucha. Ja mam czasem pomoc mam, Ty za to masz męża który Ci duzo dużo ;)

Pomaga dużo, tylko ostatnio w pracy od rana do wieczora :(

Zgłoś nadużycie #40846 23 grudnia 2012, 14:11

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

Like
wszystkiego najlepszego dla Emilki :) duzo duzo zdrowka :) :) :)

wszystkiego najlepszego dla solenizantów kochanych. Wczorajszych, dzisiejszych, jutrzejszych!!

Zgłoś nadużycie #40847 23 grudnia 2012, 14:13

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

moze zbadajcie tez kupke na rotawirusy. Asienka grzeczna bo wie ze teraz jej siostra potrzebuje wiecej opieki i zainteresownia. kochane dziewczynki. daj znac jak juz cos bedziecie wiedzieli

okazało się że jednak zapalenie układu moczowego! Jest trochę lepiej ale dalej kijowo. Nigdzie nie jedziemy :( ale to nic. Byle by tylko Iwona doszła do siebie.

Zgłoś nadużycie #40848 23 grudnia 2012, 14:17

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

znam ten ból, Alan o 1 dziś buszował, gadał a wczorajsza noc też ok 3

I dlugo Ci nie spal? Szymon ostatnio jak budzi sie o 3 to do 10-11 nie spi czasami zdarza sie, ze do 13;/
A tak wgl ile Wasze skarby spia na dobe ?? ? Szymon 6-7 godzin tylko;(

Zgłoś nadużycie #40849 23 grudnia 2012, 14:19

martus91 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

kapusta się gotuje, maż pojechał na cmentarz i do Leroy Merlin po haki do huśtawki.Potem jeszcze musi do pracy na 3 godzinki. Jeszcze muszę grzybową ugotować i potem Łukasz barszcz czerwony.Karpia wczoraj obłożyłam cebulą i leżakuje na balkonie.Jutro tylko zostanie mi kompot z suszu i smażenie ryb.

Ewelina to z rozpędu wpadnij do mnie, bo mi się nic nie chce :D

Zgłoś nadużycie #40850 23 grudnia 2012, 14:20

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Heh to zapraszam do mnie ;) pomozesz mi ;) ja nie mam sily na nic, padam z niewyspania :(

Aaaa i mamy 3 zabki juz ;) na dole ;)