Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #39251 16 grudnia 2012, 12:15

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

on chce po prostu sam sobie ciuszki wybrac, cwaniak maly :)

szkoda że moje, bo jego są dwie półki wyżej :)

Zgłoś nadużycie #39252 16 grudnia 2012, 12:16

gwonka Fajna mama
zmykam bo moj anioleczek sie obudzil. idziemy zrobic kolejne podejscie z obiadkiem. no a po poludniu do dziadkow jedziemy i na zakupy. milej niedzieli wam zycze

Zgłoś nadużycie #39253 16 grudnia 2012, 12:19

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

najwazniejsze ze jestescie szczesliwy, a to czy po slubie czy nie to juz jest mniej wazne. kazdy ma swoje zdanie na ten temat. dla mnie slub jest bardzo wazny, choc obraczki juz dlugi czas nie nosze. jak bylam w ciazy to za pozno chcialam ja zdjac no i juz nie chciala zejsc. mialam przecinana, a dodatkowo jeszcze pekla, takze obraczke mam w dwoch czesciach. dopiero jak dojde do swojej pierwotnej wagi to dam ja do zrobienia. nie chce teraz bo jak potem trzeba bedzie ja zmniejszac to dodatkowo ja oslabie.
a o cesarce dowiedzialam sie na porodowce po 15 godzinach meki. okazalo sie ze mam wysokie proste stanie glowki i ze nie ma mozliwosci zebym urodzila naturalnie. szkoda tylko ze tak pozno to stwierdzili :(

oo to ciężkie przeżycia, ja nie wiem nawet co to bóle porodowe :) mi lekarz mówił jakiś miesiąc wcześniej ale potem sie okazało że będe mogła sama małego urodzić ale wizyta w dzień wyznaczonego porodu już to wykluczyła bo pokazało że mały ma niby 4200 (pomyliło się tylko o 50 gram ) i 5 dni póżniej miałam umówioną cesarkę, ale co przez te 5 dni było nerwów :) jakoś od początku nie dopuszczałam myśli że mogę tak mieć ale najważniejsze że mały zdrowy i się nie męczyłam tak jak ty, kuzynka miała podobnie, 13 h ją męczyli a potem stwierdzili że dziecko źle ułożone i CC jej zrobili

Zgłoś nadużycie #39254 16 grudnia 2012, 12:20

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

zmykam bo moj anioleczek sie obudzil. idziemy zrobic kolejne podejscie z obiadkiem. no a po poludniu do dziadkow jedziemy i na zakupy. milej niedzieli wam zycze

wzajemnie :) jutro większy ruch tu będzie :)

Zgłoś nadużycie #39255 16 grudnia 2012, 12:25

IWON88 Gotowa na wszystko

mala24 napisał(a)

mój kombinator w łóżeczku i sprzątanie w mojej szafie :)

robi zapewne porządki świąteczne,słodziak

Zgłoś nadużycie #39256 16 grudnia 2012, 12:25

ewelina6660 Fajna mama
Firanka cholerna w kuchni założona,jakbym miała w każdym pokoju to bym się własną pięścią zabiła..tak tego nie lubie.Umyłam lodówkę,zrobiłam porządek w pudełku z paragonami i teraz chce naczynia umyc i porządnie zlew i kran wyszorować,ale Natka spi,wiec nie moge sie trzaskać.Zjadłam włśnie wilki kawał sernika :)

Zgłoś nadużycie #39257 16 grudnia 2012, 13:55

madzia75 Zaprawiona w bojach

gwonka napisał(a)

oj biedactwa z was. a czemu sisiuski badacie malemu?

jak w szpitalu miał robione badania to miał bakterie i po wyjściu kazali powtórzyc

Zgłoś nadużycie #39258 16 grudnia 2012, 14:02

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

Czy ktos poza mną wozi dziecko już w dużym foteliku? i przodem?

ja bylam wczoraj ogladac i jak mąz wroci to kupujemy bo te jego nosidlo jest niby do 10kg ale jak ma ubrany kombinezon lub cos grubego to biedny siedzi taki sztwny i nie moze sie ruszyc...i mam 2 fajne upatrzone... a ty oll z jakiej firmy masz ?? i do ilu kg ??

Zgłoś nadużycie #39259 16 grudnia 2012, 14:11

martus91 Fajna mama

mala24 napisał(a)

tak po ciąży strasznie mnie boli kręgosłup a raczej plecy na dole, codziennie wieczorem, pewnie od dźwigania

mnie bolą potwornie... czasami nie mogę się na drugi bok wieczorem odwrócić... nie wiem od czego to... może od dźwigania 10 kg.? :)

Zgłoś nadużycie #39260 16 grudnia 2012, 14:15

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

ja to się marduje z Dominiką żeby zjadła... to znaczy zupki, kaszkę, kleik , owoc zje... ale z butelki nic nie ruszy! mleka nie tknie! ciągle muszę ją łyżeczką karmić... a w nocy to koszmar, przecież łyżeczką w śrosdku nocy jej karmić nie będę :/ z godzinę mi zajmuję żeby mleko w nocy zjadła z butelki... dziś to się prawie w nocy rozpłakałam...

o kurde to nie wiedzialam ze masz takei problemy z malą i jej jedzeniem.. :( z łyzeczki tylko ?? masakra....

Zgłoś nadużycie #39261 16 grudnia 2012, 14:17

maryna Fajna mama
dziewczyny czy wszystkie juz zmienilyscie wózki na spacerowki ?? czy jeszcze nie ?? a kombinezony na ile cm macie ?? bo widze ladny na tablica pl ale nie wiem czy nei bedzie za duzy ?? a chcialabym zeby na cala zime starczyl..

Zgłoś nadużycie #39262 16 grudnia 2012, 14:18

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

mój kombinator w łóżeczku i sprzątanie w mojej szafie :)

Mamo, porzadki przed swiateczne czas zaczac ;)
urwisek kochany ;)

Zgłoś nadużycie #39263 16 grudnia 2012, 14:25

IWON88 Gotowa na wszystko
Hejka,po tygodniu próbowania pieluszek Dada mała się odparzyła a więc wracam do PAMPERS,uspałam małą urwiskę i zacznę się brać za 2 danie,pogoda za oknem okropna odwilż -deszcz

Zgłoś nadużycie #39264 16 grudnia 2012, 14:28

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny czy wszystkie juz zmienilyscie wózki na spacerowki ?? czy jeszcze nie ?? a kombinezony na ile cm macie ?? bo widze ladny na tablica pl ale nie wiem czy nei bedzie za duzy ?? a chcialabym zeby na cala zime starczyl..

Ja mam spacerowke ta co kupilam razem z fotelikiem i gondola. jakas mniejsza kupimy na wiosne bo teraz nie ma sensu ;) malymi kolkami nie dojade dalego w zaspach ;) no i maly na pewno urosnie jeszcze sporo do wiosny ;) a kombinezon mam na 96 cm ;) i czuje, ze za dlugo w nim nie pochodzi;/ nie chodzi o dlugosc ale o to, ze go nie dopne bo ma brzuszek duzy w tatusia;D

Zgłoś nadużycie #39265 16 grudnia 2012, 14:31

Extremalna21 Fajna mama

IWON88 napisał(a)

Hejka,po tygodniu próbowania pieluszek Dada mała się odparzyła a więc wracam do PAMPERS,uspałam małą urwiskę i zacznę się brać za 2 danie,pogoda za oknem okropna odwilż -deszcz

A patrz, Szymek za to tych z Pampersa nie moze uzywac;/ bo zaraz ma dupke odparzona ;/ Za to najlepsze u nas sa Dada :) u nas tez pogoda masakryczna;/ na spacer znowu nie wyjdziemy;/ deszcz pada;/ i straszna chlapa jest bo wczoraj wieczorem i cala noc snieg sypal;/ ja chce juz wiosne...w koncu bedzie mozna chodzic codziennie na spacerki...

Zgłoś nadużycie #39266 16 grudnia 2012, 14:32

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja mam spacerowke ta co kupilam razem z fotelikiem i gondola. jakas mniejsza kupimy na wiosne bo teraz nie ma sensu ;) malymi kolkami nie dojade dalego w zaspach ;) no i maly na pewno urosnie jeszcze sporo do wiosny ;) a kombinezon mam na 96 cm ;) i czuje, ze za dlugo w nim nie pochodzi;/ nie chodzi o dlugosc ale o to, ze go nie dopne bo ma brzuszek duzy w tatusia;D

hihi...o to niezle..bo mój ma teraz na 68 ale juz maly...i patrze na 80cm....to szymek duuuuzy chlopaczek jest

ja tez mam ta od kompletu wozka i na spacery biore spacerowke a w domu gleboki...nie wiem czy to nie bezsensu takie zagracanie chaty ?? czy nie schowac juz glebokiego dla braciszka ?? ;)

Zgłoś nadużycie #39267 16 grudnia 2012, 14:32

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

zabujcze ma te wloski :) niedlugo bedziesz musiala mu spinkami przypinac bo nic nie bedzie widzial :)

Nom, gdyby byl dziewczynka juz by mial male kucyki;D

Zgłoś nadużycie #39268 16 grudnia 2012, 14:36

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Pomagam w kuchni ;)

słodziak :)

Zgłoś nadużycie #39269 16 grudnia 2012, 14:36

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi...o to niezle..bo mój ma teraz na 68 ale juz maly...i patrze na 80cm....to szymek duuuuzy chlopaczek jest

ja tez mam ta od kompletu wozka i na spacery biore spacerowke a w domu gleboki...nie wiem czy to nie bezsensu takie zagracanie chaty ?? czy nie schowac juz glebokiego dla braciszka ?? ;)

Szymek jest wysoki( w mojego tate albo w chrzestnego ;p ) ale nie wiem jaki jest dl bo u mnie nie mierza ;/

Ja jeszcze tez nie schowalam gondoli ;) na razie niech lezy na zimniejsza pogode ;p na wiosne schowam dopiero ;) fakt, faktem graciarnia sie robi juz w domu;D a gdzie tu dali;D :D

Zgłoś nadużycie #39270 16 grudnia 2012, 14:45

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja jeszcze mam łóżeczko na samej górze, ale dziś o jedno opuszczamy, mały nie siedzi sam jeszcze ale wolę obnizyć

My o jeden poziom juz ponad miesiac temu obnizylismy ;) dzisiaj maz opusci drugi raz bo strach;/ maly juz sam sobie szczebelki wyjmuje...w czwartek lezal w lozeczku ja robilam foto kalendarze, nagle slysze huk, wchodze do jego pokoju a 3 szczebelki leza na podlodze, a on glowke ma wystawiona przez ta dziure! dobrze ze w pore przyszlam do niego bo by pierdola mala mi spadla! lozeczko wczoraj przestawilam szczebelkami tymi wyjmowanymi do sciany... nawet nie chce myslec co by bylo jakby mi spadl tak na glowke...