Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #38351 12 grudnia 2012, 19:10

Konto usunięte

phoenix212 napisał(a)

haha x-move ale odeslalam go w czwartek i mi bez problemu wymienili i wczoraj byl back home wiec przynajmniej na serwis nie narzekam

no co ty?! ja peirdziele... ale wychodzi na to,e wcale nei takie superowe!

Zgłoś nadużycie #38352 12 grudnia 2012, 19:14

Konto usunięte

Like napisał(a)

no straszne to, najgorsze że akurat teraz się wraca do pracy!! Wczoraj byłyśmy w mieście, Emila nie spała, leżała w wózku, chciałam wejść po karmę dla psa do sklepu, moja mama była w banku i widzę idzie moja ciotka, stanęła i gada ze mną, no to ja mówię wiesz co ciociu postój przy wózku, ja tylko wejdę karmę kupię, bo zaraz mi zamkną sklep. Wszystko było ok dopóki ciotka się nie odezwała do Emilki, dziewczyny ja wyszłam ze sklepu i jak ją zobaczyłam płaczącą w tym wózku!! Kur.wa a moja ciotka próbowała ją uspokajać, gadając do niej, a ona jeszcze bardziej się bała. To byl płacz z przerażeniem, rozgoryczeniem, smutkiem, żalem i bólem serca, mróz był i nie chciałam jej wyciągać, ale wiecie jakie to straszne, pierwszy raz widzialam taki płacz, to tak jakby dziecku matkę zabrali!! Okropne!!

płodian jak wsciekły ,albo jak sie prestraszy to samo. A on nawet kranu w kuchni się boi;] więc wiesz;]

Zgłoś nadużycie #38353 12 grudnia 2012, 19:14

Konto usunięte

Like napisał(a)

masz coś do mojego wózka!! p

hahah co za szity produkują.. za małe, a duże, nei ten kolor. i łamiace spacerówki. phii

Zgłoś nadużycie #38354 12 grudnia 2012, 19:17

Konto usunięte

Like napisał(a)

ja im więcej myślę o ich kupnie tym bardziej jestem na nie i chyba kupimy za rok, chyba nie chcę tej buzieńki małej wystawiać na mróz, a w tym roku to chyba frajda byłaby większa dla nas niż dla małej. Emila w gondoli jeździ, tam jej cieplutko, nawet nie chcę jej narazie do spacerniaka brać, bo się mieści w gondolę.
Nie wiem, nie wiem...

ja tez, olewam sanki, preciez nei siedzi, to co? kłasc go mam..

Zgłoś nadużycie #38355 12 grudnia 2012, 19:18

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Natka śpi,a słyszę na klatce,że chodzą z drabiną i się trzaskają mongoły.Byli u sąsiada,stałam przy drzwiach żeby od razu otworzyć,ale do mnie nie zapukali.Domofon wyłączyłam i mam w dupie.Zawsze mi listonoszka dziecko budzi.
AAA dzisiaj ugotowałam Natalce ogórkową z ryżem.....zobaczymy.Od dwóch dni nie chce jesc obiadków.Mój szanowny mąż twierdzi,że to dlatego,że ciągle pasę ją cyckiem.Chodzi po domu i mnie naśladuję tzn to jak ciągle daje Natce cyca.Oczywiście gruuuuuubo przesadza.

ogórową? z kiszonych? serio?!

Zgłoś nadużycie #38356 12 grudnia 2012, 19:20

Konto usunięte

Like napisał(a)

no własnie zawsze ładnie leży, ja nigdy nie miałam problemow na spacerze, no dobra jak była malusia to na syrenie nie raz wracałam, ale to się nie liczy :D

u nas to samo, płodian kocha gondole i na płasko.. szkoda ,ze juz za mała :(

Zgłoś nadużycie #38357 12 grudnia 2012, 19:21

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ziemniaki,pietruszka,seler,ogórek kiszony,kawalek piersi z kurczaka,marchewka,koperek.Ryż ugotowałam osobno.Przed blendowaniem dodam łyżeczkę oleju rzepakowego.

wiem,ze natalka jest na nase jedzenie łasa... ale kurka nei wierze kiszaka? :D nie zasrała was potem/?

Zgłoś nadużycie #38358 12 grudnia 2012, 19:22

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Kurę złapałam przed blokiem :) ,a poważnie to w normalnym sklepie dzisiaj kupiłam.Wszystko kupuje w normalnym sklepie,nie będę cudowała z tymi bio,bo nawet nie mam gdzie kupować.

ja na początu kupowałam bio.. i powiem ,ze one chyab sa bardiej chemiczne! bo po 2 yg ziemniaki nawet pędów nei puscił i marchew tez jak swierza!  a taka zwykła z włoszczyzny zgniła!

Zgłoś nadużycie #38359 12 grudnia 2012, 19:23

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ogórek kiszony niby po 10 miesiąću,ale po dlugiej debacie telefonicznej z Przyjaciółką doszłyśmy do wniosku,że nic jej nie bedzie :) .A tak naprawdę to zobacz co w słoikach niemeickich jest..wszystko dużo wcześniej.

tak, ale kiszonek nei ma; jest za to cebula, pomidor,marchew, łosoś, kurczak, indyk, makaron,ryz i inne dziwne rzeczy :)

Zgłoś nadużycie #38360 12 grudnia 2012, 19:26

Konto usunięte

Asica napisał(a)

ale Wy jesteście super mamy że tak gotujecie zupki dzieciaczkom, ja narazie lecę na sloiczkach bo mi tak wygodniej

a wez... mój 2 tyg popił moje zupy , a potem ryk. w dupei mam. gotowac, mieszac i wywalac.. srac: na zupki;D

Zgłoś nadużycie #38361 12 grudnia 2012, 19:26

Konto usunięte

paula87 napisał(a)

Witam majowe mamy :) Ja tez chce do was dołączyć :) Zarejestrowałam się juz dawno ale jakoś nie miałam czasu pisac, teraz mam go wiecej bo ze względu na pogode wiecej siedzimy w domu . Czasami was tylko podczytywałam :) Mój syn Kuba urodził sie 29,05. Jestesmy z okolic Warszawy. Mam nadzieje ze mnie przyjmniecie do swego grona :) Pzdr

hej :)

Zgłoś nadużycie #38362 12 grudnia 2012, 19:28

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Mały cwaniak o 4 rano ;)

hahahaha super :)

Zgłoś nadużycie #38363 12 grudnia 2012, 19:29

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Natalka ;)
http://www.youtube.com/watch?v=o6aE52xcT_0&feature=youtu.be

hahhaa :) ja mam tez  hustawke w piwnicy ;) taką drewnianą, ale jak tu płoda bujac, chyab na leżaco. na brzuchu

Zgłoś nadużycie #38364 12 grudnia 2012, 19:30

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=rDe8gIuGtfs&feature=youtu.be
urwis wstaje ;)

n nie! maskara :D

Zgłoś nadużycie #38365 12 grudnia 2012, 19:31

Konto usunięte
cała strona moja :D ide se! czus!

Zgłoś nadużycie #38366 12 grudnia 2012, 19:45

Like Supermama

oll85 napisał(a)

cała strona moja :D ide se! czus!

hehe, ale szybka jak struś pędziwiatr :)

Zgłoś nadużycie #38367 12 grudnia 2012, 19:46

Like Supermama
Wiktor super! jaki silny!
A Natka to już w ogóle brak słów, zaj.ebista!! ale co się dziwić też bym spała!!
Roksi zawsze nam w huśtawce spała :) zobaczymy jak Emila :D

Zgłoś nadużycie #38368 12 grudnia 2012, 19:48

Like Supermama

oll85 napisał(a)

ogórową? z kiszonych? serio?!

ej ja w piatek tfu nie w sobotę, dałam Emilce pociumciać surowego kiszaka!! smakował jej :)

Zgłoś nadużycie #38369 12 grudnia 2012, 19:49

Like Supermama

oll85 napisał(a)

wiem,ze natalka jest na nase jedzenie łasa... ale kurka nei wierze kiszaka? :D nie zasrała was potem/?

hehe, ja też zrobię, może w przyszłym tygodniu, a myślicie że można zabielić? kude ale czym ?? może jogurtem naturalnym ??

Zgłoś nadużycie #38370 12 grudnia 2012, 19:57

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

ogórkowa SUKCES :) .Napisz jak gotowałaś kalafiorową.Kupiłam dzisiaj kalafiora mrożonego z Hortexu.

super! gratki :) Ewelina Ty weź sprawdź czy jak lekko posolisz papkę ze słoika, to czy Ci nie zje, bo wiesz mi teściowa mówiła, że mojej szwagierce zawsze musiała choć troszkę posolić, inaczej nie ruszyła.
A Kalafiorową zrobiłam tak: marchew, pietruszka, por (wywaliłam, nie miksowałam, żeby nie było później tych nitek), seler, 4 brukselki, garstka groszku (akurat mialam zamrożony to dałam)no i najwięcej kalafioru, pietruszki i selera to po kawałeczku, miałam dodać ziemniaka, ale przypomniało mi się, że mam kaszę jaglaną (ona jest taka fajna drobniutka) no i dodałam kaszę, żeby była troszkę bardziej syta, dlatego że nie dawałam mięsa. Potem nim dałam Emilce to dodawałam łyżeczkę masła, no i dziś leciutko posoliłam już przed podaniem. Kalafior bez soli jest fuu.