Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39491 17 grudnia 2012, 14:55

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Hej, Emila znowu przeziębiona :( narazie póki co katarek, teraz nie wiem czy się zaraziła ode mnie czy po prostu. 3 noc już w łóżeczku, tak na całego, bez spania z mamą :) Nad ranem jedynie muszę dać jej się napić, jeśli się zbudzi i marudzi, weźmie parę łyczków herbatki lub soczku i za chwilę uspypia, a potem koło 8 w sumie najczęściej dostaje butlę mleka, wypija, wsadzam jej smoka i zasypia do ok 9.30 :) Kochana córcia :D

biedna emilka. miejmy nadzieje ze n katarku sie skonczy. zyczymy zdrowka. ty tez sie kuruj. no rzeczywiscie kochana. Kubus nadal ze mna w lozku

Zgłoś nadużycie #39492 17 grudnia 2012, 14:57

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Asia pomidorową robiłam: kawałek królika (tylko ja go gotowałam osobno, pod koniec gotowania dałam do wywaru z warzyw, tak na 15 minut) 2 marchewki, kawałeczek pietruszki, selera, pora, miałam jeszcze brukselki, więc dałam 3szt, no i mam w słoiczkach pomidory, także dałam połowę słoiczka, było czuć smak pomidorowy,no i troszkę soli ale nie była aż taka mocno pomidorowa ani przyprawiona, jak sobie gotuję, wiadomo :) na koniec ugotowałam ryż osobno, troszkę więcej, żeby było do zupy i do mięsa, mięso i warzywa zmiksowałam i dodałam ryżu, jadła to na drugi dzień i wczoraj, aha do tego dałam masło i soliłam przed podaniem. No a do zupy dałam ten ryż, przed podaniem dałam łyżkę jogurtu naturalnego i posypałam koperkiem i tyle.

W tym tygodniu chcę zrobić ogórkową i te lane kluski, może połącze to i to ? :)
aha i jeszcze myślałam o zrobieniu ryżu z jabłkami, tak na słodko, ryż z masełkiem, uprażone jabłka z brązowym cukrem i na to jogurt, myślicie że będzie dobre ? :) ...sama podjem, bo uwielbiam :D

oj napewno bedzie pyszne. tez bym sobie zjadla :) niam niam, ale mi smaka narobilas

Zgłoś nadużycie #39493 17 grudnia 2012, 14:58

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

nie przejmuj sie bo ja tez mialam do siebie o to pretensje, ze nie dalam rady. nawet jak mi lekarze mowili ze to nie moja wina to ja i tak swoje. jak dostalam wypis do reki to Bogu dziekowalam ze zobili mi ta cesarke. w wypisie napisali mi ze grozila zamartwica plodu :( wtedy sie okropnie przerazilam ze moglam stracic swojego anioleczka i wzielam sie w garsc teraz uwazam ze nie wazne jak dziecko przyjdzie na swiat, ale wazne ze zyje

Swiete slowa!

Zgłoś nadużycie #39494 17 grudnia 2012, 14:59

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

kupiłam Emilce książeczkę pod choinkę, zwierzaczki :D
http://allegro.pl/ksiazeczki-dzwiekowe-duze-realne-odglosy-i2860151445.html

fajna ta ksiazeczka

Zgłoś nadużycie #39495 17 grudnia 2012, 14:59

mala24 Supermama

Like napisał(a)

no i juz wiem, co jest z Olką!!
dosłatałam smsa już wczęniej po 13, ale nie słyszałam!!
Ola napisała, że jedzie do szpitala z Płodkiem, bo mały spadł z kanapy na głowę, jak go mąż pilnował. Ma dwa guzy. No i oczywiście pisze, że zaje.bie męża!

oo matko, biedny Płodek i Olka też, ile nerwów, kolejny maluszek spadł...trzeba teraz ich pilnować i z oka spuścić nie można, jak będziesz cos wiedziała więcej to napisz od razu

Zgłoś nadużycie #39496 17 grudnia 2012, 15:00

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

skąd jesteś? pewnie pisałaś ale nie chce mi się stron wertować do tyłu

z okolic Bydgoszczy

Zgłoś nadużycie #39497 17 grudnia 2012, 15:02

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

z okolic Bydgoszczy

moja przyjaciółka jeździła do Bydgoszczy do lekarza z jednym z bliźniaków i tam w szpitalu z nim była, chyba z 2 tygodnie

Zgłoś nadużycie #39498 17 grudnia 2012, 15:03

Like Supermama
Ola napisała, że USG ok, mały wesoły a guz już zbladł. Judek kazał kupić kask do raczkowania i osłony na rogi :) Na poprawę humoru objadają się kebabem :D

Zgłoś nadużycie #39499 17 grudnia 2012, 15:03

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

umyjcie mi gary i poodkurzajcie ... któraś chętna?
ja mam mega lenia i w ogóle do dupy samopoczucie z powodu tego powrotu do roboty!! kur..!! mam ochotę wykrzyczeć ogrom brzydkich słów!!!

krzycz krzycz, ale najpierw zatkaj Emilce uszka :) wspolczuje powrotu do pracy. ja nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak by to bylo jakbym ja miala wrocic do pracy, masakra. ja bym sie zaryczala a co dopiero moj synek

Zgłoś nadużycie #39500 17 grudnia 2012, 15:05

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja się zastanawiam czy może kolejne dam radę urodzić sama ale pewnie lekarz będzie za cesarką

no moze ci sie uda ;) zycze ci tego z calego serca, ale boli porodowych juz nie, hehe

Zgłoś nadużycie #39501 17 grudnia 2012, 15:07

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

u nas już nie ma tych z reniferkami, miałam tylko jedną paczkę taką i już zużyłam

to trzeba bylo zostawic je na swieta i przy stole posadzic Alanka na pampersie :) ja chyba tak zrobie bo niemam zielonego pojecia w co Kubusia ubrac w swieta :(

Zgłoś nadużycie #39502 17 grudnia 2012, 15:10

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Ola napisała, że jedzie do szpitala z Płodkiem, bo mały spadł z kanapy na głowę, jak go mąż pilnował. Ma dwa guzy. No i oczywiście pisze, że zaje.bie męża!

o nie! az mnie ciarki przeszly. oby nic powaznego. biedny plodus. a swoja droga ja tez bym go za.....bala. no i wez tu licz na kogos, ojoj.

Zgłoś nadużycie #39503 17 grudnia 2012, 15:13

Ewelyna Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

Dlatego juz nie pamiętam kiedy miałam rozpuszczone włosy.nawet w nocy spię w związanych.

robie sobie warkocza ... mimo to i tak mi wyrywa włosy zawsze wyciąga :) a jak ją gilam po brzuszku to szarpie za włosy bezlitośnie ...

Zgłoś nadużycie #39504 17 grudnia 2012, 15:13

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

moja przyjaciółka jeździła do Bydgoszczy do lekarza z jednym z bliźniaków i tam w szpitalu z nim była, chyba z 2 tygodnie

bo w Bydzi sa dobrzy specjalisci z tego co wiem, ale nie rodzilam w Bydzi. stwierdzilam ze to bedzie za daleko. wybralam szpital blizej.

Zgłoś nadużycie #39505 17 grudnia 2012, 15:14

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Ola napisała, że USG ok, mały wesoły a guz już zbladł. Judek kazał kupić kask do raczkowania i osłony na rogi :) Na poprawę humoru objadają się kebabem :D

cale szczescie. ulzylo mi

Zgłoś nadużycie #39506 17 grudnia 2012, 15:14

Like napisał(a)

umyjcie mi gary i poodkurzajcie ... któraś chętna?
ja mam mega lenia i w ogóle do dupy samopoczucie z powodu tego powrotu do roboty!! kur..!! mam ochotę wykrzyczeć ogrom brzydkich słów!!!

im bliżej świąt tym bardziej mi się nie chce sprzątać :D Like musi być dobrze ! oby powrót do pracy przeszedł gładko !

Zgłoś nadużycie #39507 17 grudnia 2012, 15:15

gwonka napisał(a)

oj nie ladnie, niegrzeczna dziewczynka. nie przejmuj sie, ja to juz prawie lysa jestem :) ale co zrobie, huhu.

po ciąży mi włosy wypadały garściami ... teraz Tosiak wyrywa :D jak nie urok to .....

Zgłoś nadużycie #39508 17 grudnia 2012, 15:16

gwonka Fajna mama
ale ja sie znowu rozpisalam. zaraz mezus wraca z pracy, wiec juz nie wejde pewnie na forum.

Zgłoś nadużycie #39509 17 grudnia 2012, 15:17

Like napisał(a)

ugh .... biedny maluszek ! kurcze mi niedawno moja też spadła :/ mam nauczkę teraz by jeszcze bardziej jej pilnować. Moj pediatra powiedziała że to kiedy dziecko z czegoś spadnie to kwestia czasu ... oby tylko z małej wysokości

Zgłoś nadużycie #39510 17 grudnia 2012, 15:19

gwonka Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

po ciąży mi włosy wypadały garściami ... teraz Tosiak wyrywa :D jak nie urok to .....

ja tak samo. nawet witaminy biore a wlosy i tak wylatuja. pewnie dopoki bede karmic to tak bedzie. a Ty jeszcze karmisz?