Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #38211 12 grudnia 2012, 10:15

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Kużwa wyc mi sie chce, burdel w domu, w lodowce pusto, wlosy tluste, glodna jestem bo juz nie daje rady na tej diecie , pzrd okresem jestem i chce mi sie zrec , i jescze 2 prace musze na ta sb napisac do szkloy na zaliczenie.
Pomocy !!!
Cche sie przykryc koldra wyspac sie !!!

oj to wspolczuje. ja jeszcze od porodu nie mialam okresu i ciagle jestem na glodzie. wiecznie bym jadla.

Zgłoś nadużycie #38212 12 grudnia 2012, 10:20

gwonka Fajna mama
moj maly spryciarz juz bardzo ladnie pelza do tylu, ciagle musze go z pod lozeczka wyciagac. a dzisiaj lezac na brzuszku zaczal unosic pupe do gory , moze zacznie pelzac do przodu. a zachecila go do tego ta biedroneczka z e smily play. probuje ja dosiegnac.

Zgłoś nadużycie #38213 12 grudnia 2012, 10:21

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://allegro.pl/wozek-spacerowka-quatro-royce-folia-totalna-wyprz-i2848051031.html
podoba mi się ta spacerówka ;) mam nadzieje,ze cos podobnego bedzie można kupic.. mam 3 sklepy otwarte w niedziele... bo wyjedziemy chyba 22 rano... a to sobota.. ehh jestem napalona jak arab na kurs pilotarzu!

Fajny ten wózek...i ma duży kosz na zakupy co dla mnie jest baaaardzo ważne
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #38214 12 grudnia 2012, 10:22

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A wiecie co moje dziecko mnie rozwala na łopatki ;
Potrafi sie wyplatac z lezaczka jak jest zapiety pasami .
Przechyla sie do przodu , raczki na podlodze, najpierw 1 nozke wyjmie a potem druga i schodzi jak kotek na podloge zadowolony ;)

Rany! nie strasz...moja siedzi na leżaczku postawionym na kanapie :-/
Swoją drogą to musi wygladać świetnie

Zgłoś nadużycie #38215 12 grudnia 2012, 10:22

gwonka Fajna mama
kupilismy mu tez tego pieska do raczkowania ze smily play, ale nie jest nim za bardzo zainteresowany, pewnie potrzebuje troche czasu zeby sie do niego przekonac

Zgłoś nadużycie #38216 12 grudnia 2012, 10:25

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ojej nasze dzieci sa identyczne ;)
COS MYSLE ZE TO JEST TEN KRYZYS 8 MIESIACA !!!
http://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/kryzys_osmego_miesiaca.html

Rany...to moja już miesiąc wcześniej zaczyna? Ostatnio tragedia jak na nią...ciągle sie budzi w nocy i pije albo je.
Albo popłakuje. Dziś się o 5.30 obudziła po mleko...wypije odrobinkę i usypia..pewnie nie o mleko tu chodzi tylko o mamusię. Nie wysypiam sie ostatnio. I do tego suche powietrze w domu..no właśnie...dziewczyny, które kupowały nawilżacze...możecie coś polecić? Cichutkiego i takiego co się samo wyłącza jak wody nie ma?

Zgłoś nadużycie #38217 12 grudnia 2012, 10:25

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ola lukaj na to
http://www.kciuk.pl/Ploza-plozy-do-wozka-dzieciecego-a75927

Hehe...czego to nie wymyślą.

Zgłoś nadużycie #38218 12 grudnia 2012, 10:28

phoenix212 Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

musi byc lepiej.bo nasze dzieciaczki sa bardzo silne i ze wszystkimi przeszkodami sobie poradza. niedługo juz beda biegac, hehe. a jak to bylo u was z postawieniem diagnozy? u jakiego lekarza byliscie?
u nas bylo tak ze kubus wyginal sie w jedna strone bardziej, w lewa. to mnie zaniepokoilo i mowilam o tym na bioderkach, kubus mial wtedy 2 miesiace. lekarz stwierdzil ze do 3 miesiaca ma prawo do asymetrii. jednak po tym miesiacu nadal sie wyginal, wiec znowu do niego pojechalismy, no i sie okazalo z jest asymetria i napiecie.
nastepny lekarz stwierdzil ze nie ma napiecia, ale my wolelismy to sprawdzic u fizioterapeuty. no i rehabilitantka potwierdzila slowa pierwszego lekarza.

u nas z kolei ewa byla bardzo leniwa w tym sensie ze w piatym miesiacu tylko na plecach lezala, ani na boczki sie nie przewracala ani glowy do przodu nie dzwigala no i trulismy glowe pediatrze i dostalismy skierowanie do fizjoterapeuty i neurologa. tydzien czekalismy na konsultacje i kolejny na cwiczenia, a na neurologa miesiac

Zgłoś nadużycie #38219 12 grudnia 2012, 10:30

phoenix212 Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

co to za wózek?! zebym ja nie kupiła takiego!

haha x-move ale odeslalam go w czwartek i mi bez problemu wymienili i wczoraj byl back home wiec przynajmniej na serwis nie narzekam

Zgłoś nadużycie #38220 12 grudnia 2012, 10:31

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Rany...to moja już miesiąc wcześniej zaczyna? Ostatnio tragedia jak na nią...ciągle sie budzi w nocy i pije albo je.
Albo popłakuje. Dziś się o 5.30 obudziła po mleko...wypije odrobinkę i usypia..pewnie nie o mleko tu chodzi tylko o mamusię. Nie wysypiam sie ostatnio. I do tego suche powietrze w domu..no właśnie...dziewczyny, które kupowały nawilżacze...możecie coś polecić? Cichutkiego i takiego co się samo wyłącza jak wody nie ma?

Kubus nieraz budzi sie w nocy co godzine, nieraz co poltora, dwie. ostatnio tak porzadnie spal jak mial 3 miesiaace. my z mezem ciagle liczymy ze w koncu sie to zmieni. on za kazdym razem jak sie obudzi to szuka cyca. ja ze zmeczenia nieraz zasypiam z cyckiem na wierzchu i on wytedy sam go sobie bierze do buzki, hehe. w nawilzaczu nie pomoge bo u nas odwrotna sytuacja my mamy za wilgotno i stoja wszedzie pochlaniacze wilgoci

Zgłoś nadużycie #38221 12 grudnia 2012, 10:34

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no za jakieś 10 lat ... :D :D o przepraszam za 9,5 ;)
czytałam kiedyś taką książkę o dzieciakach w której pisało że dziecko "wychodzi na prostą" jak 10 lat kończy :D

hehe...taaaaaaaaaaaaa.....jak będą miały rok to wszędzie wlezą, jak będą miały 5 lat to będą robiły sceny na ulicy i chciały tego czy tamtego, jak będą miały 10 lat to się nei będą chciały uczyć, będą kłamały, podbierały kasę i lały inne dzieci, jak 15 to będą chodziły na imprezy i wracały uchlane, dobrze jak nie zmajstrują dziecka, jak 18 to powiedzą,ze będą robiły co będą chciały i tylko argument :" to nie ma utrzymania" na nie wpłynie ( albo i nie )
Z dziećmi jest problem caaaaałe życie....nie taki to inny...wiem co mówię :-)

Zgłoś nadużycie #38222 12 grudnia 2012, 10:35

gwonka Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

u nas z kolei ewa byla bardzo leniwa w tym sensie ze w piatym miesiacu tylko na plecach lezala, ani na boczki sie nie przewracala ani glowy do przodu nie dzwigala no i trulismy glowe pediatrze i dostalismy skierowanie do fizjoterapeuty i neurologa. tydzien czekalismy na konsultacje i kolejny na cwiczenia, a na neurologa miesiac

my tez mamy zamiar pojechac do neurologa ale to po zakonczeniu rehabilitacji, zeby miec pewnosc ze juz wszystko jest oki

Zgłoś nadużycie #38223 12 grudnia 2012, 10:39

gwonka Fajna mama
moj maly wczorj i dzisiaj ma ciagle jezyczek na wierzchu i caly czas pluje. chyba musi pozbyc sie nadmiaru sliny. zmykam bo wlasnie sie obudzil. idziemy robic obiadek a potem na spacerek.

Zgłoś nadużycie #38224 12 grudnia 2012, 10:41

Emza Fajna mama
sto lat dla Pędraczka :)

Zgłoś nadużycie #38225 12 grudnia 2012, 10:50

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

hehe...taaaaaaaaaaaaa.....jak będą miały rok to wszędzie wlezą, jak będą miały 5 lat to będą robiły sceny na ulicy i chciały tego czy tamtego, jak będą miały 10 lat to się nei będą chciały uczyć, będą kłamały, podbierały kasę i lały inne dzieci, jak 15 to będą chodziły na imprezy i wracały uchlane, dobrze jak nie zmajstrują dziecka, jak 18 to powiedzą,ze będą robiły co będą chciały i tylko argument :" to nie ma utrzymania" na nie wpłynie ( albo i nie )
Z dziećmi jest problem caaaaałe życie....nie taki to inny...wiem co mówię :-)

oj Eluś Eluś ty to wiesz jak nas na duchu podnieść :D :D :D

Zgłoś nadużycie #38226 12 grudnia 2012, 10:54

Like Supermama

phoenix212 napisał(a)

a no i musze sie przyznac, ze ostatnio chcialam przesadzic dziecko w spacerowke, no i ladnie ja ubralam, tzn. spacerówkę, zamontowałam nowy śpiworek, no i chcialam obnizyc maksymalnie zaglowek, a ze nie robilam tego na stelazu tylko na podlodze to musialam sobie przytrzymac nogą podnozek no i jeb spacerowka sie złamała!! skandal!!

HE-MAN ? :D

Zgłoś nadużycie #38227 12 grudnia 2012, 10:58

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

oj Eluś Eluś ty to wiesz jak nas na duchu podnieść :D :D :D

:D :D :D

Zgłoś nadużycie #38228 12 grudnia 2012, 10:58

elka40 Fajna mama
100 lat dla Płodka

Zgłoś nadużycie #38229 12 grudnia 2012, 10:59

Extremalna21 Fajna mama
Wszystkiego najlepszego dla Natalki, Filipka i oczywiscie Kamilka :)

Zgłoś nadużycie #38230 12 grudnia 2012, 10:59

Extremalna21 Fajna mama
Wszystkiego najlepszego dla Natalki, Filipka i oczywiscie Kamilka :)