Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #38891 14 grudnia 2012, 22:37

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

a mój dwa dni temu jak wrócił z pracy, tak. Ja akurat robiłam obiad, mówię daj małej deserek, a on że nie, ja mówie to ja nie robię dalej obiadu, on ok. No ale przedrzeźniał się tylko, ale słuchajcie mówi tak " ja to się nie mogę doczekać, jak Ty do pracy pójdziesz, zobaczysz jak to jest" a ja do niego, no ale Ty praktycznie nic przy małej nie robisz kurwwaa!! a on "no wiem, bo nie mam siły." Przemilczałam, ale se pomyślałam "Ty durny,weź się posłuchaj, co Ty w ogóle bredzisz" i na drugi dzień gadam z mamą, a ona akurat wtedy była i mówię, czy słyszała, co on gadał a ona, że tak. No i wspólnie stwierdziłyśmy, że to jemu przecież się laba skończy, bo chcąc nie chcąc będzie musiał chodzić do pracy i będzie musiał się zająć Emilą, jak mnie nie będzie!! Bosheee co za pacan, mówię Wam!! także nie wiem do czego było te jego ....nie moge się doczekać.. !!

Dobrze mu tak ;) teraz dopiero zobaczy co to jest siedziec z dzieckiem caly dzien ;) mojemu mezowi tez by sie tak przydalo;D ale niestety ja pracy nie mam ( u nas ciezko o robote;/) a on pracuje od 2 w nocy do 18 wiec nawet gdybym poszla do pracy to i tak by z malym nie siedzial

Zgłoś nadużycie #38892 14 grudnia 2012, 22:39

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

a mój dwa dni temu jak wrócił z pracy, tak. Ja akurat robiłam obiad, mówię daj małej deserek, a on że nie, ja mówie to ja nie robię dalej obiadu, on ok. No ale przedrzeźniał się tylko, ale słuchajcie mówi tak " ja to się nie mogę doczekać, jak Ty do pracy pójdziesz, zobaczysz jak to jest" a ja do niego, no ale Ty praktycznie nic przy małej nie robisz kurwwaa!! a on "no wiem, bo nie mam siły." Przemilczałam, ale se pomyślałam "Ty durny,weź się posłuchaj, co Ty w ogóle bredzisz" i na drugi dzień gadam z mamą, a ona akurat wtedy była i mówię, czy słyszała, co on gadał a ona, że tak. No i wspólnie stwierdziłyśmy, że to jemu przecież się laba skończy, bo chcąc nie chcąc będzie musiał chodzić do pracy i będzie musiał się zająć Emilą, jak mnie nie będzie!! Bosheee co za pacan, mówię Wam!! także nie wiem do czego było te jego ....nie moge się doczekać.. !!

Gosia, ja też się nie mogę doczekać kiedy do pracy wrócę... :P co prawda Mariusz lubi bawić się z Dominiką, ale tylko bawić, nie przebierze jej, nie nakarmi, nie uśpi... w sumie wszystkie obowiązki spadają na mnie, ale niego zostaje tylko to co przyjemne... a jak sprzątam, albo robię obiad, to ciągle się pyta kiedy skończę i się dzieckiem zajmę... matko... a ja wszystko w biegu robię, nie mam nawet chwili dla siebie, bo jak zrobię sobie kawę i usiądę na 10 minut to on mi zaraz jakieś zajęcia wynajduję... spokój mam tylko jak w pracy jest :P a teraz miał kilka dni wolnego i padam...

Zgłoś nadużycie #38893 14 grudnia 2012, 22:48

Extremalna21 Fajna mama
Zastanawiam sie czy kupic Szymkowi pieska;D http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2826079695&ars_source=ars&ars_socket_id=5&a...
Zywego nie chce na razie bo nie mam gdzie trzymac a to tez obowiazek;/ A Szymek uwielbia pieski ;) musze pogadac ze starym jutro :) sama nie bede zamawiac bo bedzie mi zrzedzil ze znowu jakies chu..stwo kupilam;D Nie zna sie i tyle, o! :D

Zgłoś nadużycie #38894 14 grudnia 2012, 22:49

martus91 Fajna mama
Dominika się obudziła, wzięłam ją do siebie... dziś śpimy razem, ciekawe jak nam to wyjdzie :) spadam :) dobranoc :D

Zgłoś nadużycie #38895 14 grudnia 2012, 22:58

maryna Fajna mama
tak na szybko i na chwile weszlam na fm... like ale super wrzucilas filmiki!!!jeny niemozliwa jest i jak swietnie siedzi!!! i te tany tany!!słodkosci same!!!

a powiedz mi gdzie kupilas tego laptopa dla malej?jest fajny!!

macie przerąbane z tymi mezami!!kurde ja to juz wogóle ....ja przeciez sama z malym ciagle bo moj za granicą mieszka ipracuje...i wszystko sama robie od początku!!on przyjezdza jedynie na 10 dni i to co 3 miesiące wiec maly zna go głównie ze skejpa!! :( ( ciekawe jak teraz maly zareaguje na niego bo przeciez teraz juz poznaje i jest o wiele bystrzejszy//// do du...y mój los....ale moze sie kiedys polepszy i bedziemy razem wszyscy!! A NIE TAK NA ODLEGŁÓŚĆ!! nieraz na chwile malego wezmie mama albo siostra i sie z nim pobawią a tak to wszystko ja i ja!!!

Zgłoś nadużycie #38896 14 grudnia 2012, 23:18

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

debiut - pomidorowa!

ależ ona jest słodka :-) a jaki ma piekny usmiech

Zgłoś nadużycie #38897 14 grudnia 2012, 23:23

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

kupiłam aparat :) po ślubie miałam sobie kupić lustrzankę i kasa się rozeszła tak szybko, że jedyne co to mąż sobie ps3 kupił, no i jak już jest Emila to nie odpuściłam i kupiliśmy jakoś 2 czy 3 tygodnie temu.
Aparat z obiektywem stałoogniskowym specjalnie do robieniaz zdjęć w domu, jestem bardzo zadowolona, będę miała piękne pamiątki, póki co korzystam z trybów automatycznych i tylko sama ostrość ustawiam, ale może się kiedyś nauczę :)
wczoraj akurat sobie ściągnęłam darmowy program GIMP żeby zdjęcia z komórki wykadrować do formatu 10x15 żeby tam nie było pasków białych no i parę zdjęć troszkę wyostrzyłam i nasyciłam kolory , ale oryginały (poniżej) same w sobie są ładne, ze względu na aparta.

ale ma piękny usmiech :-) niezła modelka

Zgłoś nadużycie #38898 14 grudnia 2012, 23:27

Asica Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

no to tez kociolek cie czeka. ja tez wczoraj dalam malemu ziemniaczka z maselkiem, oczywiscie nie chcial, a jak juz cos udalo mi sie wlozyc do jego dziubka to byl zyg

a mój wcinał jak szalony

Zgłoś nadużycie #38899 14 grudnia 2012, 23:46

Like Supermama

maryna napisał(a)

tak na szybko i na chwile weszlam na fm... like ale super wrzucilas filmiki!!!jeny niemozliwa jest i jak swietnie siedzi!!! i te tany tany!!słodkosci same!!!
a powiedz mi gdzie kupilas tego laptopa dla malej?jest fajny!!
macie przerąbane z tymi mezami!!kurde ja to juz wogóle ....ja przeciez sama z malym ciagle bo moj za granicą mieszka ipracuje...i wszystko sama robie od początku!!on przyjezdza jedynie na 10 dni i to co 3 miesiące wiec maly zna go głównie ze skejpa!! :( ( ciekawe jak teraz maly zareaguje na niego bo przeciez teraz juz poznaje i jest o wiele bystrzejszy//// do du...y mój los....ale moze sie kiedys polepszy i bedziemy razem wszyscy!! A NIE TAK NA ODLEGŁÓŚĆ!! nieraz na chwile malego wezmie mama albo siostra i sie z nim pobawią a tak to wszystko ja i ja!!!

laptop od mikołaja, ale na allegro taniej
http://allegro.pl/fisher-price-gadajacy-laptop-dwujezyczny-v7000-i2855513272.htm...

Zgłoś nadużycie #38900 14 grudnia 2012, 23:47

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Zastanawiam sie czy kupic Szymkowi pieska;D http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2826079695&ars_source=ars&ars_socket_id=5&a...
Zywego nie chce na razie bo nie mam gdzie trzymac a to tez obowiazek;/ A Szymek uwielbia pieski ;) musze pogadac ze starym jutro :) sama nie bede zamawiac bo bedzie mi zrzedzil ze znowu jakies chu..stwo kupilam;D Nie zna sie i tyle, o! :D

wiem, że jakies pieski pokazują też na mini mini na reklamach Emila bardzo je ogląda

Zgłoś nadużycie #38901 15 grudnia 2012, 0:54

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

http://www.e-fotojoker.pl/product/aparaty-cyfrowe/nikon/nikon-d5100-body/
http://www.e-fotojoker.pl/product/obiektywy/nikkor/nikkor-af-s-35mm-f-1.8-g-dx/ 
tak naprawdę, to dzięki temu obiektywowi zdjęcia s ą ładne, sam w sobie jest bardzo jasny, lampę bardzo rzadko używam, tylko w momencie jak nie zauważę że jest włączona. jak będziesz już kupować, to daj znać, napiszę ci dlaczego akurat wybór padł na ten aparat i obiektyw :) siedziałam na forach kilka tygodni i decyzję zmieniałam średnio co 3-4 dni co do zakupu :)
p.s. połowa też na raty :)

Gosia zaj..ty wybór :)
my lustrzanki szukaliśmy prawie 3 miechy i nasz wybór też padł na 5100 :)
bo po 1 robi super zdjęcia a po 2 kręci filmy w full hd :D
przeanalizowaliśmy dziesiątki testów, filmików na you tubie.
Tylko obiektyw mamy jeszcze dziadowski (paszczuch z zestawu) ale mamy już upatrzoną stałoogniskową sigmę ;) tylko na razie święta i urodziny/ imieniny większości mojej rodzinki także w kabzie deficyt ;)

Zgłoś nadużycie #38902 15 grudnia 2012, 6:57

mala24 Supermama

Like napisał(a)

tu lepiej te tany tany robi :)  http://www.youtube.com/watch?v=Zu5y6UCqvLM&feature=youtu.be w końcu się przesłało, ej od czasu kiedy tamten filmik wrzuciłam....masakra!!

cudna :) modelka, tancerka :)

Zgłoś nadużycie #38903 15 grudnia 2012, 7:01

mala24 Supermama
wszystkie śpią jeszcze?

Zgłoś nadużycie #38904 15 grudnia 2012, 7:02

mala24 Supermama
Alan dzisiaj marudny strasznie w nocy był, spał od 2 z nami i ciągle marudził przez sen

Zgłoś nadużycie #38905 15 grudnia 2012, 7:11

mala24 Supermama
wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów : Piotrusia i Sandry :) i mam wrażenie że jeszcze ktoś ale pamięć zawodzi

Zgłoś nadużycie #38906 15 grudnia 2012, 7:25

aniam Supermama
hej dziewczyny, baaardzo dawno mnie nie było...
napiszcie co po ktrótce sie działo? jak dzieciaczki? co z Fifi Dominiki?
Mam nadzieję, ze reszta maluchów zdrowa i tryskająca energią :)
ja dzisiaj znów  w  pracy :(

Zgłoś nadużycie #38907 15 grudnia 2012, 7:25

aniam Supermama
dziękuję za pamięć

Zgłoś nadużycie #38908 15 grudnia 2012, 7:26

aniam Supermama
oczywiście również przyłączam się do życzeń dla Wszystkich naszych maluchów...;*

buziaki od cioci Ani

Zgłoś nadużycie #38909 15 grudnia 2012, 8:35

kasia17 Fajna mama
Hej kobietki probowalam was nadrobic wczoraj , ale maly sie budzil i ja sie kiepsko czulam cos mnie juz dopadlo, cholera no, gardlo mnie boli, chrype mam i katar.

Przelecialam strony gdzie sa zdjecia i filmiki waszych pociech .
Rewelacja. ;)
Iwona twoja Emilka jest taka slodziachna, ma taki niewinny wyraz twarzy ;)
Nika a Werka no poprostu swietniie w tej opasce , no i powtorze sie poraz kolejny jest tak do cebie podobna ze jakby ktos skore sciagnal.
Seshela usmiech Julci z tymi zębolkami bezcenny a i Wiktorek ma identyczna bluzke ta w paseczki ;)
Like a ta twoja pelacha to po kim taka tancerka, no nie moge smiechota z niej niesamowita, a zdjecia robione lustzranka giciorskie, zarazilas mnie , bede meczyc meza zebysmy i my kupili .
Mala Alanek co tak niesmaile pluje , fajny jest taki wstydzioszek chyba troche , cudnie sobie gada.

Zgłoś nadużycie #38910 15 grudnia 2012, 8:42

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

przeczytałam na FB co się przytrafiło Kasi!! nawet filmów takich nie kręcą :D

hehe ;) nie ma sie czym chwalic mnie nie bylo do smiechu ale napisze wam .

Byłam zła na meza, bo poszedl przedwczoraj do kupla na wodeczke ( opijali jego coreczke bo chorowala na raka i wreszcie jest juz dobrze ) .
Przylazl tak nawalony , ze nie byl w stanie stac na nogach , bardziej mu sie uginaly niz Wiktorowi teraz , blady i wogole maskara . Rozebralam go i jakos dotachalam do lozka , ale oczywiscie Wiktor sie obudzil i histeria , uciszam go , patrze a Krzysiek dusi sie wlasnymi zygami !!!
Musialam Wiktora rozdartego zostawic a ratowac męża , przechylilam go do przodu i poszla fontanna na mnie ( jak w filmach ) , wszystko cala posciel, cale lozko, caly on i ja bylismy w zygach !!! Z tego wszytskiego i ja sie pozygalam a Wiktor caly czas plakal !!!
Saplismy na podlodze bez poduszek bo musialam je odrazu wyrzucic bo przesiakly, lozko musialam uprac i posciel . Bawilam sie tak do 3 w nocy, zanim Wiktora uspilam zanim posprzatalam to wszystko !!!

Najgorsze jest to ze jak sie okazalo na 2 dzien on bardzo malo wypil , musze go wygonic na badania bo nigdy nie wymiotowal odkad jestesmy razem po alkoholu . Nie wiem powoedzial ze jadl kanapki ze smalcem do wodki, moze to mu zaszkodzilo , wkazdym badz razie cos bylo nie tak i tzreba to sparwdzic.