Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39371 17 grudnia 2012, 10:12

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no to rzeczywiscie masz problem. a dziadkowie sa w poblizu? moze oni by sie zajeli Zuzka? ja tez nie mialam z kim zostawic Kubusia, dlatego zrezygnowalam z pracy

No moja mama chętnie się zajmie , mieszkają kilka kilometrów dalej. Tylko,że ona ma już swoje lata , do tego choruje i nie pozwolę jej na to codziennie...najwyżej dwa dni w tygodniu.Więc co najmniej na trzy muszę kogoś mieć. Rozmawiałam wczoraj z tą siostrzenicą, powiedziała,ze jeszcze się zastanowi i naradzi z matką. Mam mieć odpowiedź w tym tygodniu. Ale prawdę mówiąc to widziałam wczoraj szwagra bo byliśmy w szpitalu...kurczę..on sam jest jak dziecko albo gorzej...prawdopodobnie jego trzeba będzie pilnować bardziej niż mojej Zuzki wiec ...samo się przez się rozumie,że córka raczej ojcem się zajmie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #39372 17 grudnia 2012, 10:14

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Pomagam w kuchni ;)

fajniusi bąbelek

Zgłoś nadużycie #39373 17 grudnia 2012, 10:17

Ewelyna Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

hejka
Moje dziecie dokazuje strasznie więc nie posiedze długo :( w nocy wierci sie kręci niby spi ale cos ja męczy, juz nawet nie kladę do łóżeczka bo nie mam siły jej potem wyciągać co minutę.W efekcie oczywiście ja cała polamana jestem no ale trudno
Dzieciaczki wszystkie cudne, na Wiktorka napatrzeć się nie można jak pomyka.Łóżeczko turystyczne jednak lepsze chyba przynajmniej nic sobie dziecko nie obije, moja już dwa razy szczebelki zaliczyła
Kasia pewnie Tobie niebyło do smiechu ale historia z rodzinnym haftowaniem zaj....ta, usmiałam sie , piszesz niczym Matka Sanepid

wszystkiego naj dla wszystkich solenizantów!!!
zmykam mała drzemie ogarne co nie co
wiecie co ja mam same tasiemce w domu.W sobotę robilam krokiety z kapusta i pieczarkami z myslą że zamroże na święta ale zżarli wszystko 15 szt ja zjadłam jednego. no to wczoraj znów robiłam z 20stu udało mi sie 10 schować .K...a ocipieć idzie z tym gotowaniem ile nie zrobisz wchlaniaja jak worki bez dna

ale akcja z tymi krokietami hehe !

Zgłoś nadużycie #39374 17 grudnia 2012, 10:23

ewelina6660 Fajna mama
hahahhahaha umyłam sąsiadom balkon przed swietami :)
Myłam własny balkon i spieszylam się,bo Natka w drugim pokoju spi i jakos krzywo mopa odciskalam i cale wiadro mi sie wylalo :) .Normalnie potop,sąsiedzi chyba mysleli,że deszcz pada,a raczej ulewa :)

Zgłoś nadużycie #39375 17 grudnia 2012, 10:24

Extremalna21 Fajna mama
Dobry wszystkim;D

U nas nocka w miare ;) maly budzil sie TYLKO 4 razy ;) chyba przeczuwal,ze matka skarzyla sie na niego;D w dodatku na fejsie :) Wypije kawe i moze cos porobie w domu ;) bo nawet mam checi dzisiaj i musze to wykorzystac;D a pozniej bede robila foto kalendarze bo domowilam jeszcze 3 ;) mam tylko nadzieje, ze dojda mi do swiat;D jeszcze kilka fotek musze Szymkowi strzelic ;)

A u Was jak nocka? :D

Zgłoś nadużycie #39376 17 grudnia 2012, 10:26

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

hahahhahaha umyłam sąsiadom balkon przed swietami :)
Myłam własny balkon i spieszylam się,bo Natka w drugim pokoju spi i jakos krzywo mopa odciskalam i cale wiadro mi sie wylalo :) .Normalnie potop,sąsiedzi chyba mysleli,że deszcz pada,a raczej ulewa :)

Oj Ty to udana jestes;D
sasiedzi na pewno sie nie pogniewali;D

Zgłoś nadużycie #39377 17 grudnia 2012, 10:30

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

gnam jutro do biedry :D

promocja ta o ile się nie mylę była do wczoraj :)

Zgłoś nadużycie #39378 17 grudnia 2012, 10:37

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry wszystkim;D
U nas nocka w miare ;) maly budzil sie TYLKO 4 razy ;) chyba przeczuwal,ze matka skarzyla sie na niego;D w dodatku na fejsie :) Wypije kawe i moze cos porobie w domu ;) bo nawet mam checi dzisiaj i musze to wykorzystac;D a pozniej bede robila foto kalendarze bo domowilam jeszcze 3 ;) mam tylko nadzieje, ze dojda mi do swiat;D jeszcze kilka fotek musze Szymkowi strzelic ;)
A u Was jak nocka? :D

oo co tam 4 razy :) Szymek pewnie raz dał Ci pospać :) u Nas kąpanie o 19 kaszka potem 22 mleko, 2:30 mleko i 6:30 kiedy ja się wyśpię? jak był mały to raz w nocy pił :(

Zgłoś nadużycie #39379 17 grudnia 2012, 10:38

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

pomaga pomaga :D :D . Kasia nie mogę się napatrzyć na oczęta Wiktorkowe. Taki on się smutny wydaje! że tylko podejść i powyprzytulać i wycałować :D . No na te oczy to wszystkich dookoła palca obkręci!

Haha ;) bo on ma takie oczy jak kot ze shreka , ale to taka przykrywka , bo pod nimi kryję sie diabełek  wcielony .
ale ja sie łapie ciagle na te oczka , ciagle go przytulam, rozsmieszam bo tez mam wrazenie ze taki smutasek z niego ;)

Zgłoś nadużycie #39380 17 grudnia 2012, 10:39

mala24 Supermama
pamiętam pierwsza noc w domku z Alankiem po wyjściu ze szpitala to usnął koło 20 i obudził się o 1 i potem o 6 :)

Zgłoś nadużycie #39381 17 grudnia 2012, 10:39

gwonka Fajna mama
witajcie.
Synek spi wiec czas na relaks

Zgłoś nadużycie #39382 17 grudnia 2012, 10:39

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Haha ;) bo on ma takie oczy jak kot ze shreka , ale to taka przykrywka , bo pod nimi kryję sie diabełek  wcielony .
ale ja sie łapie ciagle na te oczka , ciagle go przytulam, rozsmieszam bo tez mam wrazenie ze taki smutasek z niego ;)

wie jak wykorzystać swoje śliczne oczęta :)

Zgłoś nadużycie #39383 17 grudnia 2012, 10:40

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tez szukam ;) i szczerze powiedziawszy nie wiem ktory wybrac;/ nie znam sie;/

kja wlasnie tez mam z tym problem

Zgłoś nadużycie #39384 17 grudnia 2012, 10:41

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie.
Synek spi wiec czas na relaks

mój broi :) wczoraj pełzał do tyłu :) pierwszy raz :) i podobało mu się jak z łóżka zjeżdżał i go łapałam, dzisiaj mój siłacz się podciągnął za kołdre i poduszkę (moją) i prawie usiąść mu się udało :)

Zgłoś nadużycie #39385 17 grudnia 2012, 10:42

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Moj Szymek zjadl dzisiaj na obiad-UWAGA! cala parowke, poltora ziemniaka, pol duzej marchwi z maslem :) zarloczek maly ;)

ale giguś z tym jedzeniem :) ale z parowkami to bym uwazala, bo czesto robione sa z MOM-u

Zgłoś nadużycie #39386 17 grudnia 2012, 10:42

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

promocja ta o ile się nie mylę była do wczoraj :)

Szkoda....chcialam kupic jeszcze dwie paczki;/

Zgłoś nadużycie #39387 17 grudnia 2012, 10:42

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hejka
Moje dziecie dokazuje strasznie więc nie posiedze długo :( w nocy wierci sie kręci niby spi ale cos ja męczy, juz nawet nie kladę do łóżeczka bo nie mam siły jej potem wyciągać co minutę.W efekcie oczywiście ja cała polamana jestem no ale trudno
Dzieciaczki wszystkie cudne, na Wiktorka napatrzeć się nie można jak pomyka.Łóżeczko turystyczne jednak lepsze chyba przynajmniej nic sobie dziecko nie obije, moja już dwa razy szczebelki zaliczyła
Kasia pewnie Tobie niebyło do smiechu ale historia z rodzinnym haftowaniem zaj....ta, usmiałam sie , piszesz niczym Matka Sanepid

wszystkiego naj dla wszystkich solenizantów!!!
zmykam mała drzemie ogarne co nie co
wiecie co ja mam same tasiemce w domu.W sobotę robilam krokiety z kapusta i pieczarkami z myslą że zamroże na święta ale zżarli wszystko 15 szt ja zjadłam jednego. no to wczoraj znów robiłam z 20stu udało mi sie 10 schować .K...a ocipieć idzie z tym gotowaniem ile nie zrobisz wchlaniaja jak worki bez dna

No nie bylo mi do smiechu , raczej prawie mialam zawal i sranie do tego na koniec mnie do padlo ze strachu , bo on sie dusil i gdyby mnie nie bylo w odmu ( a mialam jechac do amamy na noc ) to juz nie mialabym meza ;( ehh , nie ma co gdybac w kazdtm badz razie skonczylo sie na strachu i w koncu mam nowe poduszki ;)

Aneta dobra jestes z tymi tasiemcami ;) tez sie usmialam ;)

Zgłoś nadużycie #39388 17 grudnia 2012, 10:44

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://allegro.pl/foteliki-samochodowe-caretero-fenix-0-18kg-gratis-i2844398099.html
fotelik tego typu mamy.

a zadowolona jestes z tego fotelika?

Zgłoś nadużycie #39389 17 grudnia 2012, 10:44

seshella Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja mam odziedziczony z chicco i on ma tak, że się naciska guzik i on się rozkłada, więc jak mała usypia to jej rozkłądam i ma tak samo jak w nosidle :P

daj linka

Zgłoś nadużycie #39390 17 grudnia 2012, 10:46

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

oo to ciężkie przeżycia, ja nie wiem nawet co to bóle porodowe :) mi lekarz mówił jakiś miesiąc wcześniej ale potem sie okazało że będe mogła sama małego urodzić ale wizyta w dzień wyznaczonego porodu już to wykluczyła bo pokazało że mały ma niby 4200 (pomyliło się tylko o 50 gram ) i 5 dni póżniej miałam umówioną cesarkę, ale co przez te 5 dni było nerwów :) jakoś od początku nie dopuszczałam myśli że mogę tak mieć ale najważniejsze że mały zdrowy i się nie męczyłam tak jak ty, kuzynka miała podobnie, 13 h ją męczyli a potem stwierdzili że dziecko źle ułożone i CC jej zrobili

no dla mnie to byla straszne, na dodatek mialam bole z krzyza :( ta noc na porodowce byla moja najdłuższa w zyciu. najgorsze bylo to ze bylo juz calkowite rozwarcie, wszystko przygtowane do porodu, a tu nagle kaza mi podpisac zgode na znieczulenie do cesarki. tak mi bylo przykro ze nie moglam Kubusia sama urodzic :( no ale tak jak piszesz najwazniejsze zdrowie dzieciatek. jak mi juz Kubusia wyjeli z brzuszka to sie tak poryczalam, ze anestezjolog mnie uspokajal :)