Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40311 19 grudnia 2012, 21:35

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahhaha  jak wróce to zapodam ;)   t tak jak ja na dukanie, twarog i jajka, tez wolałam nei jesc niz jesc to gówno i pewnie dlatego schudłam ;)

najgorsze pierwsze 2dni , ja dzis juz o wiele wiecej energii
mam ;)

Zgłoś nadużycie #40312 19 grudnia 2012, 21:37

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziękuje Kaska musze to ze spokojem przestudiowac

spoko ;) po swietach na spokojnie ;)

Zgłoś nadużycie #40313 19 grudnia 2012, 21:38

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

tak, ja :)

Esterka z Radomia jestes? ;)

Zgłoś nadużycie #40314 19 grudnia 2012, 21:39

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Rany! ale Was ciężko nadrobić!
Wszystkie zdjęcia dzieciaczków super! Fajne te nasze dzieci :-)
Przestańcie narzekać że się staro czujecie! A co ma babcia Ela powiedzieć? Hę?
Co do powrotu do pracy....firma dała mi godzinkę dla matki karmiącej...stwierdzili,że butelką też w końcu karmię :-) Więc będę pracować po 7 godzin póki co.
Wklejam kilka zdjęć ale na raty bo inaczej nie wchodzą:
moja Zuzia na huśtawce..czas zmienić na większą najwyraźniej, dziś na spacerze nowej spacerówce...

pięknota z Zuzi :)

Zgłoś nadużycie #40315 19 grudnia 2012, 21:40

Extremalna21 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Byłam z dziewczynami na zakupach...Zuzka po jakichś 10 miutach zaczeła marudzić potem to już wogóle był ryk.Najpierw pomagało przesadzanie z miejsca na miejsce, noszenie, jedzenie a potem starsza poszła z nią posiedzieć a ja dokończyłam zakupy...babka przy kasie spojrzała na mnie z politowaniem...ja sama i cały koszyk zakupów - tylko zapytałą czy ma liczyć wolno.
Zuzka potem cały wiecór marudziła, usnąć nie mogła a niedawno dała taki koncert jak przy szczepieniu...aż się przestraszyłam...w końcu padła i śpi. Tak sobie myślę,ze chyba za dużo ludzi w Carrefourze a ona do obcych nieufna i chyba się wystraszyła, bo potem nie schodziła mi z rąk. Kurczę...wogóle cyc się z niej straszny zrobił...i jak coś chce to od razu ryk....terrorystka.
A tu zdjęcie jak pierwszy raz siedziałą na zakupach.Oczywiście skończyło się próbą wsadzania języka do automatu na monetę ;-)

Jakie wloski ma dlugie juz i wgl jaka duza jest! ;)

My juz tez Szymka wkladamy do takiego siedziska dla dzieci ;) bo w foteliku za ciezko zeby go nosic ;) a jak wstawialismy fotelik do kosza to bylo malo miejsca na zakupy :)

Zgłoś nadużycie #40316 19 grudnia 2012, 21:41

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Esterka z Radomia jestes? ;)

nie, z Kościana, Wielkopolska :)

Zgłoś nadużycie #40317 19 grudnia 2012, 21:43

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a wiecie, ze Nika jest debilem? przynajmniej sama tak o sobie napisała. Werka spadła z łóżka :/

jeju co za sezon na te upadki, ale z małą ok?

Zgłoś nadużycie #40318 19 grudnia 2012, 21:43

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

heja,spróbuję nadrobić
u mnie dzis znów akcja rzyganie ale to z mojej głupoty.Ostatnio mała tak haftowała po gerberze i dziś mnie licho podkusiło i dałam jej zupke z rybka.Zjadła z 5 łyżeczek i juz mało nie haftowała.I po godzinie sie zaczęło, biedna tak mi jej szkoda było juz nie miala czym haftować.K..a durne babsko ze mnie...ech .Także u mnie gerber zaliczył dziś kosza.
z weselszych rzeczy ubralam dziś mini choinkę w domu i duża na dworzu ale moje dziecko olewa światelka woli tv i komputer :)
a i mąz dzis sobie zażyczył pod choinkę......karnet na dziwki tudzież złotą kartę na ten sam cel ;) w zartach to było oczywiście no ale musze się chyba zmobilizować trochę bo jak tak gada ;)

uuuuu ;) U Anetki szykuje sie namietna noc ;)

Zgłoś nadużycie #40319 19 grudnia 2012, 21:44

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

co do kalendarzy- do tej pory mogłam sprawdzać status.

dzis wchodze na strone, klikam "status fotokalendarza", a tam "to połączenie jest niezaufane".

skurfysyny nic nie odpisali...

ale jakis . telefon chyba maja ja bym dzwoniła i op....

Zgłoś nadużycie #40320 19 grudnia 2012, 21:44

Extremalna21 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a idz chudzielcu nie gadam z Tobą ;)
a na serio gratuluję wytrwałości , podziwiam was z tymi dietami

Noooo ja rowniez Was podziwiam :D ja bym nie dala rady jakies swinstwa jesc;/ nie ma to jak se pizze wpierdzielic i cos slodkiego;D

Zgłoś nadużycie #40321 19 grudnia 2012, 21:44

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja bym nie szczepiła

ja tez zdecydowanie nie szczepilabym .

Zgłoś nadużycie #40322 19 grudnia 2012, 21:46

mala24 Supermama
mój łobuz jeszcze nie śpi

Zgłoś nadużycie #40323 19 grudnia 2012, 21:46

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Byłam z dziewczynami na zakupach...Zuzka po jakichś 10 miutach zaczeła marudzić potem to już wogóle był ryk.Najpierw pomagało przesadzanie z miejsca na miejsce, noszenie, jedzenie a potem starsza poszła z nią posiedzieć a ja dokończyłam zakupy...babka przy kasie spojrzała na mnie z politowaniem...ja sama i cały koszyk zakupów - tylko zapytałą czy ma liczyć wolno.
Zuzka potem cały wiecór marudziła, usnąć nie mogła a niedawno dała taki koncert jak przy szczepieniu...aż się przestraszyłam...w końcu padła i śpi. Tak sobie myślę,ze chyba za dużo ludzi w Carrefourze a ona do obcych nieufna i chyba się wystraszyła, bo potem nie schodziła mi z rąk. Kurczę...wogóle cyc się z niej straszny zrobił...i jak coś chce to od razu ryk....terrorystka.
A tu zdjęcie jak pierwszy raz siedziałą na zakupach.Oczywiście skończyło się próbą wsadzania języka do automatu na monetę ;-)

o jaka bystra Zużka ;) jej duza juz taka sie tu wydaje ;)

Zgłoś nadużycie #40324 19 grudnia 2012, 21:47

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

no to dobrze, ze ci powiedział o zamiarach...  szybko pipe szykuj!

:)

Zgłoś nadużycie #40325 19 grudnia 2012, 21:48

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

nie, z Kościana, Wielkopolska :)

eh juz myslalam ;)

Zgłoś nadużycie #40326 19 grudnia 2012, 21:49

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Jakie wloski ma dlugie juz i wgl jaka duza jest! ;)

My juz tez Szymka wkladamy do takiego siedziska dla dzieci ;) bo w foteliku za ciezko zeby go nosic ;) a jak wstawialismy fotelik do kosza to bylo malo miejsca na zakupy :)

My to zawsze we dwójkę, jedno prowadzi wózek a drugie zakupy, czasem jak muszę jechać sama to wstawiam nosidełko do kosza,ale faktycznie Zuzka jest wtedy obstawiona zakupami. Dziś ją wsadziłam do dużego wózka ale jeszcze sama słabo siedzi, więc trzeba ją asekurować.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #40327 19 grudnia 2012, 21:49

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Dobry Wieczór,

Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację, niestety system kalendarzowy wygenerował kilka błędów w związku z wysyłką projektów i przyjmowaniem zamówień. Wszystkie błędy staramy się poprawić by zamówione kalendarze wyszły przed świętami.

Pani zamówienie zostanie ponownie przez nas zweryfikowane i przekazane kurierowi. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską DHL, nr listu przewozowego powinna Pani otrzymać od DHL'a po nadaniu przesyłki.

Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta
Colorland.pl

Tobie to chociaz odpisali...ja nie mam zadnego odzewu ze strony tej firmy gdzie zamawialam te fotokalendarze! nawet tel nie odbieraja sk.....yny! a zamowilam dla siebie 8 i siostra z mojego konta 5 ! za wszystko tez zaplacone! wQrwiona jestem! stary mi na psyche siada, ze tyle kasy pewnie poszlo w pizdddu !

Zgłoś nadużycie #40328 19 grudnia 2012, 21:49

kasia17 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Noooo ja rowniez Was podziwiam :D ja bym nie dala rady jakies swinstwa jesc;/ nie ma to jak se pizze wpierdzielic i cos slodkiego;D

Udusze ;)
Jezuuuuuuuuu nie moge sie doczekac wigili i czerwonego barszczyku , pierozkow, rybki, mniam mniam , az mi slina cieknie ;)

Zgłoś nadużycie #40329 19 grudnia 2012, 21:50

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

jaka fajniutka ta twoja niunia!!i siedzi sobie i wyglada jakby juz z rok miala!!! moj tez taki cyc sie zrobil..tylko sie przytula..i jak mowie nie wolno to ryczy i mnie terroryzuje...

Zgłoś nadużycie #40330 19 grudnia 2012, 21:52

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę...no widocznie gerbery jej nie leżą.Nie dawaj przez jakiś czas przynajmniej.
Też bym już chciała choinkę..mąż ma jutro kupić ale pewnie nie będzie miał czasu :-/ A nawet jak już kupi choinkę to nie będzie miał czasu znieść bombek ze strychu i jej obsadzić....pewnie poczekamy do weekendu...ech.
A co do życzeń mężą...cóż...każdy z nich w skrytości duch marzy sobie o innych babkach, co nie znaczy,że od razu wykorzystałby sytuację. Mój zawsze chciał nową żonę to na 40-kę dostał kozę w welonie: mówisz i masz

no z tą koza super pomysla .ja mam żywą kozę może ją ladnie ubiorę i pzryprowadzę mu pod choinkę , wysmaruje mu do tego złotą karte :) ))