Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39971 18 grudnia 2012, 22:50

aneta74 Fajna mama
[QUOTE=kasia17;1242484]Beznadziejny dzien za nami !!!Wiktorek nabil sobie limo zabawka !!!
Strasznie wyglada, Jakby ktos go pobil.
Glowa mnie napiprza i mam okres.[/QUOT

biedny Wiktorek
teraz na się zaczął etap guzow , upadków cholercia , za szybko nam dzieci rosną..

Zgłoś nadużycie #39972 18 grudnia 2012, 22:51

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

no stara dupa, a jak ! ja to przy Was już babcia..

ja to już w ogóle się nie odzywam ;)

Zgłoś nadużycie #39973 18 grudnia 2012, 22:52

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Prosze o glosy na mojego kochanego "Mikolajka" :D
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30696

poszło :)

Zgłoś nadużycie #39974 18 grudnia 2012, 22:57

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Tez jutro gotuję ogórkową.To jej jedzenie doprowadziło mnie do takiego stanu,że zamknelam sie w lazience i wyłam jak głupia :( .Chodze teraz i jeszcze pochlipuję.Martwię się,że nie chce obiadków,przecież w koncu moje mleko przestanie jej wystarczac :(

Ja też się denerwuję bo moja kundzia tak ładnie jadła a teraz nie chce podziobie troche tylko.Może taki etap teraz mają te nasze dzieci cycowe, musimy przeczekać

Zgłoś nadużycie #39975 18 grudnia 2012, 23:01

aneta74 Fajna mama
udało sie nadrobilam :) ))ale macie wenę ;)
uciekam , trzeba się teraz po cichutku wtarabanic do wyrka m spi ;)
mała też zasnęła i spi ładnie nie wierci się , może coś jej nie pasowało spac po tamtej stronie.

Zgłoś nadużycie #39976 19 grudnia 2012, 2:18

Like Supermama
Zaj.ebiscie! Nie śpię!! Nie umiem!! Myślę co jeszcze rano naszykowac i co mamie powiedzieć!

Zgłoś nadużycie #39977 19 grudnia 2012, 6:05

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Maly wlasnie po kapieli, najedzony i zasypia ;) w koncu! dzisiaj jak obudzil sie o 6.38 tak zrobil sobie jedna drzemke po 11 i spal 45 min i dopiero teraz po kapieli zasnal ;/ padam na pysk;/ dzisiaj mialam zapierdziel;/ ale pomoglam babci ;) zrobilam jej galarete, ugotowalam bigos,umylam okna, powiesilam swieze fieranki i posprzatalam jeden pokoj ;) do tego ogarnialam malego jak babcia nie dawala sobie rady;/ marze o goracej kapieli ;) nie wyrabiam juz na kregoslup;/

oż kurde ty to rzeczywiście ekstremalna jesteś !!

Zgłoś nadużycie #39978 19 grudnia 2012, 6:12

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

o ja tez mam taka kolezanke XD "jesli Hirek ma AZS to bedziesz musiala przejsc na mm". gówno prawda, własnie na odwrót. w ogole jest dziwna, odkąd urodzila dziecko (a potem drugie). i wkurza mnie ze strasznie forsuje te karmienie butelka. w ogole byla w szoku, ze ja po cc, a mleko mam "jak to?!"
zgadnijcie, co dostalam od niej w prezencie jak sie Hirek urodził... butelke i taki termos styropianowy.. i kaszke. jak miał chyba ze 2-3 miesiace, mówi do mnei -"dawaj mu kaszke wieczorem, to ci przespi noc" _-_
wyrocznia ^_^

to u mnie moja babcia ciągle mi sie pyta czy oby moje mleko nie jest za liche! Aśka wygląda jak mały balon a ta ciągle mnie się pyta o to samo...
hehe Moja koleżanka co karmiła butelką wkurzała się że wszyscy jej wytykali od wyrodnej matki że piersią nie karmi...
jaki z tego wniosek ?? ?
jakkolwiek byś nie robiła to zawsze znajdzie się dobra dusza która ci powie że źle robisz :D :D :D
np:
dajesz słoje- leń
nie dajesz- trujesz dziecko

Zgłoś nadużycie #39979 19 grudnia 2012, 6:16

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

mój to chyba jego brat bliźniak!!
Monika, ale wiesz, że tak naprawdę to jest nasza wina!

eż kur.. no to ja wam trojaczka dorzucam...
chusteczkowo go wychowałam pod tym względem!!

Zgłoś nadużycie #39980 19 grudnia 2012, 6:18

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Beznadziejny dzien za nami !!!Wiktorek nabil sobie limo zabawka !!!
Strasznie wyglada, Jakby ktos go pobil.
Glowa mnie napiprza i mam okres.

kurcze musi biedak wyglądać...
te wielkie smutne oczka i jeszcze do tego to limo... :(
przykro... :(

Zgłoś nadużycie #39981 19 grudnia 2012, 6:23

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

szybkiego powrotu do zdrowia dla Emilki :)
ładnie Ci przesypia :)
moja żeby nie zapeszyć wczorajszą noc przespala w łóżęczku, budziła się chyba z cztery razy ale odkładałam i spała ladnie dalej :) nie wiem czy ma to znaczenie ale polozylam ją w odwrotną stronę.i w dzień tez mi ładnie spala.
słojów jeśc nie chce wcale jak sama ugotuję to troche zje.
a i przyszla hustawka , Ewelina dzięki Ci za podpowiedz :) Rozala szczęśliwa co widać na załączonym obrazku :)

no widać że Rozalka zachwychona!!! :D

Zgłoś nadużycie #39982 19 grudnia 2012, 6:27

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ja też się denerwuję bo moja kundzia tak ładnie jadła a teraz nie chce podziobie troche tylko.Może taki etap teraz mają te nasze dzieci cycowe, musimy przeczekać

o!
u mnie dokładnnie to samo!
marudzi, wybredna sie stała!

Zgłoś nadużycie #39983 19 grudnia 2012, 7:12

Konto usunięte
Jeuzeee w końcu jude w pracy :D od rana. wiec kawa i czytam. Eh syn mój co dzien od 15 wyje i jet niedobry! boe.... zawsze czekałam na wieczór, bo wiediałam,ze idzie ładnie spac. teraz od 12 jestem juz spocona i patre z przerazeniem, kiedy sie zacznie!

Zgłoś nadużycie #39984 19 grudnia 2012, 7:20

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ja tez jak ogladam modnisie Emilke i reszte waszych coreczek to marzy mi sie corcia;D

ah mi też!! ba... nawet jude ogląda ze mną Emilke, Natalke i inne  i też widze,ee mu sie oczy świecą!!!!!!!!!! i powiem wam, ze nei wiem, cy a rok, może 2 nei wyjme spirali i nei powiem; ojej! no patrz!!!!! jak to możliwe :D

Zgłoś nadużycie #39985 19 grudnia 2012, 7:21

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

uspokoj sie :P
kazdy robi jak uważa.
ja się staram sama przygotowywac jedzenie-jabłuszko zetre na tarce, marchewka to samo. zupki tez juz robie, narazie bez mięsa. no ale ja mam blender. co bedzie jak mieso dojdzie, to nie wiem, zobaczymy. a poza tym mój synek zaczyna sie przemieszczac i na chwile go nie mozna z oka spuścic.
kupiłam troche słoiczkow-za te kupony co mi przyszły do domu. no i mysle ze na pewno z rybą się bawić nie będę :) pewnie jakby kasy było więcej to by sie człowiek moze tak nei szczypał... ale kiedys pisałam-za jedna duza marchew zaplaciłam 20 groszy. a ile kosztuje taki maly sloiczek?.. cena nie warta komentarza :/

to z ceną to jakas masakra, kuzwa, droższe ni w niemczech.. a wiadomo,że polska biedniejszy kraj. Ja w polsce tez bym sobei raczej nei mogła pozwolić...

Zgłoś nadużycie #39986 19 grudnia 2012, 7:22

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

o ja tez mam taka kolezanke XD "jesli Hirek ma AZS to bedziesz musiala przejsc na mm". gówno prawda, własnie na odwrót. w ogole jest dziwna, odkąd urodzila dziecko (a potem drugie). i wkurza mnie ze strasznie forsuje te karmienie butelka. w ogole byla w szoku, ze ja po cc, a mleko mam "jak to?!"
zgadnijcie, co dostalam od niej w prezencie jak sie Hirek urodził... butelke i taki termos styropianowy.. i kaszke. jak miał chyba ze 2-3 miesiace, mówi do mnei -"dawaj mu kaszke wieczorem, to ci przespi noc" _-_
wyrocznia ^_^

a nei ma na imie RURA MAGDALENA? :D hehehe

Zgłoś nadużycie #39987 19 grudnia 2012, 7:25

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

niewydusialne są najgorsze :/

są.. nei miałam nic poza maścią cynkową! pomogło. już nei boli, ale dalej mam  gangrenę i trąd na ryju :D

Zgłoś nadużycie #39988 19 grudnia 2012, 7:27

Konto usunięte

Like napisał(a)

mój to chyba jego brat bliźniak!!
Monika, ale wiesz, że tak naprawdę to jest nasza wina!

ja jestem zła żona, jude śnaidania kiedys dostawał, potem coraz zadziej, teraz to w prypływie dobrego humoru mu robię. tak raz na 2 tyg. jedno co, to prawie zawsze j obiad nakładam. on w tym czasie sie myje . ale tez nei zawsze.

Zgłoś nadużycie #39989 19 grudnia 2012, 7:28

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Katarzyna
Wiktorek nabił sobie limo pod okiem zabawką ;( wyglada jakby ktos go pobil, prawie rozcial skore , strasznie wyglada, nie moge patrzec. Przypierdzielil lepiej, ale prawie nie plakal .
Mam okres, zle sie czulam caly dzien i jeszcze ten wypadek , ehh dolujacy dzien .

Sezon na siniaki otwarty..

Zgłoś nadużycie #39990 19 grudnia 2012, 7:28

Konto usunięte

Like napisał(a)

no właśnie mała się oferowała, że mapkę zrobi :p także musimy jej napisać miejscowości i wojewódzctwo, po mapce będzie nam łatwiej, a nóż się okaże że któraś ma blisko do drugiej :p
ja Kluczbork, woj.opolskie :)

ej :D ja jestem cały styczen w polsce ;p jakby co!