Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40371 20 grudnia 2012, 7:43

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Ula, moze to i lepiej. Moj jak zaczol kiedys sam naprawiac to jeszcze gorzej popsul :p

hahha tez jestem tego zdania :) w starym trupie cos tam grzebał ,ale nic dobrego z tego nei wysżło. Ale to była rapeta taka,ze szok, a w tym nawet wycieracek nie powalam mu wymienic samemu :D bo to sierota

Zgłoś nadużycie #40372 20 grudnia 2012, 7:45

Konto usunięte

Like napisał(a)

Usypialam Emile od 19.30dopiero co zasnela,ja po wczorajszej nocy mam dosyć, popołudniu to normalnie zachwiania równowagi miałam! Stres mnie zdominował! Okropne to było, łeb mi pękał i nie mogłam zasnąć, to chyba jak po fecie, nigdy nie brałam wiec nie wiem,jedynie z opowiadan. O 3.30 wietrzylam pokój, piłam, jadłam, łazilam, pochwili się kladlam i znowu ku.rwa. Rozsadzajaca czaszkaa czuje ze dziś Emila będzie miala ciezka noc, w dupie wezmę do siebie i tyle!

płodian te spi ze mną, zasnał w lozeczku o 22 cos mu sie sniło i ryczał. kurkaaaaaa moje lenistwo birze góre

Zgłoś nadużycie #40373 20 grudnia 2012, 7:45

Konto usunięte

Like napisał(a)

uciekam spac- mam nadzieje!
Dobranoc! Zamelduje się jutro!
P.s. Kasia jak juz nie będziesz mogła przelknac zupy to zblenduj i wypij w formie koktajlu!
Olka a Tlbie niedowiarku juz dawno o niej mówiłam! Ona jest dobra na tydzień przed impreza, ja jeszcze w średniej szkole ja robilam po raz pierwszy, wtedy 7kg w ciągu 10 dni, ale to dlatego ze ona odwadnia!

nie nie nei ja leń jestem, nei chciało mi sie gotowac... dukan to wiesz, piec kura twaróg i jaja. a tu? tyle zachodu!

Zgłoś nadużycie #40374 20 grudnia 2012, 7:47

Konto usunięte

Like napisał(a)

spoko, jak wróciłam to w domu ciemno jak w trumnie, Emila spala w łóżeczku ( nie wiem jak to moja mama zrobiła!) a mama na kanapie ;)
Ogólnie to wstała o 6, razem że mną, zjadła u chciałam by spala, ale ona nie chciała, wiec o7 juz ja mama ubrala, spala od 9.30 do 10.15 ( w łóżeczku!) potem jadła jogurcik i deserek,bo mleka nie chciala, pots. Spala pol godziny coz kilo 13, ale telefonicznie name poinstruowalam, ze ona sie budzi I trzeba ja jeszcze ululac, no to spala jeszcze od 13.30 do 14.30 :D - w łóżeczku!
zrobiła dwie kupy, potem mi 3 - to chyba ogórkowa ;)
Ma dalej okropny katar, glebokosiedzacy i slini sie, ze jej strumyczki z buzi wypływają!! Mama ja 2 razy lrzebierala. Może ten katar kurs na zeby?!!

:) moj newer w dien w lozeczku nei spał!  a katar oże mna kły. mój ma 2 i dalej ta ślina sie leje!!!!!!!!!!! kiedy to minie?

Zgłoś nadużycie #40375 20 grudnia 2012, 7:47

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

seshela jakos by sie przydalo styknac ;)

też tak myslę :)

Zgłoś nadużycie #40376 20 grudnia 2012, 7:49

Konto usunięte
ehhhh od rana jem czipsy :D mniam :D zjadłam tez piernikczka. syn śpi. wstalismy o 4.40.... ehh no i do 6 jakos grasował, po 5 kupa, po 6 kupa, ja spałam do 7.10 , a on dalej. jenyyyyyyyyyy jak mi sie kuwa nei chce pakować. koszmar! jak wstanie, to wstawie pranie, oooooooooooooo jęczy!

Zgłoś nadużycie #40377 20 grudnia 2012, 8:00

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

spoko, jak wróciłam to w domu ciemno jak w trumnie, Emila spala w łóżeczku ( nie wiem jak to moja mama zrobiła!) a mama na kanapie ;)
Ogólnie to wstała o 6, razem że mną, zjadła u chciałam by spala, ale ona nie chciała, wiec o7 juz ja mama ubrala, spala od 9.30 do 10.15 ( w łóżeczku!) potem jadła jogurcik i deserek,bo mleka nie chciala, pots. Spala pol godziny coz kilo 13, ale telefonicznie name poinstruowalam, ze ona sie budzi I trzeba ja jeszcze ululac, no to spala jeszcze od 13.30 do 14.30 :D - w łóżeczku!
Ma dalej okropny katar, glebokosiedzacy i slini sie, ze jej strumyczki z buzi wypływają!! Mama ja 2 razy lrzebierala. Może ten katar kurs na zeby?!!

U nas po ogórkowej wczoraj byly 4 kupy z czrgo jedna pod hipermarketem)

Zgłoś nadużycie #40378 20 grudnia 2012, 8:04

Konto usunięte
Hahahha kupa pod hipermarketem :D czad. KUZWA euro spada! nei jara mnei to, młody ubrany w kojcu, pranie w pralce, robie kawe nr 2. jestem kretino! zapomniałam ,ze młodemu witamine d musze wziąć... i znów musze dzis po recepte opierdalać

Zgłoś nadużycie #40379 20 grudnia 2012, 8:25

Konto usunięte
Srałam 5 razy , lub 6 pogubiłam się! zapchałam kibel i jest fajnie

Zgłoś nadużycie #40380 20 grudnia 2012, 9:07

Konto usunięte
No to jade! na ostatni spacer gondolą... szkoda mi :( taki był malusi mój pędraczek, a teraz kloc!

Zgłoś nadużycie #40381 20 grudnia 2012, 9:08

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Aneta Ty daj mu zamoczyć ! Widzisz ze się vidok dopomina, nie bądź taka!

Jak będzie grzeczny ;)

Zgłoś nadużycie #40382 20 grudnia 2012, 9:11

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Aneta Ty daj mu zamoczyć ! Widzisz ze się vidok dopomina, nie bądź taka!

Jak będzie grzeczny ;)
ale już M dzwonił że rabanu narobił i jutro maja nam wymienić.Znalazł taki prosty bez elektroniki bo w leśniczowkach to takie wypasionez elektronicznym sterowaniem zakladają. ale my wolimy zwykły , nasz 13 lat juz miał a tamte co 3-4 lata wymieniają

Zgłoś nadużycie #40383 20 grudnia 2012, 9:13

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W tym roku to my robimy wigilie i z tej okazji :) właśnie zrobiliśmy z Łukaszem 100 sztuk uszek z grzybami :) .
Jutro lepimy pierogi z kapustą i z grzybami :)

Jak już tak hurtowo lecicie to podzielcie się :) )

Zgłoś nadużycie #40384 20 grudnia 2012, 9:17

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

to super jak dziewczyny tak sobie dobrze radzą :) )

Zgłoś nadużycie #40385 20 grudnia 2012, 9:18

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

haaaaaaaaaaaa zakładaj jej bikini;D

stringi jej założe :) )))

Zgłoś nadużycie #40386 20 grudnia 2012, 9:21

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

No to jade! na ostatni spacer gondolą... szkoda mi :( taki był malusi mój pędraczek, a teraz kloc!

kruszynek mały:0 Ja też ostatnio oglądałam zdjęcia małej jak taka drobinka była, jak polozyło sie tak leżala a teraz adhd normalnie :)

Zgłoś nadużycie #40387 20 grudnia 2012, 9:30

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Byłam z dziewczynami na zakupach...Zuzka po jakichś 10 miutach zaczeła marudzić potem to już wogóle był ryk.Najpierw pomagało przesadzanie z miejsca na miejsce, noszenie, jedzenie a potem starsza poszła z nią posiedzieć a ja dokończyłam zakupy...babka przy kasie spojrzała na mnie z politowaniem...ja sama i cały koszyk zakupów - tylko zapytałą czy ma liczyć wolno.
Zuzka potem cały wiecór marudziła, usnąć nie mogła a niedawno dała taki koncert jak przy szczepieniu...aż się przestraszyłam...w końcu padła i śpi. Tak sobie myślę,ze chyba za dużo ludzi w Carrefourze a ona do obcych nieufna i chyba się wystraszyła, bo potem nie schodziła mi z rąk. Kurczę...wogóle cyc się z niej straszny zrobił...i jak coś chce to od razu ryk....terrorystka.
A tu zdjęcie jak pierwszy raz siedziałą na zakupach.Oczywiście skończyło się próbą wsadzania języka do automatu na monetę ;-)

mozliwe ze za duzo ludzi i sie wystraszyla, chociaz moja wczoraj po poludniu tez marudna byla, nie wiadomo juz bylo co z nia robic. Ale jaik fajowo sobie siedzi w tym wozku

Zgłoś nadużycie #40388 20 grudnia 2012, 9:39

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ech jeszcze piec nam od centralnego sie popsul , woda sie leje z kolnierza jak to fachowo określił mój m.Jutro rano jedzie do firmy i muszą nam wymienić bo mieszkanie służbowe.Tylko sie boję ile to czasu im zajmie...aż takich mrozów nie ma ale nie palic to zimno .Mam nadzieję że w jeden dzień się obrobią z wymianą

u mnie -12

Zgłoś nadużycie #40389 20 grudnia 2012, 9:41

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W tym roku to my robimy wigilie i z tej okazji :) właśnie zrobiliśmy z Łukaszem 100 sztuk uszek z grzybami :) .
Jutro lepimy pierogi z kapustą i z grzybami :)

podziwiam, ja bym nie dała rady

Zgłoś nadużycie #40390 20 grudnia 2012, 9:53

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

u mnie w ciągu dnia to nie ma opcji żeby w łózeczku zasnęła, nawet w wózku się burzy, ale generalnie Twoja mama super dała sobie radę, może częściej bedzie mogla z mala zostawac