Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39611 18 grudnia 2012, 8:57

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

kurde ja to znowu nauczona, jak nam zupy gotuje to kosteczkę zawsze wrzucę.

No własnie ja też i nie potrafie sie tego oduczyć,bo mi bez nie smakuje.

Zgłoś nadużycie #39612 18 grudnia 2012, 8:58

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no to i tak super ze karmilas. u nas pierwsze poltora miesiaca bylo ciezko, ale potem bylo juz coraz lepiej. teraz jest cudnie, fajne jest to jak Kubus ma cyca w buzi, patrzy mi w oczy i sie jednoczesnie usmiecha ;) a nieraz to patrzy w oczy, zacisnie dziasla i wyciagni sutka na metr :) oj jak wtedy boli, no ale on ma z tego radoche. boje sie pomyslec co bedzie jak wyjda zabki, alc alc

a mnie to wkórza jak mi sutka ciągnie i nie pozwalam jej, a do męza się śmieje że jak tak dalej pojdzie to moje piersi po karmieniu beda sie kwalifikowaly tylko na operacje plastyczna. moja ma zeby, ale tylko na poczatku trochę gryzla a tera wogole ich nie czuje jak karmie, oczywiscie jak prawidlowo zlapie brodawke

Zgłoś nadużycie #39613 18 grudnia 2012, 9:00

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

Juz pisałam na facebooku, że takie coś to i każdej z nas może się zdarzyć, nie upilnujemy dzieci. sa dzieci że całe dziecinstwo jedyne co sobie zrobią to pozbijaja kolana, a inne co miesiąc na pogotowiu (jak mojej siostry starszy synek pilnowany był jak oka w glowie, siostra nie pracowala, dziadkowie na miejscu, a i tak co i rusz pozbijany był i chyba z 7 razy na pogotowiu była i do tej pory szrame na czole ma)

ano właśnie. Moja Iwona to guz na guzie. Taki harpagan z niej....

Zgłoś nadużycie #39614 18 grudnia 2012, 9:01

Like Supermama

seshella napisał(a)

ja cały czas karmie, ale na szczęście włosy się unormowały, wypada tyle ile trzeba, nie to co miedzy 3 a 6 miesiącem po porodzie

a ja juz nie karmie, po tym jak w zeszłym tygodniu nachlalam się w nocy syropów i napsikalam różnych gow.ien na gardło, nie dałam cyca, ba drugi dzień dostała, a na trzeci nie było juz co. Brakuje bardzo, ale my i tak miałyśmy od jakiegoś miesiąca minimum, bo max 2razy, ale teraz wygodniej, np. Dziś po ósmej mruczala, wstałam, dałam mleka, wypiła. Zamienilam butle na smoka i śpi dalej :)

Zgłoś nadużycie #39615 18 grudnia 2012, 9:02

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ja cały czas karmie, ale na szczęście włosy się unormowały, wypada tyle ile trzeba, nie to co miedzy 3 a 6 miesiącem po porodzie

no właśnie miałam już wcześniej napisać że mnie też nawet wyluzowało to wypadanie! bo była tragedia juz. A teraz normalnie. Z tym że mi teraz Aśka wyrywa garściami! Jak złapie tą swoją żelazną piąstką to aż mi łzy wyciska!

Zgłoś nadużycie #39616 18 grudnia 2012, 9:06

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

dziwne są, wkurwiaja! Nie wiem czy wam pisałam, ale ja jak leżałam i próbowałam jakoś złagodzić ich odczuwanie to w myślach powtarzałam tabliczkę mnożenia, gdzieś to wyczytałam :D chu... dało :D
A parte to juz w ogole odlot, ciąży Ci coś i chce wylezc dupa, ale czujesz jakby to było tak szerokie jak Twoje biodra i za cholerę nie chce się przecisnąć miedzy nogami.

ja jak miałam skurcze po cc, to robiłam oddechy jak mnie na szkole rodzenia uczyli.  bardziej to pomagało, niz te pseudokroplówki znieczulające. tzn. nie łagodzilo samych bóli, ale jakos sie człowiek skupiał na czyms innym.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #39617 18 grudnia 2012, 9:08

Ulla Fajna mama
wiecie ze jeszcze mi te fotokalendarze z groupona nie przyszly? :/ a zaplacilam im w zeszly wtorek. teraz sie reklamuja, ze jak zamowisz do jutra-do srodny znaczy sie, to wysla najpozniej w czwartek... wysmarowalam im maila...

We wtorek 11.12 zamówiłam i zapłaciłam za kalendarze. Sprawdzając status mojego koszyka 35337 nadal jest "przewidywana data wysyłki 17.12". Czy moje kalendarze zostały już wysłane? Czy mogę dostać nr listu przewozowego? Czy nie uważa Pan/Pani, że jednak stosunkowo długo czekam, biorąc pod uwagę reklamę na Państwa stronie, że kalendarze zamówione do 19.12 zostaną wysłane najpóźniej 20.12? Dlaczego ja czekam juz ponad tydzień, a ktos inny będzie miał wysyłke na drugi dzień?

Zgłoś nadużycie #39618 18 grudnia 2012, 9:08

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

kurde ja to znowu nauczona, jak nam zupy gotuje to kosteczkę zawsze wrzucę.

no właśnie oduczyć się tego to u mnie też nie było z dnia na dzień. Tak nasze kubki smakowe przyzwyczajają się do tych wzmacniaczy smaków że jak nic nie dodasz tylko sól to wydaje się że żarcie bez smaku!

Zgłoś nadużycie #39619 18 grudnia 2012, 9:11

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ja we wresniu przestałam palić. ale może to tez sie przycyniło do tych 30 kg na plusie w ciąży

ja zbieram siły i niedługo musze zacząć przeprawę! Wiem, jak trudno zacząć, ale jaki później czlowiekjest szczęśliwy! Mój maz jak słyszy, to tylko się śmieje " tylko mi tej zupy nie gotuj ;) "

Zgłoś nadużycie #39620 18 grudnia 2012, 9:12

madzia75 Zaprawiona w bojach

paula87 napisał(a)

Hejka :) Jakos nie moge was nadrobic, niie wiem nawet ile mam stron, wzielam sie robote wkoncu, okazało sie ze w swieta przyjezdza do nas meza rodzina tj jego tata, brat, siostra i jej kolezanka i chciec nie chciec musze cos przygotowac :/ Mam pytanie do dziewczyn ktore maja łózeczka turystyczne, dokupowałyscie materace do nich czy dzieci spia na tych co sa w komplecie (w sensie takie rozkladane) ??

ja uzywam turystycznego sporadycznie wiec nie dokupowalam klade na ten co jest gruby koc lub dwa i jest gicio no bo nie powioze 300 km normalnego materaca ale gdybym uzywała stacjonarnie w domu to bym dokupiła normalny materac

Zgłoś nadużycie #39621 18 grudnia 2012, 9:18

Ewelyna Gotowa na wszystko
dziewczyny macie może też jak ja kaszkowego niejadka? nie tknie kaszki i już ! wieczorem jej zawsze jeszcze przemycę nestle zdrowy brzuszek ze śliwka jedną łyżkę do butli, a tak to nie tknie .... normalnie ręce opadają :)

Zgłoś nadużycie #39622 18 grudnia 2012, 9:23

Ulla Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

dziewczyny macie może też jak ja kaszkowego niejadka? nie tknie kaszki i już ! wieczorem jej zawsze jeszcze przemycę nestle zdrowy brzuszek ze śliwka jedną łyżkę do butli, a tak to nie tknie .... normalnie ręce opadają :)

mój wcina aż się cały trzęsie. ale musi to być nestle najlepiej bananowa. jabłuszkowa tez akceptuje. i za nic w swiecie nei tknie bobovity -konkretnie malinowej-z inna bobovita nie probowalam, wiec nie wiem do konca czy problem jest w firmie czy w smaku..

a jaką próbujesz dawac?

Zgłoś nadużycie #39623 18 grudnia 2012, 9:26

Like Supermama
Wczoraj wieczorem Emila miala mega histerię, w południe spala raptem 40 minut, a po południu w ogole. O 19 była tak padnieta, ze ubrać piżamy nie chciała, jak tylko ja kladlam wpadała w szał, darla się jak opetana. W koncu zrobiłam mleko, odlozylam do łóżeczka, oczywiście nie wypiła nic, bo znowu ryk, jak tylko ja tam wsadzilam, wiec wzięłam na kolana, mowie nie chce to nie, no przecież nie zmuszę. Ojciec zabijał ruskich w grze, ona niby patrzyła w Tv, a po minucie glowa juz jej zwisala, tak szybko zasnela ;) spala ładnie, ale miała przerwę jakoś miedzy 22.30 a 23.30, jaka była szczęśliwa jak ja tatuś z łóżeczka wyciągnął i wziął do siebie - szkoda tylko, ze potem kto nosił i usypial i wstawał przez godzinę 5 razy zeby smoka podać... to nie był tatuś ;)

Zgłoś nadużycie #39624 18 grudnia 2012, 9:26

Ulla napisał(a)

mój wcina aż się cały trzęsie. ale musi to być nestle najlepiej bananowa. jabłuszkowa tez akceptuje. i za nic w swiecie nei tknie bobovity -konkretnie malinowej-z inna bobovita nie probowalam, wiec nie wiem do konca czy problem jest w firmie czy w smaku..

a jaką próbujesz dawac?

bobovita :ani morelowa, bananowa, malinowa ani jabłokowa wszystkie TFU, Nestle też ani jedna nie podeszła ... zaciska usta i nie tknie ... chyba, że właśnie jedna łyżka na noc do butli tej zdrowy brzuszek ..

Zgłoś nadużycie #39625 18 grudnia 2012, 9:31

Like Supermama

Ewelyna napisał(a)

moja je wszystko, ale na Nestle stawiam, bo bobovite jak jadła łyżeczka to za bardzo nie chciała, z resztą bobovita śmierdzi, tzn ta malinowa na pewno! A próbujesz zwykłe bez owoców? Np manna z Nestle ? Albo owsianka z bobovity ?

Zgłoś nadużycie #39626 18 grudnia 2012, 9:32

Like Supermama
moja spiaca królewna się budzi ;)

Zgłoś nadużycie #39627 18 grudnia 2012, 9:34

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

dokladnie like!! ja chce cesare ;)

ja jeszcze jak nie byłam w ciąży to chciałam cesarkę, a potem mi się przestawiło

Zgłoś nadużycie #39628 18 grudnia 2012, 9:36

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

moja spiaca królewna się budzi ;)

o ja!!!!! dopiero teraz ?? moja od 7 nie śpi! tfu moje obie nie śpią!wariują właśnie! Iwona podskakuje a Asia się śmieje :D

Zgłoś nadużycie #39629 18 grudnia 2012, 9:38

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

ja po osiągnięciu 10cm, miałam jeszcze bole parte przez 2,5godz zanim zaczęli się do cesarki szykować.

debilizm, u mnie rozwarcie nie chcialo się samo zrobić, ale po oksydocynie jak miałam 10 cm to chwila moment i było po wszystkim

Zgłoś nadużycie #39630 18 grudnia 2012, 9:38

Like napisał(a)

moja je wszystko, ale na Nestle stawiam, bo bobovite jak jadła łyżeczka to za bardzo nie chciała, z resztą bobovita śmierdzi, tzn ta malinowa na pewno! A próbujesz zwykłe bez owoców? Np manna z Nestle ? Albo owsianka z bobovity ?

Like chyba z 8 paczek kaszki mam - ale tych ryżowych , gluten dopiero 2 tygodnie wprowadzamy i tak powoli powoli jej wprowadzam, jedyne co mi pozostaje to jeszcze słoiczki z hippa bo te kaszki jakoś zjada. Tych zwykłych bez owoców nie próbowałam :) podsunęłaś mi myśl może akurat taka jej przypasuje :) dzięki !!