Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39391 17 grudnia 2012, 10:46

Extremalna21 Fajna mama

seshella napisał(a)

ale giguś z tym jedzeniem :) ale z parowkami to bym uwazala, bo czesto robione sa z MOM-u

Ja kupilam parowki drobiowo-cielece z gerbera ;)

Zgłoś nadużycie #39392 17 grudnia 2012, 10:48

gwonka Fajna mama

madzia75 napisał(a)

jak w szpitalu miał robione badania to miał bakterie i po wyjściu kazali powtórzyc

aha, bo juz myslalam ze cos sie znowu z maluszkiem dzieje. napisz jak bedziesz miala wyniki czy wszystko juz worzadku.

Zgłoś nadużycie #39393 17 grudnia 2012, 10:50

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny czy wszystkie juz zmienilyscie wózki na spacerowki ?? czy jeszcze nie ?? a kombinezony na ile cm macie ?? bo widze ladny na tablica pl ale nie wiem czy nei bedzie za duzy ?? a chcialabym zeby na cala zime starczyl..

ja jeszcze woze kubusia w glebokim wozku. narazie mu nie zmieniam na spacerowke bo w tym mu wygodnie,

Zgłoś nadużycie #39394 17 grudnia 2012, 10:50

Extremalna21 Fajna mama
Dobra uciekam;/ maly zasnal to biore sie za jakas robote ;) Do potem laski ;) piszcie duzo co bedzie co czytac ;)

Zgłoś nadużycie #39395 17 grudnia 2012, 10:51

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

dzieki, nawet nie wiedzialam,że takowe są.

Zgłoś nadużycie #39396 17 grudnia 2012, 10:52

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja też wydziera się strasznie! gada cały dzień! i siedzi super. od około miesiąca. Teraz to wyprostowana jak struna, inaczej  nie życzy sobie bawić się na macie jak na siedząco. Pełza do tyłu jak ma ochotę- ale raczej nie ma... Za to jak siedzi to "podskakuje" na pupie- zawsze za nią rozrzucam poduchy, żeby jakby bachła do tyłu to nie rąbnęła głową i bez przerwy "odskakuje" od tych leżącyh poduszek, obkręca się. Ale widzę że do raczkowania jej jeszcze daleko.

to moja na podobnym etapie jest

Zgłoś nadużycie #39397 17 grudnia 2012, 10:53

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no dla mnie to byla straszne, na dodatek mialam bole z krzyza :( ta noc na porodowce byla moja najdłuższa w zyciu. najgorsze bylo to ze bylo juz calkowite rozwarcie, wszystko przygtowane do porodu, a tu nagle kaza mi podpisac zgode na znieczulenie do cesarki. tak mi bylo przykro ze nie moglam Kubusia sama urodzic :( no ale tak jak piszesz najwazniejsze zdrowie dzieciatek. jak mi juz Kubusia wyjeli z brzuszka to sie tak poryczalam, ze anestezjolog mnie uspokajal :)

mnie tu dziewczyny zj... bo jakiś czas później jak kuzynka miała rodzić to miałam myśli że jestem gorszą matką bo nie urodziłam sama ale wiem że to był dobra decyzja :)

Zgłoś nadużycie #39398 17 grudnia 2012, 10:53

gwonka Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Hejka,po tygodniu próbowania pieluszek Dada mała się odparzyła a więc wracam do PAMPERS,uspałam małą urwiskę i zacznę się brać za 2 danie,pogoda za oknem okropna odwilż -deszcz

moj maly tez na poczatku odparzal sie od tych dada. teraz po dluzszym czasie mu zaczelam je ubierac bo dostal w prezencie no i juz sie nie odparza. a tak caly czas nosil slip & play, a od pampers active baby wyszlo mu uczulenie

Zgłoś nadużycie #39399 17 grudnia 2012, 10:54

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

moj maly tez na poczatku odparzal sie od tych dada. teraz po dluzszym czasie mu zaczelam je ubierac bo dostal w prezencie no i juz sie nie odparza. a tak caly czas nosil slip & play, a od pampers active baby wyszlo mu uczulenie

ja od początku używam Dada :)

Zgłoś nadużycie #39400 17 grudnia 2012, 10:54

Gosiulkovic Fajna mama
aha jeszcze weszłam na chwilkę bo mi się przypomniało!
Agusia 25 jeśli to czytasz to chciałam cie strasznie przeprosić za tego mojego łobuza strasznego! znowu widziałam że do ciebie dzwoniła ta moja diablica! i widziałam że oddzwaniałaś. Sorry! Byliśmy w sb na zakupach i żeby dała nam pobuszować i pokupować prezenty dałam jej tel żeby świnke peppe pooglądała! i co zadzwoniła do 17 osób i wysłała smsa do mojej cioci treści coś w stylu bahsgdjhwqbxnb...
Aga widziałam że ty oddzwaniałaś więc do ciebie na pewno się połączyła...
i do Anety dzwoniła widzę...
sorry dziewczyny!!!

Zgłoś nadużycie #39401 17 grudnia 2012, 10:55

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Nom, gdyby byl dziewczynka juz by mial male kucyki;D

hehehe, super by wygladal

Zgłoś nadużycie #39402 17 grudnia 2012, 10:57

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Nagram, nagram ;) tylko musze zrobic miejce na kartach;/ mam juz 3 pelne;/ musze kiedys sie za to zabrac bo nawet w swieta malemu zdjec nie porobie ;/

no to szybciutko porzadkuj bo swieta tuz tuz :)

Zgłoś nadużycie #39403 17 grudnia 2012, 10:57

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Szkoda....chcialam kupic jeszcze dwie paczki;/

dziś jeszcze była ta promocja, nie wiem do kiedy

Zgłoś nadużycie #39404 17 grudnia 2012, 10:58

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

nom, na ciuszki nie ma co patrzec...Szymek niektóre nosi juz na 96 cm i sa w sam raz ;) wydaje mi sie, ze co firma to inna rozmiarowke maja ;) dlatego ja ciuszkow przez internet nie kupuje ;) wole isc do sklepu i sama zobaczyc i kupic na oko i w razie co wymienic na drugi dzien ;)

swiete slowa. tez tak robie. my nosimy ciuszki z roznych sklepow, kazdy sklep na inne rozmiary

Zgłoś nadużycie #39405 17 grudnia 2012, 11:00

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika miała już tak wcześniej, ale jej przeszło, a teraz znowu się zaczęło.. nie chce jeść w nocy, a jest głodna i budzi się co 10 minut, nie zdąże wrócić do łóżka i się kołdrą przykry, a ta wyje... i się tak z nią bawię pół nocy dopóki nie zje :/ w dzień to da się jeszcze jakoś to  obejść, dam jej kaszkę, kleik, albo zupkę i jest ok...

a moze to przez te zabki u niej? wyszly juz jej jakies?

Zgłoś nadużycie #39406 17 grudnia 2012, 11:00

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

ja nawet nie wiedzialam ze takie sa :)

Zgłoś nadużycie #39407 17 grudnia 2012, 11:01

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny czy wszystkie juz zmienilyscie wózki na spacerowki ?? czy jeszcze nie ?? a kombinezony na ile cm macie ?? bo widze ladny na tablica pl ale nie wiem czy nei bedzie za duzy ?? a chcialabym zeby na cala zime starczyl..

Ja na spacerówkę zmieniłam jak małą miała 2 miesiące...musiała jeździć przodem do kierunku jazdy i podniesiona, żeby wszystko widzieć
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #39408 17 grudnia 2012, 11:03

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

A co do kombinezonu....my jeździmy w kutrtce póki co i spodenkach ocieplanych. Kombinezon jeden na początku listopada był dużo za duży-teraz jest na styk...już mam w zapasie drugi...córka go kupiła żeby był na przyszły rok,ale...będzie za dwa miesiące jak nic.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #39409 17 grudnia 2012, 11:04

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

to widzę, że nie tylko ja się męczyłam :P u mnie po 16 godzinach zrobili cesarkę, bo nie było rozwarcia :P nie wiem czemu tak długo czekali, skoro po 16  godzinach było rozwarcie 4 cm. i od 12 godzin się nie zwiększało :P

bo tacy sa lekarze, niepotrzebnie tylko kazali ci sie meczyc jak rozwarcie nie postepowalo. u mnie bylo troszke innaczej bo wszystko sie ladnie rozkrecalo, ale Kubus zle sie glowka wstawil. badana ginekologicznie bylam co chwie, a oni tak dlugo zwlekali. cale szczescie ze Kubus urodzil sie caly i zdrowy

Zgłoś nadużycie #39410 17 grudnia 2012, 11:05

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

no mam taką nadzieja :)  
a dziewczyny powiedzcie mi czy wasze male tez juz tak chodza jak sie delikatnie prowadzi za rączki ?? bo mój popier...jak stary!!! ja mowie  ze on to chodzic predzej bedzie umial niz mówic...a o raczkowaniu to pewnie mogę zapomniec!

co robi?! chodzi?!!!! :O
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.