Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39511 17 grudnia 2012, 15:20

gwonka Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

ugh .... biedny maluszek ! kurcze mi niedawno moja też spadła :/ mam nauczkę teraz by jeszcze bardziej jej pilnować. Moj pediatra powiedziała że to kiedy dziecko z czegoś spadnie to kwestia czasu ... oby tylko z małej wysokości

oh ale skoczne te nasze dzieciaczki. ale nic jej sie nie stalo? ale obylo sie bez żadnych urazow?

Zgłoś nadużycie #39512 17 grudnia 2012, 15:21

Ewelyna Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

ja tak samo. nawet witaminy biore a wlosy i tak wylatuja. pewnie dopoki bede karmic to tak bedzie. a Ty jeszcze karmisz?

nie :) ja już nie karmię ... ale miałam możliwość chociaż 1,5 miesiąca pokarmić i było wspaniale :)

Zgłoś nadużycie #39513 17 grudnia 2012, 15:22

gwonka napisał(a)

oh ale skoczne te nasze dzieciaczki. ale nic jej sie nie stalo? ale obylo sie bez żadnych urazow?

na szczęście nic sie nie stało, ale koleżanki synek jak upadł z przewijaka to na twarz i tam już nie było tak wesoło :/ pilnowała go babcia .. biedna schyliła się bo skarpetka spadła i on w tym czasie spadł :/

Zgłoś nadużycie #39514 17 grudnia 2012, 15:26

gwonka Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

nie :) ja już nie karmię ... ale miałam możliwość chociaż 1,5 miesiąca pokarmić i było wspaniale :)

no to i tak super ze karmilas. u nas pierwsze poltora miesiaca bylo ciezko, ale potem bylo juz coraz lepiej. teraz jest cudnie, fajne jest to jak Kubus ma cyca w buzi, patrzy mi w oczy i sie jednoczesnie usmiecha ;) a nieraz to patrzy w oczy, zacisnie dziasla i wyciagni sutka na metr :) oj jak wtedy boli, no ale on ma z tego radoche. boje sie pomyslec co bedzie jak wyjda zabki, alc alc

Zgłoś nadużycie #39515 17 grudnia 2012, 15:29

gwonka Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

na szczęście nic sie nie stało, ale koleżanki synek jak upadł z przewijaka to na twarz i tam już nie było tak wesoło :/ pilnowała go babcia .. biedna schyliła się bo skarpetka spadła i on w tym czasie spadł :/

to musialo byc straszne.

Zgłoś nadużycie #39516 17 grudnia 2012, 15:30

gwonka Fajna mama
zmykam bo mezus wrocil

Zgłoś nadużycie #39517 17 grudnia 2012, 15:57

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Hej, Emila znowu przeziębiona :( narazie póki co katarek, teraz nie wiem czy się zaraziła ode mnie czy po prostu. 3 noc już w łóżeczku, tak na całego, bez spania z mamą :) Nad ranem jedynie muszę dać jej się napić, jeśli się zbudzi i marudzi, weźmie parę łyczków herbatki lub soczku i za chwilę uspypia, a potem koło 8 w sumie najczęściej dostaje butlę mleka, wypija, wsadzam jej smoka i zasypia do ok 9.30 :) Kochana córcia :D

oj biedna! kurcze te choróbska wstrętne! zdrowiej Emilciu!

Zgłoś nadużycie #39518 17 grudnia 2012, 15:58

madzia75 Zaprawiona w bojach
LIKE ja WRACAM 7 stycznia i malego odaje do żłobka mam nadzieję ze sie zaaklimatyzuje w złobku bo jesli nie to krucho bedzie nie mam z kim go zostawic a do pracy muszę iść :-(

Zgłoś nadużycie #39519 17 grudnia 2012, 16:02

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

umyjcie mi gary i poodkurzajcie ... któraś chętna?
ja mam mega lenia i w ogóle do dupy samopoczucie z powodu tego powrotu do roboty!! kur..!! mam ochotę wykrzyczeć ogrom brzydkich słów!!!

Gocha jam chętna! tylko ty w tym czasie popilnujesz moje 2 :D :D
obiecuję że ci wysprzatam na tip top za cenę godziny ciszy od moich wyjców !!!

Zgłoś nadużycie #39520 17 grudnia 2012, 16:09

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

umyjcie mi gary i poodkurzajcie ... któraś chętna?
ja mam mega lenia i w ogóle do dupy samopoczucie z powodu tego powrotu do roboty!! kur..!! mam ochotę wykrzyczeć ogrom brzydkich słów!!!

Gosia jak masz ochotę to krzycz póki jeszcze masz możliwość!!!! Ja już nie mam takiego komfortu! Za niedługo Emilka zacznie powtarzać jak szalona i głupio usłyszeć jak w sklepie twoje dziecko mówi "bułećka się wyjebała mamusiu..."

Zgłoś nadużycie #39521 17 grudnia 2012, 16:13

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

no i juz wiem, co jest z Olką!!
dosłatałam smsa już wczęniej po 13, ale nie słyszałam!!
Ola napisała, że jedzie do szpitala z Płodkiem, bo mały spadł z kanapy na głowę, jak go mąż pilnował. Ma dwa guzy. No i oczywiście pisze, że zaje.bie męża!

oż ku.. Płodek następny w gronie spadochroniarzy!
Biedny!
kuźwa te tępe chłopy bez wyobraźni. baba to jakoś widzi wszystkie niebezpieczeństwa jak w matriksie a facet to jełop któremu na wszystko trzeba uwagę zwracać

Zgłoś nadużycie #39522 17 grudnia 2012, 16:17

Gosiulkovic napisał(a)

oż ku.. Płodek następny w gronie spadochroniarzy!
Biedny!
kuźwa te tępe chłopy bez wyobraźni. baba to jakoś widzi wszystkie niebezpieczeństwa jak w matriksie a facet to jełop któremu na wszystko trzeba uwagę zwracać

święte słowa !!

Zgłoś nadużycie #39523 17 grudnia 2012, 16:17

Gosiulkovic Fajna mama
sama jestem ?? ? :D :D :D :D
wyszorowałam calutka łazienkę razem z kafelkami. Prawie 2 godz mi to zajęło! ze mi ten mój płaczek na to pozwolił to sie dziwie!!!!! (iwona spała w tym czasie...)
wymyłam podłogi, powycierałam kurze. zabieram sie za kuchnie.

Zgłoś nadużycie #39524 17 grudnia 2012, 16:41

paula87 Gotowa na wszystko
Hejka :) Jakos nie moge was nadrobic, niie wiem nawet ile mam stron, wzielam sie robote wkoncu, okazało sie ze w swieta przyjezdza do nas meza rodzina tj jego tata, brat, siostra i jej kolezanka i chciec nie chciec musze cos przygotowac :/ Mam pytanie do dziewczyn ktore maja łózeczka turystyczne, dokupowałyscie materace do nich czy dzieci spia na tych co sa w komplecie (w sensie takie rozkladane) ??

Zgłoś nadużycie #39525 17 grudnia 2012, 17:01

Gosiulkovic Fajna mama

paula87 napisał(a)

Hejka :) Jakos nie moge was nadrobic, niie wiem nawet ile mam stron, wzielam sie robote wkoncu, okazało sie ze w swieta przyjezdza do nas meza rodzina tj jego tata, brat, siostra i jej kolezanka i chciec nie chciec musze cos przygotowac :/ Mam pytanie do dziewczyn ktore maja łózeczka turystyczne, dokupowałyscie materace do nich czy dzieci spia na tych co sa w komplecie (w sensie takie rozkladane) ??

dokupowałam osobny materac. ten w zestawie jest jak dla mnie strasznie lipny.

Zgłoś nadużycie #39526 17 grudnia 2012, 17:07

Extremalna21 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

po ciąży mi włosy wypadały garściami ... teraz Tosiak wyrywa :D jak nie urok to .....

Mi dalej wypadaja;/ juz 2 razy maz musial odpychac odplyw w wannie;D a sie nawyzywal przy tym ;p

Zgłoś nadużycie #39527 17 grudnia 2012, 17:12

ewelina6660 Fajna mama
Like,bardzo mi przykro,że Emilka znowu przeziębiona :( .Może szybko minie to katarzysko.
Dobrze pamiętam,ze Ty do pracy w środę?.Dasz radę,ale pewnie pierwsze dni będą ciężkie.
Ale się biedna Ola strachu najadła, ale najważniejsze,że na strachu się skończyło.
Natalka wczoraj krupnik ostrajkowała.Słoika też nie chciała :( .Cały dzien jadła tylko cyca.Dzisiaj już lepiej,bo zjadła rano jogurt i prawie połowę dużego słoika indyka w pomidorach. Jak wstanie to może zje jeszcze troche jakiegoś owoca. Trzy światy z tym jej jedzeniem, a raczej niejedzeniem.

Zgłoś nadużycie #39528 17 grudnia 2012, 17:16

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

Ola napisała, że USG ok, mały wesoły a guz już zbladł. Judek kazał kupić kask do raczkowania i osłony na rogi :) Na poprawę humoru objadają się kebabem :D

eh te chlopy!! teraz mu jest do smiechu skoro zartuje z kaskiem;/ ja bym swojego meza zajeb... bez jaj

dzieki Bogu, ze nic sie nie stalo

Zgłoś nadużycie #39529 17 grudnia 2012, 17:56

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry wszystkim;D
U nas nocka w miare ;) maly budzil sie TYLKO 4 razy ;) chyba przeczuwal,ze matka skarzyla sie na niego;D w dodatku na fejsie :) Wypije kawe i moze cos porobie w domu ;) bo nawet mam checi dzisiaj i musze to wykorzystac;D a pozniej bede robila foto kalendarze bo domowilam jeszcze 3 ;) mam tylko nadzieje, ze dojda mi do swiat;D jeszcze kilka fotek musze Szymkowi strzelic ;)
A u Was jak nocka? :D

kurde a moj oliwier dzis w nocy jak na zlosc!!pochwalilam go na fejsie i godz 1 a on juz nie spi.. szalał...wzielam go do łózka to tak walil nogami o sciane ze myslalam ze na ogrodzie wyląduje ;) ...i tak do 3 rana...nie chcial wogóle zasnąc!!! a ja zasypialam prawie to mnie  za klaki.to w oko. to w buzie lapki wkladal!!! no to wkoncu na sile go uspalam..i o 6 znow juz nie spal.....masakra wiec dzis spalam maksymalnie 4 godz...i tak to jest pochwalic sie ze dziecko przesypia calą noc!!!

Zgłoś nadużycie #39530 17 grudnia 2012, 18:34

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Dobry wszystkim;D
U nas nocka w miare ;) maly budzil sie TYLKO 4 razy ;) chyba przeczuwal,ze matka skarzyla sie na niego;D w dodatku na fejsie :) Wypije kawe i moze cos porobie w domu ;) bo nawet mam checi dzisiaj i musze to wykorzystac;D a pozniej bede robila foto kalendarze bo domowilam jeszcze 3 ;) mam tylko nadzieje, ze dojda mi do swiat;D jeszcze kilka fotek musze Szymkowi strzelic ;)
A u Was jak nocka? :D

u nas do dupy 10 pobudek;] zęby. chyba