Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39331 16 grudnia 2012, 22:22

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wlasnie jest promocja w biedrze na Dade;D Za 2 paczki (ten sam rozmiar trzeba wziac) placi sie 49,99 zl ;)
8 zl jest sie do przodu :)

gnam jutro do biedry :D

Zgłoś nadużycie #39332 16 grudnia 2012, 22:28

martus91 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

czeeee :) nadrobiłam ... ten przedświąteczny czas mnie wykończy ... ledwo mam czas na cokolwiek :) do tego moja córa szaleje i spać nie chce... całe dnie daje mi wycisk ... zaczynam tęsknić za czasem kiedy była małym śpiochem :/ zastanawiam się kiedy się zmęczy :)
Wszystkiego naj dla solenizantów :) oraz dla nowoząbkowych maluszków :)

Ewelina, witaj w klubie.. moja też szaleje, do tego raczkuje i na wszystko się wspina, muszę ją mieć na oku non stop, ja wyjdę na chwilę do kuchni to ona za mną, albo co gorsza wspina się na szafkę, puszcza i jest gleba i ryk... oszaleć można, jeszcze do 22/23 nie śpi, a w nocy 10 pobudek, bo mimo tego, że jest głodna, to nie chce jeść i całe noce spędzam na karmieniu jej... jeden wielki młyn :P

Zgłoś nadużycie #39333 16 grudnia 2012, 22:50

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

gnam jutro do biedry :D

Ja wzielam tez 2 paczki ;) wgl nie wiedzialam o tej promocji bo zadnej kartki nie bylo, ze jest promocja tylko facetka przy kasie mi powiedziala o tym wiec polecialam po jeszcze jedna paczke ;) jak bede w srode to tez jeszcze mu wezme ale wezme rozm.5 juz ;) tylko nie wiem do kiedy ta promocja jest;/

Zgłoś nadużycie #39334 16 grudnia 2012, 22:57

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja wzielam tez 2 paczki ;) wgl nie wiedzialam o tej promocji bo zadnej kartki nie bylo, ze jest promocja tylko facetka przy kasie mi powiedziala o tym wiec polecialam po jeszcze jedna paczke ;) jak bede w srode to tez jeszcze mu wezme ale wezme rozm.5 juz ;) tylko nie wiem do kiedy ta promocja jest;/

Właśnie nie słyszałam nigdzie o tym, jutro zobaczę czy jeszcze to promo będzie :)
a Ty już po? ;>

Zgłoś nadużycie #39335 16 grudnia 2012, 22:57

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Ewelina, witaj w klubie.. moja też szaleje, do tego raczkuje i na wszystko się wspina, muszę ją mieć na oku non stop, ja wyjdę na chwilę do kuchni to ona za mną, albo co gorsza wspina się na szafkę, puszcza i jest gleba i ryk... oszaleć można, jeszcze do 22/23 nie śpi, a w nocy 10 pobudek, bo mimo tego, że jest głodna, to nie chce jeść i całe noce spędzam na karmieniu jej... jeden wielki młyn :P

Wezta juz nic nie mowta o nockach ;D :D

Mam tylko nadzieje,ze jak wyjda malemu teraz te dwa zebole to bedzie chwila przerwy z tym zabkowaniem....zeby maly ladnie spal w nocy ;) chociaz tydzien spokoju zeby bylo... ;p

Zgłoś nadużycie #39336 16 grudnia 2012, 22:59

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Właśnie nie słyszałam nigdzie o tym, jutro zobaczę czy jeszcze to promo będzie :)
a Ty już po? ;>

jak Ci dziala dobrze net to sprawdz moze na stronie biedronki ;) ja bym sprawdzila ale u mnie jedna strona 10 min sie otwiera;/

Tak juz po;D maz zmeczony po calym tygodniu tyrania w robocie to i szybko poszlo;/

Zgłoś nadużycie #39337 16 grudnia 2012, 23:09

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

jak Ci dziala dobrze net to sprawdz moze na stronie biedronki ;) ja bym sprawdzila ale u mnie jedna strona 10 min sie otwiera;/

Tak juz po;D maz zmeczony po calym tygodniu tyrania w robocie to i szybko poszlo;/

mi też net muli, bo limit wykorzystałam, za godzinę mam nowy limit to sprawdzę :D
eh... biedny, może w święta sobie na więcej pozwolicie :D

Zgłoś nadużycie #39338 16 grudnia 2012, 23:11

martus91 Fajna mama
dobra idę spać, bo mąż szwagierki spalił odkurzacz, korki wysiadły i nie mam prądu :P a bateria w netbooku pada :( spokojnej nocy wam życzę, bez pobudek :) u mnie pewnie będzie z milion ;)

Zgłoś nadużycie #39339 16 grudnia 2012, 23:11

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

mi też net muli, bo limit wykorzystałam, za godzinę mam nowy limit to sprawdzę :D
eh... biedny, może w święta sobie na więcej pozwolicie :D

Mam nadzieje :D bo my ostatnio nawet ze soba nie gadamy;/ tylko o tym czy maly sral, ile zjadl itd;/

Zgłoś nadużycie #39340 16 grudnia 2012, 23:13

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

dobra idę spać, bo mąż szwagierki spalił odkurzacz, korki wysiadły i nie mam prądu :P a bateria w netbooku pada :( spokojnej nocy wam życzę, bez pobudek :) u mnie pewnie będzie z milion ;)

U mnie tak samo;/ o juz krzyczy :( tez spadam...dobranoc ;)

Zgłoś nadużycie #39341 17 grudnia 2012, 7:13

seshella Fajna mama

paula87 napisał(a)

U mnie to samo jest, ale jak mu powiem ze mozemy sie zamienic to nie bo on by zwariował siedziec cały czas w domu

mój mąż już miesiąc siedzi z małą i docenił wysiłek :) nigdy nie powie że w domu to się leży

Zgłoś nadużycie #39342 17 grudnia 2012, 7:27

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Moj pimpus sie obudzil ;) teraz je obiadek ;)
Pol piersi z kurczaka, ziemniak, pietrucha, marchewka i polane tym wywarem ;)
Az chce sie gotowac dla niego bo zawsze wszystko ladnie zjada ;)
A buraczki od 7 miesiaca mozna dawac ??

ja już dawałam pare razy buraczki, pierwszy raz z miesiac temu

Zgłoś nadużycie #39343 17 grudnia 2012, 7:44

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

debiut - pomidorowa!

daj przepis

Zgłoś nadużycie #39344 17 grudnia 2012, 7:51

seshella Fajna mama

madzia75 napisał(a)

az Wam zazdroszczę ze wasze dzieciaczki tak ładnie siedz ja jak mojego posadze to on od razu buch do przodu i na brzuszek nie chce siedzieć :-(

spokojnie nauczy się, wszystkie dzieciaczki na poczatku bujają się i przewracaja

Zgłoś nadużycie #39345 17 grudnia 2012, 7:55

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

modelka modelką ;) ale aparat robi 90% roboty :) na wiosnę bądź lato będę chciała jeszcze kupić jeden obiektyw, taki który będzie posiadał zoom, bo ten jest taki, że jak chcesz zbliżyć bądź oddalić to zoom masz w nogach :) tylko, czytałam że te zoomy to nie mają już takich super ostrości, no i nie są takie jasne, ale na spacery, do zoo, wczasy czy wycieczki nie jest potrzebny bardzo jasny, gdyż zdjęcia będą robione na zewnatrz.
poczakowo miałam kupic zestaw taki jaki często oferują sklepy w promoc jach  http://www.agito.pl/lustrzanka-cyfrowa-nikon-d5100-obiektyw-af-s-dx-18-105-ed-vr-197-439632.html ale się cieszę, że kupiłam inny :)
Polecam ! body to można kupić inne, ale obiektyw jest super, ja się jeszcze zastanawiałam nad 50mm, ale on jest typowo portretowy, troszkę bardziej zbliżony niż ten 35mm.
Teraz też robią te nowe kompakty z wymiennymi obiektywami, np nex -5, nex - 7, ale ja jednak zawsze chciałam lustrzankę, więc mam :) Ta jest mała, poręczna i nie jest ciężka. Kiedyś muszę zacząć jakies kursy internetowe oglądać, ale narazie odpuszczam, chyba że dacie mi urlop z FM, to się zastanowię ;)

Gosia, ale ocykana jestes w tych sprawach, ja to umiem tylko wcisnąc przycisk w trybie automatycznym i na tym konczy sie moja wiedza jeśli chodzi o aparaty, po prostu ciemna jestem w tych sprawach

Zgłoś nadużycie #39346 17 grudnia 2012, 8:32

Gosiulkovic Fajna mama
witam w ten paskudny dzionek ;)
oj ale naprodukowałyście przez weekend1!!! o la la :D :D
jetem z 20 stron do tyłu

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Sandry, Piotrusia i Alanka ;)

buziaki dla solenizantów weekendowych :D
Aniam super że się odezwałaś! Ja sobie o Tobie ostatnio myślałam...

Zgłoś nadużycie #39347 17 grudnia 2012, 8:32

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka Mama juz mowi od dobrego miesiąca,albo i dłużej.Od tygodnia ciągle gada BABA :)

moja też juz dawno gada Mama, ale nie sądze żeby wiedziała że to ja :)

Zgłoś nadużycie #39348 17 grudnia 2012, 8:37

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

zazdroszcze zazdroszcze, wszystkim wam zazdroszcze ze wasze maluchy tak ladnie jedza. ja tak sie staram a moj nie chce :( az mi chwilami ryczec sie chce.

a mi się z kolei ryczeć chce jak moja gwiazda budzi się 10 raz w nocy na jedzenie i co najgorsze nie mozna jej uspokoić, nosimy ja na rękach, probujemy zabawić, a ona nic, tylko cyca do buzi dorwie i może spać dalej

Zgłoś nadużycie #39349 17 grudnia 2012, 8:41

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan wczoraj przed kąpaniem :*

oo zjada łóżeczko :) mojej też smakuje

Zgłoś nadużycie #39350 17 grudnia 2012, 8:41

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

No, jedne dzieciaczki siedza, raczkuja, wstaja a nasze gadaja ;) nie ma co sie martwic ;)
mnie to czasami leb juz boli od tego jego gadania;D a najbardzije rozgadany jest o 4 rano! ja z mezem chcemy spac a ten sie drze i nawija tata itd ;) pocieszny jest strasznie ;)

moja też wydziera się strasznie! gada cały dzień! i siedzi super. od około miesiąca. Teraz to wyprostowana jak struna, inaczej  nie życzy sobie bawić się na macie jak na siedząco. Pełza do tyłu jak ma ochotę- ale raczej nie ma... Za to jak siedzi to "podskakuje" na pupie- zawsze za nią rozrzucam poduchy, żeby jakby bachła do tyłu to nie rąbnęła głową i bez przerwy "odskakuje" od tych leżącyh poduszek, obkręca się. Ale widzę że do raczkowania jej jeszcze daleko.