Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40351 19 grudnia 2012, 22:25

ewelina6660 Fajna mama
AAAA teraz jeszcze Łukasz robi zakwas na barszcz...nie mieszam sie w to,bo ja nie lubie barszczu czerwonego..a kysz :)

Zgłoś nadużycie #40352 19 grudnia 2012, 22:33

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Like, opowiadaj jak Twojej Mamie minoł opierwszy dzien z Emilka.

spoko, jak wróciłam to w domu ciemno jak w trumnie, Emila spala w łóżeczku ( nie wiem jak to moja mama zrobiła!) a mama na kanapie ;)
Ogólnie to wstała o 6, razem że mną, zjadła u chciałam by spala, ale ona nie chciała, wiec o7 juz ja mama ubrala, spala od 9.30 do 10.15 ( w łóżeczku!) potem jadła jogurcik i deserek,bo mleka nie chciala, pots. Spala pol godziny coz kilo 13, ale telefonicznie name poinstruowalam, ze ona sie budzi I trzeba ja jeszcze ululac, no to spala jeszcze od 13.30 do 14.30 :D - w łóżeczku!
zrobiła dwie kupy, potem mi 3 - to chyba ogórkowa ;)
Ma dalej okropny katar, glebokosiedzacy i slini sie, ze jej strumyczki z buzi wypływają!! Mama ja 2 razy lrzebierala. Może ten katar kurs na zeby?!!

Zgłoś nadużycie #40353 19 grudnia 2012, 22:34

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

AAAA teraz jeszcze Łukasz robi zakwas na barszcz...nie mieszam sie w to,bo ja nie lubie barszczu czerwonego..a kysz :)

oj ani nie mów! Jak to!!

Zgłoś nadużycie #40354 19 grudnia 2012, 22:35

Like Supermama
idę spać , bo się boje ze mi minie spanie!!! Baj!!

Zgłoś nadużycie #40355 19 grudnia 2012, 22:49

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

w końcu ściągnęłam zdjęcia z tel.
Asia na krótki rękaw jeszcze z wakacji. Iwona we foteliku :D

Sliczniutkie pannice ;) a Aska jakie lapeczki ma tlusciutkie ;) czym Ty ja karmisz? :)

Zgłoś nadużycie #40356 19 grudnia 2012, 22:54

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Jak Ty masz dobrze z mezem ;) ja dzisiaj swojego prosilam zeby mi papryke wyczyscil z nasion i pokroil...i co? Kazal pan zrobil sam;/ ale na sile go wypierdzielilam na spacer z malym! nie ma tak dobrze ;) dziecko go teraz malo widzi a ten nawet na spacer nie chcial isc...rozumiem, ze jest zmeczony bo zapieprza jak glupi ale dziecko tez potrzebuje sie z nim pobawic itd. no i ja sama wszystkiego nie ogarne...zrobic jedzenie, troche posprzatac i jeszcze mala marude ogarniac

Zgłoś nadużycie #40357 19 grudnia 2012, 22:55

Extremalna21 Fajna mama
Z grubsza nadrobilam... ide malego nakarmic bo juz sie odzywa ;) i spac trza isc ;)
dobranoc ;)

Zgłoś nadużycie #40358 20 grudnia 2012, 7:27

seshella Fajna mama

Asica napisał(a)

rękę jak rękę ale on mnie w sutki gryzie i to już niezle boli :-( jak tak dalej pójdzie to przestanę go piersią karmić tylko nie wiem co będzie w nocy

moja to gryzła jak tylko zabki jej wyszly, chciała pewnie sprawdzic do czego sluza, a teraz już na szczęście nie, zobaczymy jak bedzie jak gorne wyjda

Zgłoś nadużycie #40359 20 grudnia 2012, 7:28

Konto usunięte
haj!Dziś rozpoczynam pakowanie, piore wszystko i nei wiem.. chyba jebne:d

Zgłoś nadużycie #40360 20 grudnia 2012, 7:30

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

a ja wczoraj szłam z jude i mówi jude raptem tak: wiesz ja mam borsuczy ryj, ty koński, z syna wyjdzie coś między koniem a borsukiem. Pierdolne z nim kiedyś :D hahahahha

Ty z tym swoim jude nudzic sie nie będziesz :)

Zgłoś nadużycie #40361 20 grudnia 2012, 7:32

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

A ostatnie z serdecznymi zyczeniami Wesołych Świąt dla wszystkich ciotek z forum ( niestety bez uśmiechu )

Sliczna i dziękujemy bardzo :)

Zgłoś nadużycie #40362 20 grudnia 2012, 7:33

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

heja,spróbuję nadrobić
u mnie dzis znów akcja rzyganie ale to z mojej głupoty.Ostatnio mała tak haftowała po gerberze i dziś mnie licho podkusiło i dałam jej zupke z rybka.Zjadła z 5 łyżeczek i juz mało nie haftowała.I po godzinie sie zaczęło, biedna tak mi jej szkoda było juz nie miala czym haftować.K..a durne babsko ze mnie...ech .Także u mnie gerber zaliczył dziś kosza.
z weselszych rzeczy ubralam dziś mini choinkę w domu i duża na dworzu ale moje dziecko olewa światelka woli tv i komputer :)
a i mąz dzis sobie zażyczył pod choinkę......karnet na dziwki tudzież złotą kartę na ten sam cel ;) w zartach to było oczywiście no ale musze się chyba zmobilizować trochę bo jak tak gada ;)

haaaaaaaaaaaaa hahaha :D

Zgłoś nadużycie #40363 20 grudnia 2012, 7:34

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

straszne, nie wyobrażam sobie tak się męczyć, nie ma gorszego jak niejadek

jest- jedzenie cała noc

Zgłoś nadużycie #40364 20 grudnia 2012, 7:34

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Dobry Wieczór,
Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację, niestety system kalendarzowy wygenerował kilka błędów w związku z wysyłką projektów i przyjmowaniem zamówień. Wszystkie błędy staramy się poprawić by zamówione kalendarze wyszły przed świętami.
Pani zamówienie zostanie ponownie przez nas zweryfikowane i przekazane kurierowi. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską DHL, nr listu przewozowego powinna Pani otrzymać od DHL'a po nadaniu przesyłki.
Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta
Colorland.pl

super... pewnie po nowym roku dostaniesz zdjecia innej osoby;[ bo system im nawalił

Zgłoś nadużycie #40365 20 grudnia 2012, 7:35

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja od kilku dni już wózka nie potrzebuje do usypiania :) uff ulga :) kładę do łóżeczka, smoczek, przytulanka i śpi, czasem pomarudzi i zaśnie :)

a w ciagu dnia też Ci zasypia  w łóżeczku, bo u mnie to nie realne

Zgłoś nadużycie #40366 20 grudnia 2012, 7:36

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

a próbowałaś ten lovi? ja kupuje po swietach, bo szwagierka sie odgrazała, ale jak powiedzialam ze przez neta, to juz nie hcce dac.

ja kupilam ten lovi 360, ale u nas sie nie sprawdzil

Zgłoś nadużycie #40367 20 grudnia 2012, 7:37

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Byłam z dziewczynami na zakupach...Zuzka po jakichś 10 miutach zaczeła marudzić potem to już wogóle był ryk.Najpierw pomagało przesadzanie z miejsca na miejsce, noszenie, jedzenie a potem starsza poszła z nią posiedzieć a ja dokończyłam zakupy...babka przy kasie spojrzała na mnie z politowaniem...ja sama i cały koszyk zakupów - tylko zapytałą czy ma liczyć wolno.
Zuzka potem cały wiecór marudziła, usnąć nie mogła a niedawno dała taki koncert jak przy szczepieniu...aż się przestraszyłam...w końcu padła i śpi. Tak sobie myślę,ze chyba za dużo ludzi w Carrefourze a ona do obcych nieufna i chyba się wystraszyła, bo potem nie schodziła mi z rąk. Kurczę...wogóle cyc się z niej straszny zrobił...i jak coś chce to od razu ryk....terrorystka.
A tu zdjęcie jak pierwszy raz siedziałą na zakupach.Oczywiście skończyło się próbą wsadzania języka do automatu na monetę ;-)

bidulka, mój love akupy. Ale wczoraj wyjełam akurzoną już książke 1 rok ycia dziecka, w 7 i 8 miesiącu piszę, że u dzieci w tych miesiacach cos tam sie rozwija i ryczą i boją sie nieznanych ludzi. Coś w tym jest. Mam nadzieje,że mój syn na widok tesciowej i szwagierki bedzie wył jak kojot :D

Zgłoś nadużycie #40368 20 grudnia 2012, 7:39

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Tobie to chociaz odpisali...ja nie mam zadnego odzewu ze strony tej firmy gdzie zamawialam te fotokalendarze! nawet tel nie odbieraja sk.....yny! a zamowilam dla siebie 8 i siostra z mojego konta 5 ! za wszystko tez zaplacone! wQrwiona jestem! stary mi na psyche siada, ze tyle kasy pewnie poszlo w pizdddu !

mnie jude ju by pakował;D

Zgłoś nadużycie #40369 20 grudnia 2012, 7:40

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

no z tą koza super pomysla .ja mam żywą kozę może ją ladnie ubiorę i pzryprowadzę mu pod choinkę , wysmaruje mu do tego złotą karte :) ))

haaaaaaaaaaaa zakładaj jej bikini;D

Zgłoś nadużycie #40370 20 grudnia 2012, 7:42

Konto usunięte

Like napisał(a)

mojemu nawet jakby miliony płacili to by nie pojechał, ale mnie kilka lat temu to na wygnanie bez żadnych sprzeciywow! Żebym ojro przywoziła a on gnoj sobie mieszkał sam i balowal! Jaka ja głupia byłam !!

oj głupia! racja!