Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39531 17 grudnia 2012, 18:38

Konto usunięte

seshella napisał(a)

a zadowolona jestes z tego fotelika?

tyłem nie bardzo- bo kanape mamy pochyłą i on się tak przechyla,że jak jest na maxa rołożony, to jest prawie w pionie. Ale przodem jest super.

Zgłoś nadużycie #39532 17 grudnia 2012, 18:40

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

aha jeszcze weszłam na chwilkę bo mi się przypomniało!
Agusia 25 jeśli to czytasz to chciałam cie strasznie przeprosić za tego mojego łobuza strasznego! znowu widziałam że do ciebie dzwoniła ta moja diablica! i widziałam że oddzwaniałaś. Sorry! Byliśmy w sb na zakupach i żeby dała nam pobuszować i pokupować prezenty dałam jej tel żeby świnke peppe pooglądała! i co zadzwoniła do 17 osób i wysłała smsa do mojej cioci treści coś w stylu bahsgdjhwqbxnb...
Aga widziałam że ty oddzwaniałaś więc do ciebie na pewno się połączyła...
i do Anety dzwoniła widzę...
sorry dziewczyny!!!

hahahhahahhaha

Zgłoś nadużycie #39533 17 grudnia 2012, 18:46

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Dlatego juz nie pamiętam kiedy miałam rozpuszczone włosy.nawet w nocy spię w związanych.

haha ja jak młody spi, to gumke pod poduszke, a jak wstaje jesc doac to od razu po gumke ;)

Zgłoś nadużycie #39534 17 grudnia 2012, 18:48

Konto usunięte

Like napisał(a)

Hej, Emila znowu przeziębiona :( narazie póki co katarek, teraz nie wiem czy się zaraziła ode mnie czy po prostu. 3 noc już w łóżeczku, tak na całego, bez spania z mamą :) Nad ranem jedynie muszę dać jej się napić, jeśli się zbudzi i marudzi, weźmie parę łyczków herbatki lub soczku i za chwilę uspypia, a potem koło 8 w sumie najczęściej dostaje butlę mleka, wypija, wsadzam jej smoka i zasypia do ok 9.30 :) Kochana córcia :D

biedna;/

Zgłoś nadużycie #39535 17 grudnia 2012, 18:50

Konto usunięte

Like napisał(a)

Olki ani tu ani na FB, pewnie ojro od ojca wydaje :D

tak kupiłam torebke.

Zgłoś nadużycie #39536 17 grudnia 2012, 18:51

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

już od rana miałam pisać że jej nie ma, pusto i cicho...

milon spraw, bo jedziemy na długo. No i ten super wypad do szpitala na sor.;/

Zgłoś nadużycie #39537 17 grudnia 2012, 19:01

Konto usunięte

Like napisał(a)

no i juz wiem, co jest z Olką!!
dosłatałam smsa już wczęniej po 13, ale nie słyszałam!!
Ola napisała, że jedzie do szpitala z Płodkiem, bo mały spadł z kanapy na głowę, jak go mąż pilnował. Ma dwa guzy. No i oczywiście pisze, że zaje.bie męża!

bo to było tak:
przed 10 pojechaliśmy do miasta, bo wykupiliśmy dodatkowe ubepieczenie na auto, potem po jakies prezenty dla ojca i ciotki- cokolwiek, bo przeciez kupe kasy nam dali. no i kupiliśmy im po zestawie jemu adidasa, jej nivea, takie z ładna kosmetyczką po 10 euro. i takiego szklanego aniołka po precenie. a niech mają;]
no i wracaliśmy po 12 do domu.. pod domem lód i padało, bałam się brać i neisc małego, bo ja łamaga,ciągle sie wypeirdalam. Jude  kluczami poszedł do domu z małym, a ja wyjęłam wózek, naładowałam do niego 40 słojów, proszek 5 kilo i inne zakupy wesłam do przedpokoju, słysze łomot i ryk;/
Patre jude klęczy z małym na rękach;/ myśle zajebie go! Ale jude nie ,ze nie puilnował, poprostu stał przy kanapie- oparty nogami a młody ja on kurtke zdejmował to hyc o podłoge! no i jude w traumie, mały wye, aj wyje, jude tez prawie wyje! no,ale po chwili dałam małemu jesc i ju normalnie sie smiał pluł... tyle,że na czole śliwa! i z boku czerwone. nawet nie zdjelismy butów tylko od razu szpital;/ młody juz po drode normalny był, ale jak widiałam tą śliwe, to zawał miałam, jak mu juz zdjełam czapke, to była dużo jasniejsza, nei sine tylko czerwone. no i usg nic nei wykazało, ale jakby achowywał sie inaczej niz zwykle, żygał, czy cos to mam jechać... a jude mało nei zemdlał, jechał jak wariat, powiedział,ze wiecej nigdy go nei połozy na adną kanape i lozko, ze kupi zaslepki na rogi i gnaiazdka i kask do raczkowania , ogolnei jebałam go jak psa. a teraz mi go szkoda. no ale nic;D trzeba było siedziec w kurtce!

Zgłoś nadużycie #39538 17 grudnia 2012, 19:02

Konto usunięte

Ewelyna napisał(a)

po ciąży mi włosy wypadały garściami ... teraz Tosiak wyrywa :D jak nie urok to .....

a ju nei wypadają? bo mi strasni i coraz bardziej, wyniki mam ok, amyśle ,ze to ze stresu..

Zgłoś nadużycie #39539 17 grudnia 2012, 19:04

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

oż ku.. Płodek następny w gronie spadochroniarzy!
Biedny!
kuźwa te tępe chłopy bez wyobraźni. baba to jakoś widzi wszystkie niebezpieczeństwa jak w matriksie a facet to jełop któremu na wszystko trzeba uwagę zwracać

jude zdziwiony,ze on juz przez 2 ramie te sie obraca... prez te 2 miechy be wolnego syna nie widział,a  teraz w szoku ,ze on juz tak skacze

Zgłoś nadużycie #39540 17 grudnia 2012, 19:06

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

eh te chlopy!! teraz mu jest do smiechu skoro zartuje z kaskiem;/ ja bym swojego meza zajeb... bez jaj
dzieki Bogu, ze nic sie nie stalo

on  nie zartuje! jest przerazony :D bardziej niz ja i syn. ale teraz mam wymówke, bo on chciął mełegotesciowej zostawiac i dzis mu powiedizałam, widzias? teraz wiesz zemu nei chce go  zostawiac? u nikogo? :D a on tak takteraz juz wiem :D hahah

Zgłoś nadużycie #39541 17 grudnia 2012, 19:07

Konto usunięte
nadrobiłam po łebkach, oczy mnie pieką z niewyspania, a łeb od 13 tak napierdziela, z enei wiem co robic. mały te zęby, do tego guz i jutro szczepienie- jesli nei bedzie nic sie działo... ehh edwo na oczy idze, czuje sie jak sflaczały kondom. taka bez powietrza i bez pałera...a do ego jude 14.45 jutro do pracy

Zgłoś nadużycie #39542 17 grudnia 2012, 19:18

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

nadrobiłam po łebkach, oczy mnie pieką z niewyspania, a łeb od 13 tak napierdziela, z enei wiem co robic. mały te zęby, do tego guz i jutro szczepienie- jesli nei bedzie nic sie działo... ehh edwo na oczy idze, czuje sie jak sflaczały kondom. taka bez powietrza i bez pałera...a do ego jude 14.45 jutro do pracy

nie zazdroszczę, te nerwy, ja to bym zawałem skończyła, ale najważniejsze że nic się nie stało i skończyło sie na strachu

Zgłoś nadużycie #39543 17 grudnia 2012, 19:19

Konto usunięte
Czachaaa mnie boli! ide ... będe jak wróce:] płoduś dziś spi ze mną. trudno.

Zgłoś nadużycie #39544 17 grudnia 2012, 20:37

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Like,bardzo mi przykro,że Emilka znowu przeziębiona :( .Może szybko minie to katarzysko.
Dobrze pamiętam,ze Ty do pracy w środę?.Dasz radę,ale pewnie pierwsze dni będą ciężkie.
Ale się biedna Ola strachu najadła, ale najważniejsze,że na strachu się skończyło.
Natalka wczoraj krupnik ostrajkowała.Słoika też nie chciała :( .Cały dzien jadła tylko cyca.Dzisiaj już lepiej,bo zjadła rano jogurt i prawie połowę dużego słoika indyka w pomidorach. Jak wstanie to może zje jeszcze troche jakiegoś owoca. Trzy światy z tym jej jedzeniem, a raczej niejedzeniem.

tak, tak w środę, teraz zaczynam żałować, że sobie nie wzięłam chorobowego jeszcze na ten okres świąteczny...głupia ja!!

Zgłoś nadużycie #39545 17 grudnia 2012, 20:37

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Gosia jak masz ochotę to krzycz póki jeszcze masz możliwość!!!! Ja już nie mam takiego komfortu! Za niedługo Emilka zacznie powtarzać jak szalona i głupio usłyszeć jak w sklepie twoje dziecko mówi "bułećka się wyjebała mamusiu..."

hehe, to mama tak ładnie mowi ? :)

Zgłoś nadużycie #39546 17 grudnia 2012, 20:38

Like Supermama

madzia75 napisał(a)

LIKE ja WRACAM 7 stycznia i malego odaje do żłobka mam nadzieję ze sie zaaklimatyzuje w złobku bo jesli nie to krucho bedzie nie mam z kim go zostawic a do pracy muszę iść :-(

ja też idę pytać o żłobek, odkładam to już z miesiąc czasu, ale muszę, boję się, że przyjdzie marzec i ja na gwałtu rety będę szukać kogoś do dziecka, a obcej z ulicy, sory, ale nie zostawię.

Zgłoś nadużycie #39547 17 grudnia 2012, 20:43

Like Supermama
wczoraj przeglądalam zdjęcia u starego na kompie...... zapomniałam, że kiedyś byłam chuda ! Dawno bo 5-6 lat temu, ale jednak! Normalnie, jak nie ja! a wtedy mówiłam, że jestem gruba - kretynka!
Wiecie, że tak naprawdę waga zaczęła iść w górę, jak rzuciłam fajki!

Zgłoś nadużycie #39548 17 grudnia 2012, 21:33

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

wczoraj przeglądalam zdjęcia u starego na kompie...... zapomniałam, że kiedyś byłam chuda ! Dawno bo 5-6 lat temu, ale jednak! Normalnie, jak nie ja! a wtedy mówiłam, że jestem gruba - kretynka!
Wiecie, że tak naprawdę waga zaczęła iść w górę, jak rzuciłam fajki!

Wrzuc foty na Fejsa :D

Zgłoś nadużycie #39549 17 grudnia 2012, 21:40

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja na spacerówkę zmieniłam jak małą miała 2 miesiące...musiała jeździć przodem do kierunku jazdy i podniesiona, żeby wszystko widzieć

o kurde ...to szalona ta twoja mala ;)
a w glebokim nie mialas mozliwosci zamontowania gondoli przodem i nie mozna bylo u ciebie podnies troche ?? bo u mnie mozna podnosic i pewnie w innych wozkach tez chyba mozna?

Zgłoś nadużycie #39550 17 grudnia 2012, 21:42

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

bo tacy sa lekarze, niepotrzebnie tylko kazali ci sie meczyc jak rozwarcie nie postepowalo. u mnie bylo troszke innaczej bo wszystko sie ladnie rozkrecalo, ale Kubus zle sie glowka wstawil. badana ginekologicznie bylam co chwie, a oni tak dlugo zwlekali. cale szczescie ze Kubus urodzil sie caly i zdrowy

u mnie bylo chyba to samo...gówka sie nie chciala wstawic w kanal rodny i balotowala jak to lekarze nazywali... no i super sie ciesze ze mialam cesarke nie chce normalnie rodzic..mam nadzieje ze przy drugim tez bedzie cc ;) :)