Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #40291 19 grudnia 2012, 20:57

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja jestem zła żona, jude śnaidania kiedys dostawał, potem coraz zadziej, teraz to w prypływie dobrego humoru mu robię. tak raz na 2 tyg. jedno co, to prawie zawsze j obiad nakładam. on w tym czasie sie myje . ale tez nei zawsze.

to ja tez zla, sniadań nie robię , sexu za mało...

Zgłoś nadużycie #40292 19 grudnia 2012, 21:09

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a u nas jak nie bylo zebow tak ni ma !!!
Mowie wam on bedzie szczerbaty , nie bedzie zebow !!!

Spokojnie...mojej siostry córeczce dopiero w 11 miesiącu się pokazał
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #40293 19 grudnia 2012, 21:10

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

heja,spróbuję nadrobić
u mnie dzis znów akcja rzyganie ale to z mojej głupoty.Ostatnio mała tak haftowała po gerberze i dziś mnie licho podkusiło i dałam jej zupke z rybka.Zjadła z 5 łyżeczek i juz mało nie haftowała.I po godzinie sie zaczęło, biedna tak mi jej szkoda było juz nie miala czym haftować.K..a durne babsko ze mnie...ech .Także u mnie gerber zaliczył dziś kosza.
z weselszych rzeczy ubralam dziś mini choinkę w domu i duża na dworzu ale moje dziecko olewa światelka woli tv i komputer :)
a i mąz dzis sobie zażyczył pod choinkę......karnet na dziwki tudzież złotą kartę na ten sam cel ;) w zartach to było oczywiście no ale musze się chyba zmobilizować trochę bo jak tak gada ;)

no to dobrze, ze ci powiedział o zamiarach...  szybko pipe szykuj!
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #40294 19 grudnia 2012, 21:11

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

hejka. ale obabulona :) fajnie. a nie boisz sie ze ona w tej hustwce ci sie do przodu przechyli i wypadnie? ja mam podobna i Kubus chce z niej wyskakiwac

No Zuzzka normalnie sięga rękami do podłogi....wczoraj huśtawka bujała się na najwyższym biegu a ona tak siedziałą...faktycznie strach...huśtawka do lamusa..trzeba kupić większą

Zgłoś nadużycie #40295 19 grudnia 2012, 21:12

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ola zobacz jaki ja mam luksus :D

wow , faktycznie :) )

Zgłoś nadużycie #40296 19 grudnia 2012, 21:13

elka40 Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Jutro szczepienia a mała nadal jakby katar miała,no nic pójdę niech ją mi osłucha ale raczej nie szczepić? Co uważacie mamusieńki?

Ja bym nie szczepiła

Zgłoś nadużycie #40297 19 grudnia 2012, 21:14

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj przyjechala do mnie znajoma i wyregulowala mi brwi, a dzisiaj przyjezdza kolezanka i podetnie mi wlosy i zrobi mi na nowo grzywke :) normalnie bede piekna :) heheheheh

mam nadzieje ze zapodasz fotki? ;)

Zgłoś nadużycie #40298 19 grudnia 2012, 21:15

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

cd.
przymiarka Asi do fotela Iwony :D
Iwona a aureoli ha ha ha! to ci kamuflarz!

Świetne te twoje gwiazdy :)

Zgłoś nadużycie #40299 19 grudnia 2012, 21:16

Ulla Fajna mama
Dobry Wieczór,

Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację, niestety system kalendarzowy wygenerował kilka błędów w związku z wysyłką projektów i przyjmowaniem zamówień. Wszystkie błędy staramy się poprawić by zamówione kalendarze wyszły przed świętami.

Pani zamówienie zostanie ponownie przez nas zweryfikowane i przekazane kurierowi. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską DHL, nr listu przewozowego powinna Pani otrzymać od DHL'a po nadaniu przesyłki.

Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta
Colorland.pl

Zgłoś nadużycie #40300 19 grudnia 2012, 21:17

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie, nie bo to ja kiedyś do neigo ,ze ma se wygooglować borsuka, bo ma borsuczy ryj :D a on mi wtedy ,ze ja koński :D i tak sie wyzywamy :D ja jude on ryju :D itd

hihi nie ma to jak mówic sobie po imieniu ;) :)

Zgłoś nadużycie #40301 19 grudnia 2012, 21:18

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja bym nie szczepiła

ja tez nie. nie szłabym w ogóle do lekarza, tylko przeczekała. nic sie przeciez nie stanie, jak tydzien, dwa po terminie bedzie szczepienie.

to co ostanio miał, to było na 27.11. a bylam jakos po mikołaj-tydzien temu.

Zgłoś nadużycie #40302 19 grudnia 2012, 21:19

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

heja,spróbuję nadrobić
u mnie dzis znów akcja rzyganie ale to z mojej głupoty.Ostatnio mała tak haftowała po gerberze i dziś mnie licho podkusiło i dałam jej zupke z rybka.Zjadła z 5 łyżeczek i juz mało nie haftowała.I po godzinie sie zaczęło, biedna tak mi jej szkoda było juz nie miala czym haftować.K..a durne babsko ze mnie...ech .Także u mnie gerber zaliczył dziś kosza.
z weselszych rzeczy ubralam dziś mini choinkę w domu i duża na dworzu ale moje dziecko olewa światelka woli tv i komputer :)
a i mąz dzis sobie zażyczył pod choinkę......karnet na dziwki tudzież złotą kartę na ten sam cel ;) w zartach to było oczywiście no ale musze się chyba zmobilizować trochę bo jak tak gada ;)

Kurczę...no widocznie gerbery jej nie leżą.Nie dawaj przez jakiś czas przynajmniej.
Też bym już chciała choinkę..mąż ma jutro kupić ale pewnie nie będzie miał czasu :-/ A nawet jak już kupi choinkę to nie będzie miał czasu znieść bombek ze strychu i jej obsadzić....pewnie poczekamy do weekendu...ech.
A co do życzeń mężą...cóż...każdy z nich w skrytości duch marzy sobie o innych babkach, co nie znaczy,że od razu wykorzystałby sytuację. Mój zawsze chciał nową żonę to na 40-kę dostał kozę w welonie: mówisz i masz

Zgłoś nadużycie #40303 19 grudnia 2012, 21:22

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Dobry Wieczór,

Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację, niestety system kalendarzowy wygenerował kilka błędów w związku z wysyłką projektów i przyjmowaniem zamówień. Wszystkie błędy staramy się poprawić by zamówione kalendarze wyszły przed świętami.

Pani zamówienie zostanie ponownie przez nas zweryfikowane i przekazane kurierowi. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską DHL, nr listu przewozowego powinna Pani otrzymać od DHL'a po nadaniu przesyłki.

Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta
Colorland.pl

Za dużo mają zamówień i nie wyrabiają po prostu

Zgłoś nadużycie #40304 19 grudnia 2012, 21:26

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Mój mąż złożył wczoraj oświadczenie, że nie wyraża zgody na delegacje i nadgodziny, bo jest rodzicem. Wyobraźcie sobie, że dzisiaj prezes do niego, że ma wycofać to oświadczenie, a jak nie, to go zwolni dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym. Powód sobie jakiś tam znajdzie. Mam ochotę zajebać chwuja basebolem....

ale kawał skur...a.Kolejny dowód jaka u nas polityka prorodzinna panuje

Zgłoś nadużycie #40305 19 grudnia 2012, 21:27

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Mój mąż złożył wczoraj oświadczenie, że nie wyraża zgody na delegacje i nadgodziny, bo jest rodzicem. Wyobraźcie sobie, że dzisiaj prezes do niego, że ma wycofać to oświadczenie, a jak nie, to go zwolni dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym. Powód sobie jakiś tam znajdzie. Mam ochotę zajebać chwuja basebolem....

ale kawał skur...a.Kolejny dowód jaka u nas polityka prorodzinna panuje

Zgłoś nadużycie #40306 19 grudnia 2012, 21:29

elka40 Fajna mama
Byłam z dziewczynami na zakupach...Zuzka po jakichś 10 miutach zaczeła marudzić potem to już wogóle był ryk.Najpierw pomagało przesadzanie z miejsca na miejsce, noszenie, jedzenie a potem starsza poszła z nią posiedzieć a ja dokończyłam zakupy...babka przy kasie spojrzała na mnie z politowaniem...ja sama i cały koszyk zakupów - tylko zapytałą czy ma liczyć wolno.
Zuzka potem cały wiecór marudziła, usnąć nie mogła a niedawno dała taki koncert jak przy szczepieniu...aż się przestraszyłam...w końcu padła i śpi. Tak sobie myślę,ze chyba za dużo ludzi w Carrefourze a ona do obcych nieufna i chyba się wystraszyła, bo potem nie schodziła mi z rąk. Kurczę...wogóle cyc się z niej straszny zrobił...i jak coś chce to od razu ryk....terrorystka.
A tu zdjęcie jak pierwszy raz siedziałą na zakupach.Oczywiście skończyło się próbą wsadzania języka do automatu na monetę ;-)

Zgłoś nadużycie #40307 19 grudnia 2012, 21:30

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

ja w pracy, robota wre! drukuję duplikaty, rozliczam, robię korekty...nie ma jak to popracować, roboty od ch... bo niektórzy mają w dupie i mają olewkę, jest 19, a ja robię zgłoszenia z 11.12!

Like szanuj pracę ;) nie szalej tam przodowniku pracy

Zgłoś nadużycie #40308 19 grudnia 2012, 21:32

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej nie mam czasu nawet was nadrabiac, musze sie dwoic troic , ehh nie wiem jak Goska daje rade z dwojka?
Przez to limo wczorajsze jestem przewrazliwiona, fakt ze to stalo sie w obecnosci tatusia ale ja teraz latam za nim krok w krok zeby sobie nie nabil z 2 strony bo na swieta bedzie wygladal super. Zreszta juz wyglada jak żulik jakis.

chcialam sie pochwalic , moja waga na dzien dzisiejszy to 67kg ;) dodam ze od poniedzialku jestem na zupei kapuscianej, bo przez weekend tylko bo przez 3 dni sobie pozwolilam i do 70 przytylam. Kuzwa 3 dni i 3kg w dol na tej kapuscie, ale ku.rwa jak jest ciezko, jeszcze wczoraj okresu dostalam, leb i brzuch mnie napieprzal, na meza to warczalam , co sie odezwal do mnie to ja myslalm ze sie zaraz rzuce na niego i pobije .
Ale dzis mi lepeij bo jest 67 i jak wytrzymam do pnd to bedzie osiagniety cel , czyli moje 65 ;)

a idz chudzielcu nie gadam z Tobą ;)
a na serio gratuluję wytrwałości , podziwiam was z tymi dietami

Zgłoś nadużycie #40309 19 grudnia 2012, 21:33

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a idz chudzielcu nie gadam z Tobą ;)
a na serio gratuluję wytrwałości , podziwiam was z tymi dietami

ja też

Zgłoś nadużycie #40310 19 grudnia 2012, 21:34

aneta74 Fajna mama

Asica napisał(a)

aha i mamy już drugiego ząbka :-)

gratulacje :)