Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39651 18 grudnia 2012, 10:50

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

Hejka :) Jakos nie moge was nadrobic, niie wiem nawet ile mam stron, wzielam sie robote wkoncu, okazało sie ze w swieta przyjezdza do nas meza rodzina tj jego tata, brat, siostra i jej kolezanka i chciec nie chciec musze cos przygotowac :/ Mam pytanie do dziewczyn ktore maja łózeczka turystyczne, dokupowałyscie materace do nich czy dzieci spia na tych co sa w komplecie (w sensie takie rozkladane) ??

ja dokupilam materac do tego lozeczka. wzielam pianka - kokos - gryka

Zgłoś nadużycie #39652 18 grudnia 2012, 10:53

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

kurde a moj oliwier dzis w nocy jak na zlosc!!pochwalilam go na fejsie i godz 1 a on juz nie spi.. szalał...wzielam go do łózka to tak walil nogami o sciane ze myslalam ze na ogrodzie wyląduje ;) ...i tak do 3 rana...nie chcial wogóle zasnąc!!! a ja zasypialam prawie to mnie  za klaki.to w oko. to w buzie lapki wkladal!!! no to wkoncu na sile go uspalam..i o 6 znow juz nie spal.....masakra wiec dzis spalam maksymalnie 4 godz...i tak to jest pochwalic sie ze dziecko przesypia calą noc!!!

czyli juz wiesz ze nie mozesz go chwalic :)

Zgłoś nadużycie #39653 18 grudnia 2012, 10:58

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

bo to było tak:
przed 10 pojechaliśmy do miasta, bo wykupiliśmy dodatkowe ubepieczenie na auto, potem po jakies prezenty dla ojca i ciotki- cokolwiek, bo przeciez kupe kasy nam dali. no i kupiliśmy im po zestawie jemu adidasa, jej nivea, takie z ładna kosmetyczką po 10 euro. i takiego szklanego aniołka po precenie. a niech mają;]
no i wracaliśmy po 12 do domu.. pod domem lód i padało, bałam się brać i neisc małego, bo ja łamaga,ciągle sie wypeirdalam. Jude  kluczami poszedł do domu z małym, a ja wyjęłam wózek, naładowałam do niego 40 słojów, proszek 5 kilo i inne zakupy wesłam do przedpokoju, słysze łomot i ryk;/
Patre jude klęczy z małym na rękach;/ myśle zajebie go! Ale jude nie ,ze nie puilnował, poprostu stał przy kanapie- oparty nogami a młody ja on kurtke zdejmował to hyc o podłoge! no i jude w traumie, mały wye, aj wyje, jude tez prawie wyje! no,ale po chwili dałam małemu jesc i ju normalnie sie smiał pluł... tyle,że na czole śliwa! i z boku czerwone. nawet nie zdjelismy butów tylko od razu szpital;/ młody juz po drode normalny był, ale jak widiałam tą śliwe, to zawał miałam, jak mu juz zdjełam czapke, to była dużo jasniejsza, nei sine tylko czerwone. no i usg nic nei wykazało, ale jakby achowywał sie inaczej niz zwykle, żygał, czy cos to mam jechać... a jude mało nei zemdlał, jechał jak wariat, powiedział,ze wiecej nigdy go nei połozy na adną kanape i lozko, ze kupi zaslepki na rogi i gnaiazdka i kask do raczkowania , ogolnei jebałam go jak psa. a teraz mi go szkoda. no ale nic;D trzeba było siedziec w kurtce!

najwazniejsze ze z malym wszystko wporzadku. ale sie strachu najedliscie;(

Zgłoś nadużycie #39654 18 grudnia 2012, 11:02

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

wczoraj przeglądalam zdjęcia u starego na kompie...... zapomniałam, że kiedyś byłam chuda ! Dawno bo 5-6 lat temu, ale jednak! Normalnie, jak nie ja! a wtedy mówiłam, że jestem gruba - kretynka!
Wiecie, że tak naprawdę waga zaczęła iść w górę, jak rzuciłam fajki!

ja jak zaszlam w ciaze to rzucilam palenie, moze tez tak duzo przytylam, bo zamiast fajki to wcinalam slodycze, teraz tez tak jest. ale bardzo sie ciesze ze rzucilam to cholerstwo i mam nadzieje ze nigdy juz nie wroce do tego.

Zgłoś nadużycie #39655 18 grudnia 2012, 11:04

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

u mnie bylo chyba to samo...gówka sie nie chciala wstawic w kanal rodny i balotowala jak to lekarze nazywali... no i super sie ciesze ze mialam cesarke nie chce normalnie rodzic..mam nadzieje ze przy drugim tez bedzie cc ;) :)

to widze ze nie ja jedna mialam takie problemy. zycze ci tej cesarki :)

Zgłoś nadużycie #39656 18 grudnia 2012, 11:05

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Prosimy o głosy na naszego kochanego "Mikołajka" :) Głosować można raz na dobę :)
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/30696

610 nasz :)

Zgłoś nadużycie #39657 18 grudnia 2012, 11:07

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

swiete slowa. tez tak robie. my nosimy ciuszki z roznych sklepow, kazdy sklep na inne rozmiary

kurde... no mi właśnie wczoraj przyszły tuniczki na święta, które zamówiłam na allegro, wzięłam rozmiar 86, wczoraj założyłam jedną Dominice i się okazało, że jest na styk... kuźwa... a myślałam, że trochę dłużej je ponosi :/

Zgłoś nadużycie #39658 18 grudnia 2012, 11:08

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

Przepraszam, czy dzisiaj jest jakiś miedzynarodowy dzien wypadków?! Like, smiałas się z filmiku Hirka "zostaw to zostaw tamto"... wyszłam NA MOMENT do łazienki umyć zęby. Pysk w pianie i słysze "łubudu!" i wrzask. Lecę zobaczyć, co on zaś narobił-kurde, zrzucil na siebie tę lampę! wszystko rozpieprzone po całym pokoju, abazur lezy pod stolem, a Hirek pod lampą przygnieciony i ryczy... Wzięłam go na ręce i pierwsze co zrobiłam to opieprzyłam :/ "co mama mówiła? że masz nie szarpać lampy. I co?"...

Wydaje mi się, że nic mu się nie stało, popłakal jeszcze chwile na rekach, ale udało mi się go uspokoic.

biedaczek. ja juz sie boje choc na chwile zostawic Kubusia., bo jak czytam to co wam sie przytrafia to mnie ciary przechodza

Zgłoś nadużycie #39659 18 grudnia 2012, 11:09

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a moze to przez te zabki u niej? wyszly juz jej jakies?

nie wiem już co jej jest... czy to te zęby, czy co... dzisiaj znowu miałam jazdę w nocy, co pół godziny do niej wstawałam, dopiero o 5 zjadła i spała do 9 :/ ale chociaż 4 godziny snu bez przerwy miałam :P a poszła spać o 23.30 :P coraz później chodzi spać! wry....

Zgłoś nadużycie #39660 18 grudnia 2012, 11:10

ewelina6660 Fajna mama

martus91 napisał(a)

kurde... no mi właśnie wczoraj przyszły tuniczki na święta, które zamówiłam na allegro, wzięłam rozmiar 86, wczoraj założyłam jedną Dominice i się okazało, że jest na styk... kuźwa... a myślałam, że trochę dłużej je ponosi :/

Jakie tuniczki zamwaiałaś?

Zgłoś nadużycie #39661 18 grudnia 2012, 11:11

martus91 Fajna mama

Ulla napisał(a)

co robi?! chodzi?!!!! :O

moja zamiast chodzić to skacze, włożyłam ją ostatnio do takich szelek do chodzenia, a ona zamiast chodzić to skakała... mam dziecko kangura xD

Zgłoś nadużycie #39662 18 grudnia 2012, 11:11

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nie plaujemy raczej drugiego dziecka,ale zdecydowalie wolałabym cc. Nie wiem co to bóle porodowe,ale chyba nie mam czego żałować.

uwierz mi ze nie :)

Zgłoś nadużycie #39663 18 grudnia 2012, 11:13

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

idę, mąż chce mnie w pończochach zobaczyc w końcu :P

ohohoho to bedzie sie dzialo :)

Zgłoś nadużycie #39664 18 grudnia 2012, 11:14

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

nagraj ja, musze to zobaczyc :)

nagrań mam sporo tego akrobaty :P ale wrzucę dopiero po 25, bo mi się limit skończył i się okazało, że nowy mam nie 17, a 25 :/ ale ja jej nie mogę spuścić z oka, cokolwiek mogę zrobić jak ona śpi, a tak to muszę ciągle przy niej być i ją asekurować... nawet jak zmywam gary to ona się wspina po mojej nodze... ja nie wiem co to będzie jak ona zaczenie chodzić... skręcona jest strasznie :/

Zgłoś nadużycie #39665 18 grudnia 2012, 11:16

martus91 Fajna mama

gwonka napisał(a)

n to ladnie sie rozwija Joaska. widocznie nie czas jeszcze u niej na raczkowanie :) moj tez jeszcze nie raczkuje. wszystko przed nami :)

jak nie raczkują to napajajcie się tymi chwilami, jak zaczną za wami chodzić i o wszytsko się obijać to będziecie za tym tęsknić ;)

Zgłoś nadużycie #39666 18 grudnia 2012, 11:17

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

ja po osiągnięciu 10cm, miałam jeszcze bole parte przez 2,5godz zanim zaczęli się do cesarki szykować.

tez mialam juz parte, a te osly kazali mi przec, zeby glowka sie wstwiala. to trwalo wieki. ale bylo minelo :)

Zgłoś nadużycie #39667 18 grudnia 2012, 11:20

gwonka Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

Sto lat dla SZYMONKA I JOASI :) :) :) :)

dołączamy si do zyczen dla dzisiejszych solenizantow

Zgłoś nadużycie #39668 18 grudnia 2012, 11:21

martus91 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dlatego juz nie pamiętam kiedy miałam rozpuszczone włosy.nawet w nocy spię w związanych.

ja tak samo :P przed ciążą to nawet gumki do włosów nie miałam, a teraz to cały asortyment :P

Zgłoś nadużycie #39669 18 grudnia 2012, 11:22

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

wszystko da się ogarnąć, ja np cieszę się że wróciłam do pracy, wiadomo smutno mi jak musze Julię zostawić, ale wiem że jest w dobrych rękach, krzywda jej się nie dzieje, a ja mam większy dystans do tego wszystkiego i poświęcam jej cały  czas jak wróce z pracy i w weekendy. Ze względów finansowych nie musze pracować, bo dalibyśmy radę, pieniądze szczęścia nie dają, ale wiadomo co dwie pensje to nie jedna.

co racja to racja. podziwiam Cie :)

Zgłoś nadużycie #39670 18 grudnia 2012, 11:25

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

Juz pisałam na facebooku, że takie coś to i każdej z nas może się zdarzyć, nie upilnujemy dzieci. sa dzieci że całe dziecinstwo jedyne co sobie zrobią to pozbijaja kolana, a inne co miesiąc na pogotowiu (jak mojej siostry starszy synek pilnowany był jak oka w glowie, siostra nie pracowala, dziadkowie na miejscu, a i tak co i rusz pozbijany był i chyba z 7 razy na pogotowiu była i do tej pory szrame na czole ma)

j tez do pewnego czasu bylam taka pechowa ze zawsze cos mi sie przytrafialo. dopiero jak poznalam mojego meza to jakos ten moj pech mnie opuscil. mezus jest chyba moim aniolem strozem :)