Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #38171 12 grudnia 2012, 9:26

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja też się zdecyduję , udało mi się sprzedać troche rzeczy na allegro to nie musze dużo dokladać do niej :)

pewnie ze tak bo hustawka super ;)

Zgłoś nadużycie #38172 12 grudnia 2012, 9:27

aneta74 Fajna mama
u mnie przez te opady śniegu problemy z prądem były, najgorzej że ciągle pstrykali tym światłem aż strach żeby się coś nie popsuło w końcu wszystko wyłączyłam ...
i moj m miał wczoraj stłuczkę z pługiem snieznym , także mamy lekko pociągnięty bok w samochodzie

Zgłoś nadużycie #38173 12 grudnia 2012, 9:28

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

kochana za ten płaci mu szef.. ja nie wydam na tego downa kolejnych 300 czy 500 euro. i tak mało sie nauczył

to zagadaj z jego szefem, niech cos mu wymysli, hehe

Zgłoś nadużycie #38174 12 grudnia 2012, 9:30

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://allegro.pl/wozek-spacerowka-quatro-royce-folia-totalna-wyprz-i2848051031.html
podoba mi się ta spacerówka ;) mam nadzieje,ze cos podobnego bedzie można kupic.. mam 3 sklepy otwarte w niedziele... bo wyjedziemy chyba 22 rano... a to sobota.. ehh jestem napalona jak arab na kurs pilotarzu!

no bardzo ladny wozik

Zgłoś nadużycie #38175 12 grudnia 2012, 9:30

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a no pewnie ze tak. a jak dlugo masz w planach karmic piersia?

jak długo mała będzie chciała oczywiście nie do osiemnastki ;) syna karmilam ponad rok , córka starsza sama odrzucila po pół roku a teraz też z rok na pewno

Zgłoś nadużycie #38176 12 grudnia 2012, 9:35

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Poszlam mu teraz do kuchni zrobic mleczko i zastawilam drzwi bujaczkiem zeby nie mogl przejsc a ten sobie odsunal raczka i w sekundzie na czworakach za mna do kuchni, oczywiscie z placzem.
Dziewczyny przesrany jest ten etap, on ciage pcha mi sie na kolana i beczy , nie wspomne o tym ze jak mnie nie ma w zasiegu oka to jest lament taki az caly bordowy z placzu i az sie trzesie i tak caly dzien ;)
Super co?

seshella napisał(a)

oj bo u nas też była histeria od 22, Julia płakała, nie można jej było uspokoić, mąż nosił ją na rękach,a gdzies po 11 mój tata wparował i sie pokłóciliśmy wszyscy, że niby dziecko nerwicy dostanie, że się zanosi i że nie umiemy jej uspokoić i takie tam, w koncu przed połnocą zasnęła przy cycu, ale budziła sie co trochę

Gosiulkovic napisał(a)

jezu no to się zacznie masakra
u mnie już wstęp do tego! płacze jak mnie nie widzi, marudzi, budzi się po nocach n razy... i wyje jak kogoś nowego zobaczy! boi się!
heh kijowy okres

aneta74 napisał(a)

u mnie podobnie nic zrobic nie można jak nie spi a spi w dzień tyle co kot naplakał echh ale musimy przetrwać , ciągle na rękach z oczu zejśc jej nie można k..a ostatnio to juz nawet drzwi do lazienki nie zamykam bo przecież nawet wysikać się nie można przy zamkniętych...

kurde moja to samo wyje jak gdzies odejde, wyje jak skads przyjde i mnie zobaczy..w nocy pobudka i wyje..walcze z nia zeby usneła..matkooo kiedy my prześpimy całą noc...... ?? ??

Zgłoś nadużycie #38177 12 grudnia 2012, 9:36

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a jak się budzi w nocy zasypia Ci bez cyca?

tylko z cycem. inaczej nie ululasz...

Zgłoś nadużycie #38178 12 grudnia 2012, 9:36

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

jak długo mała będzie chciała oczywiście nie do osiemnastki ;) syna karmilam ponad rok , córka starsza sama odrzucila po pół roku a teraz też z rok na pewno

Tez mam w planach do roku,ale póki co to nie wyobrażam sobie odstawienia Natalki od piersi.Umarłaby z głodu.

Zgłoś nadużycie #38179 12 grudnia 2012, 9:38

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

No właśnie moja jak się budzi to oczy zamknięte,a buzia już otwarta i czeka na amku.Dzisiaj mnie nad ranem mąż szturcha i mówi " ona chyba chce cycać".Patrzę,a ona buzia otwarta i szuka cyca,a matka spała kamiennym snem.

Zgłoś nadużycie #38180 12 grudnia 2012, 9:39

gwonka Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

no niestety polska sluzba zdrowia, nam sie na szczescie udalo, fajnie ze poprawa. teraz bedzie coraz lepiej

musi byc lepiej.bo nasze dzieciaczki sa bardzo silne i ze wszystkimi przeszkodami sobie poradza. niedługo juz beda biegac, hehe. a jak to bylo u was z postawieniem diagnozy? u jakiego lekarza byliscie?
u nas bylo tak ze kubus wyginal sie w jedna strone bardziej, w lewa. to mnie zaniepokoilo i mowilam o tym na bioderkach, kubus mial wtedy 2 miesiace. lekarz stwierdzil ze do 3 miesiaca ma prawo do asymetrii. jednak po tym miesiacu nadal sie wyginal, wiec znowu do niego pojechalismy, no i sie okazalo z jest asymetria i napiecie.
nastepny lekarz stwierdzil ze nie ma napiecia, ale my wolelismy to sprawdzic u fizioterapeuty. no i rehabilitantka potwierdzila slowa pierwszego lekarza.

Zgłoś nadużycie #38181 12 grudnia 2012, 9:40

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ostatnio wstaje o 4:30 i się bawi godzine czasem 1,5

Kubus tak samo :)

Zgłoś nadużycie #38182 12 grudnia 2012, 9:41

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej ;(
U nas znowu histeria od 11 do 1 ej w nocy ;(
Wiktor z tego wszystkiego spal znami bo w lozeczku ciagle sie budzil a tak to przynajmniej pospal o 1 do 4 rano !!! A pozniej co zasnal to automatycznie na brzuch sie przewracal i ryk !!!

moze jednak to te zabki u niego ida. biedaczek

Zgłoś nadużycie #38183 12 grudnia 2012, 9:42

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

biedna pewnie coś jej dokuczało może dalej ząbki idą?

właśnie też tak myślę,  jakoś trzeba przetrwać

Zgłoś nadużycie #38184 12 grudnia 2012, 9:42

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A wiecie co moje dziecko mnie rozwala na łopatki ;
Potrafi sie wyplatac z lezaczka jak jest zapiety pasami .
Przechyla sie do przodu , raczki na podlodze, najpierw 1 nozke wyjmie a potem druga i schodzi jak kotek na podloge zadowolony ;)

spryciarz maly.

Zgłoś nadużycie #38185 12 grudnia 2012, 9:44

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

to tak jak u mnie

Zgłoś nadużycie #38186 12 grudnia 2012, 9:46

Konto usunięte

phoenix212 napisał(a)

a no i musze sie przyznac, ze ostatnio chcialam przesadzic dziecko w spacerowke, no i ladnie ja ubralam, tzn. spacerówkę, zamontowałam nowy śpiworek, no i chcialam obnizyc maksymalnie zaglowek, a ze nie robilam tego na stelazu tylko na podlodze to musialam sobie przytrzymac nogą podnozek no i jeb spacerowka sie złamała!! skandal!!

co to za wózek?! zebym ja nie kupiła takiego!

Zgłoś nadużycie #38187 12 grudnia 2012, 9:47

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

oj bo u nas też była histeria od 22, Julia płakała, nie można jej było uspokoić, mąż nosił ją na rękach,a gdzies po 11 mój tata wparował i sie pokłóciliśmy wszyscy, że niby dziecko nerwicy dostanie, że się zanosi i że nie umiemy jej uspokoić i takie tam, w koncu przed połnocą zasnęła przy cycu, ale budziła sie co trochę

nie przejmuj sie rodzina, niech sobie gadaja. my wszystkie dobrze wiemy ze nie jest nieraz latwo uspokoic maluchy. lepiej mogli pomoc a nie dodatkowo jeszcze dobijac. olej ich. ale juz lepiej z Julka?

Zgłoś nadużycie #38188 12 grudnia 2012, 9:47

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

U nas to samo ! Juz ponad miesiac tak ma;/ tak samo jest jak budzi sie przed 24 to do 2 nie spi! masakra;/

mój tak przez 2 meichy wojował, ale od kiedy ten ząb wylazł to jest lepiej!

Zgłoś nadużycie #38189 12 grudnia 2012, 9:48

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

co to za wózek?! zebym ja nie kupiła takiego!

oooooooooooooooo ja!
czyżby Płodzisław miał dzisiaj 7 miesięcy ?? ??
100 lat dla małego rozbójniczka! :D

Zgłoś nadużycie #38190 12 grudnia 2012, 9:48

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Poszlam mu teraz do kuchni zrobic mleczko i zastawilam drzwi bujaczkiem zeby nie mogl przejsc a ten sobie odsunal raczka i w sekundzie na czworakach za mna do kuchni, oczywiscie z placzem.
Dziewczyny przesrany jest ten etap, on ciage pcha mi sie na kolana i beczy , nie wspomne o tym ze jak mnie nie ma w zasiegu oka to jest lament taki az caly bordowy z placzu i az sie trzesie i tak caly dzien ;)
Super co?

ja pierdziele, przesrane